Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bambul7
17. dub 2012

@kacule1978 hm.. ked vezmeme, ze ovu test moze byt pozitivny bud v den, ked je ovu, alebo aj dva dni dopredu a u niekoho je az dodatocny vzostup teplot po ovulacii, tak ja by som pockala este, ako sa to bude vyvijat... ako ste na tom so snazilkovanim? Inak este ma napadlo, ze mozno predsalen bola ovulka uz ten 17.DC. Zalezi na tom, o kolkej si testovala, ono kazdych 24 hodin ak testnes, tak ani nemusis ten uuuuplne prvy vzostup zachytit. ak si testovala na obed, tak mozno uz podvecer mohol byt pozitivny... niektore holky maju aj den po ovu este // tmave

milacik3
17. dub 2012

@bambul7 no ale to si potom neuzivala v tom case ako clostil..? nemoze sa fytosoja uzivat ked sa berie clostil? su tam nejake vedlajsie ucinky..

bambul7
17. dub 2012

@milacik3 nie. ja som nemala clostil vtedy. A nie, nema sa to kombinovat s clostilom . na mk mas temu k tomu velmi dobru : https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-iso...
Co sa tyka vedl. ucinkov, tak ja som nebadala nic, uzivala som to v davke ako clostilbegyt prva schema, akurat to vychadzalo na 4 tie tobolky denne pocas 5 dni. Nesmu to tehotne.

andujka
17. dub 2012

Ahoj holky...jsem tady nova.. =) a ziram..=) takove velka diskuze.. Snazime se s manzele tri roky o mimi a jednou se to podarilo, ale ne dokonce..=( ted mi doktor zjistil ze nemam ovulaci. tak zhuba za pet dni zacnu brat clostik. jake s nimmate zkusenosti? vkladam do nej velike nadeje ze se to podari..=)

luckamb
17. dub 2012

@andujka ahoj, já ho beru druhý den, takže zatím nevím :D :D

andujka
17. dub 2012

Aha... já do toho vkládám hrozně veliké naděje...=)já ted právě čekám až to dostanu...=)

luckamb
17. dub 2012

@andujka tak to já do toho zas takové naděje nevkládám.....fandím tomu, doufám,ale nechci se na to zbytečně upnout.

luckamb
17. dub 2012

@andujka ale držím ti pěsti

kacule1978
17. dub 2012

@bambul7 testovala jsem v 10 ráno, pozitivní test z moči vyšel na 19. den, hned na obed sme sa mazlili......no samotnou me zarazilo, ze ovu test byl poprve opravdu tmavy ( coz znaci ovu do 24 - 48 hod ) a přitom na mikroskopu bylo kapradí ( což značí ovulace ten den ) Pak se má v tom člověk vyznat 😀

dadanr
17. dub 2012

@bambul7 Ahojte kočky tak už mám za sebou 1 kontrolu u gyn. a to sa podržte asi budú dve. Videl tam dve vakua v jednom bolo 3mm bábenko v druhom nevedel či niečo je alebo nie. Mám prísť 26 - teho vraj možno už uvidí lepšie. Pri vyšetrení som robila mostík sono vo mne no komédia ako vyšitá ale nevidel. Len pre pripomenutie mala som 3 dom.foliky tak ja dúfam, že to čo tam vidí je pozostatok ešte z tých 3. Ak by boli dve tak je pravda, že po clostile môže byť viacpočetné tehotenstvo. Tak uvidím či sa 26 rozhodne. Mám doma 2r. živú dcérku a k tomu ešte 2 radosti no neviem. 🙂 Bambulka pýtala si sa ako sa mi vodí, no nie moc dobre. Je mi skoro stále zle a príšerne som unavená a o náladách ani nehovorím. 😒

kacule1978
17. dub 2012

@bambul7 17 den nevím....nebyl pozitivní ani z moči ani na mikroskopu.....ale večer před jsme se milovali, tak snad tam něco zůstalo 😀

bambul7
17. dub 2012

@dadanr moja, to prejde, nezabudni, ze ked je tebe zle, babatku sa vodi dobre 🙂 Verim, ze ti prejde prvy trimester rychlo a potom sa uz budes z babatka/babatiek tesit 🙂 Mam radost, ze sa podarilo 🙂
@kacule1978 nie je pravda, ze ovulacia prebehne az o 24-48 hodin. To je len "pravdepodobne". Ja som tiez mala ovu v prvy den pozitivneho testu min. mesiac. A dokazatelne, kedze hned som pak mala aj ultrazvuk robeny a dr . videl tekutinu 😉 Takze nechajme sa prekvapit 🙂 Verim, ze to bude ok. toto planovanie je celkom na nervy, ze? 🙂
No ja som teraz este zopakovala 20tkovy ovu test a je silnejsi ako ten obednajsi, tak som strasne zvedava zajtra 😕
@andujka ahoj, drzime palce , aby sa podarilo, ale ako pise @luckamb nie je dobre sa na to prilis upinat. Ja som zila cely minuly cyklus v tom, ze to musi vyjst a na konci mesiaca to bolo naozaj velke sklamanie. Takze vsetko v zdravej miere 🙂 Tento mesiac tiez myslim pozitivne, ale clovek musi pocitat aj s tym, ze mozno sa nepodari hned

kacule1978
17. dub 2012

@bambul7 holky, uvědomujete si, že žijeme "modrým koníkem? " 😀

dadanr
17. dub 2012

@bambul7 áno to som nevedela, že je to tak, lebo pri prvom tehu som mohla stromy kácať v 7 mesiaci som natierala strop no a toto teraz je strach.

dadanr
17. dub 2012

@kacule1978 veru hej ale je to tak dobre lebo vzájomná podpora urobí veľmi veľa. 🙂

bambul7
17. dub 2012

@dadanr strach je normalny... myslim, ze ja po tom MA budem mat,ak by sa podarilo, tiez velmi zmiesane pocity, ale clovek sa musi snazit nepripustat si to.Nemysli na nic zle, doktor to urcite bude mat vsetko pod kontrolou 🙂
@kacule1978 to je pravda, ale tak... tato tema bola asi zalozena, aby tu mohli dokola o clostilbegyte, ovulacnych testoch a bazalnej teplote atd kvakat snazilky, ktore keby to dokola doma manzelovi omielali, tak ich asi zabije a odsedi 😀

kacule1978
17. dub 2012

Holky, mám tak 3 dny po ovulaci a už se cítím těhotně. Mám břicho dvakrát větší ........je to blbost, ale ta psychika dělá divy 😀

romca05
17. dub 2012

Holky, nebolí vás po Clostilu po ovulaci prsa jinak než "normálně"? Mně většinou bolí na dotek, nebo když si sundám podprsenku a končí to s nástupem MS, ale tentokrát mě od ovulky bolí pořád a ani ne tak prsa, ale spíš pálí bradavky.

bambul7
17. dub 2012

@romca05 mna skor svrbeli bradavky 🙂 Nooo... mozno si v tom 😝
@kacule1978 ty si uz ako ja 😀 Tehu priznaky tri dni po ovulke 😀

mijadave
17. dub 2012

@luckamb to si mala len taky kratky cyklus??? nemala si na mysli 4DPO? lebo ved v tabulke si len 11DC 😲

romca05
17. dub 2012

@bambul7 no kéž by 🙂 Ale moc tomu nevěřím, toto si teda nevzpomínám, že bych měla v prvním těhotenství 😅

bambul7
17. dub 2012

@romca05 ja som mala druhe tehu uplne ine ako prve 🙂

kacule1978
17. dub 2012

@bambul7 fakt, mám nateklé břicho, musela jsem si rozepnout kalhoty....děsnou pleť a mám skoro nonstop tlak v podbřišku..... 😉

dadanr
17. dub 2012

@kacule1978 no ja som mala bolesti akoby v krížoch a pichalo ma vo vaječníkoch a v mechúche akoby kŕče. Celé to začalo 4 dni po ovu. Prsia áno trošku svrbeli ale bolesť v nich som mala okolo 15 DPOtiež som prsiam venovala veľkú pozornosť ale to ma väčšinou sklamalo. Brucho som veru mala aj ja nafučané aj teraz sú všetci okolo mňa hotoví, že ho mám ako v 3 mesiaci. Až mi je to trápne hovoriť, že som iba v 2.

isabellaa
17. dub 2012

@kacule1978
@bambul7
baby, picha ma v lavom vajecniku, zeby zajtra bola ovulka, i ked lekar povedal, ze pravdepodobne nie, ale motyka moze vystrelit, dnes som bola aj viackrat na wcku cikat, no divne 😲 myslite, ze ked sme mali sex v nedelu rano a zajtra by bola, je este moznost otehotnenia? Kolko asi 3-5dni sa udrzuju spermie? Viem, ze je dobre kaz.druhy den sexovat, ale momen. to nie je mozne. Co myslite?

isabellaa
17. dub 2012

@kacule1978
@bambul7
inak uz citim pichanie aj napravo, take striedave, raz napravo, raz nalavo.... folik videl lekar iba nalavo

kacule1978
17. dub 2012

@isabellaa no mozno bude tehotna, moja. Drzim palce 😉

isabellaa
17. dub 2012

@kacule1978
na to aby som bola tehotna, by som musela mat ovulu a bola som u lekara v piatok aj v pondelok, tak by mi povedal, ze bola...bavili sme sa vzdy len o rastucom foliku vlavo, kt aj tak vcera nebol dostatocne velky na prasknutie iba 1,5cm. Takze ja si myslim, ze ovulka este len bude, alebo tento cyklus ani nebude. Tehotna. to asi nie 😒

isabellaa
17. dub 2012

@kacule1978 a inak ako idu pripravy na svadbu, 7.7, vsak?

kacule1978
17. dub 2012

@dadanr moja no ja mam bricho nafoukle a tlak citim...obcas boli vajecniky.......chodim docela curat, mam spatnou plet ve vystrihu a jsem takova nejaka cela nafoukla......no nevim, mozna jsem si to vsugerovala 😕