Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
5. bře 2011

@lifinka jasne 🙂 a tebe uz je lepsie??

lifinka
5. bře 2011

@linka jj, dva dny je to ok 😀 i jsem od neděle 2x zvracela 😝 😔

nathali
5. bře 2011

@linka tak super ze bolo u dr. ok 🙂 snad sa zadari
joj mrzi ma ze je to spatne ☹ asi si tu tortu schuti zjedla 🙂
no ja sa mam celkom dobre len ma stve ze BT si zo mna robi srandu teploty mi hopsaju ako sa im zachce tak cakam ze kedy mi ovu FF vyznaci snad to bolo 16-17DC ale dnes ma nejak prava strana pobolieva aj ked si sadnem citim to a som takaaa nafucana ze by si niekto aj pomyslela ze som v 3 mes.tehu 😅 😀
@lifinka no maly si vas doslova uziva ze ste spolu doma 😀

linka
5. bře 2011

@lifinka och moja ☹ tak snad bude uz len lepsie 😉 mna to preslo nachvilu,ale zjedla som chlieb s natierkou a uz zas je to tu 😖 neviem co mam s tym zaludkom 😠

lifinka
5. bře 2011

@linka tak zkus jen suchý rohlík, dej si dietku, třeba to pomůže anebo já si vždy uvařím černý čaj a trošku to osladím a po douškách piji a je mi pak lepši, ale jsen když nejsem těhu 😀 to je mi zle hned od rána až do postele, když večer usínám, takže nic moc...každé těhu je jiné...

linka
5. bře 2011

@lifinka tak ja skusim ten caj,urobila si mi chute 😀

loretana
5. bře 2011

@nathali ahojky, jasně a můžu se zeptat, jak to funguje? Pořád na tu tabulku koukám a nevím🙂🙂

loretana
5. bře 2011

@jika10 já si právě nebyla jistá, jestli je to ta stejná, na Slovensku jsem četla o Fytosoje Forte... tak to je dobré, já si jí pořídím... já vím, je to hrozná doba... my to zkoušíme skoro rok a půl a v caru jsem od prosince...

jika10
5. bře 2011

@loretana no my v CARu jeste nejsme, jeste to chceme zkusit prirozene, ale dneska mi manza rekl, ze ho to miminko uz taky zacina trapit. Ja jsem mu totiz rekla, ze si ze vseho dela srandu a bere to na lehkou vahu a tak mi rekl, ze uz se taky trapi 😒
No ja uz doufam, ze se nam to brzicko povede a CARu se vyhneme

nathali
5. bře 2011

@loretana do tabulky si piseme vek,ako dlho sa snazime ktory DC sme a ako dlho nam trval ten posledny cyklus takto vsetko vies a ja by som bez tabulky ani nevedela ktory DC som
ak chces do taulky tak mi napis vsetko o tebe tak ako su baby napisane v tabuke a zapisem ta 🙂

babyyyy ☹ mne je vazne strasne neviem co mam s tym mojim podbruskom robit niekedy mam pocit akoby mi mala ms pomaly prist inokedy ma zaboli len prava strasna ☹ co to je sakra ☹

linka
5. bře 2011

@nathali zeby oneskorena ovulka? moze byt,ak ti ju este graf nevyznacil 😉 mna pre zmenu neboli nic,iba prsia 😅

jika10
5. bře 2011

@nathali podle me to muze byt pozdejsi ovulka. Me dneska dopoledne taky pichalo v podbrisku, tak nevim jestli to byla ovulka. Ale manzu dneska do postylky nedonutim 😠 , zkouseli jsme to vcera a tak pry nejpozdeji zitra rano, tak uvidime. Jenze kdyz prosvihneme ovulku, tak neotehotnime 😒

jika10
5. bře 2011

@nathali Jooooo a koukala jsem k tobe do alba a zjistila jsem, ze mame stejneho favorita na kocarek, me se libi danny sport 3 2011 😅 . U toho prestige se mi nelibi to cerne kolem boudicky

lifinka
5. bře 2011

@nathali tak běž do horké vany, třeba to bříško poleví, asi je to ovule 😉

nathali
5. bře 2011

@linka no neviem ci je to ovulka ale nech to prestane 😅 😀 no na u ovulky som mavala vzdy hlien a teraz nie je no ved uvidim ze co s toho bude ci nie nakoniec nejaky problem 😅 😕
no a ty si ktory DPO??? ked ta aj prsia bolia??? hm.................???

lifinka
5. bře 2011

@linka třeba ti uleví 🙂

linka
5. bře 2011

@nathali asi 8 alebo 9dpo podla mojich vypoctov,lebo bola som na 15DC na utz a ovulka bola na prasknutie ako dr.vravela,tak podla mna bola asi 16DC..

nathali
5. bře 2011

@linka a kedy planujes testovat???

nathali
5. bře 2011

@lifinka normalne zacinam nad tou vanou uvazovat a asi si tam aj knihu zoberiem 😀

linka
5. bře 2011

@nathali nejak tento cyklus neplanujem nic,nieto este testovat,nejak ma to ani nenapadlo,musela si mi to pripomenut? 😀

linka
5. bře 2011

jeej vana,asi pred hodinou som do nej volala muza,ale odmietol 😀 😠 nechce relax a ja by som aj chcela,ale samej sa mi tam nechce 😅

linka
5. bře 2011

@lifinka dobre mi padol,dakujem 🙂

nathali
5. bře 2011

@linka 😅 😅 😅 uz som ticho 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
no u nas to je rovnako ten moj sa zas vyhovara ze pre nas dvoch je mala 😠 a inokedy sme sa tam vosli

baby co ste varili????????? ja nic chcela som ryzovy nakyp ale potom som ho nespravila a teraz mam na nieco chut a neviem co by som si dala

linka
5. bře 2011

@nathali v pohode 😎 dnes som robila len hranolky a volske oko k nim,nic ine a hlavne rychle ma nenapadlo a teraz by som tiez zjedla nieco,ale nemam sajnu co by to tak mohlo byt 😅

nathali
5. bře 2011

@linka no ja si pojdem asi pre parky a budem sa napchavat 😀 pri tv
a baby asi mate pravdu s tou ovulaciou som to skusala na FF a az kym som nedala tri dni teploty tak nevyhodnotil nic a potom mi to ukazalo na 19DC ovu no takze vecer mame o zabavu postarane 😀 snad chlap nebude protestovat

lifinka
5. bře 2011

@linka jsem ráda, ještě natty do vany a budete fit 😀

lifinka
5. bře 2011

@nathali tak vidíš, šupky dupky na to 😉 to já dnes říkám mému a co pusinky dáš mi? a on vždyť už jsem ti dával na bříško a já ale já chci néé mimi 😅

linka
5. bře 2011

@nathali a inac pekna fotka 🙂 parky mame aj my v chladnicke,tak mozno jednu si dam 😝

nathali
5. bře 2011

@lifinka myslim ze dnes bude potrebna viac postel nez vana 😀

lifinka
5. bře 2011

@nathali no to 100%, já dnes zhřešila večer dala jsem si párky😲