Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mladamamka
21. dub 2011

@jika10 tak srůsty by Ti odstranili a pak by to šlo třeba.

mladamamka
21. dub 2011

@jika10 a spermiogram a hormonální profil dělali Ti něco takového a tvému muži?

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Jenze u me neni nikdy nic jednoduchyho, takze problem bude urco jeste nekde jinde. Mozna sem mela alespon jednou poslechnout mamku, kdyz mi v petadvaceti rikala, abych mela mimco, ze pak to nemusi jit az budu starsi. No a je mi pres tricet a mam pocit, ze muj zivot je pendolino a bohuzel nikde nestavi 😒 ☹

jika10
21. dub 2011

@mladamamka No jo delali. Manza ma 37 milionu chlapaku a pohyblivost 67% a pry to na prirozene otehu staci. A ja mam hormony taky v pohode. Ja mela ovulku i bez clostiku, ale silene dlouhy cykly (nejdelsi 38 dnu), tak mi dal dr clostika a nejdelsi cyklus byl 32 dnu

kacnov
21. dub 2011

@mladamamka no to sem si taky myslela jenže tady je moc dětí a málo školek takže nám ho nevezmou babičky máme na prd tak nevím jak to budu řešit ted mám v hlavě jen toto a z toho se samozřejmě odvíjí deprese co a jak to vše uděláme

mladamamka
21. dub 2011

@jika10 já jsem na to šla brzo měla jsem malého ve 23 a jsem ráda, protože je možný, že už by nebylo žádné později. Ale ty se nevzdávej ještě je dost možností jak tomu napomoc, být Tebou tak zkusím tu laparku a možná Imuno, tam jsem taky byla a tam mi zjistli alergii na manželova sperma, ale to jsme snad přeléčili, já jsem při Honzíkovi brala jak clostík tak utrogestan.

ivka_marek
21. dub 2011

@jika10 hmm to je dost dlha doba, a vysetrenia?? vsetko je v poriadku?? mne sa zda ze som citala ze clostil sa berie len 3 mesiace a potom pauza a potom uz max. len zase 3mesiace a uz by sa nemalo.

My sme si vzdy hovorili s manzelom ze nechceme babo na Vianoce a nie to este meno Adam alebo Eva ale teraz bude stastna prestastna aj vianocnemu babatku, hlavne nech je zdrave 🙂

mladamamka
21. dub 2011

@kacnov tak to máš teda blbý, u nás sem musela taky hlásit Honzíka do školky rok dopředu. To víš bez penízků to taky nejde, tak musíš věřit, že se brzo zadaří, moc Vám to tady všem přeju.

nathali
21. dub 2011

@kacnov takze maleho ti do skolky nezobrali??? ☹ a to mozu???
@jika10 tak to mate super ked manzel ma tolkom spermosou a tebe len ovulka haprovala tak to mate pripravene prostredie pre mimino takze teraz to urco vide 😉
@ivka_marek ty si tiez brala clostik??? a po akej dobe sa zadarilo? gratulka ku krasnym // 🙂

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Ja se nevzdavam, ale je to dlouhy. Moji segre taky k miminku pomohli v CARu, jeji manza mel chlapaky lenivy. Takze verim, ze prinejhorsim pomuzou i nam.
@ivka_marek Prave ze ja mam hormony OK a manza spermiky taky. Asi se na to moc upinam. Ja myslim, ze je jedno, kdy bude mimisek slavit narozeniny, hlavne ze bude a ze bude zdrave

Ja jsem si rikala, ze asi se zacnu trochu venovat sobe, zacnu chodit na lymfo masaze a na cvico, at nesedim doma a netrapim se porad a pak se treba povede

jika10
21. dub 2011

@nathali To ze to vyjde si rikam kazdy mesic a vetsinou prijde zklamani v podobe MS. No co uz, tohle je hold zivot, musim bojovat, on to za me nikdo jinej neudela

mladamamka
21. dub 2011

@jika10 to určitě zkus ňákej relax, to potřebuje každej.

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Jo jo, zkusim sem rozhodnuta. Sice to trochu poleze do penez, ale stres v praci a pak jeste doma s mimcem. No asi fakt potrebuju pauzu. Asi si dam deli 😀

mladamamka
21. dub 2011

a co pojedete s manželem někam na dovču?

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Pojedeme, ale az v zari na Sardinii. Teda doufam, ze nam tu dovcu nikdo nezrusi, jak maji lide z naseho okoli ve zvyku

mladamamka
21. dub 2011

třeba Ti to zkazí jedna krásná věc- těhotenství.

jika10
21. dub 2011

@mladamamka To by mi teda rozhodne nezkazilo. Ja stejne rikam, ze i kdybych byla tehulka, tak bych tam na dovcu jela.

mladamamka
21. dub 2011

To víš to není moc dobrý ject na dovču těhu a hlavně v začátcích. Tak jdu se vykoupat a pak se jdem snažit, tak děkuju všem za pokec, pa.

jika10
21. dub 2011

@mladamamka Clovek mini a zivot meni, tak uvidime jak dopadneme

kacnov
21. dub 2011

@nathali ano můžou přednostně jdou děti věku 4.5 let no je to kočky v háji nevím co budu dělat :(((

ivka_marek
21. dub 2011

@nathali my sme sa snazili vyse roka, a teraz druhy cyklus clostilu a otehotnela som 🙂

ivka_marek
21. dub 2011

@jika10 ja viem ze ti to hovoria vsetci- ze netreba na to mysliet a zadari sa....aj mne to hovorili z kazdej strany. Tento cyklus som si hovorila, ze ak to nevyjde idem si dat detoxikacnu dietu, zchudnut a tak...no a asi som sa uz myslienkovo na to upriamila a vyslo to 😀

kacnov
22. dub 2011

@ivka_marek tomu já věřím že to tak je musíš se na to vyprdnout a pak to půjde. a gratuluju :DDD

daisyna
22. dub 2011

tak co, dámy, přibude nějaká těhulka 😉 ? Jak to s váma vypadá?

@ivka_marek Oooobr gratulace 🙂 !

puckal
22. dub 2011

Ahojky tak já mé MS opravdu nerozumím, byla 1 den a 1 den špinění a ted už mě zase pícha na vaječníku...... 😠 Tad grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Doufám, že Dr. za týden na něco přijde....co se zase děje....asi jsou erupce na slunci či co, vid @nathali

loretana
22. dub 2011

ahoj holky, tak jsem v druhém cyklu s clostylem, předchozí cyklus byl 32 dní, 35 den jsem si dělala test a samozřejmě negativní... teď už je to 38 dní a pořád nic, akorát mě dnes začalo pobolívat břicho, takže myslím, že MS brzy přijde... Já vím, že je to ještě krátká doba, ale my se snažíme už rok a půl a s každou další MS mě to hodí na dno.... vím, že jsme na tom všechny stejně a nechci si stěžovat, jen to musím prostě dostat ze sebe...
Chodím co CARu a řekli mi, že clostyl předepisují jen na tři cykly... takže když ani ten třetí nepomůže, nevím, jaký bude další postup... myslíte, že mi naordinují pauzu před další léčbou? Já si už totiž nedovedu představit, že bych zase jen čekala a čekala a věci by se rozběhly třeba až v září...:(:(:(

ivka_marek
22. dub 2011

@kacnov Dakujem 😀

ivka_marek
22. dub 2011

@daisyna Dakujem 🙂

nathali
22. dub 2011

Tabulka 22.4.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......49DC...(PC43dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..........45DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........44DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž......................42DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......37DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................37DC...(PC28dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........32DC...(PC28dní)
jika10.... ........31r....snž..........12m.......29DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m......22DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........21DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r..............19DC...(PC43dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........13DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........10m..........5DC...(PC31dní)
veronicka33...33r....snž.........16m...........4DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž............................4DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m.............4DC...(PC30dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....19tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......18tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r........10tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......7tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r.........7tt..........(snž.11m)

nathali
22. dub 2011

@ivka_marek tak to mate dobree ze vam to vyslo tak rychlo pri clostile 🙂
my sa snazime skoro uz dva roky a clostil som mala 3 mesiace pauza a teraz zas zaciname s clostilom tak som zvedavaaaa ☹
@puckal no to sme na tom skoro rovnako ja som moju ms mala tie kratko ak to vobec ms bola a potom len spinenie a tiez citim sem tam vajecniky alebo podbrusko no straaasne ma bolia krize ☹