Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
27. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21.................30..........3m...............39...........33............................Listovka
Janielik87.............24..........7m...............32...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacnov..................23.........12m..............27............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............26............29............11...........Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............26............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r...............25............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............24............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............20............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............18.............29............5.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m............15.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29..........7m.............14.............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah.....................23..........9m.............13.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6,5r...........11.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m............10.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r................7.............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr...................34..........2m.............6..............27............................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Veronicka33..... ....34.........20m..............2..............29............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................16+5..................16+3.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........13+2.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................8+1..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26.............7m...................6+1.............................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

mijadave
27. říj 2011

@janielik87 robim vsetko pre to, aby som misiu splnila 😀 prijmam ulohu prvej misionarky 😀 len ci to tak ozaj bude 😉 to ma mrzi, ze sa ms s Tebou tak zahrava... daj vediet ako si dopadla u dr 😉
@safirah rada by som Ti poradila, no ja nemam skusenost s ovu testami... tie nepouzivam 😉

nativanativa
27. říj 2011

@mijadave no ja sa asi s ovulkou mozem rozlucit ako mi doki predpovadal na vikend ... teplota mi stupa http://www.fertilityfriend.com/home/37feac , som na nervy , ze by opat tento mesiac nic ?? 😠 😠

nativanativa
27. říj 2011

@safirah ja si ich uz ani nerobim...... 😠 😠 😠 😠 😠

mijadave
27. říj 2011

@nativanativa fuha, no tazko povedat, keby boli aj priznaky, tak podla BT bola 11DC, no nemas poznaceny hlienik 😒 to ma marzi, zaujimave a k dr nejdes? aby Ta pozrel 😉

nativanativa
27. říj 2011

@mijadave ved ma pozrel , kvoli tomu som tam bola v utorok aby ma pozrel po clostile ci ma moze pichnut pregnylom, ale ze nemusel lebo ze ovu vyzera ze sa posunie na vikend , na lavom mam folik cystu a vyzera to na pravy , len bol v utorok este maly 13mm , takze len cakat , teplotu som mala priam ukazkovu a pozri hen co to so mnou robi , a ovu testy ani uz nechcem robit.... , takze otazka je ;;;;;; bude ovu pocas vikendu alebo nie 😠 😠 😠

nativanativa
27. říj 2011

@mijadave a hlieny mam , ale nevyzera to zatial na ovu hlien , aj ked sa mi vidi ze to zacina byt trochu vodnate .... tk neviem 😖 😖

mijadave
27. říj 2011

@nativanativa mozno to naozaj este cez vikend pride 😉 a mozno cysta robi sarapatu... 😒 fakt netusim ☹ ja mam sice ovulku za sebou, no graf je trosku iny ako moje predchadzajuce 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/361810 vcera som este bola presvedcena, ze to vyslo, dnes uz nie som... neverim svojim pocitom... ☹ no nic neostava, len cakat, ci dorazi... joj, ale do nedele je strasne daleko... ☹

nativanativa
27. říj 2011

@mijadave no fasa ,ale testovat sa nebudem ani za krista boha !!! nechavam sa na pospas osudu 😀 😀 😀
, no uvidime ako sa s nami priroda zahra 😉

mijadave
27. říj 2011

@nativanativa ja uz tiez nie... nechala som sa ukecat, no bolo to este skoro... ☹ ale zas som relativne pripravena, ze to zas nevyslo... ☹ no uvidime, ako sa to vyvinie, obe cakame na vikend 😀

zana21
27. říj 2011

@mijadave Jojo, údaje v tabulce jsou správné 🙂 Děkuji

mijadave
27. říj 2011

@zana21 fiha, tak to dost natahujes 😉 bola si u dr?

zana21
27. říj 2011

@mijadave K dr jdu v pondělí vyzvednout si papíry do Caru. Tak pokud se do té doby nedostaví MS, tak mi píchne asi vyvolávačku. Ráno v pondělí ještě testnu - pro jistotu, ale snažilkování nebylo plánované, ani nevím , zda ovulka byla či ne. Tak že TT bude jistě negativní...

mijadave
27. říj 2011

@zana21 hm, takze nadej je 😉 tak drzim pasticky, ak to nevyslo teraz, tak nech Ti to vyjde nabuduce 😉

zana21
27. říj 2011

@mijadave děkuji 🙂 A jak to vypadá u Tebe? Postřehla jsem, že jsi opět začala se sojou, to je dobře, že jste to s manželem nevzdali. A v tabulce také jsi docela vysoko 🙂

mijadave
27. říj 2011

@zana21 nevzdali, a po tom, co nam v sobotu umrel synovec, tak moj mm sa vyjadril, ze chce babo viac ako doteraz... testovala som vcera, no este bolo skoro... samozrejme biely ako sneh.... ☹ no kym nedosla ms, je stale nadej... 😉 ideme dalej, soju budem brat, kym ju mam alebo kym dr nieco nenasadi ine... 😉 ak to nevyjde tento cyklus, idem k nemu na kontrolu... uvidime, co povie, lebo povedal, ze mam prist na jesen na kontrolu uz tehu 😉

zana21
27. říj 2011

@mijadave S tím synovečkem mi to je moc líto, to je vážně tragédie. Určitě se snažte a třeba k dr půjdeš už těhotná 🙂

antana123
27. říj 2011

Ahojky právě jsem začala s clostilem+pregnyl+provera chtěla bych se zeptat co se děje když ani po clostilu není ovulace děkuji???

kacicqa
27. říj 2011

Babky, 6DC, druhy den na clostile a taaaq neskutocne vela hlienu. To co ma znamenat?

antana123
27. říj 2011

@kacicqa Ahoj já jsme 2DC a jsme druhý den na clostile ale mám MS takže s hlenem neporadím

antana123
27. říj 2011

vždycky se clostil bere až od 5DC já mám od dr naordinované 1-5DC tak čučím jaktože až od 5DC 😲 😲 😲

markyzza
27. říj 2011

Ahoj holky, děkuju vám všem moc za přáníčka všeho dobrého. Doufám, že bude vše vpořádku a v květnu se nám narodí krásné a zdravé druhé mimčo. Necháme si překvápko. Připadá mi to hezčí. Ani u Váši jsme nevděli, co to bude. 😉 😵
Tak moc moc držím pěsti,ať máte brzy všechny těhu testíky pozitivní . 😉
Já vám sem hodím aspoň fotečky mých testíků pro nakažení těhu bacílkama.. 😵 😀 😀

kacicqa
27. říj 2011

@antana123 Ja mam ms 4 dni. Clostil mam od 5DC. Takze ms, jeden den pauza a dneska zazracny hlien...som zvedava na stredu na kontrolu...preco sa u man musi stale nieco pos... pobabrat;o)?

kacicqa
27. říj 2011

@antana123 zaujiiiimave.. a si si ista?

antana123
27. říj 2011

@kacicqa aha já se divím že mi to dal od 1-5dc pak mám 15DC pregnyl a pak 16-24DC provera no je to dr. tak ví co dělá ten hlen to je dobře né???

antana123
27. říj 2011

@kacicqa ano mám to tak napsané i na krabičce co mi napsali v lékárně jak to mám uživát

kacicqa
27. říj 2011

@antana123 No takuto kombinaciu som este nevidela...taq dufam, ze vie naizaj co robi.. Ten hlien by bol fajn ak by bol tak okolo 12DC, ale teraz to vobec nema zmysel..

antana123
27. říj 2011

@kacicqa ted jsem teda v rozpacích jak mi to teda napsal jsem teda poprvé na clostilu předtím u malého jsme měla jen pregnyl a proveru ale ted jsem bez ovulky tak mám clostil
tak to je škoda s hlenem

kacicqa
27. říj 2011

@antana123 nexcesh si to este raz u lekara overit?...mne sa par krat stalo, ze mi v lekarni zle napisali davkovanie... ale to je zasluha paaanov doktorov, ktori skrabu jak kocure..tak sa divim, ze v lekarnici vooobec nieco dokazu precitat z tych receptov. Lebo pregnyl aj provera su podla mna v rozumne dni. Len ten clostil....

hela82
27. říj 2011

@antana123 @kacicqa Holky ja vim taky o jedne zname co bere Clostilbegyt taky od 1. dne, ale za overeni antana123 urcite nic nedas. Budes pak klidnejsi. Navic znama ho pry bere proto tak brzy ze ma kratke cykly a ovu ma normalne driv nez prumer. Pokud mas cykly normalne, tak si to opravdu radeji over u doktora ktery Ti je predepsal. Nebo sestricka at se Ti podiva do karty co tam napsal Dr.