Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacnov
7. srp 2011

@lorreine ahojky to nééééé ☹ drž se určitě to vyjde příští měsíc uvidíš myslím na tebe

lorreine
7. srp 2011

@kacnov ďakujem za podporu...nemožem sa zbaviť tej otázky v hlave: prečo práve ja....viem, že to tak asi malo byť, že niečo nebolo v poriadku...ale ten smútok je neskutočný...som úplne na dne...

tyrisa
7. srp 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2 Mrcho jedna,kde jsi? Už mi klesla teplota tak přilez konečně :-/

tyrisa
7. srp 2011

@lorreine To je mi líto,třeba se hned zadaří jako Terezce...držím palce.

terioza1
7. srp 2011

@lorreine Ahoj zlatko, je mi to strasne moc lito, opravdu strasne moc lito.... ani nevis jak... Ale podivej se... Pobrec si, je to totiz pro zenskou strasny, ja sama si to zazila... rekla jsem si po 3dne breku, ze telo musi bejt tak nejak v pohode... a tak jsem se snazila byt v pohode aspon tak, jak to slo... Takze bvlastne nic moc ale snazila jsem se... Dostala jsem od moji dr radu, ze telo je nastartovany na tehu, pac uz par dni tehu bylo a ze to je jako kdyz pohnojis zahradku... Takze hned jsme na to vlitli a o mesic pozdeji se zadarilo.... Hlavu vzhuru, ja vim, ze je to tezky, ale me vsichni rikali, ze je lepsi ted, nez treba ve 2. nebo 3. mesici... Uklidnovala jsem se tak, ze priroda vi, co dela, ze by to bylo treba postizeny... 'Takze neztracej hlavu... A na nic necekej, ani mesic necekej, zkus to hned pristi ovu, ono se zadari.. Cetla jsem dokonce, ze 80%-90% vsech tehu, ktery jsou po potratu hned do 6mesicu je pak zdravy miminko a bezproblemovy tehu... Tak drzim moc palecky.... Drz se

terioza1
7. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............6...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............22...........28............15.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............24...........28.........10-11.....Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............31...........33............14.....................................
Aduskatt................35............6r..............25...........30............9?.......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............11...........28.......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............21...........32............11...... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................7...........33.......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r...............2.......................................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..........Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................5..............9.8.2011.............Listovka

tyrisa
7. srp 2011

@terioza1 myslím,že Mijadave psala včera,že přišla mrcha,tak dnes je asi 2DC

terioza1
7. srp 2011

@tyrisa Ja tu vcera nebyla. jdu na to mrknout. Dekuju za info 🙂

terioza1
7. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............6...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m..............2............21............15.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............24...........28.........10-11.....Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............31...........33............14.....................................
Aduskatt................35............6r..............25...........30............9?.......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............11...........28.......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............21...........32............11...... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................7...........33.......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r...............2.......................................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..........Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................5..............9.8.2011.............Listovka

terioza1
7. srp 2011

@aduskatt ahoooj, tak jak bylo? A co noveho??? To uteklo nejak rychle ne? Jsem rada, ze uz jsi tu🙂

@mijadave ctu a ctu a mrcha je tady, co? Tak se zadari priste... 🙂 Jinak ja se mas?

veronicka33
7. srp 2011

@lorreine ahojky to mi je hroooooooozne lúto,neviem čo ti napísat,lebo sa cítiš mierne ale asi to osud tak chcel neboj určite sa čoskoro zadarý:(je mi smutno lebo tak dlho ste sa snažili:(

terioza1
7. srp 2011

@veronicka33 Ahojky zlatko, jak je?

veronicka33
7. srp 2011

Ahojte dievčatá🙂 chcem sa opýtat včera bol 5 DC a ja som si zabudla dat clostil možem si ho dat aj dnes alebo mám čakat do dalšieho cyklu?:(

veronicka33
7. srp 2011

@terioza1 no ani sa nepýtaj,ja som v pohode,ale problém máme s naším psíkom,Dr mu zistil asi nádor na stehienku táááááák som stoho strašne smutnááááá ☹ neviem čo to má,lebo ju to bolí na dotyk :(tak sme boli na rtg a má tam nejaku hrču vyzerá to ako menšie vajíčko :(tak teraz chodím už 3den s nou na injekcie a uvidíme čo dalej bojím sa o nu má iba 2,5roka malinká yorkshirka moja :(

terioza1
7. srp 2011

@veronicka33 jeeeezis, tak porad neco, vid... ☹ To mi je lito.. Ale ty yorksiri jsou hrozne preslechteny, ja co znam lidi s yorsirem, maj nejakej problem... ☹ Jsou moc preslechteny.. Ale bude to v poradku.. Uvidis, ze se z thoo dostane... .-) Neboj saa... Treba to bude kraaaasnej happyend... yorksirek zdravej a ty tim, ze myslis na neco jineho budes tehu... 🙂 To bude dobryyy, moja... Ale trosicku se to prodrazi, vid ☹ Hlavne teda, ze ho z toho dostanou, pak ty penize stojej za to.. Ja dala za moji kocku 4tisice a stejne bylo pozde... Ale jestli mu to zjistili vcas, bude to dobry .-)

aduskatt
7. srp 2011

@terioza1 paradnu gulasparty sme si urobili, az na par svokrinych vrtochov sa to celkom dalo, ale som rada, ze som doma...........a pozeram, ze gratulujem🙂)

aduskatt
7. srp 2011

@jeny no, to dufam aj ja.ale zatial to nevidim velmi ruzovo.......

aduskatt
7. srp 2011

@lorreine je mi to luto.vela sil do dalsieho snazenia zelam

zana21
7. srp 2011

@lorreine Tak to je mi moc lito. Ale jak rika Terka, treba ted je to telo nastartovane na tehotenstvi a vyjde to dalsi mesic. 😉

zana21
7. srp 2011

@terioza1 Muzes me prosim pridat take do tabulky?
Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
zana 21 30 2m 2 33 clost, listovka
Dekuji moc 🙂

jania023
7. srp 2011

ahoj pozeram ze o starych clostiliek tu uz niekto neni az na zopar..myslim ze pojdem zase na clostil ked mi ho doky da a zase sa k vam pridam 😉

lorreine
7. srp 2011

@zana21
@aduskatt
@terioza1 Holky, ďakujem. Už ani nemám žiadne slzy, toľko som sa dnes naplakala...zajtra budem hovoriť s Dr. Feldmárom z Gennetu a dohodnem s ním ďalší postup. V utorok idem k svojmu gyn prekontrolovať, či naozaj nebude potrebná revize...dúfam, že nie. Chceli by sme sa začať znovu snažiť hneď...

lorreine
7. srp 2011

Inak teda som zvedavá na moju reakciu, keď stretnem na ulici nejakú tehuľku....

terioza1
7. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............6...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m..............2............21............15.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............24...........28.........10-11.....Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............31...........33............14.....................................
Aduskatt................35............6r..............25...........30............9?.......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............11...........28.......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............21...........32............11...... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................7...........33.......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r...............2.......................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m...............2............33.......................Clost., Listovka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..........Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................6..............9.8.2011.............Listovka

terioza1
7. srp 2011

@lorreine i kdyby byla revize, jako ze doufam, ze nebude, hned po revizi, az to samozrejmne bude mozne, na to hupsnete a necekej na zadnych pul roku..... Hoooodne stesti 🙂

aduskatt
7. srp 2011

@lorreine prezijes........ja mam v praci dve kolegyne tehotne( sme malinky kolektiv 5 zien.......zvykla som si.aj na to, ze vedia, ze sa dlho snazime a nejde to, napriek tomu sa stale v mojej pritomnosti o tom rozpravali a pytali sa ma minimalne raz za tyzden, ci som uz tehu☹

aduskatt
7. srp 2011

@jania023 tesime sa🙂

jeny
7. srp 2011

@lorreine tak uz som doma z prace a co to tu citam ☹ velmi ma to mrzi, to by ma ani vo sne nenapadlo ze to takto rychlo skonci 😢 treba len vydrzat tieto prve najhorsie dni a verit ze clostil opat zaberie, velmi ti drzim palce nech je to uz tento mesiac

jeny
7. srp 2011

@aduskatt tak to poznam aj mna sa jedna kamoska pytala kazdy tyzden ci uz som tehu....no raz som nevydrzala a narovinu som je vytmavila ako sa veci maju a mam pokoj, už sa ma nikto nepyta. Ked sme sa snazili o prve tak to nevedel nikto cele 2 roky dokonci mnohí si dodnes myslia ze prve sa nam len tak pritrafilo 🙂 pretoze moj manzelik je mladsi odo mna a nik nepredpokladal ze uz by chcel mat dieta 😀 a teraz to vie asi kazdy a uz to veru aj lutujem

aduskatt
7. srp 2011

@jeny ja som tvrdila kazdemu, ze druhe nechceme...pre istotu.aspon sa ma nasi nevypytuju a nedavaju mudre rodicovske rady