Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bambul7
25. dub 2012

@milacik3 podla toho, co ti povedal doki. Ja ak budem mat // nesmiem prestat s duphastonom a letim na hemosku, lebo budem pichat fraxik... podla mna nic nepokazis, ak si ho do kontroly u dokiho nechas, ak by si bola pozitivna. Co sa tyka testiku, tak 11.DPO uz mozes ale aj nemusis mat ducha 🙂 No neviem, som zvedava , co dalej teploty. len som mala predovulacne aj poovulacne "standard" pre mna prve tri dni a teraz uz dva dni mam vyssie ako zvyknem mat, tak sa cudujem trosku. ale tak.. ja uz sa na graf nespolieham, kedze tie potvory mi klesli dva dni pred ms min . mesiac a teraz som len 5.DPO
@lentilka222 bodaj by som isla v tvojich slapajach 😵 Dakujeme za povzbudenie 🙂

milacik3
25. dub 2012

@bambul7 dik, no mne nehovoril o dufastone nic...len mi hovoril ze nemozem uzivat clostil ak by som spinil ...az ked budem mat normalnu MS...ze by to mohlo ublizit...takze ak by som si to predlzila cca 2-3 dni dufaston pokym to nezystim...tak sa nic nestane??? keby som nebola tehu len sa mi predlzi cyklus vsak???

kacule34
25. dub 2012

@bambul7 moja, kedy budes testovat? kedy by si mala dostat menzes? som nervozna za Teba 😉

kacule34
25. dub 2012

Holky, OVU testy jsou prý u clostilu zkreslené...a jak je to s měřením bazální teploty? ta je taky zkreslená nebo by měla ukázat?

monika8737
25. dub 2012

@milacik3 ahojky. no my sme este aj rovnaky rocnik 🙂 podobne problemy mame. sranda. som rada ze nie som sama s takymito problemami. manzel si zo mna robi srandu, ze ten moj cyklus je fakt divny, ale zatial to snazenie berieme optimisticky s homorom. zatial ziadne stresy.. 🙂 budem ti drzat palce, aby to tento cyklus vyslo. ja som po MS, zacinam s clostilom, tak uvidime ako sa nam bude darit tento cyklus.

milacik3
25. dub 2012

@monika8737 no to je sranda...tak mne zistili problem v 16r. lebo z nicoho nic mi prestala chodit MS...a bez liekov nemam vobec....by som sa jej ani len nedockala...Dakujem snad tento cyklus bude ten PRAVY 😀
co znamena v tvojom nicku 8737 to je datum narodenia??

mucha11
25. dub 2012

@mijadave ahoj mijadave, takže mám 31, o bábätko sa snažíme rok a pol, som 25 deň cyklu, posledný cyklus trval 24 dní, ale to je asi prvý krát v živote, väčšinou je to 28. beriem clostilbegyt, ale už posledný cyklus, ďalší nie.
ďakujem.

monika8737
25. dub 2012

@milacik3 ano, 3.7. 🙂 mne chodia tak sporadicky, ako som uz spominala, tak kazdy druhy mesiac, niekedy sa to este pretiahne az na 3. mesiac. ale to je asi tak najdlhsia doba. ja by som bola rada, keby mi dal cosi aj na upravenie cyklu, lebo takto musim cakat dva mesiace a ked nic, potom zase dalsie dva. dost dlho...

milacik3
25. dub 2012

@monika8737 a nedal ti nic ine okrem clostilu? to je divne...ked mas take problemy ...ja beriem dufaston ale skusala som uz aj utrogestan...
toto nemyslis vazne ty si sa narodila 3.7.1987 ?????????????? 😨 😕 nežartuj !!! to je moj datum narodenia ja sa picnu 😀 😀 😀

isabellaa
25. dub 2012

Caute zeny, ako sa dnes mate?
@bambul7
@kacule34 a dalsie
pomaly bude koniec cyklua dufam ze nam mrcha nepride ale dve ciarky 😉 .
Ja som 23dc,neviete nahodou do kolkych dni po vysadeni duphastonu pride mrcha, do troch?

milacik3
25. dub 2012

@isabellaa zhruba do tych 3 dni by mala prist - alebo neprist 😉 aj ja som dnes 24DC super...tak budeme cakat spolu...ti este mas dufaston alebo uz nie? ja mam do soboty ale neviem ci si ho este nenecham...pre istotu lebo mne chyba progesteron tak keby nahodou som bola tehu aby to aj tak ostalo....

isabellaa
25. dub 2012

@milacik3
este dnes a zajtra dufik, mala som ho brat 10 dni, v piatok mam aj tak ist k dokimu, tak uvidim co mi povie, ci to vyzera na mrchu, alebo co, ani neviem ci bola ovu, aj ked, mala som minuly tyzden taky riedsi hlien, teraz ho mam taky hustejsi ovela menej, ale viem iba o nom ked sa sprchujem 😀 , mala som aj pichanie minuly tyzden, tak uvidime co to vsetko bolo...
hej a budeme cakat spolu, na spasenie konecne 😉

milacik3
25. dub 2012

@isabellaa aha ja som ho zacala brat od 18 DC ...tak uvidis co ti povie...drzim palceky..

monika8737
25. dub 2012

@milacik3 :D aka nahodicka. no nic ine mi nedal, len ten clostil hned. take zvlastne...

milacik3
25. dub 2012

@monika8737 🙂 ani predtym si na upravu cyklu nic nebrala? ja beriem na upravu MS uz od 16 r. lieky...tak to je vazne divne...

kacule34
25. dub 2012

@isabellaa držím palce, moja!

monika8737
25. dub 2012

@milacik3 pravdu povediac nikdy som to neriesila. vzdy prisli skor ci neskor a k doktorovi som isla prvykrat myslim ze az v 19 🙂 nejak som hned zacala uzivat antiku a bolo po probleme 🙂 vlastne antiku mi doktor odporucal ako riesenie nepravidelneho cyklu, co je podla mna blbost. teda mne sa po nej neupravil vobec. ako som vysadila, zostalo to tak isto. no a teraz zacal skor riesit tu ovulaciu si myslim. uvidime, opytam sa ho na to, lebo mi to vadi, ze take dlhe cykli su

milacik3
25. dub 2012

@monika8737 no to by ti mal lebo ti vlastne cakas na MS co moze byt aj dost dlho ....az potom mozes brat clostil....takze teoreticky sa ti aj ovulacia predlzuje a aj snazenie sa ,,odklada,, uplne zbytocne...ale tak snad vie co robi...Ale tak urcite sa to mozes spytat aspon ti to vysvetli

bambul7
25. dub 2012

@milacik3 nestane sa nic. ako pises, tak sa cyklus predlzi 🙂
@kacule34 ovu testy su ovplyvnene u niekoho (u mna min. cyklus neboli a vysiel presne, tento cyklus total mimo 🙂 . BT vraj neovplyvnuje. ALe duphaston alebo utros moze (a zas plati, ze nemusi) u niekoho zdvihnut teplotu az o 0,2 stupna.
A som len 5.DPO, takze na test si este pockam 🙂

bambul7
25. dub 2012

@monika8737 doktor by mal vediet, ze cyklus nad 35 dni nie je normalny. mas to presne ako ja. aj mne to v mladosti "liecili " HAK, potom provera, dufik a nikoho nestvalo, ze 2roky nemozem otehu. az som natrafila na noveho dokiho..

kacule34
25. dub 2012

@bambul7 moja a s tou ovulaci je to ako? ze je v den kdy klesne teplota nebo po tom poklesu? ja mam teraz 36.8 takze vysoku / 3 dni po sobe / utro ani duphik neberiem

monika8737
25. dub 2012

@bambul7 milacik3 no veru. ja som HAK vysadila s tym ze sme sa dohodli s manzelikom ze by sme aj radi mali babo. a ked som dosla k dokimu a povedala mu, ze uz to neberiem, tak hned ze vsak kvoli tomu vasemu nepravidelnemu cyklu som vam ju predpisal, preco ju teda neberiete. tak som mu vysvetlila, co je za vecou, ze chceme mimco. tak to hned zmenil temu. ale zase na druhej strane si myslim, ze sa celkom stara, mohol mi povedat ze snazte sa rok a a ak nic az potom to budeme riesit. ale nepovedal. hned mi kazal prist na sono a tak. takze zatial som s nim spokojna, pristup ma velmi dobry. len na ten cyklus sa ho veru opytam, ci by nebolo lepsie ho upravit. takto je to presne ako milacik3 napisala. len cakam na MS a ta v nedohladne

bambul7
25. dub 2012

@kacule34 take vseobecne pravidlo je vraj 6dni po sebe iducich nizsich teplot a tri dni po sebe iducich vyssich teplot , pricom ta vyssia by mala byt aspon o 0,2 stupna vyssia oproti nizkym .. No a posledny den tej nizkej je den ovulacie. ALe stava sa casto, ze vyskoci jednodnovo aj pocas inak nizkych teplot a v lutealnej zasa, naopak, poklesne. Dolezite je, ci si nahodou nespala menej ako obvykle (to dost skresli teplotu, spravidla je vyssia) a kopec inych veci (niekomu dokonca az dva,tri dni po ovulke stupne teplota). Moj doki tvrdi, ze BT je len orientacna pomocka.
kolko si mavala pred tymi 36,8 teplotu? Kolky si teraz DC? NEzacala si len teraz nedavno novy cyklus s clostilom?

bambul7
25. dub 2012

@monika8737 a ty zacinas v novom cykle clostil alebo ako? Inak na upravu cyklov ako takych sa bezne predpisuju aj ine lieky nielen HAK, takze urcite ti nieco da 🙂

monika8737
25. dub 2012

@bambul7 hej. taraz 3. den berem clostil. MS prisla az po dvoch mesiacoch, tak som si trosku pockala. doki mi kazal zatial len pol tabletky denne po dobu piatich dni. no a mam prist na 10. den na sono, tak som zvedava. minuly cyklus som tam bola na 14DC a to vobec nic, ze ziadna zmena. tak neviem co to bude teraz, ci to zaberie

kacule34
25. dub 2012

@bambul7 no ja som len 9 den, zatial mam vysoke teploty

bambul7
25. dub 2012

@monika8737 uvidis, budem drzat palce 🙂 No.. na 14.den aj pri mojej neskorej ovulke som uz mala viditelne folikuly, i ked este to nebolo nic megavelke 🙂

bambul7
25. dub 2012

@kacule34 9.den noveho cyklu myslis? tak ak si predtym nemala nizsie, tak si musis pockat este na vyssie. robis grafik? 🙂

monika8737
25. dub 2012

@bambul7 no vsak mne by stacili aj male 😀 hlavne aby boli nejake. lebo zatial ziadna slava 🙂 dakujem za podporu. ty si na tom ako. dlho sa snazite? cosi sa tam mihlo ze 2 roky? kamoska tiez takto dva roky, zmenila doktora a hned to vyslo. predtym ju neliecili, len hovadiny typu ze by mala schudnut a podobne. a problem bol uplne v niecom inom

kacule34
25. dub 2012

@bambul7 robim, ale niesom z neho mudra.......