Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
18. led 2011

@lifinka to je super, že máš na testu už dálnice 😉

leeena_4
18. led 2011

@kamillka100 kočko, ta teplota stoupající je dobré znamení. Nedá se říct, že jak stoupne nad 37 je to těhu, ale když stoupá, rozhodně je to dobré znamení, jen tak dál. Klesá většinou den před ms, nebo v den jejího začátku 😉

lifinka
18. led 2011

leeena_4 jj jsem ráda, jen jsem nanervy s pracákem, prý se mi vyplatí jen 3500kč na 2m a pak po 3 míň, za chvíli jedu k dávkařce na pracák a po dálnici 😀 ale mám strach je to namrzlé...nevím co mám teď dělat to neutahnem...proč, vždy musí vyjít jen jedna věc...

lifinka
18. led 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/32ce34

kamillka100 to je muj graf, všimni si, že jsem měla včera nižší teplotu a dnes zase hore, tak dneska jsem měla ms dostat, tak asi proto včera klesla...

kamillka100
18. led 2011

@lifinka nie test som si nerobila, ked nedostanem 28DC, tak si ho urobim, uz nechcem byt sklamana, dnes som 10DPO, vcera som si robila a bol biely, nikdy som taky nemala, neviem preco , ale ja som stale mala stastie na blbe testy a tie mi ukazovali stale druhu slabu ciarku, je pravde, ze stale po limite, no uvidime, ked sa teraz nepodari, tak skusim este jeden mesiac s clostilom a ked nezaberie, tak pojdem na laparku, nic za to nedam a nech sa pozru kde je vlastne problem

lifinka
18. led 2011

kamillka100 ok, jen včera bylo brzy na test a jaký máš? Já mám jen mamatesty a citl10, a zeptej se kdyby teda to nevyšlo, ať ti zvýší dávku clostylu.

kamillka100
18. led 2011

@lifinka lenze ja som mala stale 36,8 a dnes 37,00, tak som to tak pochopila, ze zajtra mi asi klesne a v stvrtok pride mrcha, no uvidime
ten tvoj graf je ozaj pekny, i ja taky chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 😉 😉 drzim palceky

kamillka100
18. led 2011

@lifinka aha, to ma nenapadlo, to sa tiez da, ja som ho stale brala 2x1 na 5dc, ale budem ho chciet brat od 3dc a skusim sa opytat o tu davku, ci sa da brat vyssiu, uvidim co mi povie

leeena_4
18. led 2011

@lifinka penízky jsou na prd, ale určitě to nějak zvládnete 😉 a jeď opatrně 😉

leeena_4
18. led 2011

@lifinka co říkáš na můj graf - kdy ta ovulka byla? byla vůbec?

kamillka100
18. led 2011

@leeena_4 aha, tak ok, uz budem vediet 😀
teraz som vysla na vonok ako truba, ale meriam si ju prvy krat a citam o BT tolko, ze sa mi to pletie a vsade pisu inaksie

kamillka100
18. led 2011

@lifinka a u vas nie je dobrovolne pripoistenie??? u nas je a je to super, daju sa ziskat krasne peniazky

lifinka
18. led 2011

leeena_4 no už musím běžet škrabat auto a venčit psa, ale nevím, zda není problém v těch dvouch teplotách, co máš 36,8 před odulkou, zkus je smazat a pak anebo smaž i ty 36,6 a zkus od 13 dc nechat ty teploty v grafe a třeba ti vyznačí ovulku na 15,16dc, zkus to, pak si je tam dáš zpět...zkus toaký fígl....papa všem pak kuknu

kamillka100 3-5dc a 3x1 jo?

cabalkova
18. led 2011

@leeena_4 A jses si jista, ze ovu vubec byla? Mne se zda, ze ten cyklus byl spis anovu nebo ovu teprve bude... ja mela pri prvnim cyklu s clostike ovu a 22 dc. Byla jsi na folikulometrii?? Asi ne, coz?

cabalkova
18. led 2011

@kamillka100 A myslis, ze je potreba, abys brala vyssi davky? Clostik ti zaruci ovulaci, ale nezaruci ti oplodneni, i v cyklech s clostilem je porad sance jen kolem 10 procent, ze se podari otehotnet... tak jestli to neni teda zbytecna chemie, co do sebe budes lupat?!

leeena_4
18. led 2011

@cabalkova na folikulometrii jsem nebyla, jdu příští měsíc. Podle teplot to na ovu nevypadá, ale po 8 měsících jsem měla plodný hlen a v ty samé dny bolesti podbřišku, myslíš, že i tak to nebyla ovu???

clauda2010
18. led 2011

ahojte neviete kolko po pichnuti pregnylu sa moze spravit test? diiiiiiiiik za odpoved🙂))

leeena_4
18. led 2011

@clauda2010 může být v těle i 10DPO 😉

kamillka100
18. led 2011

@cabalkova neviem , ale myslim si, ze by mi mohol zvysit, lebo prvy mesiac ked som ho brala, tak na 10dc som mala 16,4mm folikul, tak mi vypocital kedy praskne a nepodarilo sa a teraz druhy krat som bola na 11DC boli vsetky male, jeden 11mm , dr. mi povedal, ze pojde o anovulacny cyklus, ale mam pokracovat s duphastonom na 15dc., vraj mi nezabral, ale ja si myslim,ze ovulka bola na 16DC, potvrdili mi ovulacne testy a BT, tak teraz ozaj neviem, vsak sa ho opytam co by bolo najlepsie, nech mi poradi

kamillka100
18. led 2011

@leeena_4 no neviem, ale mne sa zda, ze ovulka u teba bola na 15dC, ale na ten hlien a bolesti sa nespoliehaj ☹ , ja som ich mala stale pocas plodnych dnoch a aj hlien a aj tak u mna ovulka neprebiehala, ale tak jak som pisala, musis tomu verit, ze bola a teraz sa uhniezduje

nathali
18. led 2011

ahoj holky
jeej ale ste sa rozpisali 😀
kamilka100 u teba to vyzera nadejne tak drzim palceky 🙂
lifinka a s peniazmi sa to neda nejak spravit??ale urco by ste to zvladli vsetko sa da a chod pomaly 🙂
@clauda2010 úregnyl ostava v tele 10-11 dni od pichnutia

clauda2010
18. led 2011

ale kedy si spravit test?

leeena_4
18. led 2011

@kamillka100 ach jo 🙂

clauda2010
18. led 2011

caute ja sa nepytam kolko dni v tele ostava pregnyl , ale kolko dni po pichnuti si mozem spravit tehotensky test diky

leeena_4
18. led 2011

@clauda2010 to spolu ale souvisí, víš? přeci když máš v tělě pregnyl, tak test může být falešně pozitivní. proto píšeme jak dlouho zůstává v těle 😉

vera_j
18. led 2011

@leeena_4 ahoj..jdeš na folikulometrii? A to se domluvíš s doktorem že chceš a nebo ti to nabídl sám? Já bych taky na ní příští měsíc chtěla jít, ale mám strach aby mi neřekl, že se snažím jen tak málo a už chci být pod dohledem ☹ ...to už bych brala clostil 3 měsíc.

leeena_4
18. led 2011

@vera_j on mi to sám tak řekl, že mám přijít druhý cyklus s clostilem 11 nebo 12 DC, ale víš co, ti doktoři jsou tu pro nás, tak se nestyď a řekni si o tom, i v příbalovém letáku je, že musíš být po dobu užívání pod odborným dohledem 😉 a ty jsi ovulku měla? měříš, nebo tak něco?

jika10
18. led 2011

Holky, jak pisete o tom hleniku plodny - neplodny. Tak treba ja to nepoznam, protoze na kalhotkach proste plodny hlen nemam, ale podle ovu testiku ovulka je. Pokud tedy to nemuzou byt nejaky smejdy a fungujou

vera_j
18. led 2011

@leeena_4 tak ok, třetí cyklus bude pod dohledem. Já dělala ty testy jak jsem ti psala, ale každý den to ukazuje něco jiného a na měření BT jsem líná 😀 ...strašně mě bolí břicho, tak 4 dny, ale hlen nemám žádný...a taky při snažílkování mě to děsně bolí, jsem taková stažená a jako by tam do něčeho píchal jehlou 😀 😠 já vím, zní to divně ale je to tak. Třeba včera, už mě nic nebolí a snažílkování bylo naprosto bez bolesti a krásné 😀 asi se budu muset zeptat doktora co ta bolest znamená....

leeena_4
18. led 2011

@vera_j taky ti to připadá všechno tak strašně složité? já už mám chuť se na všechno měření a časování a testování vybodnout 😀 A 3. cyklus se rozhodně nenech odbít a na píchání se zeptej 😉