Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

tyrisa
4. srp 2011

@mijadave 14-15dní je ideální LF,Já se bojím,ať se mi to z těch 13 nesníží třeba na 11,když mi už ted klesla ta BT......

mijadave
4. srp 2011

@tyrisa neboj, neklesla pod ciaru a od ovulky si tam uz taku BT raz mala... este nie je nic stratene... 😉

markyzza
4. srp 2011

@terioza1
@mijadave : holky díky za povzbuzení. No příroda už to moc dobře ví, tak za týden to zjistím i já. 😀 😀 Jasně, radši se moc neupínat a pak to bude o to hezčí, když ty // budou 😉
Tak a teď už opravdu vypínám. 😀 😀 Papa

vinnuska
4. srp 2011

@terioza1 ahojky, tak to fakt netuším..sice Jirkov je prtavej..ale zas až tolik se tu neznáme.. takhže bohužel ti moc neporadím 😒 jinak úst znám..teda spíš jen Zoo 😀 ta je fakt pěkná jen trošku do kopce..:D a jinak gratulace k //

tyrisa
4. srp 2011

@mijadave Kéž bys měla pravdu,jestli mi zítra teplota stoupne,tak testnu mamatestem10,uvidím......jak píšu každý měsíc....tyhle dny těsně před ms - ty testovací jsou fakt strašné,furt samé sledování a nervy z každého poklesu teploty,prostě je to na hlavu.Pak se světe nediv,že jsem tak protivná :-P
Jinač tu teď sedím s barvou na hlavě,páč už mě ten melír neba,a už jsem spíš blondýna,takže zase jdu do světlehněda,ovšem jestli mi to na hlavě chytne tak jak je to na krabičce 🙂

mijadave
4. srp 2011

@tyrisa snad ano, snad to vyjde... ja uz nebudem testovat, kym nemeska... som len sklamana... ☹

tyrisa
4. srp 2011

@mijadave ale je to strašně těžké netestovat,já si třeba říkám,že budu testovat obden a stejně to nevydržím......ach jooooo.
Barva chytla,sice je tmavší,ale mohlo to být horší,jsem docela spokojená uff.

mijadave
4. srp 2011

@tyrisa ja viem, jedno pisem, ale som hrozna, tiez som dnes rano testla... akoby som nebola dost sklamana... lenze tak mega ma bolia prsia.... tak som testla a hadaj co - no jasne, ze snehobiely... co narobim.... 😒 nic, len cakat na mrchu a znova do toho... 😀

mijadave
4. srp 2011

nic dievcata, idem ja… dnes sa tu uz asi "nezastavim", no budem tu zas zajtra… 😉 majte sa a pekny zvysok dna, pa 😉

tyrisa
4. srp 2011

@mijadave Pa pa,a nestresuj.....

kacnov
4. srp 2011

holky jenom tak pro pobavení vám sem dám fotku na čem sme s kámoškou makali 11 hodin-docela dobrej relax
@tyrisa jj to znám s těma barvama asi 5x sem vypadala jak kanárek 😀 tak ted mám na 2 měsíce vystaráno 🙂

kacnov
4. srp 2011

@terioza1 ahojík prosím tě 8DC díky 🙂)

markyzza
4. srp 2011

@mijadave : ty, ty, ty. Netestuj. Jseš jen zbytečně zklamaná a třeba přitom vůbec nemáš proč. 😉 😵 Takže do neděle žádný test, jasný? 😀 😀 Ale abych se taky přizanla, tak jsem pročítala s těmi ovu testami jako detekci těhotenství,tak už mi taky svrběly ruce, že zkusím aspoň ten. 😀 😀 Protože jsem našla hlen skoro jako bílkový. 😅 Zělop blázní asi. Ale vydržela jsem. 😉 Přece si nebudu ubírat testy na tendalší měsíc na ovulaci. 😀 😀
Tak papa všem a doufám, že za týden sem nakouknu, tak tu bude plno pozitivním TT 😵 😵

terioza1
4. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............3...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............19...........28............12.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............21...........28...........7-8.......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............28...........33............11.....................................
Aduskatt................35............6r..............22...........30............6?.......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............8...........28.......................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............18...........32............8........ Clost., Duphaston

terioza1
4. srp 2011

@kacnov pardoooon 🙂

jeny
5. srp 2011

Ahojte,par dni som tu nebola a pozeram ze pribudla dalsia tehulka tak gratulujem,oplatilo sa cakat na krvne testy,ale keby si testla mohla si sa tesit aj skor 😀 Juuuj ale tesim sa ze ti clostil zabral takze nadej nas vsetkych sa opat zvysila 🙂

@terioza1 prosim o pridanie do tabulky 30rokov, 2roky, dc 5 PC 33,clost. duphaston

jeny
5. srp 2011

@mijadave takze zase si nevydrzala do soboty? 😀 ty si presne ako ja, no aspon sa mozme takto pomaly vyrovnavat s tym ze mrcha zas dorazi,na moju psychiku to vplyva lepsie ako cakat az kym vymeska a potom testovat a hned dostat ms

mijadave
5. srp 2011

ahojte, tak hlasim mierny pokles v BT, takze moja predtucha sa naplna, hoci este nie je nic stratene... 😉

@terioza1 moja, preco nie si v tabulke???

@tyrisa ja nestresujem 😉 uz som v poho, zmierena...

@markyzza ja viem, neboj, uz netestnem, pre istotu uz nemam doma testy 😀 a budem sa vyhybat lekarnam 😀

mijadave
5. srp 2011

@jeny nie, nevydrzala... 😉 presne ako pises, po troskach sklamania, nie naraz, ked dorazi v plnej parade... 😉

lorreine
5. srp 2011

@jeny Ahoj, neviem, či to bola mne, ale asi keďže píšeš o čakaní na krvné testy, tak asi áno 😉 ...Inak som strašne rada, že to vyšlo. Druhý cyklus s Clostíkom a šup ho...je to tam 🙂. Teraz akurát čumím stále na net a zisťujem, čo možem a čo nemožem jesť a robiť atd. Ja som totiž stašný športový maniak: HEAT, spinning, bodystyling, pilates. Tak som vylúčila bodystyling, lebo prvú pol hodinu tam dosť skáčeme...namiesto toho dám fitbally 🙂. No a čítala som rozne názory na spinning...radšej ho teda asi vynechám...pridám namiesto toho ďalšiu hodinu HEATu. A manžel okolo mňa chodí a celý roznežnený a hovorí, že ma bude vykrmovať 🙂🙂🙂

tyrisa
5. srp 2011

@mijadave Ahoj, tak jsem dnes testla,protože teplota mi stoupla,ale je negativní,tak čekám další pokles BT zítra.No, alespoň se mi ta LF nezkrátila ....... http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

lorreine
5. srp 2011

@terioza1 Ak ma chceš tiež "napchať" do tabuľky, tak:
Vek..............snažení..........tt (cca)...........Liečba
28................1,5 roku.........6....................brala som Clostil a Utrogestan+ Folgravid a listovku

Ešte stále ale mám malú dušičku, pretože predsa len, tie prvé tri mesiace sa asi može stať čokoľvek 😒

lorreine
5. srp 2011

@kacnov Tak to vyzerá fakt super...akurát neťahá to? Ja neznášam ani normálnu gumičku, najradšej mám vlasy rozpustené...toto neviem, či by som zvládla 😉

terioza1
5. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............4...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............20...........28............13.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............22...........28...........8-9.......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............29...........33............12.....................................
Aduskatt................35............6r..............23...........30............7?.......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............9...........28.......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r............19............32............9........ Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................5............33......................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..........Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................5..............9.8.2011.............Listovka
Lorreine................28..........1.5r.....................6........................................Listovka, Folgravid

terioza1
5. srp 2011

@mijadave moja, ja se zapomnela zkopirovat 😀 Uz je to napraveny

kacnov
5. srp 2011

@lorreine 🙂 trošku to tahá ale je to o zvyku 🙂 za 2 dny si na to zvykneš v pohodě 🙂 je to jen max na 3 měsíce ale u holiče je to moc drahý tak proto vždy radši pletem s kámoškou🙂

terioza1
5. srp 2011

@kacnov to musi bolet ne? Me bohate stacilo, kdyz jsem si privezla z Egypta "melouna" do puli hlavy... prvni 3dny jsem bolesti ani nespala.... hruuuuza... po mesici jsem to sundala a nemohla jsem vymejt lupy z hlavy... ale hezky to jinak bylo 🙂

lorreine
5. srp 2011

@kacnov tak to klobúk dolu, mne by sa to nechcelo zaplietať. Ale inak sa mi to veľmi páči. Ja mám ale strašne husté vlasy a to by jaksi trvalo celý deň 🙂...

mijadave
5. srp 2011

@terioza1 to som rada, ze je vsetko ok 😉

vinnuska
5. srp 2011

ahoojky🙂