Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
5. pro 2011

@fori kolko tbl papas denne? a od ktoreho DC?

leeena_4
5. pro 2011

@fori to nejsou vůbec malý 😉. Já měla při IUI 13DC 10mm folikul a 19DC bylo IUI 😉. Co bych dala za takový folík už 9DC 😉. Jen to není tabulkové! Doufám, že doktoro se na to nevyprdne a IUI udělá později 😉.

fori
5. pro 2011

@manamani1 jím jednu tabletu denně
@leeena_4 jako to máš asi pravdu, jen mě zarazilo že je malý no. minule jsem měla 11dc velikost 2O. a navíc nám začínají dělat problémy v práci, víš jak to je.... vždy jim řeknu zítra nepřijdu, a tech kecůůůů, ...........

mijadave
5. pro 2011

dievcata, tak folikulometria za mnou.... jeden folik 15mm a druhy 17mm, takze pregnyl nemoze pichnut... dostala som este vziat 2 tbl. clostilu a zajtra uz mam ist si dat pichnut pregnyl, ale az poobede... vraj je tam celkovo 5 vacsich folikov, no tieto dva su najvacsie 😉 tak snad to este dorastie a zajtra to praskne... inak den blbec... rano sa dozviem, ze mi prepadli brasku, v praci som bola na koberec min. 5x, chcu ma dostat prec, zajtra sa mam obhajovat pred akcionarmi 😠 😠 😠 chceli sme s mm zacat podnikat, vsetko bolo uz dohodnute a najprv nam neschvalili pozicku, potom predavajuci odstupil.... pridem domov a kluce nikde... este ze mame u suseda nahradne.... vyjdem hore a zdalo sa mi, ze som nezamkla auto... radsej pri dnesnom stasti som sla skontrolovat a samozrejme, ze nebolo zamknute... 😠 😠 😠 mam chut vygumovat dnesny den.... uz nech je zajtra vecer, nech viem na com som....a teraz medzi 18.00 a 20.00 ma prist k nam "sukromny" Mikulas s certom... aspon ze deti maju pekny den... 😉

jeny
5. pro 2011

@mijadave fuuuuha tak to je fakt hrozny den, ale aspon tie foliky ti prekne narastli, nakoniec budu este aj dvojicky 🙂

strawbery
5. pro 2011

@mijadave ooooooooooooch moja, tak to je ozaj den BLBEC 😠 ...to čo toto?.....ale s týmu folikmi dobre bude,no a aj s tou prácou, držííííííííííííííííííííííííííííííím palce moc.....no a ten brat tvoj je v poriadku?...dúfam, že mu nebolo ublížené 😒

strawbery
5. pro 2011

@manamani1 ahojky, tak ako nový doktor? aké máš s neho pocity?

manamani1
5. pro 2011

@mijadave huha, nic dobre, ale zajtra bude o to lepsi den. ako beres clostil? 5DC-9DC? 1tbl. denne?

kacicqa
5. pro 2011

@mijadave Moja, poriadne sa vyspinkaj, zajtra bude lepsie, drzim tapky

manamani1
5. pro 2011

@strawbery no fajn...velmi pozitivne naladena som prisla od neho. Bude mi robit folikulometriu buduci utorok, a vraj sa bude snazit aby som do pol roka otehotnela. Ak bude treba zvysi davku. Vraj co som mala predposledny cyklus 53DC je to abnormalne, a ze tento posledny co mi vcera prisla mrcha na 31DC je uz dobra cesta k otehotneniu, pretoze najdolezitejsie je mat co najpravidelnejsi cyklus.A vraj ak sa budeme blizit ku koncu pol roka a nebude sa darit, podstupim vysetrenie stitnej zlazy, mm tiez nejake vysetrenia, potom aj laparoskopiu. Ale to az-az..dovtedy sa dufam podari. Pytala som sa ci clostil upravil cyklus, vraj nie, tak skor tá alchemilka zázracna. Tesim sa ze aspon mrcha dosla nacas a hlavne bez vyvolavacky!!!! 😉

strawbery
5. pro 2011

@manamani1 no super 🙂 ...tak to si v dobrých rukách teda.......určite to víjde čoskoro,verím tomu 🙂

mijadave
5. pro 2011

@jeny to hej, hrozny den... zeby dvojicky? 😀 beriem 😀
@strawbery neviem, dnes som nemala vstavat vobec z postele... 😠 braskovi sa nic nestalo, odnieslo si to len auto... pribrzdil a to sa nepacilo jednomu soferovi a tak ked ho obiehal, tak vytiahol macetu a nastastie brasko pribrzdil, tak si to odniesol len spatak a blatnik, ma tam riadnu dieru od macety.... 😉
@manamani1 clostil som brala od 5DC, mala som len do 9DC, ale beriem ho dalej, mala som ho aj vcera, dnes a este 2 tbl. mam vziat zajtra... 😉 dufam, ze mas pravdu a zajtra bude lepsi den 😉

strawbery
5. pro 2011

@mijadave čože?...máčetu?!!!......to už aký k...t to musel byť, uuuuf,tak dobre, že ,,len,, auto to odnieslo....určite bude zajtra dobrý den a na ten dnešný čoskoro zabudneš, budem na teba zajtra myslieť 😉

manamani1
5. pro 2011

@strawbery Ďakujem Ti 😉

mijadave
5. pro 2011

@kacicqa dakujem, si zlata 😉 rada by som sla spat aj hned, no v hlave mam ako v uli.... myslienky kadejake... ☹ ani mm nie je doma... a k tomu mi v stredu ide skoro rano prec a pride vo stvrtok, cize snazilkovanie je ohrozene.... 😠 musime poistit zajtra a potom ked pride vo stvrtok 😉

mijadave
5. pro 2011

@strawbery no ved ja nenadavam, ale tiez zo mna taketo nieco vyletelo... braska vravi, ze to bolo ako z filmu... proste sila, adrenalin a hlavne strach.... ked si predstavim, ze keby bracho nezareagoval, ze mohol s tou macetou prerazit sklo a ublizit mu... ani pomysliet... nastastie je to fakt len auto... dakujem, si zlata.... zajtra tu asi moc na fore nebudem, bude zajtra dooooost rusno v praci.... ale dufam, ze rano este stihnem spravit tabulku 😉 urcite Vas budem informovat, ako to dopadlo.... 😉 ale ved nic horsie ako vypoved nemozem dostat... takze je to v pohode, aspon budem mat pohodove vianoce bez stresov... 😀

kacicqa
5. pro 2011

@mijadave mne tiez mm dneska zahlasil, ze ide na 3 dni na sluzobku..a ak bude ovu v tych dnoch ako standardne byva taq tiez velke oneeee z toho;o( Ale ani nad tym este radsej nerozmyslam, mozno ma zajtra lekar stopne a bude po parade..

mijadave
5. pro 2011

@kacicqa moja, tak drzim zajtra pasticky, daj mi potom vediet... no nic dievcata, lucim sa s Vami, idem sa venovat Mikulasovi, certovi a detom... zraz je u susedov.... tak pa a drzte mi paste zajtra 😉

kacicqa
5. pro 2011

@mijadave Dam vediet, neboj;o) Uzite si vecer..

antana123
5. pro 2011

Ahoj tak jsme zpět z UTZ a byla jsem pochválena endiometrium 11mm 2 dominantní folíci 20,5mm a 19,5mm dostala jsme pregnyl a ted se máme 2 dny snažit jsem strašně ráda že léčba funguje 😵
jinak máme poslední 3 měsíce a pak nás pošle do centra

strawbery
5. pro 2011

@antana123 ahooooooj, no už som tu čakala na teba,no supeeeeeer, som ti vravela, že nemaj boja 😀 ...gratulka,juuuuuuuj 🙂

antana123
5. pro 2011

@strawbery díky no bála jsme se strašně 😀

sussi29
5. pro 2011

@antana123 ahoj, tiež som bola v piatok po clostyle na meraní a mala som dva folikuly 23 mm a 19 mm a tiež sme mali tieto 2 dni na snaženie, čo sme aj využili.... verím, že to vyjde a držím ti tiež palce 😉

antana123
5. pro 2011

@sussi29 to si měla krásný folíky děkuju tobě držím taky palce 😵 😵 😵

sussi29
5. pro 2011

@antana123 ďakujem 😵 po tom, čo mi dorastali len do 17 mm to bol pokrok, tak už len dúfať, že sa niektorý "chytí" 😉

antana123
5. pro 2011

@sussi29 v to doufáme taky no já byla na UTZ v pátek to jsme byla 11DC a byli malí jen 11,5 a 10,5mm narostli krásně no snad to brzo dopadne pro nás pro obě dobře 😉

kacicqa
5. pro 2011

@antana123 No vidish bobo, tak si sa bala a tak paraaadne to vyzera;o) No, ale mala by si vypnut komp a ist sa popozerat po muzickovi;o)

sussi29
5. pro 2011

@antana123 dúfam tiež.... pregnyl by tiež mohol pomôcť, máš skúsenosti s touto injekciou? dostala som ju tiež v piatok na meraní.....

antana123
5. pro 2011

@kacicqa jo jo už jdu na to 😀 😀 😀 😀 😀
Přeju dobrou noc

antana123
5. pro 2011

@sussi29 já ji měla už několikrát minule jsem na druhý den měla ovu ted nevím jak to bude uvidíme dle BT