Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
14. bře 2011

@kamillka100 ahoj no neboj vyzera zatial dobre,tebe to aspon ide ale me nejak štrajkuje ten ff ked napíšem tak je to super ale akonáhle to odošlem tak mi to neukazuje čo stým je? ☹

kamillka100
14. bře 2011

@pajinka111 ahoj, potesilo ma ked som si to precitala, lebo aj ja som teraz po clostilu, s clostilom ovulka raz bola a raz nie, teraz co som bez clostilu, myslela som si, ze to bude anovulak, ale nakonec mi to ukazalo na 18DC, zda sa mi to velmi neskoro, mam 26-28 dlhy cyklus, no uvidime ci sa podarilo alebo nie, joooooj kiezby 😉 😉 😉 😉 , vyhla by som sa CAR, musim si pockat do konca tyzdna 😉

kamillka100
14. bře 2011

@veronicka33 nechapem preco? mne to nestrajkuje 😒 , ukladas teplotu dobre?

veronicka33
14. bře 2011

@kamillka100 ano ale hore nad grafom mám nejaké otázniky lebo sa s tým stále hrajem a prestavujem tak asi preto to tak bude ☹

puckal
14. bře 2011

Ahojky, tak já dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Zítra už testnu ale bojím se dalšího zklamání......ale vím, že aspon tu hned bude další kolo 🙂 Co jinak u vás nového? Já jsem v práci dnes do večera......ale večr se budu snažit moc nepít, aby byla ranní moč koncetrovanější 😉 Příznaky zatím žádné, jen mě občas píchne v podbříšku, občas záda a mám takový bílý výtok, tak nevím 😖

kamillka100
14. bře 2011

@veronicka33 no vidis, konecne to vidime 😀 😀 😀 , viacej uz nezadavaj teploty dopredu, lebo ho šališ a on potom nevie z toho vyjst 😀 😀 😀 , drzim palce

jika10
14. bře 2011

@kamillka100 No ja jsem si taky rikala, ze po ovulce merit nebudu, jenze je to jako droga, proste nelze jen tak prestat. Navic uz ted jsem zvedava na zitrejsi teplotu 😀

jika10
14. bře 2011

@puckal A kdy ti mela prijit mrcha ???

veronicka33
14. bře 2011

@kamillka100 ahá tak to koli tomu asi však? 😀 no ja trdlo tak fajn už to konečne ide aj ja držím palce za chvílu idem ku dr tak som zvedavá čo povie držte palce 😠

veronicka33
14. bře 2011

@puckal krásny graf držím palce 🙂

kamillka100
14. bře 2011

@puckal graf mas ozaj krasny, ale nechcem to zarieknut, uz sme sa poucili 😉 😉 😉 , ze graf nie je vsetko, nechcem ti davat nadeje 😉 😉 😉 , ale drzim uprimne prsteky aby ti to vyslo a potom mi posles cerstve bacilky 😀 😀 😀

puckal
14. bře 2011

@jika10 -teprve má....zítra nebo pozítří. Ale zítra budu 12DPO tak snad se něco ukáže.

kamillka100
14. bře 2011

@veronicka33 budem na teba mysliet, dnes som v robote a nemam ludi, nuda, tak potom daj vediet ako si pochodila 😉

puckal
14. bře 2011

@veronicka33 Díky, uvidíme co z toho bude 😉

veronicka33
14. bře 2011

@kamillka100 dakujem pekne mám nízku sliznicu tak snád mi niečo na to dá ☹

puckal
14. bře 2011

@kamillka100 no počkám na zítřek, co ukáže test. Minule mi teplota klesla až v den MS ráno, a do 2 hodin tu byla. Ale teploty po ovu minule byli každý den jiné, ted je průměr těch 37.2. No musím vydržet do zítřa, nic jiného nezbývá. Ale chtělo by to další těhulku, nemusím to být já, ale aby nám to všem dodalo optimismus 😅

kamillka100
14. bře 2011

@jika10 ked som to pisala, tak som si pomyslela na teba a na nathaly, ale aspon nie som len ja šalena 😀 😀 😀 , prepac za vyraz, myslim to zo srandy, ozaj to je droga a uz aj manzela som naifikovala, kazde rano ked pride z fitka,t ak sa ma pyta aka teplota....... 😀

puckal
14. bře 2011

@veronicka33 uvidíš, a to ti řekl Dr. už minule, že jí máš nízkou???

veronicka33
14. bře 2011

@puckal no on to vedel totiž už dávno ale nič stým nerobil a teraz nastúpila nová dr taka fajn mlada a ona mi to všetko vysvetlila a dnes mám príst uvidím čo bude dalej mám len 6mm a to je že vraj máličko ☹

kamillka100
14. bře 2011

baby ale moj dr. mi nikdy o sliznici nic nehovoril 😠 😠 😠 😠 , ani neviem aku mam 😠

puckal
14. bře 2011

@veronicka33 aha tak to jo. Ale je diivné že minlý Dr. to neřešil. Některý Dr. stojí za prd. ale co naděláme.....

jika10
14. bře 2011

@kamillka100 Ja se vubec nezlobim, jako silenec si stejn e nekdy pripadam 😀

No ja jsem zvedava na sebe, uz ted me poboliva brisko jako na mrchu, tak nevim. 😒 Minule byla druha faze cyklu dlouha 16 DPO a nevim, jestli v tomhle cyklu ji muzu mit treba jen 10 DPO. Nekde jsem cetla, ze se to vetsinou meni +- 1 dne. Dneska jsem 6 DPO, takze to ze by mrcha dorazila brzo klidne byt muze

puckal
14. bře 2011

@kamillka100 mě říkal že je vysoká ale neřekl kolik 😨 Každý Dr. je jiný, co naděláme....nic. Já uvažovala na změně spíš kvůli tomu, že tam má narváno a když jsem chtěla ve 3.měsícy objednat na UTZ a volala jsem měsíc předem, kdy můžu po clostíku, tak mi sdělili že už mají plno že až za 14 dní.....ale to už je po ovu. Chtěla jsem at se koukne, zda vše funguje jak má a nakonec toto. Tak jsem zašla k jinému místnímu no a hrůza, prý až po 2 letech řeší když se mimi nedaří....takže jsem zůstala u svého....

puckal
14. bře 2011

@jika10 já jsem také myslela že je LF neměnná.....je to brzo na mrchu, nemůže to být spíš uhnizdování??

kamillka100
14. bře 2011

@jika10 joj, dufam,ze nedorazi, mna pri brani clostilu a duphastonu bolelo brusko hned po ovulke az do mrchy, teraz ma nejako neboli, mam dostat v sobotu, tak som zvedava ci mi nepride neskor, ked ovulka bola tiez neskor, uvidime, zda sa mi to velmi skoro aby ti mrcha prisla, minuly cyklus si ju mala 2-3 dni skor ako ja, dufam ze nepride ani tebe ani mne 😀

jika10
14. bře 2011

@puckal No prave jsem taky myslela ze LF je nemenna, jenze na internetu pisou pokazde neco jineho a kdo se v tom ma vyznat 🙄 . Ja uz radeji nejakemu uhnizdovani neverim, ani krasnymu grafiku ne. Uz to hooodnekrat skoncilo spatne 😒 . No uvidime, necham se prekvapit

veronicka33
14. bře 2011

Dievčatá tak ja idem,držte palce ☹ potom sa ozvem ked sa vrátim zatím pa 😉

jika10
14. bře 2011

@kamillka100 No prave ze ja sem ted bez clostiku a duphasony a vsechno ostatni jsem nikdy nebrala. A je divne ze s prestavkami me poboliva brisko uz od 3 DPO. No kez by jsi mela pravdu a mrcha mrchovata neprisla. To cekani je strasny. Nejradsi bych usnula a vzbudila se au 10 nebo 12 DPO 😀

jika10
14. bře 2011

@veronicka33 drzim vsechny ctyri palce 😉