Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
23. čer 2011

@holanci ahoj, no caj mam namichany tak, ze kontryhele mam o jednu cast vic nez hluchavky a rebricku. Ja nevim jak to ted napsat, ale proste neni to ve stejnem polomeru, kontryhele je a tu jednu tretinu vic... Rozumis mi 😀 A piju ho 2-3x denne. Ted jsem ale prestala po ovu, pac sliznici mam dostatecne velikou. Uvidime, co to udela, minuly mesic jsem ho pila az do ms a zadna bolest, proste nic - parada 🙂 Namichaj ti to v kazdem bilinkarstvi. nebo si to namichej sama 🙂 Do hrnecku se dava 1 kavova lzicka ( ne vic!!!!! -> rebricek pri vetsim mnozstvi ma opacny ucinek). Docetla jsem se to v bilinkarske knizce, kde je tohle podrobne napsany..... 🙂

magdus77
23. čer 2011

@terioza1 ešte nie,....ale ja som mala ovu len teraz 21-eho, a sme natom pracovali.... 🙂 tak by ma potešila dobrá správa iných....sme velmi nedočkavé, i ked už dve máme...ale všetky išli pomali, a prvé som aj potratila...druhé rizikové,aj zašili ma, a tretie ok,ale od narodenia chorlavý....po porode 2,1Kg a 2 týždne v hospit,pred odchodom domov....

holanci
23. čer 2011

@terioza1 Jasně poměr chápu 🙂 určitě vyzkouším, děkuju za radu 🙂

terioza1
23. čer 2011

@holanci ja nechtela napsal polomer ale pomer... byla jsem vykourena z prace.. 🙂 Jinak to zkus 🙂

terioza1
23. čer 2011

@magdus77 tak doufam, ze vam to vyjde a bude vsechno v poradku... ja jsemc tak nedockava.. uvidime....

ada1982
23. čer 2011

@ginger32 joj tak nemas to lahke ani ty, injekcie si pichat, uf mas moj obdiv, to by som nedokazala veru. Drzim palce, napis ako si dopadla 🙂

ada1982
23. čer 2011

@terioza1 ahoj, ako sa citis? 🙂 ja sa sledujem ale nic nezvycajne sa somnou nedeje, len mam citlive bradavky ale to mavam casto, takze nic 🙂

terioza1
23. čer 2011

@ada1982 ahoj, no citim se tak, jako normalne, kdyz zakaslu, boli me nekdy na leve, nekdy na prave strane podbrisku, pichne me tam, ale to asi nic neni. A mam trosku citlive bradavky, a obcas me pali jakoby prsa, ale to taky nic nebude... Takze se bojim, ze se nezadarilo... ☹ Kdy NEmas dostat ms

terioza1
23. čer 2011

@terioza1 jinak dneska v noci budu 7DPO

terioza1
23. čer 2011

@ada1982 jinak dneska v noci budu 7DPO

ada1982
24. čer 2011

@terioza1 ale tak to co popisujes by sa aj dalo popisat ako priznaky, no ale sledujeme sa velmi a este je aj skoro aby nejake priznaky vobec boli, mna pobolieva tak narazovo spodok brucha ale tak zrejme creva 🙂 ja som v pohode, bolo by super keby sa zadarilo hned prvy mesiac s clostylom, ale nerobim si nadeje radsej, ked bude ms, tak co uz, tabletky mam aj na druhy mesiac. len teda neviem kedy ocakavat ms, lebo to mavam kadejako a s clostylom nemam skusenosti ale ak nedostanem do 3.7. to bude 30 Dc tak sa otestujem.Aj ja mam 7 DPO. Jaj nech uz je 3tieho 🙂

loretana
24. čer 2011

@nathali ahoj Nati, po nějaké době nahlížím a hlásím, že už patřím do spodní tabulky 🙂 🙂 🙂 už jsem to tady psala, ale byla jsi vlastně pryč, viď, tak sis toho asi nevšimla... Po roce a půl se to podařilo a já jsem nejšťastnější na světě🙂 po třetím cyklu s Clostylem a injekci Pregnylu byly dvě čárky🙂 je ale zvláštní, že se hned nedostavil pocit nadšení nebo bláznivé radosti (vysnila jsem si to tak, že až to přijde, budu skákat do stropu a řvát🙂 ) dostavil se ale spíš hrozný škok a pak taky strach, jak to vlastně dopadne, že tím vlastně pořád není "vyhráno"... Příští čtvrtek jdu na UTZ na kontrolu srdíčka a hrozně se bojím... ale věřím a doufám, že bude tlouct jako o závod🙂🙂
Holky, všem Vám držím palečky, držte se!!! Věřím, že Vám Clostyl může pomoci, já jsme toho živým důkazem a pokud ne, neváhejte a jděte do CARu (já tam chodila také), tam určitě pomůžou!!!!

mijadave
24. čer 2011

@loretana ahoj, tak to Ti zo srdca blahozelam a drzim pasticky, nech je vsetko ok... ja uz beriem clostil 6 cyklus... zatial nic, toto je moj posledny cyklus s clostilom... 😒 hadam to uz vyjde...

kacnov
24. čer 2011

@veronicka33 wow super 🙂 ale já ani z daleka netuším kdy mám ovu jestli jí teda budu mít- jestli mi naskočí :-/ vůbec netuším.

loretana
24. čer 2011

@mijadave moc děkuji!!!🙂 držím pěst, ať to vyjde!!! a chodíš do CARu? já myslím, že další postup by byla laparoskopie (pokud už jí nemáš za sebou) a pak IUI a eventuelně IVF... Já chodila do CARu do Podlí a tam se jim podařilo vyléčit 95% párů s neplodnoností, což je neuvěřitelné číslo! Proto hodně věřím síle CARu a věřím, že určitě pomůže!!!!

mijadave
24. čer 2011

@loretana dakujem 🙂 laparku mam uz za sebou, podstupila som ju pred 2 mesiacmi... do CARu zatial nechodim, lieci ma moj gynekolog kombinaciou clostilu, pregnylu a duphastonu... o IUI som uz uvazovala, pockam, co mi povie dr., dnes idem na folikulometriu, uvidime, ci clostil zabral a foliky rastu... na IVF by som uz asi nesla, koniec koncov mam uz dve deti... tie prisli na prvy sup bez liekov... 😉 uvazujem, ze po skonceni liecby clostilom skusim tu fytosoju, vsimla som si, ze velmi vela zenam pomohla...

loretana
24. čer 2011

@mijadave aha... tak to chápu, když už máš dva poklady doma, že se ti na IVF nechce... pro nás je to vymodlený první brouček🙂 ale co ty víš, třeba zrovna teď při posledním cyklu s Clostylem to vyjde!!!!🙂

terioza1
24. čer 2011

@ada1982 prave no, ze na priznaky je moc brzo... prala bych si, aby to vyslo, zaroven ale cejtim, ze se nepodarilo... nebo ja nevim... nic na sobe nepoznavam jinyho, tak asi nic ☹ Spousta holek psalo, ze mely naruzovely vytok pri zahnizdovani, ja nic nemela, jen vcera bilej vytok. To ale muze byt aky cokoliv... Hold to zase obrecim... Ja pri clostilu i bez nej mam porad ms 28dni..... den pred tim ale mam naruzovely vytok, takze to poznam pokazdy... Aspon ze tak, chvala bohu 🙂 Jeste, ze nemam nepravidelny cykly... To pak musi bejt vec trefit se primo do ovu a cekat dlooouho... Bohate mi staci cekat tech 14dni.. uz z tohodle jsem na prasky.

petra273
24. čer 2011

Ahoj, tak jsem taky "vyfasovala" clostyl a duphaston a doufám,že se brzo zadaří. Můžete mi pls. napsat, jestli jste pociťovali nějaké vedlejší účinky? Nebo jak Vám celkově bylo? díky za odpovědi

ada1982
24. čer 2011

@terioza1 moja, neboj ak sa nepodari tento podari sa dalsi mesiac. Moj cyklus je jedna velka katastrofa odkedy som ho dostala. Mam aj nizku sliznicu, ms velmi slabe, ale teraz mi dr. povedal ze sliznica pekne narastla, tak cakam silne ms, alebo radsej necakam teda 🙂 No som hrozne zvedava, ja zas taky pocit ze sa nezadarilo nemam, bradavky citlive, mam take mini divne pocity v bruchu, ale tak to si namyslam urcite. No citala som ze pri uhniezdeni baby picha v bruchu dost silno, mna nic nepichlo ani vytok len biely ako ty. No este ze nam dr povedali kedy to ovu je 🙂 teraz sa mi uz ani sexovat nechce ako v case ovu, xixixi

ada1982
24. čer 2011

@petra273 ahoj, ja som mala bolesti brucha, v case ovu to bolo dost silne u mna na pravej strane kde bol folik, inak viacmenej nic ine

veronicka33
24. čer 2011

@kacnov ja som mala krásne dve // presne na 14 DC tak dúfam že niečo sa zadarý 🙂

mijadave
24. čer 2011

@loretana prave som dosla od Dr.... no a nemam dobre spravy... ☹ musim okamzite vysadit clostil, lebo na lavom vajecniku mam velku cystu a tak nestastne, ze hrozi prasknutie vajecnika... na pravej je folik len 15mm velky a iba jeden, takze sanca tu sice je, ale ked minuly cyklus som mala s clostilom styri foliky o velkosti 20 - 24 mm a nezadarilo sa, tak aka je sanca bez clostilu s takym malym folikom...pijem aj caj z alchemilky a grepovy dzus, no asi to uz necham tak... 😢 v pondelok mam prist na kontrolny ultrazvuk... a potom vraj uvidi, ci mi pichne pregnyl...

loretana
24. čer 2011

@mijadave tak to mě mrzí... budu držet palce, aby se to přes víkend nějak srovnalo, aby se to nezhoršilo! a k těm folíkům, já měla pokaždé jen jeden, jednou 15 mm, poté 17 mm a poslední cyklus byl tuším kolem 19 mm a podařilo se... uvidíš, co ti řekne v podnělí, ale třeba krásně povyroste, nic není ztraceno!!!!

petra273
24. čer 2011

@ada1982 díky, to se mám na co těšit, ale co by člověk pro mimi neudělal 😀

mijadave
24. čer 2011

@loretana dik za podporu, zatial to nevzdavam 😉 drzim paste aj Tebe, nech je vsetko ok

natsa
24. čer 2011

24.6.2011

Snažilky:

mladamamka.26r...snž.........3r.................46DC...(PC31dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m...........34DC...(PC30dní)
natsa..............36r.....snž............10m............30DC...(PC33dní)
jania023 ........30r.....snž..............................29DC...(PC27dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..............25DC...(PC33dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m..............20DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...............17DC...(PC58dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..............17DC...(PC25dní)
lienkapp..........26r......snž........10m.............12DC...(PC39dní)
aduskatt..........34r.....snž.............6r...............11DC...(PC32dní)
nathali............23r....snž........24m.................6DC...(PC31dní) ¨
Janine6623............. snž...... 6m...................6DC...(PC39dní)

Tehulky:

loretana..........26r.....9tt...........(snž 19m)
lifinka..............30r.....29tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......28tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......18tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....16tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......14tt..........(snž.11m)
natyi25.......................14tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ....................11tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................9tt...........(snž..16m

loretana
24. čer 2011

@natsa jen doplňuji snažení rok a půl, 9 tt....

natsa
24. čer 2011

@loretana gratulujem kiež by sme tam všetky patrily do tej spodnej

loretana
24. čer 2011

@natsa určitě to tak jednou bude, dřív nebo pzději, ale bude!!!!