Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacicqa
1. pro 2011

@antana123 dakujem, ste zlate babenky

safirah
1. pro 2011

@adulikh @strawbery no manžel asi půjde sám. Sice jsem mu nabídla, že půjdu s ním, ale moc nechce. Jen doufám, že se to povede. Ono chlapi přece jen když jsou ve stresu, tak jim to né vždy jde... 😅
@kacicqa Držím všechny palečky co mám! Jen ať HCGečko pěkně stoupá a na sonu je vidět drobeček!

kacicqa
1. pro 2011

@safirah Vdaka moja... joj, baby keby to zaviselo len na vasich zelaniach;o)

safirah
1. pro 2011

@kacicqa neděkuj, za tohle se neděkuje! Každá si přejeme jen to jedno a teď před vánocema jednou tolik 😉

strawbery
1. pro 2011

@manamani1 no uvidíme či vydržím 😀
@kacicqa tiež držím tuho palce

mijadave
2. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Manamani1...........25...........2m...............29.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............28.............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................28.............33...........9..............Clost., Duphaston
Nativanativa............29...........8m..............25.............25............................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m...............23............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................22............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m...............18............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m..............17.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m..............17.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m...............17.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m................16.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r.................12.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m................11..............27..........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r.................11..............32..........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............11..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r....................8..............27...........................Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m..................8..............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Fori..........................28.........14m..................6..............23...........................Clostik
Janielik87..............24...........8m...................6..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................21+6..................21+6................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........18+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............13+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............11+1..................10+5................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............7+4.....................7+6................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................5+6...........................................28.7.2012..........21.12.

antana123
2. pro 2011

Ahoj holky tak jsem zpět od dr. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a jé to blbý ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 2dominantní folící ,ale jen 11,5mm 10,5mm v pondělí jdu znova na UTZ ale nedělám si naděje od nového cyklu budou clostilu vyšší dávky

mijadave
2. pro 2011

@safirah dakujem, hoci nie je zatial velmi k comu gratulovat, foliky nerastu tak rychlo ako by mali... ale to sa este moze zmenit, treba byt optimista nie? 😉
@kacicqa dakujem, no uvidime v nedelu, ci dorastu 😉 HCG u kazdeho klesa inak, zalezi to od toho aku si vysoku hladinu mala, moze klesnut za 3 dni, no moze klesat aj dlhsie... mne robili testy po tyzdni po potrate... a potom este po mesiaci... 😉 drzim pasticky, daj vediet ako si dopadla 😉

mijadave
2. pro 2011

@antana123 tak to si na tom ako ja, tiez som vcera mala cca take foliky ako Ty... ja idem na UTZ v nedelu... 😉

antana123
2. pro 2011

@mijadave a myslíš že můžou ještě dorůst????já to už i ořvala že zase nic

antana123
2. pro 2011

@mijadave o jo jenže já jsem 11DC a ty 8 což je u mě dost blbý no ted budu mít 3x1tbl clostilu a uvidí se jak dál jinak tam bylo asi 7 folíku ale maličkatých

kacicqa
2. pro 2011

@mijadave @antana123 @safirah @jeny @strawbery Ahojte, takze report... HCG kleslo na 14, to som aj cakala, aspon sa vylucili mimimaternicove. Uz ostal len jeden problem, ms stale nikde. Mam cakat este do utorka aby HCG uplne kleslo, ak nepride dovtedy tak mi maju dat nieco na sposob vyvolavacky a ak ani to nezaberie tak mi hrozi kyret kvoli velmi vysokej sliznici. Super vyhliadky.

antana123
2. pro 2011

@kacicqa to mě mrzí doufám že nebudeš muset jít na kyretáž

kacicqa
2. pro 2011

@antana123 To dufam aj ja..idem sa skusit naliat alechemilkou ci nezaberie..Alebo mi poradte nieco ine..

antana123
2. pro 2011

@kacicqa nevím co by zabralo mě na MS pomáhá tak 2 dny úplně vřelá vana a být v ní aspon 30minut a dopouštět aby nechládla to mi vždycky pomohlo že MS přišla za zkoušku nic nedáš

kacicqa
2. pro 2011

@antana123 Horucu vanu skusam kazducky den odkedy zacali slabnut testy a tusila som, ze z toho nic nebude... To uz je vysse tyzdna a nepomohlo, inokedy to bol osvedceny recept. Ani brusaky nezaberaju, vino nepijem, tha uz asi len cakat...

antana123
2. pro 2011

@kacicqa asi jo si myslím že ti zabere jen vyvolávačka

mijadave
2. pro 2011

@antana123 jasne, ze moze dorast... teda mne to dr povedal, len ja som na UTZ bola po 5 tbl. clostilu a v nedelu budem uz mat vybranych 10 a uvazuje, ze mi ich necha cca 2 dni dlhsie 😉 ale mas pravdu, Ty si uz asi po dobrati clostilu, ze? ale nadej, ze dorastu tu je... 😉

kacicqa
2. pro 2011

@antana123 Idem si dat aspon 100vku brusakov a na steper, je uzasne akos a clovek vyhrabe z jedneho pruseru len preto aby sa ocitol v druhom;o)

antana123
2. pro 2011

@mijadave aha no já už mám 10 vybraných právě jim od 1-5DC tak si myslím že mě už moc nenarostou 😒 a od dalšího cyklu budu mít od 3DC-7DC a budu mít 3x1tbl čili nějakých 15tablet ,ale břicho mě fakt fest bolí jako na ovu a tam nic moc no uvidíme v pondělí ale nevěřím tomu už se smiřuju s novým cyklem zase

mijadave
2. pro 2011

@kacicqa to ma mrzi ☹ dufam, ze nebudes musiet na kyret... ale dost bab otehu po potrate, hovori sa, ze bolo pohnojene 😉

antana123
2. pro 2011

@kacicqa jo no ty naše těla to je konec ale je v tom něco pozitivní že si otěhotněla a to je super

antana123
2. pro 2011

@kacicqa já si taky myslím že díky tomuto budeš brzo těhu 😉

kacicqa
2. pro 2011

@mijadave @antana123 Babky ked som videla v stredu ako na urgente zachranari priviezli romsku mamicku (vyzerala na 15), na xodbe povedla jedno joj, z ambulancie bolo pocut druhe a to uz niesla sestricka v deke von babatko. Aj mi bolo smiesne, aj som sa skoro rozrevala, ako to ma niekto jednoduche a niekto sa k tomu vobec nemoze ani dopracovat...

antana123
2. pro 2011

@kacicqa jo taky to říkám že ten život je tak nespravedlivý u každýho bitýho dítěte říkam muži jak by se u nás měl je to fakt nespravedlivý 😒

mijadave
2. pro 2011

@kacicqa
@antana123 dievcata, je to nespravodlive, no niekde som citala, ze uz aj oni maju problemy... 😕 a osobne mam zopar romskych kamosiek a tiez to niektore nemali lahke sa k babatku dopracovat... ☹

kacicqa
2. pro 2011

@mijadave Jo, videla som akurat tento tyzden jeden romsky parik v antisterilnej poradni..Ale to fakt bola vynimocna perlicka. Len jeden rozdiel- my to zaciname riesit okolo 30tky a ona mala podla toho co som videla na karte 19.

mijadave
2. pro 2011

@kacicqa no ano, v tom je mensi rozdiel... 😀

jeny
2. pro 2011

@kacicqa juj to ma veeelmi mrzi ☹ to je ale smola ze to takto dopadlo ☹
k romskej teme sa radsej nevyjadrujem lebo to by uz hranicilo s rasizmom 🙂

kacicqa
2. pro 2011

Babky, ked po tychto krcoch co prave prezivam nepride ms, tak uz neviem...;o( Toto sa fakt dlho neda vydrzat a to mam dost posunuty prah bolestivosti..