Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
30. pro 2011

@anag ahoj, ja beriem clostil uz 15ty mesiac boli medzitym aj prestavky no pribrala som 2 kg no myslim ze to nebude z clostilu ale z tych sladkosti co denne zjem 🙂

cuculik1
30. pro 2011

Baby, ked sa to nespusti samovolne, budem musiet ist na kyret alebo sa to da v tak skorom stdiu riesit aj nejak medikamentozne, ze mi vyvolaju menstruaciu.... Nechcem ist na cistenie, radsej by som bola keby to slo prirodzene, dnes rano testik zase rovnaky ako po ine dni, slaba ciarka takze to nerastie..... Zajtra mam ist este na kontrolu...vecer si uz asi nedam dufik, mozno to pomoze a rozbehne sa to samo

antana123
30. pro 2011

Přeju dobré ránko 🙂
@cuculik1 och to mi je líto moc ti rozumím tohle se mi stalo už tolikrát jen já nic na udržení nikdy nejedla tak bych tento měsíc jí zkusila přemluvit na utroš nebo něco

cuculik1
30. pro 2011

@antana123 teplotu mam stale hore, ale uz si prajem nech toskonci, buduci cyklus by sme tak mohli ist na planovane iui, ale ked to neodide samo, a bude potrebny kyret tak sa to predlzi o tri mesiace a z prveho kyretu nemam z nemocnice dobre skusenosti, uz som sa v noci tolko naplakala.....

jeny
30. pro 2011

@cuculik1 ja si myslim ze ak vysadis duphaston tak este je sanca ze sa to spusti samo a vyhnes sa kyretu

mijadave
30. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Petulak1988..........23.........18m..............51............39...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............50............34...........................Listovka, Forgravid
Lenka7791.............29.........13m.............45.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Kacnov....................23.........13m..............39.............51..........................Clost.,
Janielik87..............24...........8m..............34..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............29..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............27..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............27..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Strawbery...............27..........2r..................25..............35............3..........Clostil, pregnyl, duphaston Jeny.........................30.........2,5r...............20...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............19...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............16...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............15...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............15...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............11................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28.........10m...............10................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r...............10................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m................9................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r..................7................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................25+6..................25+6................10.-12.4...............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........22+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............17+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............15+1..................14+3................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............11+3...................11+6................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m................9+6...........................................28.7.2012...........................
Veji......................25................8m................6+2....................5+4..............22-28.8.2012.........26.1.

jeny
30. pro 2011

podla mojej BT si myslim ze ten druhy folikul stale nepraskol a to som uz 70hod po pregnyle http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a no doteraz stale nizka teplota a dnes zacinam brat utroš takze zajtra sa mi urcite zvysi ale iba vdaka urogestanu

mijadave
30. pro 2011

@jeny ja si tiez myslim, ze je to individualne... ja som pri brani clostilu nezmenila nic na stravovacich navykoch, pred clostilom som si drzala pekne vahu a ako som ho zacala brat to nabralo rychly spad... a to som zacala aj diety drzat a cvicit... no mozne je, ze to ma aj spojitost s tym, ze to u mna vyzeralo na prechod... takze tazko povedat... urcite si nemyslim, ze teraz kazda z clostilu musi pribrat 😉
@antana123 dobre ranko 😉
@cuculik1 to ma mrzi ☹ verila som, ze to porastie a rozsiris rady tehuliek ☹

fifitko25
30. pro 2011

@mijadave ahoj, dnes som 12DC a po clostile mi narástol jeden folik 24 mm... Dostala som pregnyl a teraz uz len nepustit manzela z domu a veriť na zázraky 😀

veji
30. pro 2011

@manamani1 no ja neviem ako test ukaze tebe, ale mne ukazal slabulinku ciarku 🙂

manamani1
30. pro 2011

@veji brala si clostil?

majkushka
30. pro 2011

@fifitko25 mne tak isto ja som už treti den po pregnile , držim palce 🙂

fifitko25
30. pro 2011

@majkushka Ďakujem 😉 pregnyl som dostala o 8 ráno, trošku cítim oba vaječníky ako keď má mrška príjsť, tak asi pregnyl pracuje.... už len aby aj bičíkovce zapracovali 😀

majkushka
30. pro 2011

@fifitko25 ja v stredu o jedenastej a včera /štvrtok/ od štvrtej ma preukrutne bolel vaječnik do desiatej a dnes už ok všetko v pohode, 🙂

fifitko25
30. pro 2011

@majkushka takže sa asi vajko vydalo na vandrovku 😀

manamani1
30. pro 2011

Baby moj tehu test je negativny☹(((

fifitko25
30. pro 2011

@manamani1 a koľky si DC?

manamani1
30. pro 2011

@fifitko25 27DC...ovulka ak bola, tak na 17DC a to uz 10DPO by mal test ukazat!!!

fifitko25
30. pro 2011

@manamani1 nebuď smutná, ešte nie je nič stratené... v jednej inej diskusii máme kočku, ktorá si robila na 31 DC a nič nemala a potom na 36 DC a už mala 😉 možno len nemáš toľko HCG hormónu, aby to test zachytil... a tiež záleží, aký typ testu máš, niektoré sú málo citlivé....

manamani1
30. pro 2011

@fifitko25 no tak mamatest a ten by uz aj mal ukazat, tie si chvalia.

fifitko25
30. pro 2011

@manamani1 hm, mamatest je vraj najlepší, ja osobne som ešte nemala príležitosť ho vyskúšať ☹ ale veľa báb tu z fóra si ho pochvaľuje.... počkaj ešte zo 3 dni a skús znovu.... aké dlhé máš cykly?

kacicqa
30. pro 2011

@cuculik1 Ahoj moja. Cele sviatky som tu nebola a teraz citam len poslednu stranu fora....Tak co sa deje? Dufam, ze nedopadnesh ako ja... drzim palceky.

manamani1
30. pro 2011

@fifitko25 tak moj posledny cyklus bol 34DC

fifitko25
30. pro 2011

@manamani1 no, tak to ešte počkaj zo 3 dni.... a testuj opäť 😉

cuculik1
30. pro 2011

@kacicqa prave ze to vyzera, ze mame velmi podobnu zivotnu cestu, dnes ciarka na ceste zoslabla, hcg vcera narastlo len minimalne, teraz si uz prajem, nech to dostanem lebo strasne nechcem ist na cistenie, rano som si este dala dufik ale vecer si uz nedam.....zajtra kontrola hcg.....tebe kazali cakat na mrsku? Nikto ti nehovoril ze je potrebny kyret.....? Boze ja som dufala, ze sa to nezopakuje, brala som to ako nejake znamenie, ze sa to podarilo aj bez iui..... Teraz je to na depku, vidina silvestra je hrozna,

kacicqa
30. pro 2011

@cuculik1 Mojik, je mi to strasne luto...;o( Presne viem, co prezivash... ja som si dve ciarky nasla na teste presne v den 30tych narodiek... Taky super darcek som si ani nevedela predstavit a potom... ;o( Dufik uz vysad, zbytocne udrzujesh vysoku sliznicu, o to bude teraz ms intenzivnejsia ;o( Original ms nedostanesh kym ta bude nejake HCG, cize musi samo klesnut... cca od tych 10 sa uz moze objavit, aspon mne to tak bolo povedane. Cize u mna sa cakalo kym klesne a ak by ms ani potom nedosla tak by nasledoval kyret. Jedine pozitivum, ze ms prisla a HCG bolu uz len necelych 4. Hlavne sa teraz daj dokopy psychicky, to je najtazsie.. Ja cakam dnes uz druhu ms, zatial ani ziaden naznak;o( pre tretou mam uz ist za lekarom,

strawbery
30. pro 2011

@cuculik1 to mi je moc lúto,ale prosím, nemysli na to najhoršie, vydrž do zajtrajšej kontroly čo ti povedia.....myslím na teba
@majkushka ja tie vaječníky cítim stále, už to nie su také ukrutné krče,ale je to neprijemné...akoby mrcha mala dôjsť...preto si musím často sadnúť 😖
@kacicqa jeeej ahooooj, ako sa máš?
@fifitko25 gratulujem k peknému foliku 😀
@manamani1 to ma mrzí 😠 .......ale ešte nie je nič stratenéééééé 😉

manamani1
30. pro 2011

@strawbery tak nie, ale predsa to zasmuti☹...a ty ako?

strawbery
30. pro 2011

@manamani1 to je pravda ☹ .......no,ja ešte dlhéééé čakanie, no podbruško cítim stále s toho pregnylu,tak mi je nepríjemne...no a inak sa dá...ako idete silvestrovať? 🙂 ........trošku na rozptýlenie

cuculik1
30. pro 2011

@kacicqa ja som po prvom kyrete dostala presne na 28 a to som poctivo brala kvapky od valovica.... Tak si ich pojdem pre istotu kupit, a hadam mrska dojde skoro, ak dojde sama, pockam jeden cyklus ak by bol kyret budem musiet aspon tri