Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
14. dub 2011

@aduskatt No ja jsem na rychlo ulovila polivku, ale k veceri budu delat tousty a k tomu super kysely salatek 😀 A na ten se tesim asi nejvic 😀

aduskatt
14. dub 2011

@jika10 u nas bude vecera dnes v style co si kto ulovi, xixi...........zajtra budem varit........pravdepodobne hrachovu kasu🙂

jika10
14. dub 2011

@aduskatt Tak ja dneska udelam rychle tousty a zitra zase vyrazime smer moji rodice, takze veceri bych videla az dorazime k rodicum a nebo nekde na benzince na D1 😀

aduskatt
14. dub 2011

@jika10 no, my budeme tento vik doma, lebo mm ide do prace na cely den........minuly vik sme boli u masich, tak sme usetrili sobotny a nedelny obed, xixi

jika10
14. dub 2011

@aduskatt Tohle mam taky rada, kdyz nemusim varit a udela to nekdo jiny. No my byli minulou sobotu na navsteve u kamosky s mimcem a uvarila nam svickajdu 😀 v nedeli jsme byli s manzelovy babicky a ta nam taky uvarila obed 😀 No a treba vcera jsme byli u tchyne a ta taky varila veceri 😀 Takze dobry

veronicka33
14. dub 2011

ahojte dievčatá 🙂ako sa máte? dlho som tu nebola ale nezanedbávam vás občas čítam čo ste napísali,fúúúúúha ale pekne sa rozrastá táááá dolná tabulka všetkým tehulkám želám všetko dobré a nech sa darý🙂

kacnov
14. dub 2011

@jika10 jako nevím ale už mě pěkně se.e!! ví že se snažíme tak dlouho a ještě napíše toto já jsem velmi výbušný tip tak dostala co proto :D aspon sem se vyklidnila 🙂

kacnov
14. dub 2011

@aduskatt jo tak to je super! asi to tak taky udělám páč i tchýně pořád:děcka rozmyslete si to to je moc peněz zase atd. prostě já nemám na co čekat i když jsem mladá ale manža je o 12let starší a nechcem dítě zas někdy za 7let! prostě mě už všechno štve!!! :(

někteří lidi mě vytáčí do extrééému ale jinak jsem fajn 🙂

aduskatt
14. dub 2011

@jika10 len aby raz nedosli vsetci naraz k tebe na obed potom🙂)

jika10
14. dub 2011

@aduskatt Tak toho se nebojim a kdyz by meli takove chutky tak zamknu a budu delat, ze nejsem doma 😀 😀

@kacnov No mluvis mi z duse, vcera mi taky tchyne rekla, ze nemam kam spechat, ale to ze mi bude za 5 mesicu 32 to neresi. Manza si muze dite poridit klido v padesati ale ja ne 😠

jika10
14. dub 2011

Holky, pujdu spat, sem nejaka uplne totalne vycerpana. Doufam, ze na me nic neleze, teda krome manzi 😀

Tak dobrou noc a zitra rano nakouknu a pak jedu s kolegou z prace na jednani, takze budu az po obede 😉

aduskatt
14. dub 2011

@jika10 bru nocku🙂))ja dnes nenecham na seba liezt nikoho🙂)

kacnov
15. dub 2011

dobré ráno děvčata :D dnes končím s clostilem na tento měsíc jsem opravdu vyzbrojená 😀 krom ovul testů mám i ten gel pre-seed no tak jsem zvědavá jak toto vše dopadne 😒 jestli se nepovede tak už na to prdím 🙂 třeba to někdy půjde

jika10
15. dub 2011

@lienkapp
@daisyna Ahoj holky, tak tohle tehotenstvi rozhodne nebude, myslim ze se blizi mrcha, ale nejak brzo, ach jo a ja si myslela, ze tentokrat to fakt vyjde ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/333757 No nic pockam na mrchu a jedeme dalsi kolo

daisyna
15. dub 2011

@jika10 jejdaaa, nestresuj :D!! Podle mě se ti o polovinu nemůže zkrátit LF! Může to být impl. pokles, tak se hoď do klidu a šetři se 😉 ..

jika10
15. dub 2011

@daisyna No prave me to vrta taky hlavou, ze mrchu cekam az za 8 dnu a dneska takovy pokles. No uvidim zitra. Ale hotovo jasem z toho uplne, od te doby, co jsem si tu teplotu zmerila tak uz jsem nespala a porad na to musela myslet. A to jedu s kolegou na skoleni na nejakou databazi klientu, to by me zajimalo, jak se mam ted soustredit. Ale mas pravdu musim se hodit do klidu 😉

jika10
15. dub 2011

@kacnov Pak dej vedet, jak ten pre-seed funguje. Taky bych ho zkusila poridit 😉

puckal
15. dub 2011

@jika10 ahojky, opravdu to MS nebude, bude to jen zahnizdování, uvidíš 😉 Hezkou cestu....

kamillka100
15. dub 2011

ahojte baby, prisla som sa na vas pozriet, dnes som netestovala lebo teplota si robi co chce,
http://www.fertilityfriend.com/home/333213
utekam ku dr. do KE do CAR a poobede vam dam vediet nacom som, drzte palce

jika10
15. dub 2011

@kamillka100 Tak ti drzim palecky, aby vse bylo OK, ju 😉
@puckal No ja uz si nad tim hlavu lamat radeji nebudu. Necha to konovi a ono to nejak dopadne. A co ty nezkousela jsi testovat???

sysinek
15. dub 2011

@kamillka100 drzim palceky, nech to dobre dopadne 😉

lifinka
15. dub 2011

@jika10 to není na ms, 8DPO může znamenat implantační pokles, takže klídek a zítra stoupne 😉

eerikaa3
15. dub 2011

@jika10 a mozno je to uhniezdovanie 😉
@puckal ahoj ,tak dnes aka teplota u teba?

lifinka
15. dub 2011

@kamillka100 teda graf se mi moc líbí, tobě ne?dva poklesy a zase hore, no nevím, nevím....já měla pokles 4a 7DPO

lifinka
15. dub 2011

@puckal dej graf!

lifinka
15. dub 2011

@eerikaa3 no ale ms mešká 2dny...15dpo test neg a dnes jsi neskusila?a co jsi měla za test?

puckal
15. dub 2011
puckal
15. dub 2011

@eerikaa3 @jika10@lifinka- testovat jsem nezkoušela když teploty jsou dole, uvidím zítra, když MS ráno nebude a teplota ještě víc neklesne tak asi zkusím test.....ale nevím, co když bude negat.........no uvidíme.....když budou // tak snad napíšu přes mobil, když bude MS dám vědět až v pondělí, protože máme to zabíjení...

puckal
15. dub 2011

@eerikaa3 ale mešká MS, to je divné, ty jsi brala clostík 7 dní?? A jiné prášky jsi nebrala,nebo nachlazení atd??