Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
17. led 2011

Ahojky všem, tak já stále nic, MS ještě nedorazila. Holky, co když ani po ionjekci nedorazí??? V pátek to bude 9 den a Dr. tam je. Potom až další pátek a to já nemůžu, jedu na školení mimo okres.... mám tam zajít??
@leena_4- a teploměr máš nový?
@lifinka- dobře že sílí, držím palečky at to vyjde 😉

leeena_4
17. led 2011

@puckal jo, 3 měsíce - dneska letěl do koše, hajzl jeden, přijde na řadu starý dobrý rtuťák

lifinka
17. led 2011

puckal, mě vždy řekne dr., že do 14 dní to dostanu, ale já vždy 8 den po injekci,, a co bříško, cítíš něco?
leeena_4 bať ať už neotravuje teploměr jeden, zkus ten rtuťový! 😉 a vem si k tomu stopky 🙂 ať je správná teplota...

nathali
17. led 2011

Tabulka 17.1.2011

Snažilky:
puckal...........28r.....snž.....7m....46DC...(PC35dní)
jika10.............31r.....snž.............34DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...33DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m......33DC.....(PC34dní)
cabalkova.....36r....snž......3r......31DC....(PC35 dni)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...29DC...(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............25DC....(PC28dní)
chersi...............23r....snž....20m..22DC...(PC 32 dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...22DC....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...20DC...(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......20DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....18DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....18DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......13DC...(PC27dní)
nathali...........23r....snž....1,8r.........4DC...(PC35dní)
linka..............29r....snž....4,5r..........4DC....(PC31dní)
pici..................27r....snž.....25m.......2DC...(PC?dní)

leeena_4
17. led 2011

@lifinka já mám opakovaného budíka po 5 minutách, ten mi to připomene. zítra bude rtuťák. Ale je mi už jasný, proč mi ff nevyznačil ovulaci i přes plodný hlen a bolesti vaječníků. Jinak z té dnešní teploty si nic nedělej, ona zas vyleze 😉

puckal
17. led 2011

@lifinka mě řekli do 10 dní a potom mám přijít, to ale vychází do soboty a potom tam v pátek nemůžu, tak nevím zda nejít dřív, v ten pátek. Ne nic se neděje, nic nebolí, jen mám horzný obličej a cítím hodně prsa ale to už trvá 3 týdny. Takže od injekce prostě žádná změna.

lucka_0906
17. led 2011

@puckal cauko, ja ked som vysadila HAK, tak som dostala az po tretej vyvolavacke.. potom nasadila Duphaston a chodia ako hodinky. Ale urcite chod k lekarovi, ked nedorazi..mozno si tehu 😉

cabalkova
17. led 2011

@linka Ja jsem mela jakoby mrchhu pri kazdem tehu... a tehu jsem byla... takze vydrz a udelej testik... ta teplotka vypada nadejne. 🙂

puckal
17. led 2011

@leeena_4 zkus ho a uvidíš, někdo mi říkal že digi jsou dobrý jen aby se zjistilo zda máš teplotu či ne, ale přesný není. Možná některý jo, ale ty jsou asi dražší. Hlavně že jsi měla i jiné příznaky ovulace, podle kterých jsi mohla určit zda byla či ne 😉

nathali
17. led 2011

ahoj kocky 🙂
@lifinka jeej testiik krasne siiili to mam rodost 🙂 aj ked je ta tvoja teplota divna ze tak klesla ale kasli na to asi to ma kazda tehulka inak no hlavne ze tt sili 🙂 a kedy chces ist k dr.??
@linka tebe sa teplota stale drzi hore?a ms bola silna?ved skus testnut mozno tam mimi je? 🙂 ja som padla na 36,2 a aj ja som mala len jeden den taku silnu ms ale potom to slablo a dnes uz nic
@kamillka100 mozno testik este len pozitivny bude drzim palceky aby to tak bolo 🙂

cabalkova
17. led 2011

@puckal Ja kolikrat po injekci dostala ms az ten posledni den v terminu, takze vydrz!!

puckal
17. led 2011

@lucka_0906 ahojky díky ale těhu určo ne, to už zkontroloval dr., já jsem po HA už od července a měla jsem jí pravidelně, až ted od listopadu se to rozhodilo.

leeena_4
17. led 2011

@puckal no, je to mrcha, nepřesná ale hlavně, že příznaky byly a příští měsíc to omrkne pan doktor 😉

puckal
17. led 2011

@cabalkova aha, díky tak vyčkám. v pátek mu zavolám a dohodnu se co a jak.

lifinka
17. led 2011

puckal, tak zajdi k dr, a řekni, že je to tak a tak a nestresuj se!
Nathali, ahojky, no zatím silííí, dnes jsem volalal k dr, tak buď dojdu zíztra anebo ve čtvrek na krev, kolik mám HCG.

kamillka100
17. led 2011

@nathali joj, kiezby bol pozitivny, velmi by som si to priala, robila som si nadej, ze mi uz nieco ukaze, lebo 21DC som mala huste biele vytoky a vecer som sa pozrela na nohavicky a bol do ruzova, tak som si namyslala, ze mozno sa vajicko uhniezduje,ale asi nie ☹ , nevadi, ked pride mrcha tak zaciname zase 😉 , v piatok mi gyndos kazal priniest manzelove spermie, vraj sa pozrie cez mikroskop, tak som zvedava, musime to stihnut vraj do hodinky a teraz musi mat 5 dni pauzu, dufam, ze to vydrzi 😀

nathali
17. led 2011

@lifinka snad bude vsetko ok a hcg bude stupat 🙂
@kamillka100 manzel to vydrzi to sa da aj priatel to vydrzal 😉 ale nadej umiera posledna tak mozno testik este pozitivny bude

cabalkova
17. led 2011

@kamillka100 Hlavne spermijky musi byt behem transportu v teple, tak kdyby bylo kolem nuly, tak sup pod kabatek do kapsicky. 🙂

leeena_4
17. led 2011

@kamillka100 podle mě je u tebe na test ještě brzy 😉

kamillka100
17. led 2011

@leeena_4 no uvidime, ale aspon som sa s tym zmierila a planujem ist na posledne kolo s clostilom, dufam ze uz to vyjde 😉

kamillka100
17. led 2011

@cabalkova hej , upozornil ma na to, ze mam ich schovat, musia byt v teple, budem ich hriat 😀

jika10
17. led 2011

Ahoj holky, tak ja jsem dneska dostala mrchu a poradnou. Bricho boli, jako by mi tam nekdo vrazil kudlu. Takze pekne od zacatku 😎

jika10
17. led 2011

Jen nechapu, jak to, ze jsem ted mela cyklus 33 dnu. Pak aby se v te ovulce clovek vyznal 😝

cabalkova
17. led 2011

@jika10 A kolikaty dc jsi mela ovulku?? Nemela jsi ji pozdeji??

jika10
17. led 2011

@cabalkova No podle ovu testiku a cipku jsem ji mela 31.12. (to jsme se snazili) a 1.1. (to jsme se nesnazili, protoze spermici byli priopile). navic jsme se snazili i pred tim a potom, vlastne ob den. Divny je, ze sobotni TT mel 2 carky a nedelni jednu a dneska mrcha. Ach jo, radovala jsem se predcasne ☹

jika10
17. led 2011

@cabalkova Jo a toho 31.12. jsem byla 17 DC

lucka_0906
17. led 2011

@jika10 aj ja som mala vyratanu ovulku v tej isty den ako ty.. 17ty den cyklu. Dnes som uz 33 den a zatial neprislo.. ale cakam stale..bolesti MS su, test negativny. To je divne, ze si mala TT pozitivny... Pred tym si mala ake cykly? Pravidelne? Je nas tu viac, co nam Clostil posunul cyklus.. ja prvy mesiac s Clostilom 28 dni, tento druhy mesiac zatial 33...

pici
17. led 2011

ahojte, tak ja som bola dneska na ultrazvuku a clostyl zabral, vajka sa vytvorili a zajtra alebo pozajtra ma inseminuju :DDDD

nathali
17. led 2011

@lucka_0906 ja mam prave pocit ze mi clostil upravil cyklus s clostil som mavala krasne 28-29 dni a bez neho niekedy az 54dni ale teraz ms prisla na 35DC co som rada ze som nemusela na vyvolavacku ale zas smutna ze to zas nevyslo
@pici a ktory DC si??? tak to je supeeer ze clistik zabral 🙂 no tak drzim palceky aby IUI vyslo 🙂
ja sa zatial s vami lucim a idem na nakup a pozriet kamosku do prace a troska navarit 🙂 a potom sa zastavim za vami 🙂

leeena_4
17. led 2011

@pici gratulace a hodně štěstí na IUI 😉