Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
7. bře 2011
jania023
7. bře 2011

takze este raz lebo to nejako nevzalo dnesnu telotu
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

jania023
7. bře 2011

aj tak to tam neni to je divne ale dnesn telota je 37,1

gabriellka
7. bře 2011

@nathali tú knihu som čítala. to bola o tom čo sa im utopil ten syn? nepamätám si to už presne, lebo ja som veľa od nej čítala. ale čím viac mám prečítaných tým sa mi viac zdajú na "jedno kopyto". Ja najnovšie čítam rôzne z vydavateľstva evitapres. Alebo Katarína Gillerová dobre píše.
@zuzullik3 moja zlatá. neviem ani čo ti na to napísať, každopádne je dobre že myslíš pozitívne. budem ti držať palčeky. ako tak píšeš tak tento mesiac by to mohlo vyjsť 😉 . My? ani neviem kde je problém. Zistil mi anovulačný cyklus, ale či mám všetky anovulačné to neviem. Všetky tie vyšetrenia tak dlho trvajú.
@jania023 a ty kedy budeš testovať?

loretana
7. bře 2011

@nathali Ahojky, tak tedy - 26 let, snažení 15 měsíců, dnes 22 DC, PC 46 dní... tak děkuji🙂

jania023
7. bře 2011

@gabriellka Ja som testovala a nic vcera iba duch takze nic:(

leeena_4
7. bře 2011

@jania023 přišla jsem se na tebe podívat. škoda, že duch nezesílil :-/ byl to včera i dnes 10 test?

nathali
7. bře 2011

Tabulka 7.3.2011

Snažilky:
pici..................27r....snž.....25m.....59DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....56DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......40DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......40DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......36DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........30DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....28DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................28DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....27DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......27DC...(PC27dní)
loretana.........26r.......snž......15m.....22DC...(PC46dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........21DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........19DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........19DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........19DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................18DC...(PC28dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r..........18DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................16DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........15DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......10DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........7C...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....11tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......11tt..........(snž..3r)
jessika............27r......7tt...........(snž.3m)

zuzka1.
7. bře 2011

dobre ranko,

@jania023 este nic nie je stratene. ja som ani netestovala, ani nebudem, sak za 4 dni by mala byt mrcha, tak si dockame.
nechcem sa stresovat testami, lebo, ked zacnem jeden, spravim ich dalsich 10. 😀

nathali
7. bře 2011

dobre ranko
ako ste sa vyspali??ja teda nic moc v noci som sa nejak prehadzovala a este som si aj trosku prispala ale nejak sa stale citim nevyspata ☹
tu je moj grafik : http://www.fertilityfriend.com/home/331739
tak to zatial vypada ze ovu bude asi na 19 DC 🙂
@jania023 grafik vypada kraasne a s testovanim vydrz na 14DPO mozno tam bude maly zazrak 😉 myslim na teba a drzim ti palceky 🙂
@gabriellka ano je to o tom ako sa im syn utopil ako zatial citam len jej druhu knihu a ked sa mi nebudu pacit tak prejdem na nieco ine ale zatial som spokojna 🙂

linka
7. bře 2011

ahojte
@nathali ja som sice spala v noci dobre,ale som hore uz asi hodinu a normalne by som si lahla naspat,padam z noh 😔 a strasne ma bolia prsia,sa mi plakat chce z nich ☹
@jania023 a dnes neskusis test?

nathali
7. bře 2011

@linka no to je divne ze ta tak bolia prsia nechcem nic predbiehat ....................tak som ticho 😀 ale.............mozno.....zeby.........??? som ticho som ticho 🤐 🤐 🤐 🤐
no baby tak snad tento mesiac bude plnyy novych tehuliek uz by to chcelo zas nejake 🙂
no ja idem kupit chleba a asi sa este vycapim do postele na chvilu ved v tej praci zaspim 😅

linka
7. bře 2011

@nathali to je v pohode 😉 ja som chcela ist na postu seky poplatit,ale nechce sa mi,pojdem zajtra

kamillka100
7. bře 2011

@jika10
@nathali ahojte baby, pridavam sa k vam, do trojky 😀 , akurat citam, ze aj vy cakate na ovulku ako na zjavenie, ale ty nathali vyzeras dnes uz nadejne, ale moj graf je ozaj zahadny, kazde rano cakam ci mu teplota stupne anejako sa jej nechce, som zvedava ktorej prvej sa ovulka oznaci 😀 , chcem ukazat moj graf, ale neviem ☹ , zmenilo sa tam

nathali
7. bře 2011

@kamillka100 ked si na FF na svojom grafe tak na pravo hore mas napisane: HOME,DATA.........SHARING-na to poloz len mys a ono sa ti tam objavi take policko-a pod CHARING HOME PAGE je napisane SETUP-na to kliknes a uz sa ti zobrazi odkaz ktory len skopirujes a vlozin k nam do diskusii

kamillka100
7. bře 2011
nathali
7. bře 2011

@kamillka100 ja som to mala podobne a myslim ze ovulka na teba este caka 🙂 vydrz teploty sa uvedomia a ovulku ukazu len bude asi neskor 😉

u nas kraaasne svieti slniecko ale teplo je len cez okno 🙂 vonku je vaaazne zima a este aj pekne fuuka 😝 takze ranna rozvicka splnena 😀

jania023
7. bře 2011

@zuzka1.
@nathali
@linka
@leeena_4 Kocky dnes netestujem mozno v stredu ale vo stvrtok cakam mrchu,,tak neviem ci sa mi este oplati testovat..zatial priznaky ziadne,prsia zacinaju boliet a mam taky kremovy vytok.je ho strasne vela tak neviem ci je to ok alebo dajaka infekcia..bolesti ziadne,dnes akurat som Mala povit kedsom zivla ze sa mi tak jemne dvohol zaludok ale inac nic

kamillka100
7. bře 2011

@nathali no mne sa zda, ze tento mesiac nebude nic z toho, som z toho velmi smutna, verila som ze ovulka bude, bolel mam vajecnik ako pri clostile a nic ☹ ☹ ☹ , je mi az do placu, ale ideme dalej, nech pride cim skor mrcha ☹

nathali
7. bře 2011

@jania023 myslim ze si na dobrej ceste stat sa tehulkou 🙂 a na tvojom mieste by som pockala do dna ms a ked nic tak az potom testnut ak to samozrejme vydrzis 😀 moc moc moc drziim palceky a vsetko nech ti to len vijde 🙂

nathali
7. bře 2011

@kamillka100 prestaaaan nebude na seba taka zla ved ti este cyklus neskoncil tak ovu sa mozno len posunula 😉 videla som na mk babu co mala ovu na 29DC vobec s tym neratala a oteh 🙂 tak hlavu hore zazraky sa deju

kamillka100
7. bře 2011

@nathali vsak ja viem, ze zazraky sa deju, ale ja mam 28 dnovy cyklus ako hodinky, raz mi meskala mrcha 2 dni, no neverim......ale dufam ze v CAR mi pomozu, uz som z toho na nervy ☹ ☹ ☹ idem si prevetrat hlavu

linka
7. bře 2011

@kamillka100 nesmut,ovulka bude 😉 ver tomu!

nathali
7. bře 2011

@kamillka100 ovulka si len dala nacas a keby naaahodou neprisla tak v CARe ako vravis ti pomozu 😉

jika10
7. bře 2011

Ahoj holky, tak muj grafik vypada takhle http://www.fertilityfriend.com/home/333757 , myslim, ze ovulka tento mesic nebude. Takze cekam na mrchu proradnou a pak nasadim clostika. Jen me stve, ze moje telo asi bez hormonu nedokaze fungovat. Kam tohle povede fakt nevim 😒

nathali
7. bře 2011

@jika10 ved uvidis mozno ta tie teploty este prekvapia 🙂

co porabate babulky??ste uz v praci????

jika10
7. bře 2011

No popravde uz taky zacinam uvazovat jako Kamilka, ze taky zkusim jit do CARu

jika10
7. bře 2011

@nathali No to nevim, ja uz tomu prestavam verit a navic jsem se rano tak nastvala na sebe, ze jsem se rekla, jestli neni lepsi se na vsechno vyprdnout.

Jo, jo ja jsem v praci .... fuuuj a uz bych sla domu. Venku je totiz nadherne, tak bych sla nekam na prochazku procistit hlavu a tak

nathali
7. bře 2011

@jika10 a preco si sa nastvala??no tieto stavy mam aj ja niekedy ale potom je zas dobre
no aj u nas je kraaasne ale na ziadnu prechadzku to neni lebo je vietor a dost studeny brrrr

kamillka100
7. bře 2011

@jika10 aj ja mam take stavy, ze uz nemam na to nervy, myslela som si, ze uz budem mat po ovulke, snazili sme sa tento mesiac kazdy den a nic, ked si predstavim, ze treba skusat nadalej, tak normalne nemam chut, pripadam si, ze som salena, ze uz to beriem ako povinnost, ze musime, co to je za zivot????
no bola by som velmi zaskocena, zeby sme ostali vsetky 3 bez clostilu v tehu a s takym grafom 😀 😀 😀