Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
13. kvě 2011

@nathali No ty mas ale stesti, me bude 32 a zadny moudrak na svete. No jo, nikdy nezmoudrim 😒 Ja taky boky siroke nemam, ale par centaku je tam pak hned znat. Musim to utnout driv, nez mi to preroste ve speky 😀

nathali
13. kvě 2011

@aduskatt noo ved aj ja mam strach zo zubara ☹ ale musim ist nech sa na mna pozrie lebo mam pocit ze ten hore asi bude rast krivo ☹ ale ja ich nechcem ☹

nathali
13. kvě 2011

@jika10 no tak to ti zavidim ja by som sa tohto mudra rada zriekla 🙂
joj no to mas pravdu staci len troska pribrat a hned sa spravi spek a uz to vyzera hnusne 😝 ja mam koleginu ktora je celkom chuda len okolo brucha ma pneumatiku ale taku riadnu fuj no ta sa bat vody nemusi zasadne sa neutopi! 😀
ja sa snazim aj cvicit ale ked ono nie vzdy sa chce 😅

jika10
13. kvě 2011

@nathali Jo to chapu, ze se vzdycky nechce. Ja se bojim i toho, ze kdybych ted byla tehulka a zacnu chodit na zumbu, tak jestli si nemuzu nejak ublizit. No kdyz nad tim budu premyslet timhle zpusobem, to bych nemohla delat nic, nemohla bych cvicit, nemohla bych si dat vinko, nemohla bych se jit bavit - co kdybych byla nahodou tehulka. No tak takhle to proste nefunguje

Zubar - tak to bojim, bojim. Jen se o nem zminite, tak me zuby zacinaji bolet 😀

aduskatt
13. kvě 2011

@nathali nuz, s tou pneumatikou sa niekedy neda vela urobit...........ja tiez nie som tlsta, ale kedze mam tendencie priberat do brucha a nie som zdravotne celkom fit, mozem robit, co chcem, nechudnem aj vdaka liekom, tym padom mam pneumatiku☹(nezblaznim sa pre to🙂)) a polovicka mi naopak, ked sa podari kusok zhodit nadava, ze som vychrtla, xixi.podareny

nathali
13. kvě 2011

@jika10 toto by som na tvojom mieste vobec neriesila ze co mozes a nemozes a ci nie si naaahodou tehula,kamoska ktora sa 3 roky snazila o mimco a aj mala potraty za sebou a hrozilo jej ivf proste pri zumbe vypla a nechala cele snazenie tak, mali posledny mes. snazenia prirodzene a jak chodila na zumbu zistila ze zumbuju uz dvaja 😀 a teraz ma kraaasnu dcerku 🙂
@aduskatt my mame v rodine bruska takze ja mozem robit co chcem budem vyzerat ja pavuk vsetko chude a len brucho trci 😀 ale uz som sa s tym zmierila ze proste ploche brusko mat nebude no a co a aspon ked mam to kilecko naviac aj v podrsenke je plnsie 😀

aduskatt
13. kvě 2011

@nathali no, veru, aj tam je plnsie🙂)

nathali
14. kvě 2011

Tabulka 14.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
chersi...............23r....snž.........23m......44DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 6m............39DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........35DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............33DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............31DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........11m........27DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..........26DC...(PC26dní)
nathali............23r....snž........24m............26DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................26DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........24DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........23DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............18DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............16DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............14DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........12DC...(PC54dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....21tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......20tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......12tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......9tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........9tt..........(snž.11m)
natyi25.........................9tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................6tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................//...........(snž..16m)

nathali
14. kvě 2011

dobre ranko babulky 🙂
tak u nas je zamracene a cakam kedy zacne prsat alebo uz prsalo??
vcera som sa rozhodla ze spravim domacu cokoladovu marlenku minule sa po nej len zaprasilo 😀
a tu je grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/331739

kacnov
14. kvě 2011

@aduskatt nevadilo by mi to ale TT negativní takže opět je něco semnou

kacnov
14. kvě 2011

@nathali ahojky TT negativní :( v pondělí zavolám dr včera sem to jaksi nestihla

nathali
14. kvě 2011

@kacnov no to je divne ☹ snad to nebude nic vazne

leeena_4
14. kvě 2011

@nathali hahá, klesání se nekoná, já si to myslela už včera, tak uvidíme, uvidíme 😉 😀

kacnov
14. kvě 2011

@nathali no nevím ale je to hodně divné po utrošu bych to měla dostávat pravidelně no nevím no

nathali
14. kvě 2011

@leeena_4 normalne som neverila ked som videla teplomer 😀 ale u mna to klesa bud postupne tri dni pred ms alebo potom z jedneho dna na druhy tak uvidim uz len 4 dni a ms by mala prist aspon naposledy tak prisla
@kacnov ved prave preto je to divne ze ms ti neprisla a tie testiky do toho ☹ kedy ides k dr.???som zvedava ze co ti povie

leeena_4
14. kvě 2011

@nathali budu napnutá s tebou. Já mám dnes 11/12 dní po ovu a ještě zítra zobu duphaston. Pak podle zkušeností do týdne mrcha

gabriellka
14. kvě 2011

@nathali chodím sem málo, ale sledujem čo nové. strašne silno držím palčeky, zaslúžiš si aby to vyšlo, lebo ty si tu vždy dávala takú pozitívnu energiu 😉 budem to tu sledovať ako dopadneš tento mesiac, lebo to vyzerá s tebou nádejne 😵

kacnov
14. kvě 2011

@nathali no v pondělí tam zavolám, nevím kdy mě vezme snad brzo :/ dovela se i toho bojím :(

nathali
14. kvě 2011

@leeena_4 aj ja som dnes 11dni po vu :_D ale ja to dostanem urcite na 30dc a ak nie tak mozno az na 35dc uvidim necham to tak a neriesim 😀
@gabriellka joj dakujeeeeeeeeeeem 😀 baby strasne zlateee 😀 ako na mna myslite
@kacnov no snad nebudes dlho cakat a zobere ta co najskor a nemas zle testy?? 😕

baby posielm odkaz na pesnicku:

https://www.youtube.com/watch?v=7zp1TbLFPp8

aspon troska slniecka a pocit tepla ked je zamracene u nas, ja po nej hned tak super naladu 😀 toho Dona Omara mam hrozne rada no a poznate moje tajomstvo na energiu 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali No prave, nema cenu se omezovat. Kdyz jsem v litopadu 09 vysadila prasky a zacali jsme se snazit, tak jsem si rikala, ze do brezna 10 jsem urco tehule, noa aje kveten 11 a nic. Takze kaslu na to, budu zumbovat a cvicit. Blizi se dovolena, tak at trosicku vypadam do plavecek 😀 Teplotku mas krasnou, drzim palce 😉

Jooo a jinak krasne dopoledne. Co budete dneska delat k obehu, ja veprovou plec s bromborem a zampiony a houbickovou policku. A zitra mam v planu delat bolonske spagety 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali Jooo a pisnicka dobra, dokonce bych si nechala libit tu jachticku, nebo ten krasny baracek nekde pekne v teploucku 😅

nathali
14. kvě 2011

@jika10 no ved ked budes na to moc myslet ze co nemozes tak mimco nepride a mozes sa snazit kolko chces ☹ ale takto sa uvolnis a aj sa budes citis skvelo a budes spokojna a mimco pride jedna radost 🙂

ja som prave dovisavala bytik a pri pesnicke som si este aj tancovala 😀 no musim ju pocuvat dookola hrozne sa mi paci 😀 a mam ju aj na tel.ako zvonenie no som magor 😀 a idem piect marlenku sa na nu tesiiiim mnam 😀 (keby ste chceli recept-napisem) a inak mam navarene mamina mi priniesla nejake mlete plnene meso a este granadir( su to zemiaky s cestovinou na paprike a cibulke) s uhorka to mozem stale 😀

no a naladu som si spravila skveluu a ani upratovanie mi nevadi a to sa mi dnes niiiic nechcelo 😀 ako malo staci cloveku 😀 😀 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali Jojo, me se taky nic nechce, ale pujdu zehlit. Manza stejne jede k babicce, tak budu az do vecera sama 😒 Taky si pustim nejake pisnicky a naladicka bude hned 😀 Omezovani uz zadny nebude, to se nebojim

nathali
14. kvě 2011

@jika10 no tak super 🙂 tesim sa s teba 🙂
joj zehlenie to ja nemam rada ale ked sa do toho uz pustim tak to ide raz dva ale kym sa do toho nazenem to trvaaa 😀
tak ja idem piect baby potom sa tu este zastavim zatial papa 🙂

dicinka1
14. kvě 2011

ahoj..stale test negat..ale vyzera to,že zajtra to bude..najneskor v nedelu..tak som strašne zvedava..boli ma cely spodok 😒

jika10
14. kvě 2011

@nathali No to ja se taky tesim, uz kdyz jsem vcera prila z prace, tak jsem si zbalila cvicici tasku 😀 A to mam jit na cviceni az v utery 😀 Asi taky krapet blazen
Me zehleni obcas bavi obcas ne, musi byt naladicka 😅 Tak at se ti marlenka povede, pak alespon vyfot, at mam nad cim slintat 😀

nathali
14. kvě 2011

@dicinka1 ☹ skoda ze to nevyslo ☹ snad ms nebude robit sceny a pride aby si na nu nemusela dlho cakat a sup do dalsieho snazenie 😉
@jika10 nie si blazon proste sa tesis a to je dobre 🙂
ja som prave zistila ze som este nic nejedla tak sa idem napapt a potom pojdem piect 😀 tak tu este chvilku budem 🙂

jika10
14. kvě 2011

@nathali No tak to ja si dala poradnou snidani, pak si behem dne dam mlecnou ryzi a az prijde manza na vecer domu, tak budeme bastit to co uvarim k obedu. Takze ted jdu zehlit a pakbudu varit

nathali
14. kvě 2011

@jika10 mne rano moc nechuti a potom ked zacnem nieco robit tak na seba zabudnem a potom len ze co som taka hladna 😀 ale uz som najedla a idem piect 😉

dicinka1
14. kvě 2011

@nathali no nie nie..ešte ani ovulka nebola..robim ovu tetsy..nie tt testy.. 😵