Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

natsa
9. čer 2011

@mijadave to si celkom rýchlo išla domov U nás sa pušta púšta po 72 hod.

mijadave
9. čer 2011

@natsa mne povedali, ze je to jednodnova zalezitost... odstranili mi zrasty po cisarskych a urobili prefuky vajecnikov... mne vytekala len krv, nic modre... 😕 a krvacala som len cca tyzden...

natsa
9. čer 2011

@mijadave ty si mala ine vlastne si mala operatívny zakrok.Ale to sa vlastne robí tiež laparkov.Ono je to totiž tak že ti zavedu sondu cez pupok a niečo cez spodok a streknu do teba taku latku ktoru oni vidia na kamere a podla nej vidia či máš prichodne vajičkovody.bola si v uplnej enestezii?

mijadave
9. čer 2011

@natsa ano, bola som v celkovej narkoze... Dr. mi vypisal na ziadanku, ze: Laparoskopia a Chromopertubacia, ci tak nejako... zostali mi 3 jazvicky, jedna tesne pod pupkom a dve nad vajecnikmi.... nikto mi pred zakrokom nepovedal, ze mi ostanu 3 diery v bruchu, povedali mi, ze sa to robi zospodu... ake bolo moje prekvapenie, ked som sa prebrala z narkozy... 😕 som si myslela, ze sa pomylili 😀 zvlast ked nez ma brali vzali spoluleziacu na izbe a po 5 min. sa vratili, ze sa pomylili, ze mali brat mna... 😀

loretana
9. čer 2011

@mijadave
@natsa moc děkuji holky, taky Vám budu držet palečky!!!!

veronicka33
9. čer 2011

@loretana ahojky gratulujééééééééééééééééééééééééééééééémmmmmm 🙂 nech je všetko ako má byt 🙂 nathali možeš mi napísat prosím 2 DC ☹ dakujem

loretana
10. čer 2011

@veronicka33 moc děkuji!!!

aduskatt
10. čer 2011

@loretana gratulka🙂

aduskatt
10. čer 2011

tak ja mozem tento mesiac zasa ocakavat svinu jednu.......bola som na preventivke a 25 DC 16 mm folikul......takze z toho zasa nic nebude............a v CARe mi sice dali clostyl, ale kazali uzivat utrogestan od 14 dna...co mi je na prd, kedze ovulku mam az 18ty den a utrogestan ju zabrzdi....pol roka som lieky brala na prd..vrrrrrrrrrrrrrrrrr.idem do ineho CARu

ginger32
10. čer 2011

ahojte..tento cyklus 3-7 den som uzivala clostyl, na 13dc som mala folik 19,8mm, doktor mi pichol pregnyl - to bolo v pondelok a merala som BT od stredy a mam stale rovnaku teplotu uz 3 dni - 36,7 nechapem to, lebo predtym cykly takato teplota bola vzdy pred ovulkou, tak nechapem kde ta ovulka trci alebo zeby uz bolo po nej a kvoli liekom by mi tak klesla teplota? nestalo sa to aj niektorej z vas? diky..
http://www.fertilityfriend.com/home/33aa99

veronicka33
11. čer 2011

Ahojky dievčatá 🙂 je tu niektorá?nudím sa 😒

jania023
11. čer 2011

niekto nam zabuda na tabulku 😒

veronicka33
11. čer 2011

@jania023 ahojky no aj ja pozeráááám 🙂

veronicka33
11. čer 2011

@jania023 inak ako sa darý?moc sem nechodím nemám čas,a ked aj tak len nakuknem.ja som mala opät ms som 4 DC ☹

jania023
11. čer 2011

@veronicka33 ahoj ani ja nejak nemam cas na pc ale sem tam zajdem..ja cakam ms tak coskoro ta budem nasledovat

veronicka33
11. čer 2011

@jania023 hm no nechápem ako to že niektorým ženám clostil zabral a mne nie ☹ už ani nechodím ku dr lebo povedala že som ok ale muž má ist na spermio tak čakáme kedy pojdeme,lebo stále robí a oni ordinujú iba v utorok,lenže ked chodí na smeny tak sa tažko dostaneme ☹ už ma to niekedy prestáva bavit a som nervozna s toho 😒 😒

jania023
11. čer 2011

@veronicka33 mne sice zabraj clostil ale aj tak som neotehu takze u mna teraz iba soja

ludkaol
11. čer 2011

Ahojte baby ked môžem poradiť skuste FEMIGARD
http://www.biomajak.sk/product/femigard-653/

kacnov
11. čer 2011

@ludkaol ahojky a funguje? užívala jsi to jen ty nebo ají manža?? 🙂) jinak díky za tip 🙂))

ludkaol
11. čer 2011

@kacnov práve som si objednala na viac odporučaní,že vraj naozaj pomaha,jedna baba ked mala ovuláciu mala veľmi hustý hlien a to nie je dobré nepustí potvorky a ked začala brať tie kvapky tak sa už ho nemala taký husty a po troch mesiacoch otehotnela.No uvidíme kamoška to isté preto som si to už objednala

lienkapp
11. čer 2011

@veronicka33 ani mne nezabral a tak som tomu verila ☹

lienkapp
11. čer 2011

Dnes som 1 DC, ale som strašne rada, že to prišlo samo a nemusela som isť na vyvolávačku 😀

kacnov
11. čer 2011

@ludkaol jaj to je super teda tak to zkusím hodit dr na zkonzultování 🙂 beru totiž ted prášky metformin teva na rozpumpování vaječníků :/ tak uvidíme jak to bude

aduskatt
11. čer 2011

babenky, femigard som uzivala dost dlhu dobu........nezabral........a nie ze na hlien, ale vobec na nic, co v nom opisovali....

aduskatt
11. čer 2011

@jania023 noooo tabulka uz asi nebude☹ iba ak by to niektora mala cas robit☹jika povedala, ze sem uz chodit nebude, lebo ju to deprimuje

jania023
12. čer 2011

@aduskatt A kde je Nathali??

aduskatt
12. čer 2011

@jania023 no to tiez neviem.mna az neskor napadlo, ze vlastne nathali robi tabulku.......ale jika sa vyjadrila, ze ak ju chceme, musi ju robit niekto iny.teda ak si to dobre pamatam

aduskatt
12. čer 2011

@jania023 dobre si pamatam...........ale neviem, ako to je mozne.,ze by dva nicky jednej osoby? alebo mi nieco uslo?.pozri, skopcila som to:
jika10 Tak holky, ted me manza zprazil tim, ze misto snazenicka sel pracovat do pokoje. A nic z toho nebude. Uz me to nebavi, vzdavam veskere snazeni, prece se nebudu nekomu vnucovat nebo ho nutit, kdyz nechce. Spis to vypada, ze budu muset zacit verit na panenku Marii a ducha svateho a snad taky takhle nejak podobne otehotnim.

Takze asi si budete muset vzit nekdo na starosti tabulku, ja uz sem asi chodit nebudu, protoze kdyz se divam na fotoalba tehulek, tak je mi smutno a o to vic po dnesku ....

lienkapp
12. čer 2011

@kacnov ahoj možeš mi napisať že načo je ten metformin? mne totiž clostil nezabral a Dr. povedal že sa neda už nič ine robiť. Je to niečo podobne?

jania023
12. čer 2011

@aduskatt to boli 2 rozdielne osoby nathali a jika