Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jessika
12. bře 2011

@nathali Jééé, já vůbec nevím, že ty jsi to měla taky. Na říjnovkách to taky potkalo pár holek, takže jsem asi ztratila přehled 😅

nathali
12. bře 2011

@jessika to nevadii 🙂 ja som to tam babam pisala ale od toho momentu jak sa mi to stalo tak sa mi tam nechcelo pisat s nimi o miminkach aj ked vsetky baby su skveleee ale nemala som co by som im pisala ☹
no ja som bola tehu v septembri a ja som bola v 5tt zacala som slabo krvacat cez vikend a hned som volala svojmu dr.ze co mam robit tiez mi dal ascorutin ale nepomohlo tak v nedelu na pohotovost videla som mimco dali mi inekciu chceli si ma nechat v nemocnici ale odmietla som s tym ze rano pojdem k svojmu dr. no a rano na utz nic nebolo ☹
sestricka mu vravela ze teraz je to nejaka choroba ze skoro kazda takto potrati svoje prve mimco ☹

jessika
12. bře 2011

@nathali Taky jsem nějaký čas nebyla moc aktivní přispěvatelka do říjnové dikuse - přece jemon proírat kojení, teď příkrmy, k tomu jaksi nemám co říct 😀 Ale holky mi prostě přirostly k srdci, všechno se mnou prožívají a vlastně se s mnoha z nich známe už osobně, takže už nejsme tolik anonymní. Proto jsem tam vydržela. Sice se do určitých témat nemůžu zapojit, ale ohledně jiných věcí jsou moc nápomocné a podporující. 🙂

jika10
12. bře 2011

@jessika Me se stalo neco podobneho. Jen ja jsem 13 DPO nasla na TT krasne dve carky, no a 16 DPO strasne bolesti v podbrisku a uplne ze me litaly kusy krve a takhle 2 dny. No a doktor prave rikal, ze se tohle bohuzel stava. Od te doby nebudu testovat driv, dokud se mrcha neopozdi alespon o tyden.

jessika
12. bře 2011

@jika10 ☹ To mě mrzí. Ale tohle je prý strašně časté (myslím jako krvácení třeba s pětidenním zpožděním). Nejde to ani přesně určit, protože většina žen ani neví, že k něčemu takovému došlo a považují to jen za zpožděnou MS.

nathali
12. bře 2011

@jessika no tak to mas super ze ste sa aj stretli ja som teraz uz mimo cesko tak sa s vami nemozem vidiet ☹ a uz si s nimi nemam tolko nemam co povedat mozno neskor ked budem potrebovat poradit alebo nieco.......su to skvele baby ja si vas sem tam precitam aby som ako tak bola v obraze ale nejak moc neprispievam 😅
@jika10 to vaaazne to som nevdela! ☹
myslim ze toto si pomaly zazije kazda snazilka ktora tuzi po mimi ved to je strasneeeeee ☹ a clovek nevie ako pomoct ☹

jika10
12. bře 2011

@nathali No jo a neni to tak dlouho. Bylo to ted v lednu 😒 Ale jedeme dal.

@jessika Hele me vsichni rikaji, ze kdyz jednou bylo pohnojeno, tak dalsi mimi se chyti rychle.

Hlavne se holky netrapit, to nam opravdu nepomaha. Je potreba zamestnat hlavu necim jinym.
Vim o cem mluvim. Me kdyz pred cca 4 lety oznamili, ze jsem nevylecitelne nemocna, tak bylo nejlepsi jit do prace a venovat se necemu jinymu. Verim, ze to mi pomohlo nejvic. Protoze kdybych zustala sedet doma mezi ctyrma stenama, tak kdo vi, kde dneska jsem. Ale to sem moc nepatri

nathali
12. bře 2011

@jika10 aj mne pomohla praca myslet na nieco ine ale teraz po case uz sa na to clovek diva optimisticky len tie prve dni boli hrozne
tak a dost zleho prejdime na prijemnejsiu temu 🙂

jika10
12. bře 2011

@nathali Tak jo, kdyz neco prijemneho, tak se nam blizi jaro 😀 Doufam ze to bude s pocasim takhle lepsi az treba do listopadu 😀

Jo a taky rikam, ze je nacase zacit kupovat vanocni darky. Mame totiz opet pred vanocema 😀

nathali
12. bře 2011

@jika10 ja sa uz na tepluucko veeelmi tesim dnes bolo vonku proste naaadherne 🙂
vianoce??????????!!! 😀 😀 😀 neblaaaazni!!!! ved teraz skoncili 😀

jika10
12. bře 2011

@nathali No jo, ale uz 27. prosince bylo opet pred vanocema 😀

Samozrejme sranda.
Jo ja jsem ted koukala na teplomer a mame na nem stale 12 stupnu, takze vetram, vetram, vetram, protoze doma mame strasny teplo

nathali
12. bře 2011

@jika10 mne tiez ukazuje ze je vonku teplo az 13stupnov a som si vravela ze to je asi nejaka kravina 😀 ale ked ty vravis ze mas tiez teplo tak je to asi tak 🙂
no ja na vianoce vzdy nakupujem neskoro lebo nikdy neviem ze co kupit 😀

jika10
12. bře 2011

@nathali No taky jsem na teplomer valila oci. Uz jsem si rikala, ze by se nam doma zblaznili vsechny teplomery 😀 😀 ale tohle ja rad
No my budeme na vanoce nakupovat taky az tak v listopadu. Bylo by fajn vymyslet neco podobneho, co jsme meli na vanoce v roce 2010, to jsme cele rodine dali knihu s nasima svatebnima fotkama. Takze darky byly vyreseny 😀 😀
Ted by bylo fajn, kdyby dostali knihu s foteckama vnoucka a pravnoucka 😀 , to se hold budeme muset hoooodne cinit 😀

jika10
12. bře 2011

Ty jo, my mame nejakou silenou sousedku, ta vysava 5x tydne. Ted jsem se lekla co kde syci .... No tak sousedka s vysavacem 😀

nathali
12. bře 2011

@jika10 tak to ste mali vymysle s darcekmi veeelmi rafinovane 😀noo tak snad to vide s mimco a mali by ste po probleme s darcekmi 🙂
no ja som vaazne zvedava na rannu teplotu ak bude zas taka ista asi kupim novy digi 😀

nathali
12. bře 2011

@jika10 tak ji chod vyhodid poistky a budes mat klud 😀
zabila by som ju o takomto case 🙄
za to ja mam skveleho suseda toho som este nevidela 😀 mne mama vravela ze tam byva sam a ked som tam bola zaniest kluce otvorila mi zenska 😀

jika10
12. bře 2011

@nathali Ja jsem taky uz ted natesena na ranni teplotu. Dnesni skok prekvapil i me, ale o krasny graf snad ani nestojim 😀
Ted koukam na fil, zenich na uteku a pripada mi to smesne, jak se chlapy brani svatbe 😀

jika10
12. bře 2011

@nathali Treba to byl soused v damskych satech 😀

No my to tady mame celkove vesele a to proto, ze tady mame uzke pricky. Takze kdyz sousedi pracuji na mimcu, tak to vsechno slysime (my si samozrejme davame pozor). No kdyz se soused sprchuje, tak to je taky sranda 😀 No proste se tady docela bavime 😀 , ale s mimcem tady zustat nechceme, to chceme do baracku, aby mimco mohlo v kocarku spinkat na zahrade. Ja jsem tak byla zvykla, znez jsem se prestehovala

puckal
13. bře 2011

ahoj holčiny, zklamu vás ale dnes jsem netestila. Včera jsem byla s MM na párty, a já hrozně piju....nealko ale asi 4l. Tak jsem se na to vyprdla, protože jsem myslela ráno, že teče cisterna 🙂 Počkám do úterý, to budu aspon 12DPO. Mrchu čekám za 3 dny. Tady graf: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9

veronicka33
13. bře 2011

Ahojte dievčatá tak tu je moj graf zatím už mi konečne ukázalo ovu 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d
@puckal som stráááááášne zvedavá 🙂 držím palce 😉

jika10
13. bře 2011

Ahojky devcata, tak tady je muj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757
Doufam, ze se to nechysta na nejakou predcasnou mrchu 😒

puckal
13. bře 2011

@veronicka33 To je základ Ovu, potom až těhu 😵 Doufám že v březnu někdo přibyde, jinak tu bude diskuze utopických snažilek a nikdo clostík už nebude chtít 😅

lifinka
13. bře 2011

@jessika 😔

sofokleska
13. bře 2011

Ahojte ja som davnejšie užiívala clostil,len vam chcem poradiť,aby ste nepodceňovali kontroli na gynde ani po nejakej dobe čo clostil prestanete uživať.....ja som na to doplatila a neprajem to nikomu prežiť ☹
Inak Vam všetkym želam skore tehulkovanie 🙂

jania023
13. bře 2011

Ahoj tak jasom sa rozhodla ze este jeden mesiac z colstilom a potom koncim..ale tentokrat zacnem 3-7DC aby som mala skor ovu...budem ju mat skor ked skor zcnem ci ani nie?

kamillka100
13. bře 2011

ahojte babenky, ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/333213
uz len cakat 😉

nathali
13. bře 2011

Tabulka 13.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.....62DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......46DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......46DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......42DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r..........36DC...(PC40dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......33DC...(PC27dní)
loretana.........26r.......snž......15m.....28DC...(PC46dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........27DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........26DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........25DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........25DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................24DC...(PC28dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r..........24DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................22DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........21DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......16DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........13DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......6DC...(PC28dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........4DC...(PC38dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........3DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................2DC...(PC32dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....12tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......11tt..........(snž..3r)

jika10
13. bře 2011

@jania023 No ja nevim, ja kdyz brala clostika od 5-9 dne, tak ovu byla 16 DC a kdyz jsem ho brala od 3-7 dne, tak ovu byla taky 16 DC. Ale kazda jsme jina, treba ty budes mit ovu driv

nathali
13. bře 2011

ahojky babulky 🙂
tak tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
@puckal no tak to moc moc bude drzat palceky som na teba zvedavaaa 🙂
@jika10 neboj sa poklesu to by ms este nemala byt tak skoro aj som mala dnes pokles
@kamillka100 no tak to je super ze BT je vyssia 🙂 no a teraz to chce pevne nervy 🙂