Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
17. črc 2011

@natsa Ahojky môžeš ma opravit nemusíš dnes stačí zajtra dnes som 13DC a PC 28 dakujem 🙂

natsa
17. črc 2011

17.7.2011
Snažilky:

petra273...........37r...snž.........4m..............31DC......(PC30dní)
mijadave..........35r...snž.........19m............30Dc........(PC30 dní)
terioza...............22r......snž.......5m................15DC......(PC32dní)
ada1982..........28r...snž..........10m...........44DC.......PC30dní)???????????????????
eerikaa3.........40r.....snž..........19m...........29DC...(PC30dní)
natsa..............36r.....snž............10m............19DC...(PC35dní)
jania023 ........30r.....snž..............................32DC...(PC27dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..............14DC...(PC33dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m..............10DC...(PC33dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...............14DC...(PC58dní)
veronicka33...34r....snž.........19m..............13DC...(PC28dní)
lienkapp..........26r......snž........10m.............38DC...(PC39dní)
aduskatt..........34r.....snž.............6r...............34DC...(PC32dní)
nathali............23r....snž........24m.................29DC...(PC31dní) ¨
Janine6623............. snž...... 6m...................30DC...(PC39dní)

Tehulky:

loretana..........26r.....12tt...........(snž 19m)
lifinka..............30r.....32tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......31tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......21tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....19tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......17tt..........(snž.11m)
natyi25.......................16tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ....................14tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................12tt...........(snž..16m )

nathali
17. črc 2011

ahooj kocky 🙂
ako sa mate?? prisla som vas pozriet po dlhej dobe
pozeram ze su tu nove tvare tak baby vitajte 🙂

mijadave
17. črc 2011

@natsa ahoj, prosím oprav mi moje udaje, som dnes 2 DC, PC 28, dakujem 😉

petra273
17. črc 2011

@natsa ahoj, můžeš mě opravit ? 3DC a 28 PC díky

kacnov
18. črc 2011

ahoj holky jak je? mě je nějak divně :-/

mijadave
18. črc 2011

@kacnov ahoj, a co Ti je?

kacnov
18. črc 2011

@mijadave čoveče nevím sem taková zdrblá břicho mě bolí nevím co to semnou je :((

mijadave
18. črc 2011

@kacnov tak to nezavidim... mne tiez nie je naj, no ja to mam z tej mrchy.... 😒 dnes si idem do lekarne po fytosoju, zacnem brat, uvidime, co bude... manzel je proti IUI aj navsteve CARu, vraj to skusime nechat tak... dnes poobede idem volat dr, ze to zas nevyslo... uvidime, co mi povie... 😉

aduskatt
18. črc 2011

@mijadave aj mne je zle☹(

mijadave
18. črc 2011

@aduskatt tak vitaj v klube.... ☹ prave som volala dr.... povedal, ze si mam dat pauzu s liecbou, no v snazeni pokracovat, no ze tak, ze neupinat sa na to, nechat tomu volny priebeh a ze ma caka na jesen tehotnu 😀 kiez by... dnes zacinam s tou sojou, uvidime, aky to bude mat ucinok... 😉

aduskatt
18. črc 2011

@mijadave ja vcera clostil, tak uvidime

gabriellka
18. črc 2011

@nathali a ty čo nové s priateľom? ja tiež pozerám že tu je kopa nových clostiliek 🙂

aduskatt
18. črc 2011

@mijadave ja teraz koncim s liecbou, uvidime, akym smerom sa to zvrtne po najblizsej mrche..........ale pocitam, ze asi najskor IUI

aduskatt
18. črc 2011

@natsa prosim tabulka........dnes 6DC, PC 30 dni.dakujem

mijadave
18. črc 2011

@aduskatt drzim paste, nech to vyjde... ja dufam, ze u mna ta soja zaberie.... citala som, ze vacsinou zaberie na 2.-3. cyklus, tak teraz ani neocakavam, ze to vyjde tento cyklus... mozno je to tak lepsie, nemysliet na to... cez vikend som uplne vypla.... od prace a od vsetkeho, nasa prva rodinna stanovacka a bolo super... 😀 len keby ta mrcha nebola.... 😒

natsa
18. črc 2011

Ahojte babule tak sa svami lučim.Dnes mi manžel rázne povedal že dalšie dieta nechce.Tak si hladám robotu.Ostalo mi ešte 15 tabletiek klostylbegidu ak budete niektorá chciet tak vám ich predám

mijadave
18. črc 2011

@natsa fuha, tak to ma mrzi... ☹ mozno este zmeni nazor.... 😉

natsa
18. črc 2011

nezmení poznám ho.Hovorí že nieje lahke živit 4 člennu rodinnu a ešte v takejto situacii.mám problem si naist robotu aj teraz pri jednom dietati lebo on má blbu prac dobu a pri dvoch detoch by to bolo tažžšie.Zrovna teraz som volala na jeden inzerát ohladom predavačky,miesto bolo volne ale bohužial niesom vyučená predavačka

aduskatt
18. črc 2011

@mijadave sak ja som ti uz pisala, cely vikend v aute.a s vlozkou a 32 stupnov vonku.no des a hruuuuuuuuuuuuuuza
@natsa tak to ma mrzi☹....preco to nepovedal skor, kym si nepchala do seba hormony?.v kazdom pripade velmi drzim palce, aby sa zadarila teda aspon robotka

natsa
18. črc 2011

no to druhe som chcela viac menej ja,možno keby sa zadarilo skor ja som kedysi vyhlasila že ked sa zadari tak ano ale silit to nebudem.4lovek si potom uvedomuje vážnost situacie.manžel,hovoril že ano 2 dieta vyrieši situaciu na 3 roky ale nie na celý život.znova sa skončí druhá materská a znova nastane ta istá situácia a z 2 detmi je to tažšiekaždy zamestnávatel sa pýta na deti a ked budu chore kto bude snimi a td-nám nemá kto pomoc ani povarovat.svokra býva daleko a mamu už nemám a tato býva tiež dalej.Máme malý 2 izbový byt

aduskatt
18. črc 2011

@natsa no jo......to uz je na vas ako sa zariadite.tak zelam vela stasticka🙂) nech sa mate najlepsie ako viete

nathali
18. črc 2011

@gabriellka no my sme spolu ale aj nie sme 😀 byvam u neho vsetko mi pride skoro rovnake ale je to take ine medzi nami ale v pohode nestazujem sa 🙂 aj viac spolu hovorime sice ako kedy lebo chlapi su taky divny ze clovek sa v nich velakrat nevyzna
@natsa mrzi ma ze to takto dopadlo ale vsetko sa dejej pre nieco a ked mimco nebude teraz pride mozno neskor a drzim palceky pri hladani prace 😉 je to tazke asi vsade

aduskatt
18. črc 2011

@nathali no, ale sa to na dobre obracia, nie?🙂

nathali
18. črc 2011

@aduskatt myslim ze ano 🙂 lebo keby nechcel tak by som s nim uz davno nebyvala

nathali
18. črc 2011

@aduskatt a ako sa mas???
co je nove u vas baby??
@gabriellka a ty ako co mimco pozeram ze ti tie tt idu ale nejak velmi ryyychlo 😀

aduskatt
18. črc 2011

@nathali tak to je supeeeeeeeeeeer🙂ja som na vlastnej kozi spoznala, ze kvoli laske( teda ak niekto miluje) sa veru dokaze zmenit a veeeeela🙂a 6 rkokv sa veru pretvarovat neda.........tak dufam, ze sa to utriaslo u vas a bude uz len dobre, lepsie a najlepsieeeeee🙂

aduskatt
18. črc 2011

@nathali celkom fajn🙂posledne kolecko clostilu uzivam a potom uvidime co dalej...a v decembri definitivne koncime so snazenim, takze dovtedy proste musim otehu🙂)

nathali
18. črc 2011

@aduskatt no po hadke sme boli akoby cudzi ludia co sa videli len par krat potom sme boli akoby spolubyvajuci a teraz sme uz taky velmi dobry kamarati 😀 ale ja mam pocit ze sme spolu stale ze sa nic nezmenilo len ze sme si obaja vela uvedomili
tak je fajn ze sa mas dobre aj ja to uz mozem konecne povedat 😀

nathali
18. črc 2011

@aduskatt ahaaaaa 😀 no tak drzim palce a hlavne v pohode psychiku
ja na dieta obcas pomyslim jak som v praci ale inak nic 🙂