Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janielik87
12. říj 2011
mijadave
12. říj 2011

@tyrisa to som rada 😉 mna ste tu tiez uz velakrat povzbudili 😉

elys
12. říj 2011

@mijadave toto je nas anielik, stara sa o nas, povzbudzuje nas.. bez nej by toto forum uz nebolo ono 😉

elys
12. říj 2011

@kacnov tak potom u mna to bude urcite chalan 🙂 mam sa na co tesit.. len nech je to zdravucke... podla coho si vyberala meno pre synka?

mijadave
12. říj 2011

@elys mozno si namyslam, ale to si myslela mna alebo si mi na nieco odpovedala? som akosi v pomykove 😉

elys
12. říj 2011

@mijadave o tebe pisem papulka 😉

mijadave
12. říj 2011

@elys jeeeej, to je mile, dakujem, to mi este nikto nepovedal 😉 normalne sa cervenam 😉 hned je krajsi den... 😀 ved aj Vy mi pomahate a ani neviete ako... 😉

kacnov
12. říj 2011

@elys no my sme se s manžem nemohli domluvit on chtěl pořád maxe ale máme příjmení Novák což by znělo naprosto šíííleně a navíc ještě že jsi to neprosadil protože skoro 5ti kilovej macík a ještě jméno max to by byl děs běs pak sme si sepsali jména co komu se líbí a vyškrtávali sme no a vyšel z toho Daniel- já mám ráda židovské jména jako je daniel samuel sára... to jsou nádherné jména

elys
12. říj 2011

@mijadave si aj na fejsbuku?

elys
12. říj 2011

@kacnov zidovske su krasne, o tom potom. len vybrat take meno s ktorym budem spokojna a nebudem spekulovat ho menit, tak to je fakt tazke. priatel chce Sebastiana a ja by som najradsej dala asi 10 mien naraz 🙂 este mam 8 mesiacov, no hadam to zredukujem aspon na 2

mijadave
12. říj 2011

@kacnov ano, suhlasim, aj my mame Daniela 😉

mijadave
12. říj 2011

@elys ano, pozri si IP 😉

elys
12. říj 2011

@mijadave si na tahu 😀

mijadave
12. říj 2011

@elys tah spraveny 😉

elys
12. říj 2011

@mijadave jeeeej, zlata 🙂 strasne sa podobas na jednu moju byvalu kolegynku 🙂

mijadave
12. říj 2011

@elys vazne? 😉

elys
12. říj 2011

@mijadave vazne.. ale ona sa vola Aďka.. to by bola uz moc velka nahoda keby ste sa volali rovnako.. skoda ze sme sa neskopli skorej, asi pred mesiacom som bola v PP na 2 dni.. teraz tam zavitam mozno o nejakych 10 rokov 🙂 daleko ste 😎

mijadave
12. říj 2011

@elys inak mas krasne fotky, si kocka 😉

mijadave
12. říj 2011

@mijadave no to hej, to by bola fakt dobra nahoda... 😀 ja viem, je to daleko... ja tiez velmi Tvojim smerom nechodim... 😉

elys
12. říj 2011

@mijadave kujeem. a co tak ZOO bojnice, zamok, strasidla...? na sviatky budem v RK na Maline Brde (ja raz neviem ako ten kopec sklonovat) 😀

mijadave
12. říj 2011

@elys v zoo sme uz boli, tusim pred dvomi rokmi... a strasidla - to nemusime... hoci ten zamok sme aj zvazovali... ja na sviatky budem doma... 😀 aj ked u nas to nie je nikdy iste... mm sa vie rozhodnut zo dna na den, ze niekam vyrazime... 😀

elys
12. říj 2011

@mijadave pokial ho nenapadne Partizanske, tak mozes byt spokojna 😀 byvam tu uz pol roka a fakt tu nenachadzam nic zaujimave... vsetko ostatne povazujem za dobry napad. len ho posluchaj 🙂

mijadave
12. říj 2011

@mijadave no nic, idem sa balit, ideme domov z prace... zajtra tu cez den nebudem, idem k zubarovi a poobede ma dcera v skole pasovacku ci cechovacku za prvacku... takze rano pridem spravit tabulku, ale na fore budem az v piatok... zatial sa lucim.... pa

elys
12. říj 2011

@mijadave ahojky

kami79
12. říj 2011

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Tento měsíc jsem brala Clostilbegyt a 13DC mi byl píchnut Pregnyl. Teď už jsem 30 DC, menstruace nikde a těhotenský test je negativní. Myslíte si, že je ještě šance, že bych byla těhotná? Mentruace se mi nikdy takhle neopozdila, mám ji pravidelnou po 28 dnech. A myslíte, že po Pregnylu je ovulace vždy druhý den nebo může být i později??Díky moc

vanilka31
12. říj 2011

@kami79 Myslím, že ovulace nastane do 36 hodin od píchnutí Pregnylu. A těhu test by měl být pozitivní 14. dní od ovulace.

kacnov
12. říj 2011

@mijadave 🙂 no já jsem původně chtěla je Dan ale to by se mu špatně vyslovovalo jako jen Dan Novák to je nn. a jinak samuel to je nádherné jméno

elys
12. říj 2011

@kami79 ahoj. no ked tak pocitam, ze ti ovulacia nastala 15DC a k tomu 14 dni do ms, uz si ju mala mat. skus este iny test, ja som si robila 4 druhy a najsilnejsiu ciarku mal test Pepino, ktory bezne dostat kupit v Tescu a ma najjednoduchsie pouzitie. Dokonca aj ked som ho zopakovala o hodinu, co som pila vodu nech idem co najrychlejsie na WC aj vtedy ukazal, nebolo treba ani ranny moc. skus, nic za to nedas, teda das, tak do 3€ 😀

kami79
12. říj 2011

Já si dělala před 3 dny test Unimark z Tesca a ten mi ukázal slabou druhou čárku, tak jsem se začala radovat a když jsem testovala další dva dny po sobě Mamatestem, tak testy už byly negativní. Pak jsem se dočetla, že Unimark dělá falešně pozitivní testy... Tak zítra zkusím ještě Pepino a uvidím, ale moc tomu nevěřím. Spíš mám strach, jestli mi všechny ty hormony nesplašily tělo.

elys
12. říj 2011

@kami79 skus to pepipno, ja ti sem zavesim fotku, na spodu je robeny prvy test ked som prisla VECER z prace (Pepino), nad nim je dalsi (Pepino) robeny ten isty vecer po hodine po vypiti pol litra mineralky... vsetky nad tym su robene z ranneho mocu a su slabsie