Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
5. únor 2012

@pancuska vobec ma to nezatazuje 😉 rada Ta pridam, len mi napis kolko mas rokov, ako dlho sa snazite, ktroy den cyklu si, aky dlhy bol posledny cyklus, pripadne ktory den po ovulke si a co beries... tiez Ta este poprosim, potom, ked Ta pridam do tabulky, aby si mi vzdy napisala, ak nastane nejaka zmena, aby bola tabulka stale aktualna 😉

kessica
5. únor 2012

@janusa_ nič iné mi ani neostáva len dúfať 😉 no som 18DC 😀

janusa_
5. únor 2012

@mijadave budes taka dobra a pridas aj mna do tabulky? 🙂 dakujem.

janusa_
5. únor 2012

@kessica uvidis co bude a ked neprebehne pride mrcha zacne novy cyklus, nova nadej a zacnete od zaciatku 😉

kessica
5. únor 2012

@janusa_ šak aj to je možnosť s ktorou rátam 🙂 svet sa nezrúti a manžela poteší , že môžeme opäť skúšať 😉 😀

janusa_
5. únor 2012

@kessica presne tak pozitivne myslenie je to najdolezitejsie 😉 a sexikovat sa da aj pocas tehu cize z toho pohladu to moze byt manzelovi jedno 🙂 ci?

ingris
5. únor 2012

@fifitko25 to áno dlho ale čo už dúfam a verím že snáď raz to veľké šťastie postretne aj nás verím aj Gynexu lebo ako som písala počas tých 6 rokoch som vyskúšala asi všetko ale jediný Gynex sa zatiaľ zdá tou správnou voľbou.No ja pevne verím že každá z nás sa čoakoro presunie do úplne inej diskusie. 😀

fifitko25
5. únor 2012

@ingris a lekári Ti Čo povedali, že je Všetko Ok?

kessica
5. únor 2012

@janusa_ no da sa, ale teraz keď sa snažíme tak to má častejšie 😉 ale da sa povedať že aj mňa to baví 😉

mijadave
5. únor 2012

@janusa_ jasne, rada Ta pridam, len mi tiez napis kolko mas rokov, ako dlho sa snazite, ktroy den cyklu si, aky dlhy bol posledny cyklus, pripadne ktory den po ovulke si a co beries... a aj Teba este poprosim, potom, ked Ta pridam do tabulky, aby si mi vzdy napisala, ak nastane nejaka zmena, aby bola tabulka stale aktualna 😉

janusa_
5. únor 2012

@kessica tak ten castejsi sexik vam mozem len tichucko zavidiet 😀 😔 😀 a ked sa dvaja ludia maju radi tak ich to musi bavit 🙂

kessica
5. únor 2012

@janusa_ šak u Vás to musi byť podobne nie 🙂 ? sak aj ty snažilkuješ, či?

janusa_
5. únor 2012

@mijadave poslane 😉 a budem ta informovat🙂

mijadave
5. únor 2012

@janusa_ dakujem, uz sa pracuje na doplneni 😎

janusa_
5. únor 2012

@kessica my s drahym sme radi ked sexikujeme raz za styri 😒 snazilkujeme sa ale pracu sa malokedy da sexikovat pravidelne 😒

janusa_
5. únor 2012

@mijadave dakujem 🙂

kessica
5. únor 2012

@janusa_ jaj chapem, ale ako sa hovori ked to príde tak to príde či to budete robiť ako zajace 😀 alebo raz za tyzdeň 😉 akurat moja kamarátka je tomu príkladom snažili sa vyše roka tiež si prešli cez clostil a podobne a prednedavnom to nechali tak bo jej muž je hasič a mal veľa práce a aj ona a tak stíhali len tak raz za tyzdeň a prednedávnom mi písala, že je tehotná a ani nevie ako 🙂

mijadave
5. únor 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................58..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................51...............28.......................Duphaston
Govinda .................31.........35m...............46................37........13..........Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Drndapetka...........27.............4r.................31...............31.........15..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Petulak1988..........23.........18m...............28...............34.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Stella881................22..........14m..............28...............37.......................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m..............27...............50.......................Gynex
Nativanativa...........29..........12m..............27...............29.......................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Ili08.........................28...........5m................25...............29...........3..........Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r..................25...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........9m................23...............28...........8..........Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r...................23...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34...........2r..................20...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Antana123.............28...........1r..................19...............27...........4..........Sanus, IUI březen
Ingris......................31..........6,5r................19................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Manamani1...........25...........6m................19...............45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Kessica..................24.........13m...............18...............28.......................Clostil,duphaston,estrofem
Mijadave.................35..........2r...................18...............28..........1.............Alchemilka, grep. dzus
Zana21...................31...........8m................16...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r.................14................30.....................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janusa_.................19...........8m................11................27.....................Clostil, vit. E, alchemilka,Thiamin
Janielik87..............24...........9m..................5................32......................Femigard, E, Maca, Femibion

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................31+1...................31+1............8.-10.4.2012.......................................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........27+4............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................22+3.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............20+3...................19+5................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............16+5...................17+0................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............15+1..................15+2................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............12+2............................................16.8.2012............13.2......
Veji......................25................8m...............11+4..................11+6..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r.................7+6....................7+2.................21.9.2012...........................listovka

janusa_
5. únor 2012

@kessica ja si tiez mysli mze vsetko ma svoj cas ze kazda sa dockame len co pride ten spravny cas 🙂

veronicka33
5. únor 2012

Ahojte dievčatá 🙂 Dlho som tu nebola ako sa vám darí?je niečo nové?u mna iba to že tento mesiac sme mali zatím iba raz tutu lebo som bola skoro 2 týždne chorá a to 17teho no ale dnes nad ránom ma strašne boleli prsia a bolia doteraz neviem čo to je,nikdy som necítila žiadnu bolest v prsníkoch 😒 😒

kacnov
5. únor 2012

@veronicka33 a nejsi těhu ??? 🙂))

kessica
5. únor 2012

@veronicka33 no veru je možné že si tehu 😉

veronicka33
5. únor 2012

@kacnov no ja hm neviem asi nie ved to by bolo skoro nie?aj ked mávam ms iba 3 dni iné príznaky nemám iba dnes ráno tie prsia som 20 DC 😒

majkushka
5. únor 2012

@mijadave ako už je lepšie ? vypotila aspon trošku

mijadave
5. únor 2012

@majkushka ani nie... vypotila, ale pohybom 😀 v piatok nam doviezli postel, cize som musela pekne vypratat perinace, nech sa nase stare mozu odviezt, potom som odbalovala novu a tiez mm pomahala ju poskladat, aby sme na nej mohli spat 😉 vcera mala mala meniny, tak sme mali rezervovany bowling... potom mi doviezli jablka, ktore ak by som tento vikend nepouzila, tak zhniju, lebo cez tyzden z nich nebudem nic robit... takze som vcera este piekla tahanu strudlu... potila som sa pri nej 😀 ale nie, ja som naskrabala jablka, maly ich nastruhal, mm vymiesil cesto a oprazil struhanku a ja som to uz len natiahla, naplnila a dala piect 😀 dnes som rano odviezla mm do prace, potom som si este lahla a deti ma nechali spat do 10.15 😉 potom som varila obed, snazila sa dat byt dokopy, lebo v sobotu nebolo kedy a ani som nebola v stave 😀 no a prave odisli moji rodicia, takze idem deti postupne dat kupat a snad budem mat vecer pre seba 😀 takze tak aj s mojim potenim 😀 ale uz mi je lepsie 😉

ili08
5. únor 2012

@kessica neztrácej naději,u mě byla ovu až 22DC a to už jsem s ní vůbec nepočítala 😉

veronicka33
5. únor 2012

@mijadave ahojky si choručká? 😒 hm tak skoré uzdravenie 🙂aj ja mám Veroniku 🙂

kessica
5. únor 2012

@ili08 nestracam 🙂 verím v ňu že príde 🙂 hádam na nesklame 😀

mijadave
5. únor 2012

@veronicka33 hej, nachcipana 😉 aj Ty si Veronika, ze? tak dodatocne vsetko najlepsie 😉 nech uz konecne najdes na testiku // a Tvoja Veronicka ma surodenca 😉

janusa_
5. únor 2012

babulky robila som ovu testiiik a su tam takmer rovnake //, chyba mozno pol odtieniku farby 😵 😵 😉