Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
16. únor 2011

@kamillka100 NO, jenze holky tady rikala, ze ovulka mohla byt i ten 17-18DC, kdyz jsem mela stale pozitivni ovu testik, ze ovulka mohla byt i pozdeji, takze ted nevim. No uvidim, necham se prekvapit.

Me ti doktori tak rozcilujou, jak si muzou byt jisti ze se ti povedlo otehotnet, copak ma rentgen v ocich, ze to vidi. Takhle cloveku davaji nadeji a pak nemame byt smutny. Ten muj rika, ze se to povede, ze tomu na 100% veri. Takze pristi mesic si davam pauzu od clostiku a doktor o tom rozhodne nemusi vedet. A mozna kdyz to pujde, tak budu brat clostik tak, ze jeden mesic jo a druhy ne proste na stridacku

nat28
16. únor 2011

Ahojte. Kocky vy co beriete alebo ste brali v minulosti Clostyl, nemali ste problemy s vyskou sliznice maternice? Vraj niekedy zvykne clostyl znizit endometrium a teda sa to potom nema kde uchytit. Da sa tomu nejak predist, teda ci existuju nejake lieky ak sa toto stane?

lifinka
16. únor 2011

@jika10 to jo, bere se poslední poz, ovu test tam je ovulka...takže o dva dny myslím, že by se to posunulo...

puckal
16. únor 2011

@nat28 Ahojky, nevím co je na tom pravy ale Dr. mi dal od 14 do 25 dne cyklu orgametril, ten je prý na lepší uhnízdění a úpravu cyklu. Tak to prý má pomoct k uhnízdění.

nat28
16. únor 2011

@puckal a dqal ti ho preto, lebo si mala pocas stimulacie nizke endometrium, alebo ti ho dal len preventivne, akoze preistotu?

jika10
16. únor 2011

@lifinka No prave, ze se to tady vcera resilo s leeenou,tak vlastne mozna ovulka byla i pozdeji, tak uvidime

lifinka
16. únor 2011

@jika10 vydržme!

jika10
16. únor 2011

@lifinka Jo, jo. Kdo si pocka, ten se docka 😀 a navic mi stejne nic jineho nezbude, v tomhle bohuzel nic neurychlim

puckal
16. únor 2011

@nat28 říkal, že se tím pomůže lepšímu uhnízdění vajíčka, a že když se nezadaří, tak po vysazení by měla přijít MS a tím nebudu mít tak dlouhé cykly.

lifinka
16. únor 2011

@jika10 to máš pravdu, už jen čekat, co příjde.... 🙂

nat28
16. únor 2011

@puckal takze sliznicu ti asi clostil neznizil. ja sa tohot dost bojim, ze vela zien ma prave s tymto problem ked berie clostil. Teraz som niekde na webe citala v poradni gynekologa, ze ak clostil uz pri prvom cykle znizi endometrium, ma sa vysadit a uz nikdy nebrat. Vraj potom jedine gonatropiny a IVF. preto sa tak trochu bojim zacat ten clostil brat.

puckal
16. únor 2011

@jika10 přesně. Musíme být trpělívé, protože pozitivním TT nic nekončí ale teprve vše začne 😉

puckal
16. únor 2011

@nat28 aha to jsem nikde neslyšela. Nevím, dali mi Dr. toto že to pomůže tak uvídm časem.

jika10
16. únor 2011

@puckal @lifinka No jasne, prece se nam ten mimisek nemuze porad vyhybat. Teda @lifinka teda ty jsi uz mimiskova 😅

jika10
16. únor 2011

@nat28 No vidis a ja neberu radny duphasony, utrouse, nic. Ale myslim, ze nejsem jedina, kdo nebere nic na podporu udrzeni. Ze kdyz se to treba povede, tak ti muze dat doktor prasky na udrzeni az po, jako to mela lifinka

nat28
16. únor 2011

@puckal Ona ta dr. pisala, ze ak je nizke endometrium a nezaberaju ani lieky na jeho zvysenie, tak vtedy treba clostil vysadit a uz nikdy nebrat, kedze nema zmysel mat ovulaciu, ale nizku sliznicu a teda ziadnu sancu na uchytenie. Len keby som vedela ako casto sa nieco podobne stava...ci je to skor rarita, alebo bezna vec. Ale co som citala na inom fore, tak sa dievcata bavili o tom, ze vsetky maju znizenu sliznicu pri clostile. No a teraz vyber si, ze? 😝

nat28
16. únor 2011

@jika10 nemyslela som na podporu udrzania, ale skor na podporu zavrtania. Ak to teda nie je to iste...? V tej poradni utros ani duphaston nespominali, skor ine nazvy liekov co mi nic nehovorili

kamillka100
16. únor 2011

@jika10 takze aj ty budes mat teraz pauzu s clostilom, tak sme dve 😉 , no bola by riadne nahoda keby sa podarilo, nechajme sa prekvapit a dobre ,ze duphaston neberies, ja ho beriem uz posledny krat, ta bolest pri brani nie je slava, tak drzim palce, ze ovulka mohla byt neskor a coskoro nam napises, ze si v tehu 😉

lifinka
16. únor 2011

@jika10 jj, ale je děsné, když mi není třeba zle, že se něco děje, víš, jsem poslední dobou nervózní, nevím, proč jsou KO k dr, až za měsíc.... 😨

jika10
16. únor 2011

@lifinka No jo, jsou to starosti. Dvema carkama na TT to nekonci, ba prave naopak zacina. Celou dobu se tesime, at ty // uvidime a pak se 9 mesicu bojime jestli bude vsechno OK. Neboj, vsechno bude v pohode a bude to krasna holcicka 😀 , kterou si tak prejes

jika10
16. únor 2011

@nat28 No to prave nevim, ale myslela jsem, ze to splnuje dost podobny ucel

lifinka
16. únor 2011

@jika10 děkuji, ale nechci tu být sama těhule, cabalkova šla do termínu, ale já se nějak od vás nemůžu odloučit, tak vám tu zavazím...

jika10
16. únor 2011

@lifinka Vubec nam tady nezavazis prece, ty nam davas prave tu nadeji, ze se nam to podari. No vis, jak by nam tady bylo smutno a jak by sme se trapili, kdyz by jsi za nama nechodila

jika10
16. únor 2011

@kamillka100 Jo, jo, dam si pauzu, radeji, prece jenom tam hrozi ty cysty, tak nechci drazdit hada bosou nohou. No a treba se nam to opravdu povede, budeme mit krasne z predchoziho mesice nastimulovano a uz bude stacit jenom zadelat 😀 😀 . Verim, ze ten ucinek clostiku nam vydrzi i v te pauze

lifinka
16. únor 2011

@jika10 jsi hodná 😵 chci mít přehled, která z vás otěhotní a prostě vědět jak se máte, no 😉

jika10
16. únor 2011

@lifinka No jasne, vzdyt jsme radi, ze te tady mame. A kdyby jsi tady nebyla, kdo by nam tady rozhazoval ty tehu bacilky 😀

lifinka
16. únor 2011

@jika10 no právě nikdo další tu není, jen já, takže prostě s jarem honem a následujte mně! 😀 nebo mě vycucnete!!!!!! 🤐 😅

alzbeta.hod
16. únor 2011

ahojky holky nerada vstupuju po táááák dlouhé době. Jdu se pochlubit že malé už bude 5 měsíců a má 7,5kg. Díky clostilu jsme se jí dočkali a to samé přeji vám všem

nat28
16. únor 2011

tak tu som nasla o com som hovorila:

Nízká sliznice
Dotaz: Dobrý den.Podstupuji metodu IUI.Stimuluji Clostilbegytem 2x1tbl a k tomu estriol 1mg.K vyvolání ovulace Pregnyl inj. Sliznici mám ale vždy nízkou.Při posledním pokusu jen 5,6 mm. Je možné sliznici nějak zvýšit ? Děkuji.

Odpověď:

Dobrý den,
pokud po clostilbegytu je nízká sliznice, jednou, bude tomu tak s největší pravděpodobností vždy. Není to pak vhodná metoda a doporučuji přejít na IVF se stimulací gonadotropiny.
Se srdečným pozdravem
MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.

nat28
16. únor 2011

preto sa toho clostilu bojim, ze ak by sa mi toto stalo, co je vraj dost bezne (mam z roznych gynekologickych poradni na webe) tak mi to zoberie velku nadej. Asi lepsie nevediet ked do toho clovek ide.