Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
8. zář 2011

@ivussska ok tak dobru noc a držím palce papa 🙂

ivussska
8. zář 2011

@veronicka33 dobrou a děkjuji 😉

zana21
9. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............54..........32.............44...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............35..........33...........21........Clost., Femibion Tyrisa.....................26...........5m.............34...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............30..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............29..........28..............15.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............26..........34.............8........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............25..........32.............8.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................12..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............10..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............10..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............10..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Mijadave................35..........20m..............7..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Lorreine................28..........1.5r.............3......................................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................9+6......................9+0..............10.-12.4.............11.10........Listovka 🙂
Nathali................23............2,5roka..........6+3............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka 🙂

zana21
9. zář 2011

@lorreine @ivussska Tak držím pěstičky, ať dnes slyšíte pouze pozitivní zprávy. Pak určitě napište 🙂

kacnov
9. zář 2011

ahoj holky za chvíli mažu do CARU držte palečky at je tam aspon 1 vajíčko

ivussska
9. zář 2011

@zana21 děkuji, kéž by mi sdělili dobrou zprávu, ale obávám se asi ne, MS se rozjíždí naplno a nechce se mi věřit, že já bych byla zrovna ten případ, že bych měla MS a přesto byla těhulka ☹

zana21
9. zář 2011

@ivussska Dokud ti to neřekne doktor, tak naděje umíra poslední 🙂 Klidně bys mohla být ten případ 😉
@kacnov Držím 🙂

ivussska
9. zář 2011

@zana21 já vím, ale jsem hrozný pesimista, takže ve všem vidím to horší a bohužel to tomu i nasvědčuje ☹ ale děkuji za podporu 🙂

valinka30
9. zář 2011

@ivussska Dvě čárky tam ale jsou a neukázaly se tam jen tak. Hlavu vzhůru!

ivussska
9. zář 2011

@valinka30 jsou, ale říkám si že byl třeba falešně pozitivní 😢

valinka30
9. zář 2011

@ivussska Záleží kolikátý DC jsi ho dělala. Pokud to bylo až po zpožděný MS, mělo by to být směrodatný.

ivussska
9. zář 2011

@valinka30 bylo to včera 31 DC a normálně mám cyklus 28 dní, tak fakt nevím ☹

janielik87
9. zář 2011

Ahoj babule. Dnes som 26DC, ale zda sa , ze ovula zas nebola. Tak sme sa po dlhom hadani s manzelom dohodli, ze dalsi cyklus skusime ten clostil. (ja som bola presvedcena uz predtym, ze treba, ale on nejako strajkoval - lebo sa boji komplikacii a viacnasobneho tehu). No ale hlavne je, ze sa chcem teraz blizsie informovat, ako sa to berie. Mne ho dokina dala 1/2 od 5-10DC.
Ako sa vtedy snazilkuje? Moze sa aj pocas brania, ci az ked dokina najde vajicko, ci sa utvorilo? Ako to je? Ci mozeme normalne sa potom snazilkovat cely cyklus ako vzdy a nevsimat si, ze beriem tabletky? Ja mam teraz len 26DC...u mna len, lebo mam strasne dlhe cykly... :( okolo 40dnove a viac.

fori
9. zář 2011

@janielik87 po čas braní to nemá cenu si myslím, a ty nejdeš na ultrazvuk?? tam by ti řekli. já beru 1 tabletu od 2dc do 6 dc. 10dc jdu na ultrazvuk a pak za 3 dny na IUI. já myslím.... dober tablety a skočte na to, aspon ob den 🙂

zana21
9. zář 2011

@ivussska Také si myslím, že je důležitý, že jsi měla na testu 2 //. Pevně věřím, že to bude OK a budeš tam mít prcka 🙂

zana21
9. zář 2011

@fori Můžu se zeptat, jít na IUI byl nápad doktora? Jak dlouho jsi brala clostík? Také jsme o tom uvažovali, ale všechno teď to jde na chvíli stranout. Manžela teď čeká operace, tak že snažení o mimi teď na chvíli odložíme ☹

janielik87
9. zář 2011

@fori jasne idem na utz 🙂 ale vsak dovtedy ci sa mame snazit, alebo sa treba chranit praveze? ci to nema nejake nepriaznive ucinky, ked vtedy sa snazis alebo tak...Tak som to myslela 🙂 No este je to daleko. Kym mne zacne dalsi cyklus, tak sa este nacakam...:/ Podla mojich vypoctov mi vychadza 1DC az na 22/9/ :( Teraz sa snazim testovat ovulku, ale asi zas nebola...aj ked pocity som mala vcera a predvcerom take. Vcera som skusila aj ovu test, ale druha bola slabsia ako testovacia.

fori
9. zář 2011

@zana21 no já začla chodit do caru. a jelikož jsem jakoby v pořádku tak jako první variantu zvolili IUI. teda už jdu na 3 IUI. ted beru Clostík poprvé. a k tomu si píchám clexane na ředění krve.

fori
9. zář 2011

@janielik87 no jelikož mám ted ms, a beru clostík tak nic doma jako není, ale až ho normálně dojím, to bude v sobotu, tak se snažit budem taky, i když to jako nemá cenu, protože ty vajíčka ti teprve rostou, teda aspon u mě. já mám ovulaci přesně v půlce a to chodíme na ty IUIčka , já bych to nějak neřešila.

janielik87
9. zář 2011

@fori no u mna je to take, ze ani neviem kedy mavam ovu...:( uz som aj merala BT, ale akurat ma to vystresovalo kazde rano, cize som prestala. Preto mi aj dala dokina clostik, aby som mala ovulu. No tak neviem. Ale nie je nebezpecne mat sexik bez ochrany aj pocas brania, ze nie? 🙂

veji
9. zář 2011

@janielik87 ahoj. ja som clostil brala na 5-9 DC a doktor kazal snazit sa na 13-14 DC. tak sme sa nejak v tom case snazili (13-14-15-16 DC) ale aj pred tým 🙂 ale myslim si ze snazenie daleko pred ovulkou nema vyznam. ibaze by sa vem veeeelmi chcelo 🙂 😉 drzim ti palce 🙂

fori
9. zář 2011

@janielik87 ne to víš že ne. kdyby se ti vytvořilo nějak hodně vajíček, tak to stejně řekne až doktorka na ult. a kdyby to bylo tak nebezpečné tak by ti to doktorka řekla ne?? i mě by to řekli. bud v klidu. kolikátý den jdeš na ult?? a asi by ti měli píchnou i Pregnyl ne?? ten ti zaručí to dozrání a uvolnění vajíčka.

zana21
9. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............54..........32.............44...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............35..........33...........21........Clost., Femibion Tyrisa.....................26...........5m.............34...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............30..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Aduskatt.................35............6r...............26..........34.............8........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............25..........32.............8.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................12..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............10..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............10..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............10..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Mijadave................35..........20m..............7..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Fori.........................28..........13m..............4..........27.........................Clost., Clexane
Lorreine................28..........1.5r.............3......................................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................9+6......................9+0..............10.-12.4.............11.10........Listovka 🙂
Nathali................23............2,5roka..........6+3............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka 🙂

@fori Udělám to raději hedn, abych na to nezapomněla 🙂

janielik87
9. zář 2011

@fori no ja by som mala ist az niekedy okolo 15DC na utz a pregnyl...no neviem, o tom mi nic nevravela...ze skusime clostik najprv

@veji dakujem za odpoved 🙂 no tak vies ako...nam sa chce :D aj ked mam pocit, ze vzdy viac vtedy, ked ani nahodou nie je ovula...:D :D :D

veji
9. zář 2011

@janielik87 nooo, tak to poznam. nam sa tiez chce vzdy v nespravny cas 😉 mozem sa ta opytat? teba lekarka hned objednala aj na ultrazvuk po uzivani clostilu? a na nejaku injekciu??? lebo mne moj doktor dal clostil na 2 cykly a povedal ze ked sa to nepodari za 2-3 mesiace tak mam prist na kontrolu. ziadny ultrazvuk, ziadna injekcia... myslis ze je to u kazdeho individualne, alebo ma zanedbal alebo co??? 😒

janielik87
9. zář 2011

@veji ja ti neviem. Mne dala clostil este v juni, ale manzel bol proti...vlastne aj teraz je. Boji sa o mna :/ A vtedy mi povedala, ze po dobrati mam do 15DC prist na utz. Ale nie na injekciu...len skontrolovat, ci sa vajka tvoria. Tak neviem. Stale je proti tomu, aj sme sa pohadali...lebo on si mysli, ze moje telo bude zrazu len tak fingovat...akoby som aj ja nebola najstastnejsia, keby to vyslo hned teraz bez tabletiek :( a keby som mala normalny cyklus...:(

veji
9. zář 2011

@janielik87 nech sa nic neboji! lieky su na to aby liecili, tak preco si nepomoct? treba vyuzit kazdu sancu, ked tuzite po babatku.

janielik87
9. zář 2011

@veji ved aj ja si myslim! 🙂 No uvidime. Najlepsie by bolo, keby uz teraz mrcha nedosla a bolo by po probleme 🙂

veji
9. zář 2011

@janielik87 to by bolo idealne 🙂 ja som asi 4 dni od ovu a uz mam veeeeelke pokusenie urobit si test 😀 musim sa nejako zapriet a vydrzat 🙂

fori
9. zář 2011

@janielik87 zkus se jí optat i na ten pregnyl. u ná ho dávaj normálně na gyndě. je to injekce do svalu, a zaručuje ti ovulaci. pokud se ti tedy vytvoří vajíčka, po tom clostíku. zeptej se, tím nic nezkazíš. a hodně holek taky po tom Pregnylu otěhotnělo. ten Pregnyl jsou vlastně těhotenské hormony. a to tělo se po nem jakoby nastartuje na to těhotnění. takto mi to povídali.......