Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
1. únor 2011

@jika10 moja hned ako najdes prvu ciarku tak sup,sup nato tak mas istou ze to neprepasies🙂)

jania023
1. únor 2011

@lifinka joooj aj ja chcem..moja ani v skolke nespi ..ona robi riaditelku kontroluje deeticky ci spa a sama nespi🙂)

lifinka
1. únor 2011

@jania023 já také myslela, že spát nebude a když mi učitelka řekla od té doby se ptám a dneska také spinkal a ona ano! asi nechápe, proč se jí stále ptám! Ivošek také chodil spát po 22h a já z toho nanervy....teď chodí v 21h

nathali
1. únor 2011

@lifinka no ahojky 🙂

lifinka
1. únor 2011

@nathali to je překvápko, co?

nathali
1. únor 2011

@lifinka to ano 😀

nathali
1. únor 2011

@lifinka idem umyt riad a asi spravit nieco jest dnes som toho moc nepojdela

jika10
1. únor 2011

@jania023 Jojo, jestli bude na ovu testiku druha tlustice, tak na to skocime 😀

veronicka33
1. únor 2011

Ahoj Lifinka yat9m ms nedorazila🙂kríže bolia hrozne no čákám som už nafúknutá ako balon,ale teplota dnes klesla na 37,1:(tak uvidíme

lifinka
1. únor 2011

@veronicka33 nafouklá jsem byla i já, tak silně držím pěsti.....tepl, dobrá i mě klesla až na 36,7 a pak zase šla nahoru

veronicka33
1. únor 2011

@lifinkadakujem 🙂 jooooj mohlo by to vísť,nech ma tá mrcha už tolko nenaťahuje ☹ ,ty si na urade práce?aj ja som🙂

veronicka33
1. únor 2011

@lifinka je mi nejak divne stále zima pichá ma v podbrušku trochu a jem všetko možné🙂ale aj tak dorazí:(neverím tomu že sa to podarý ked som testla včera a nič 😒

lifinka
1. únor 2011

@veronicka33 no já měla zimnice,a le to byl už poz, test a kolik jsi DPO?

veronicka33
1. únor 2011

@lifinka no mám 14 den dnes to by už mali byť // nie?

lifinka
1. únor 2011

@veronicka33 hledala jsem tvůj graf a nenašla a ovu kdy byla?

lifinka
1. únor 2011

@veronicka33 uvidíš, pokud zítra tepl. stoupne bude to dobré znamení, aspoň si to myslím, ty jsi měla 28dní cyklus?

lifinka
1. únor 2011

@lifinka a clostyl, jsi jak brala?

veronicka33
1. únor 2011

@lifinka 27 dni som mala clostil neberiem od minulého roku🙂ale už neviem kedy som ho brala myslím že niekedy v oktobri naposledy

veronicka33
1. únor 2011

@lifinka jáááááj bodaj by si mala pravdu a BT stúpla 😒

lifinka
1. únor 2011

@veronicka33 aha já myslela, že jsi brala, no jo je toho moc těch informací o všech ženských 😀 tak uvidíme co zítra, ale pak bys mohla zase testit třeba čt!

puckal
1. únor 2011

@lifinka Ahojky tak jak jsi dopadla na ÚP? Řekla jsi jim o těhu 😉

puckal
1. únor 2011

Jinak ted jsem odpo dělala dallší ovu test a už žádná druhá čárka, tak byla asi opravdu včera ale dnes to ještě pojistíme 😝 Ted vařím véču a kokám na vysoké školy, kam to letos zkusím.

veronicka33
1. únor 2011

@lifinka no hej uvidím ale určite dostanem mrchu jednu,ale aj tak dík určite hned ráno napíšem aká bola BT 🙂

lifinka
1. únor 2011

@puckal no ta moje nic nevěděla, tak jsem šla po chodbě a hledala poradce a pak jsem zakklepala na jednu paní ta také nevěděla a já teda kde si to mám zjistit a ona běžte za paní....a tak ta teda byla jako vítr, ale perfektní, řekla jsem jí to a že nemáme prachy a co teď a ona jedině, aby mě někdo zaměstnal a věděl, že jsem těhu a stím, že mu za mě poracák dá dotaci a že to není marné, anebo vydržet a po 4měsících zažádat o rekvalifikaci a tím se zase dostanu na větší peníze no jen 3500, ale budu je zase aspoň mít, jen zálezží na kurzu který vyberu, tak jsem to pochopila, jinak více než 5 měs. mi platit nebudou do porodu...takže prodloužit to můžu jen rekval.

lifinka
1. únor 2011

@puckal tak vidíš ovu byla včera a 100% i se snažením paráda!

lifinka
1. únor 2011

@veronicka33 no napiš jsem zvědavá

puckal
1. únor 2011

@lifinka hmmmm jedině opravdu někam na chvíli nastoupit. Pprotože u nás RKF moc nedělají těhotným...spíš vůbec. To schaluje komise na hlavním ÚP. spíš zda nemají nějaký projekt v rámci EU, u nás byl, jmenoval se od kolébky dopráce, koukni na net zda u vás něco není....

lifinka
1. únor 2011

@puckal díky 🙂 , budu brát 3499/2m, 2799/2m a posl. 2566kč je to síla, no dopadlo to jak to dopadlo, co už ptám se pořád na práci, nic není, anebo brali zač, ledna.

puckal
1. únor 2011

@lifinka No jo člověk s tím nic neudělá. Škoda že nemáš známého....to by ti vše vyřešilo.