Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
25. lis 2009

já chodila obden,když už to vypadalo na pregnyl,tak i denně

dudunidu
25. lis 2009

Wera, bobi, já jdu na folikulm. taky asi v pondělí nebo úterý 😉

dasa.77
25. lis 2009

prosim ubrat v tabulce 1 den cyklu.Dnes jsem 3DC,clostilbegyt uz mam doma,zacinam v patek 2-0-2

ahoj zase zitra

ps:krvacim hodne a tak uz nemerim ☹

dudunidu
25. lis 2009

Daso : 2-0-2... to je docela dost...1-0-1 ti nefungovala? Ale ty asi nemáš PCO, že?

dudunidu
25. lis 2009

zakupanda: dřív než 12 DC je myslím zbytečné.. To ale neznamená, že se nemůžete pro jistotu snažit🙂 A pokud bys náhodou přišla s křížkem po funuse a Mudr. už viděl jen tekutinu, tak ti řekne, že už jsi pravděpododně ovulovala

wera
25. lis 2009

duduindu tak teda vidím že nás to čaká začiatkom týždňa tak hlavne nech sa folíkom darí a nech sa máme čím u dokiho pochváliť 🙂 🙂 🙂

wera
25. lis 2009

dasi teda vidím že budeš mať riadne silnú dávku, tak hlavne nech poriadne zaberie 🙂

govinda
25. lis 2009

no nasledujúci cyklus s clostilom už aj ja nabehnem na usg. Takto len stresujem, či ovu bola a čo sa deje 😉 . ALebo by bolo najlepšie, keby žaidny ďalší cyklus s clostilom nemusel byť 😀

wera
25. lis 2009

...nooo ta druhá alternatíva znie omnoho lepšie govi 🙂

govinda
25. lis 2009

že? No čo by ma viac potešilo takto pod stromček? 😉

kkamca
26. lis 2009

Dobré ráno..Tak já dnes dobírám posl tabletku clostku,teplota 36.6 sem zvědavá kdy klesne. 😔 Jsem měla naprd spaní.
Dášo to máš teda pěknou dávku..

govinda
26. lis 2009

dobré ránko.
Ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
Prajem vám pekný deň 🙂

nanulik
26. lis 2009

ajojky 🙂 ja to mám nejaké rozhádzané 😒 ale asi preto lebo som vstávala veľmi skoro a nemerala som v tu dobu ako som zvyknutá.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

govinda
26. lis 2009

nanulik, podľa mňa je skreslená včerajšia teplota, lebo si merala veľmi skoro 😉

jaspina
26. lis 2009

Ahoj holky, normálně tento měsíc jsem po utroši extrémně obeďarovaná 😝 i záda - hnus! No a včera jsem měla ukázkový PMS - tak je to aspoň jasné - ale depkovat už fakt nehodlám. Naplánovala jsem si nějaké věci, na které se těším a zbytek nechám osudu. Už mám jen 1 měsíc s clostilem, takže jsem smířená s laparkou - když nezabral za 5 měsíců, tak ten 1 už to nevytrhne.. Ale co, po laparce se to snad aspoň někam posune. Tak by měl být příští rok ve znamení změn. I kdyby třeba pomocí IVF 😉

pajinka111
26. lis 2009

ahojky,tak já jdu s teplotama pěkně dolů,nezadržitelně se blíží ms ,dnes už špiním.. ☹
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

pajinka111
26. lis 2009

těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............43DC/21dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............18měsícu .............našla //

snažilky:

simusca.....................26 let.........0d...........35DC.........................0cl.............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........35DC.........................3x1cl...........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..........30DC/11dpo/............. .0cl..............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........30DC.........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let.........0d..........28DC.........................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........27DC........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........22DC/9dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........23DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........19DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........18DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........18DC.......................1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........18DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........17DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........16DC.......................0 Cl...............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321.................30r..............0d..........15DC......................0cl.................13mesiacov
kkamca.....................29let...........1d...........9DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........9dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........8DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........8DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........7DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d..........4DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........3DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic

pajinka111
26. lis 2009

Jaspi,já mám taky krásny bedary,jeden velkej na brade,jedem mezi očima a u nosu,zaří jak lampičky 😀 ,fakt su kočka 😀 ,sem tušila že jede ms ☹
Taky si dávam naději na příští rok,tak držím i tobě pěstičky at nám to vyjde 😉

jaspina
26. lis 2009

Páji uvidíš, že příští rok se budou dít věci! 😉
A já mám dokonce pupen i na krku, ve výstřihu se mi taky dělají a teď se vyloženě vyřádily na zádech. 😝 Ještě že na prdeli je nemám - bych se zítra styděla jít na tu lymfodrenáž!

wera
26. lis 2009

dobré ránko prajem žienky 🙂
tak pripájam aj moju krásnu horskú dráhu: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db 😅
hmmm neviem prečo je teplota stále taká vysoká...normálnu teplotu nemám...

bobi3
26. lis 2009

krásne ránko 🙂

tak ja som mala pupák naposeldy priamo v strede čela, ako princezná so zlatou hviezdou na čele 😀
čo sa túka tej folikulometrie, tak ja chodím vždy 11 alebo 12DC... teraz idem v pondelok a to budem 11 DC... som zvedavá 😖
paji, to ma mrzí, u mňa to tiež tak prišlo, BT nenápadne dolu a trochu špinenie... ☹
dasi, tú dávka máš fakt konskú, držím palčeky, aby si to zvládala v pohode 😉

jaspina
26. lis 2009

wera já těm teplotám vůbec nerozumím a asi jsem ráda - že se tím nemusím zabývat. I tak je toho dost 😉
Takže neporadím..

bobi3
26. lis 2009

ja teraz už tiež BT nemeriam, trochu som na to rezignovala 😒, no 37,5 sa mi zdá dosť...

wera
26. lis 2009

no veď uvidíme, spomeniem to v pondelok dokimu keď pôjdem na folíky 🙂

pajinka111
26. lis 2009

weru,je to fakt horská dráha,teploty máš teda nějak vysoké,nemáš třeba nachlazený močový mechýř,mě taky jednou takhle vyletěla teplota a držela se nahoře a pak sem zjistila zánět močáku..

jaspina
26. lis 2009

Holky jak vy to máte s léčbou do budoucna? já clostil ještě příští měsíc a po novém roce laparka..dál podle ní.

bobi3
26. lis 2009

jaspi, ja som brala clostil začiatko tohto roka 3 cykly, bezúspešne, tak som sa rozhodla pre laparku... teraz som už 3. cyklus po laparke s clostíkom a zatiaľ sa nepodarilo 😒 teraz skúsime IUI a keď to nevyjde, tak už neviem... IVF mi naháňa strach 😨

wera
26. lis 2009

paji neviem ešte som nikdy nemala takýto zápal a cítim as úplne normálne 🙂
jaspi ja ešte vôbec neviem aká bude moja liečba do budúcnosti, tento mesiac beriem prvý krát clostík a až v pondelok idem na folíky tak potom uvidím čo mi odporučí doki...

bobi neboj IVF bude určite v pohode, veď aj laparku si krásne zvládla 🙂 a možno motyka vystrelí a po IUI už ani IVF nebudeš potrebovať 🙂

juliet2812
26. lis 2009

Dobré ránko babuľky,
práve som sa vrátila od dokiho a strašne sa ponáhľal na kongres, ani som sa ho nestihla nič spýtať, len mi kukol folikuly.
Prosím vás, viete mi odpovedať na 2 otázočky?
1. mám dnes folikuly veľkosti 19 mm a povedal mi, že to nie je ešte veľmi dobrá reakcia na Clostík, ale že aj tak sa dnes máme snažiť s partnerom - koľko mm majú mať správne narastené folikuly?
2. beriem teraz čípky Betadine - sú proti zápalom, obsahujú jód, každý večer beriem jednu - ale keď sa dnes máme snažiť otehotnieť, tak si asi dnes nemám zobrať potom večer ten čípok, nie?

pajinka111
26. lis 2009

juliet ,já teda nevím ,ale mě doktor říkal už když měl folík 18mm,že je hezký a bud když měl 18 nebo 19 mm,tak mi píchnul pregnyl,ale je fakt že i po pregnylu ovulka proběhla až tak za 3 dny.tak nevím co ti poradit..