Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
25. říj 2011

@lorreine takze si uz po ovulke? 😉 k svagrinke sme nesli, volal svagor, ze jej nie je dobre, aby sme nechodili ☹
tak to je super, taketo polohy beriem, aj sme ich "dodrzali" 😀 ale tu prstikovu, to sme neskusali... no uvidime, mozno sa zadarilo aj bez toho 😀 nechame sa prekvapit... musim vydrzat do nedele, potom sa uvidi... 😉

mijadave
25. říj 2011

joj, som zas urobila chybu v tabulke.... nejak som rozhodena... hned bude oprava.... 😉

mijadave
25. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Sambuca.............23..........1,5r..............40...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............37...........33............................Listovka
Janielik87.............24..........7m...............30...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............28...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............25............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............24............29.............9............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............24............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r...............23............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............22............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............18............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............16.............29............3.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m............13.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29..........7m.............12.............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah.....................23..........9m.............11.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6,5...............9.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m...............8............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r.................5............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr...................34..........2m...............4...........27............................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................16+3..................16+1.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........13+0.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................7+6..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26.............7m...................5+6.............................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

lorreine
25. říj 2011

@mijadave Aha, no ono sa nieje čomu diviť...asi by som na jej mieste nechcela nikoho vidieť ani počuť.
Neviem, či vobec tá blbá ovulácia bola, pretože som absolútne nič necítila. Ale v nejakom tom rozmezí po pichnutí Pregnylu sme sa snažili...tiež sme "dodržali" odporúčané polohy 🙂. Ale nejak neviem, neviem...manžel má problémy vo firme so svojím spoločníkom a budú končiť spoluprácu, tak je z toho rozhodený a na sex nemá vobec ani pomyslenie, takže sa musím spoliehať na to, že tá ovulace bola vtedy kedy mala byť 🙂. Uvidíme...a Tebe držím palečky, aby tá mrcha už ani nedošla 🙂

lorreine
25. říj 2011

@mijadave Inak vzhľadom na všetky tie nepekné veci (ako potrat a ztrata nášho hafíka a problémy v práci), ktoré nám udiali v tomto roku sme si s manželom povedali, že ešte skúsime dva mesiace s Clostíkom a ak sa nezadarí, tak končíme na nejaký čas a pojdeme niekam do Kanady alebo na Nový Zéland...už hľadáme prácu 🙂

mijadave
25. říj 2011

@lorreine dakujem 😉 to ma mrzi, ze ma problemy, tak nech sa to co najskor vyriesi 😉 neboj, urcite budem informovat... kolegynka ma prehovara, aby som testla uz zajtra... no bojim sa... 😉

mijadave
25. říj 2011

@lorreine wow, takze do konca roka a potom teda ak nic, tak von? 😨 klobuk dole, u nas to uz nehrozi... s detmi uz nikam necestujem... 😒

lorreine
25. říj 2011

@mijadave Testuj až v deň očakávanej mrchy...určite vieš, aké je to sklamanie, keď je na teste bielo...

aduskatt
25. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Sambuca.............23..........1,5r..............40...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............37...........33............................Listovka
Janielik87.............24..........7m...............30...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............28...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............25............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............24............29.............9............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............24............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r...............23............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............22............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............18............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............16.............29............3.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m............13.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29..........7m.............12.............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah.....................23..........9m.............11.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6,5r...............9.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m...............8............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r.................5............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr...................34..........2m...............4...........27............................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................16+3..................16+1.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........13+0.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................7+6..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26.............7m...................5+6.............................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

lorreine
25. říj 2011

@mijadave Veď práve sme si povedali, že nás nič nedrží na jednom mieste...a keď sa nám to mimi nedarí, tak skúsime na nejaký rok úplne vypnúť...už mám tiež trochu po krk robenia kariéry...potrebujem oddych 🙂

mijadave
25. říj 2011

@lorreine moja kamoska tak mala, nedarilo sa im tusim 2-3 roky, odisli do ameriky a prisli aj s drobcom 😀

elys
25. říj 2011

na STV2 davaju dobru relaciu, o neplodnosti a umelom oplodneni.

mijadave
25. říj 2011

@elys aj vcera vecer ju davali 😉

maminka142
25. říj 2011

@elys ako sa ta relacia vola? Kuknem si to večer na nete 😉 Teda ak sa to bude dať kuknuť 😕

elys
25. říj 2011

@maminka142 relacia Medicina - asistovana reprodukcia
http://www.stv.sk/relacieaz/dvojka/medicina-asi...

elys
25. říj 2011

@maminka142 prepac.toto je ten spravny link http://www.stv.sk/online/archiv/medicina/

maminka142
25. říj 2011

@elys dakujeeeeeeeeeeem moc, večer si to kuknem, lebo teraz už nestiham 😉 Ešte raz díky 😀

elys
25. říj 2011

@maminka142 neni zac. su tam lekari z ISCARE. su zlati. ja by som asi do inej kliniky ani nesla.. mala som tam namierene... ale zadarilo sa..

safirah
25. říj 2011

Zdravím vás holky? Je tu někdo? Něco nového?

mijadave
25. říj 2011

@safirah ahoj, prave som sa sla opytat to iste 😀 u mna nic nove, a Ty?

kacnov
25. říj 2011

@lorreine ahojky no ta prstíková je prý dobrá kamarádka otěhotněla s touto metodou hned druhý měsíc po vysazení HA 🙂 prý je super plodná né jako já :(

mijadave
25. říj 2011

@kacnov ahoj, ako sa citis? kedy budes testit? sme na tom podobne v cykle 😉

nativanativa
25. říj 2011

bola som u dokiho , takze mam mega velke vajcaaaaa , nastimulovane su teda poriadne , z toho vyplyva ze nemusi mi pichat pregnyl, ovu pride aj sama v najblizsich dnoch , vyzera to opat na pravy vajecnik vzhladom na to ze lavy je velky asi 4 cm a je tam folikulova cysta , ale to nevadi ....
cize v najblizsich dnoch resp. pocas vikendu sa treba snazit , takze mozno som to este neprepasla , drzte mi palce
ak by som neotehu , tak buduci mesiac nemusim brat clostil , ale mam prist na 13dc na pregnyl. je zbytocne stimulovat opat o mesiac vajca , lebo ze vraj oni vydrzia do buduceho mesiaca
jakyyyyyyyyyyyyyy bol doki zlatyyyyy , on ze ale opartne sa milujte , nech partner nie je taky naruzivy , lebo mate velke a bolave vajcaaaaaaaaaaaaa meheheeeeeeeeeeeee

nativanativa
25. říj 2011

@kacnov taku metodu som este neskusala .... ako to poznate , ze kedy mozete a kedy nie , lebo ja sa v tom moc nevyznam ... 😖

mijadave
25. říj 2011

@nativanativa wow, to akoze foliky su 4cm velke? ved to je uz prilis vela, nie? 😨

jeny
25. říj 2011

my sme skusali prstikovu metodu pri prved dcerke a akurad vtedy som otehotnela ale neviem ci prave to pomohlo, to som mala 3ti cyklus s clostilom, no teraz sme to zo zaciatku skusali opat a nic z toho tak uz na to kasleme. My sme tiez odisli do zahranicia ked sa nam nedarilo a nechcela som chodit po doktoroch myslela som ze ak je to psychika tak sa zadari, no bola myslienkami uplne inde aj tak sa nezadarilo no ked sme sa vratili zacala som chodit k dr tak mi zistil anovulaky tak preto ani odchod nepomohol 🙂

aduskatt
25. říj 2011

@nativanativa nemuýsi byt pravidlom, minuly mesiac som bola bez clostilu a prd narastlo
@mijadave nie foliky, ale vajecnik, podla toho, co som citala, ak som dobre citala🙂

aduskatt
25. říj 2011

@nativanativa tak sa drzte🙂nech to vyjde

mijadave
25. říj 2011

@aduskatt jaj, no mne dr nikdy nemeral vajecnik... ja viem, ze mi povedal, ze mam dve 5cm cysty v jednom vajecniku... tak potom ho mam aky velky 😀 ale to uz bolo davno... 😉
a ako sa mas? nejak Ta tu menej vidno 😉

nativanativa
25. říj 2011

@mijadave no lavy je taky velky , ale pravy v pohode , ze dobre ze som prisla ...