Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
30. dub 2011

Tabulka 30.4.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......56DC...(PC43dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........52DC...(PC39dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........40DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........22m......30DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........29DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 5m............25DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........21DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............19DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............17DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........10m.........13DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........16m..........12DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž...........................12DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m.............12DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................12DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........18m.........10DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........16m............9DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.............4DC...(PC42dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....20tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......19tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......10tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......7tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........7tt..........(snž.11m)
natyi25.........................7tt..........(snž.4m )

nathali
30. dub 2011

ahoj babulky 🙂
tak tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
tak to vypada ze ovu nebola 🙂
@kacnov ja by som TT robila az 14dni po ovu tam by uz malo byt nieco vidiet 🙂 drzim palceky 🙂

tyrisa
30. dub 2011

@nathali ahoj,to fakt vůbec na ovu nevypadá.....dáš mě taky do tabulky?
26r,snažíme se 14měsíců,dnes jsem 30DC,PC31dní

nathali
30. dub 2011

Tabulka 30.4.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......56DC...(PC43dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........52DC...(PC39dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........40DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........22m......30DC...(PC31dní)
tyrisa...............26r.....snž........14m........30DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........29DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 5m............25DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........21DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............19DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............17DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........10m.........13DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........16m..........12DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž...........................12DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m.............12DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................12DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........18m.........10DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........16m............9DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.............4DC...(PC42dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....20tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......19tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......10tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......7tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........7tt..........(snž.11m)
natyi25.........................7tt..........(snž.4m )

@tyrisa tak uz si medzi nami 🙂
a jak to vypada s tvojimi testikmi???
no uvidim ze kedy sa ovu ukaze ale som rada ze nakoniec nebola na 9dc jak to vypadalo uz som sa bala ze sme vsetko zmeskali

tyrisa
30. dub 2011

@nathali děkuji..testíky byly negativní 13DPO a včera mi začala klesat BT už netestuji,je to zbytečné,čekám MS...
Máš tam nějaké rozlítané ty teploty.....snad ovu ještě příjde,ať se můžete pořádně snažit 🙂

kamajota25
30. dub 2011

Ahojte ... Chcem sa spýtať, či ste mali po clostyle niekedy problém s MS, došla vždy, teda ak ste neotehotneli? Ja som dnes 28 DC a po MS zatiaľ ani stopy. Na 13 DC som bola na folikulometrii, mala som 2 veľké folikuly, veľkosť neviem, dostala som aj Pregnyl. Toto je druhý cyklus s clostylom, v prvom mi vôbec nezabral, teraz dokonca 2 foliky... Mám problém s MS, bez liekov (Duphastonu) mi dôjde sama hádam až po 3 mesiacoch, ale keď mám lieky, tak vždy na čas. Teraz som mala ale len clostyl. Stále chodím na WC kontrolovať, či nedošla... posledných pár dní ma sem tam pobolieva brucho ako pred MS, ale len slabo a iba niekedy... Som akási smutná, všetko mi vadí... To ja nepoznám... Čo vy na to?

nathali
30. dub 2011

@tyrisa tak to ma mrzi ☹ ze uz je ms na ceste ☹
no Bt si robi co chce ale kaslat ju hlavne aby sa nam to podarilo 😀 snazime sa ked mame chut a teraz vazne netusim ze kedy by asi ovu mohla byt no v pondelok idem k dr tak sa to dozviem 🙂
@kamajota25 ja som po clostile vzdy ms dostala tak drzim palceky aby ti neprisla vobec 😉 🙂

luca77
30. dub 2011

@leeena_4 Ahoj,chci se zeptat,..nebylo ti po té dvojité dávce Agolutinu zle?Já jsem nedávno dostala dvojitou a bylo mi zle(bolest a motání hlavy,nevolnost).Včera mi mamka píchala opět dvojitou dávku,tak čekám,jestli mi bude i teď zle 😒

leeena_4
30. dub 2011

@luca77 ahojky, bylo mi zle skoro dva dny, motání hlavy, pocit na zvracení, malátnost a křeče v břiše). Držím palečky, ať se ti to tentokrát vyhne 😉

veronicka33
30. dub 2011

ahojky dievčatá 🙂 ako sa máme?ja celkom fain nemeriam si BT tak som zvedavá či sa niečo zadarí 😒

leeena_4
30. dub 2011

holky, jinak jsem byla dnes 8DC na utz a mám 13,5 mm velký follík 😵 Stimulka snad zabírá, takže v úterý jdu ještě na jeden uzt a když bude hezký folík, tak mi rovnou píchnou pregnyl a ve čtvrtek naklušeme na 1.IUI 😵 Zatím se moc neraduju, může se ještě cokoliv po. (třeba moje nízká sliznice) ale zatím to vypadá dobře 🙂

nathali
30. dub 2011

cauky baby 🙂
@veronicka33 no tak to sa ani nestresujes nic 🙂 tak by ti to mohlo vijst 🙂 a ako sa ti dari v praci???
@leeena_4 juuuj tak to je supeeer sliznica je kraaasna 🙂 no drzim vsetko co mam aby sa nic nepo.... a vyslo to a nakoniec boli // 🙂
ja som prave prisla z vonka bola som aj s kocurom troska sa prejst a vonku je zatial krasne 🙂 a myslim ze v noci bude prsat

leeena_4
30. dub 2011

@nathali sliznice ne, to je folikul 13,5. sliznice je malá, ale máještě čas 😉 ale děkuju za držení palečků 😉

eerikaa3
30. dub 2011

@nathali ahooj,my sme chceli ist na majales,no uplne je zamracene a kazdu chvilu bude prsat.Co nove u teba?

veronicka33
30. dub 2011

@nathali no hej ale aj tak som napätá či z toho niečo bude alebo nie lebo teraz pracujem tak nechodím ani ku dr no celkom dobre darí sa a chodím tam rada baví ma to a ty ako v práci?

nathali
30. dub 2011

@leeena_4 no ja som ale blba 😀 😀 😀
@eerikaa3 ja som dnes sama doma priatel bol cely den v praci a potom zostal este u sefa chlapi jedny ked sa zakecaju su horsi nez zeny 😠 😀
ale aspon som si uprata a v klude navarila a oddychujem tu 😀
no u nas to tiez vyzera na dazd uz sa zdvyha vietor
@veronicka33 tak to je super ze ta praca bavi 🙂 to je dolezite no u nas sa prepusta odide asi 12-13 ludi a netusim ci medzi nimi budem aj ja a nejak mi je to vazne jedno lebo ty co zostanu tak niektorym daju len dohodu a tu dohodu si u mna mozu strcit dakam! 😠 ja chcem byt na HPP takze pomalicky hladam nieco ine ale mam sa stretnut s jednym panom koli praci tak snad to vijde 🙂

pancuska
30. dub 2011

ahojte....no moja skusenost s clostylom je taka.....prvy mesiac clostyl2krat za den a pregnyl a nic menzes som dostala tak ako vzdy na 28DC druhy mesiac clostyl 3krat za den a pregnyl a mrcha zasa prisla na 28DC.....treti mesiac nic a mrcha nedosla,zistila som ze som tehu a nakoniec mimomaternicovo.....vysledok laparka a prisla som o lavy vajickovod! drzim vam palce nech aspon vam to stastne vijde!!!! 🙂

norcima
30. dub 2011

@kamajota25 ahoj, ja mam tiez take cykly, že bez duphastonu by som cakala na MS aj mesiace... Snazime sa od jula minuleho roka a tento cyklus co ma caka po dobrati duphastonu tiez idem prejst na clostyl, dufam, ze konecne budem ovulovat a dostavi sa aj nejaky vysledok 🙂. Drzim ti palce, aby MS vobec uz neprisla, teda až za 9 mesiacov 😵

eerikaa3
30. dub 2011

@nathali to poznam,aj ten moj je ako radio 😀 My sme boli na zahrade,usilovali sme sa,aby sme sa isli zabavit a uz prsi 😒 Pozerala som tvoj graf,no pre tu srandu pozri ten moj 🙂

nathali
30. dub 2011

@eerikaa3 no u nas este neprsi ale uz to visi len na vlasku tak cakam kedy uz zacne 😀
myslim ze ovu mi pride co nevidiet lebo som mala straaasne vela hlienu a aj citim podbrusko sem tam tak som zvedava na dalsie teploty 🙂
posli mi link na tvoj grafik

eerikaa3
30. dub 2011

@nathali tak dnes sa treba snazilkovat 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6

nathali
30. dub 2011

@eerikaa3 no to som zvedava ze ake budes mat ty dalsie dni teploty no vyzera to celkom dobre 🙂
snazili sme sa vcera vecer a na wc som sla az 2,5hod. po sexe 😀 sa s toho tesim jak male decko 😀

eerikaa3
30. dub 2011

@nathali no dr. povedal,aby som ms neratala od spinenia,ale od krvacania.Som zvedava,ako to vyjde,lebo je tam posun 3dni.Na folikulo idem vo stvrtok tak budeme vidiet

nathali
30. dub 2011

@eerikaa3 aj ja ratam ms od krvacania a nie od spinenia aj ked tato ms bola divna
ja idem k dr. v pondelok tak som zvedava ze ci mi povie ze je uz po ovu alebo este len bude a da mi aj pregnyl nooo som zvedavaa 😀

eerikaa3
30. dub 2011

@nathali aj ta ms bola jak aprilova 🙂 este aj dnes som spinila,no hruuuuuuuuuuuuza Nevadi,pre istotu budeme snazilkovat 😉

nathali
30. dub 2011

@eerikaa3 no ja som vcera mala tutu mutu ruzovo na servitke tak neviem co to ?? jedna baba mi pisala ze u nej to tak bolo vzdy ked mala ovu tak uvidim zeby dalsi piznak ovu u mna??? uz mam aj ovu bolesti co som nemala tak asi nejaka novinka 😀

kamajota25
30. dub 2011

Ďakujem baby.. 🙂 MS stále nič, aj keď u mňa meškanie nič neznamená... Aj keď dúfam, že ak som neni tehu, tak MS dôjde čo najskôr, lebo zase riešiť, prečo neprišla-to ma už nebaví :( Aké máte skúsenosti s Pregnylom? Vždy praskol folikul? Ak sa tak stalo a neotehotnela som, mala by som dostať MS, nie? A po akej dobe Vám praskol, ak teda viete?

eerikaa3
30. dub 2011

@nathali nevadi, aspon vies,ze ovulka je za dverami. 🙂 Ja ani hlien,ani podbrusko necitim,tak iba teplota ukaze ci bola ,alebo nieOcakavam ju v utorok-stredunajskor.

veronicka33
30. dub 2011

@nathali tak držím palce nech ti práca víde robila som si ovu test a nič ☹ tak neviem a bolesti mám v lavom vaječníku aj prsia cítim žeby už bolo po?alebo ešte len bude?no aj tak mám smolu lebo manžel má od pondelka nočnú 😠

nathali
30. dub 2011

@kamajota25 ja som tiez na pregnyle a netusim ci mi folik praskne ale asi ano no mne vzdy ms potom prisla najneskor do 35dc tak uvidis 🙂 a ked tak skus testnut kolko dni si po ovu???
@eerikaa3 no ja citim podbrusko sice nie moc ale citim a strasne krize ☹ dnes som ani vo vani dlho nebola lebo jak ma chrbat bolel vobec som si to neuzila
ved uvidis ake budes mat teploty ale urco ovu mat budes aspon mne sa zda ze sa na nu schyluje 😀
@veronicka33 no tak to je o nicom ked ma muz nocnu ☹ alebo ze by mu pracu sprijemnila?? 🙂
no snad sa nejaka praci podari lebo doma sa mi vazne nechce sediet no uvidim ze ako to dopadne 🙂