Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ma.ja
22. kvě 2009

berušky děkuju za podporu....doteď jsem spala, bolelo mne strašně břicho, vzala jsem si prášek a šla to zaspat. Mám pocit, že mrcha už jede ☹
Leni přeju krásný výlet 🙂
žížalko je skvělý, že se vám to povedlo hned napoprvé 🙂

michamicha
22. kvě 2009

ahoj holky, já byla dneska ráno na dalším utz a od středy folík vůbec nerostl, takže mi dali na výběr, buď zvýšíme dávku clostilu nebo začnu píchat injekce jako před IVF, ale v menší dávce...tak jsem si prozatím vybrala ještě ten clostil, protože z injekcí mám strach ale dr. řikal, že když jsem na clostil téměř nezareagovala, tak pochybuje, že to s vyšší dávkou bude lepší, prý by bylo lepší začít rovnou s těma injekcema...tak nevim...

ma.ja
23. kvě 2009

dobré ráno clostilky 🙂 kdepak všechny jste?
michamicha...to je nějaký zvláštní, ale asi bych dala na dr. a zkusila ty injekce, když clostík nefunguje 😒

shaarka
23. kvě 2009

ahojte piskotky 🙂
micha, a aku davku si mala doteraz?
pisali baby, ze brali aj 5 tabletiek denne! uf! ja som zatial brala len jednu (dva cykly) a zas len jednu budem brat (tiez dva cykly). mala som len jeden folik. len. ale aspon jeden. 😀

kocky, stalo sa uz (alebo vam), ze po pichnuti pregnylu ovulacia nebola?

dasa.77
24. kvě 2009

AHOJ holky.
Tak jsem zpatky z chaty,bylo tam super,ale na muj vkus trosku moc alkoholu.Prvni dojem byl teda sileny,zrovna meli postavene leseni,opravuji strechu.Je to chalupa nekdy z roku 1700 a cosi.Takze hodne stara.Ale vsem se tam moc libilo.Silene me boli prdel a stehna,brali jsme sebou kola a ja a jeste dva kluci jsme si teda pekne makli.Kopec byl nekonecny,ted se to projevuje.Vzhledem k te preziracce,co tam byla,pohybu bylo jeste malo 🙂

schaarka..................ne vzdy musi dojit po pichnuti pregnylu k ovulaci.U me k ni pry dochazi,jestli pokazde,to fakt netusim,protoze jsem byla jen jedenkrat po injekci znovu na UTZ.Jednou jsem si delala OVU test,to byla i bez pregnylu.V ostatnich pripadech si nejsem jista.

michamicha................mas IP. ........ja bych volila navyseni davky clostiku,tak jako ty.Zalezi,kolik ho ted beres.

Jinak me boli podbrisek,sice ne porad,ale chvilkama dost.Tak,jako kdyz se blizi MS.Ale tentokrat uz neprijde,takze to budou jeste nasledky po pregnylu.Pomalu si zacnu chystat TH test 😀

bruffik
24. kvě 2009

ahoj ve ctvrtek sem pisovala,bohuzel menses prisel v patek,ale vyhoda byla ta,ze sem to dostala sama od sebe.Predtim sem musela chodit furt na injekci..Tenhle mesic si clostyl budu brat uz dvakrat denne tak budu mit snad vetsi sanci..

michamicha
25. kvě 2009

shaari, já brala 0-0-1 a teď budu brát 1-0-1, ale strašně špatně jsem spala, tak nevim co budu dělat teď, asi nebudu spát vůbec 😠

dášo, máš IP, teda už včera jsem ti odepsala 😉

shaarka
25. kvě 2009

michamicha, nemyslim, ze to je z clostilu, skor nejaka nervozita 😉
mala si aj pregnyl?

michamicha
25. kvě 2009

něměla, folikul dorostl jen na 13mm ☹

shaarka
25. kvě 2009

tak este mas moznost aj 1-1-1 a dokonca tu pisali baby, co brali 5 tabletiek!
a vidis, ze ani 19 mm krasavec nie je vsetko. 😒

aduska222
25. kvě 2009

Ahojte kočky

katuška a jzizala - gratulujem Vám. Chcem sa opýtať aké vešké ste mali folikuly ? Ja som brala clostyl - už tretí krát a ešte sa nič nezadarilo. ☹ Teda foliky mávam od 17 do 20 mm ale asi nie sú dosť veľké, či áno? pri akej veľkosti Vám pichali pregnyl? Mne sa stále zdá, že mi to pichajú priskoro už pri 17 - 18 mm a teraz som zmenila lekára a ten mi povedal že foliky normálne samé praskajú až pri veľkosti 24 mm a on pregnyl doporučuje pri min 20 mm a aj to je vraj minimálna hranica. Takže sa obávam že ani tento mesiac mi to nevyjde.

jzizala
25. kvě 2009

Ahojky, aduska222 děkuju . Já ti ale buhužel neřeknu jak je to s folikuly. Brala jsem clostil jen 1 cyklus a hned se nám zadařilo. Na folíky jsem měla jít až 2 cykl. , kdyby se to nepovedlo. Takže jsem tam ani nedošla 🙂 ale při ovu jsem vajěčníky cítila dost , hodně mě v nich jakoby dloubalo a píchalo. Nezoufej, určo se vám také mimísek povede , já jsem měla asi dost štěstí, po dvou letech totálně rozházené ms a chybějící ovulky,mi clostil pomohl úplně zázrakem. A z těch dvou let jsem ms taky díky mému starému dokt.neměla tři čtrvtě roku , prostě řekl ,že jsem mladá a spraví se to ☹ Neboj povede se to , když to nejmíň čekáš, vím o čem mluvím 🙂

aduska222
25. kvě 2009

ak to je úplne pecka, to si mala fakt ohromné šťastie a o to viac sa teším, že sú aj takéto prípady. To človeku vždy dodá silu do ďalšieho boja. 🙂 🙂 🙂

jzizala
25. kvě 2009

🙂 mě to taky vždy moc pomohlo,když jsem slyšela ,že i přes problémy se to někomu povedlo. Mě možná pomohlo,že právě min. měsíc jsem na to skoro nemyslela a říkala jsem si že bud´to vyjde nebo ne a jedu další cyklus s clostíkem.Prostě jsem to nechala osudu o to větší jsem měla šok ,když jsem uviděla ty dvě čárky. 🙂 moc ti přeju aby ti léky také zabraly a za chvíli se třeba také budeš radovat z // 🙂

katuska15
25. kvě 2009

Aduska neboj,folikuly su dost velke...ja som mala 3 folikuly a to 17mm,18mm,19mm a hned v ten den vecer som si pichla pregnyl a podarili sa nam dvojicky... 😉 😉 😉 Tak ti drzkam palce,neboj vyjde to...nam vysiel 2. cyklus... 😵

dasa.77
25. kvě 2009

ahoj holky.S tema folikama je to jak u koho.Nekdo ma ovulku uz pri 20mm,nekomu tam trci,i kdyz maji 26mm.Ja nevim,jak presne se to meri.Jestli ten nejuzsi bod,nebo delka.Ja je mivam dost ovalne,takze jsem mela posledne 26x20mm ten nejvetsi.

dasa.77
25. kvě 2009

Tak jsem trosku zmatena.Minuly tyden v pondeli jsem si dela OVU test,testovaci carka byla slabounka.Ve stredu jsem mela dominantni folik 26x20mm,doktor mi pichnul pregnyl.Stale me pobolivaji vajecniky,sem tam vice nez do doby,kdy jsem si myslela,ze by mohla OVU nastat.Takze jsem si ted udelala OVU test a carky jsou dve,testovaci malinko silnejsi nez kontrolni.Tak teda nevim.Myslite,ze to muze byt tim pregnylem? Pro jistotu premluvim moje zlaticko k sexu.Na UTZ se nemuzu objednat,nem tam kdy zajit.Nemate s tim nekdo zkusenosti?

halooooo
25. kvě 2009

Ahoj,
nevadilo by Vám, kdybych se do Vaší diskuse přidala?

dasa.77
25. kvě 2009

AHOJ halooooo......vubec ne.Taky beres clostik?

halooooo
25. kvě 2009

Ano, brala jsem ho prozatím minulý měsíc, tuto středu začínám druhý. Opět jednu tabletu. Již 13 měsíců se snažíme o mimu, ale bez úspěchu, manžel po spermiogramu nadprůměrné výsledky a mě dr zjistila anovulační cykly. První měsíc s Clostikem jsem doslova protrpěla, mám strach, jak bude tělo reagovat tentokrát.

papus
25. kvě 2009

Krásný večer clostilky 🙂

Vítám tě Halooooooo 😉

halooooo
25. kvě 2009

Děkuji za uvítání. Povíte mi něco o sobě? Prosím.....? Při představě pročítat 162 stránek.... BRRRR....

papus
25. kvě 2009

halooooooooo já jsem brala clostík jen jeden měsíc....ten mě čeká stimulace na IVF.....snažíme se o miminko a pořád nic vloni jsme byla laparce tam mi zjistili neprůchozí pravý vejcovod,přepážku v děloze tak,že jsem měla dvě dělohy přepážku mi odstranili v prosinci....můj gynekolog mi začal v únoru stimulovat na IVF,ale udělal se jen jeden folík tak mi to zastavil abych nepřišla o jeden pokus.....já jsem od něj raději přešla rovnou do Caru k Apolináři kde se tomu věnují.....1.4 jsem tam byla prvně a teď už mě čeká stimulace......jinak když si klikneš na moje albíčko což je ten fotoaparát tak to tam je popsané 😉

vendy05
25. kvě 2009

Krásný večer clostilky.... jakpak se tu máte, nějaké novinky????

halooooo
25. kvě 2009

papus, je mi to moc líto, přečetla jsem tvůj příběh jedním dechem.... přečetla jsem si dnes v jednom z časopisů věnovaných rodičovství, těhotenství a miminkům definici neplodnosti: neplodnost je neschopnost páru počít po jednom roce pravidelného styku, každá dvojice kolem 25 let má každý měsíc šanci na početí asi 1:4, tzn, že devět z deseti párů uspěje během jednoho roku. Jsem bohužel ta desátá a další pokračování článku mě úplně odrovnalo. Mám slzy na krajíčku.... Říkám si, co bude když clostil nezabere????

prdecek
26. kvě 2009

ahojky holky, jak se vede???? Leni co dovča? 🙂

wolfskinka
26. kvě 2009

dobre ranko .. tak uz mam v sebe 2 lieky antibiotik na tu pliagu ... este 10 ☹ a potom dva tyzdne na to krv a ak bude negativna tak zacinam umele s posunom o 1 mesiac ... 😵 😵 len aby tie ostatne vysledky boli negativne

lenka ako ?

papus a ty co nove ?

prdecek tebe tam tie tt pekne nabiehaju, uz aby aj mne nabiehali ☹

ma.ja
26. kvě 2009

ahojky clostilky 🙂
koukám, že jsme všechny trávily víkend na sluníčku 🙂
zrovna si říkám, že k vám teď 2 měsíce nepatřím, ale snad nvadí, když tu u vás zůstanu bez clostíku 😉

prdecek
26. kvě 2009

ma.ja já sem vlastně už taky nepatřím a pořád sem chodím 😀

wolfski neboj brzo budou taky nabíhat 😉

lenka_bohousek
autor
26. kvě 2009

Krásné poledne moje nejmilejší clostilky 😵
Tak jak jste se tu měly, co je nového?
Marcelko, co ty, mrška přišla nebo ne? A i když teď nebudeš clostilka, tak za námi choď, rády tu podrbeme o všem možném 😉
Vendy a Prdečku, jak se mají vaše miminka?
Wolfi, tak ty už bastíš antibiotika, držím palečky, ať zaberou 😉
A vidím i nové tváře, tak je u nás vítám 🙂
Holky, já se měla úžasně, počasí nám vyšlo úplně skvěle, každý den 25-30, v horách je to prostě nádhera. Jen co dám dohromady fotky, tak vám pošlu odkaz. Ty hrady a zámky, to je něco, včera jsme jeli na jeden lodí po jezeře a zámek i zahrada jsou ve stejném stylu jako Versailles, ale v menším provedení. No prostě paráda, vůbec se mi nechtělo domů.
Tak a jdu zase do hajan, vrátila jsem se pozdě k ránu a jsou KO ☹