Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
15. bře 2011

a ja bastim ibuprofeny a paraleny🙂) tiez fajn kombinacia..chripka ako hrom...akurat by ma zaujimalo, co to urobi s mojim cyklom...........

jika10
15. bře 2011

@aduskatt No tak to ti nezavidim. Ja musim zatukat, me se uz druhy rok chripka vyhyba. Vsichni kolem me jsou nemocny a ja ne. Tak hlavne s brufenem pozor, je to dooost velky driak a at je ti brzo lepe 😉

jika10
15. bře 2011

No holky, ja si dam v pocitaci particku karet a zachvilku pujdu spat.

Jooo a taky jsem si uzasne pochutnala na veceri super kysely rajcatovy salatek a k tomu bagetka s maslickem 🙂 no proste mnamina. Mela jsem na to hroznou chut, takze jsem spokojena

aduskatt
15. bře 2011

@jika10 ja mam chripku prvykrat v zivote a je mi tak na umretie akurat.....

aduskatt
15. bře 2011

@jika10 ibuprofen mam na prikaz lekarky...kazde rano jednu

jika10
15. bře 2011

@aduskatt Aha, no chripka je hnusna vec. Ja jsem naposledy hnusnou chripku mela na stredni a to jsem z horecky omdlela na zachode a zlomila si nos 😒 A ibalgin na chripku pomaha jak ....? Ja od te doby, co neberu HAK, tak nejak na bolesti niceho moc netrpin, takze ruzova tabletka uz neni muj kamarad. Me dava spis doktorka na chripku nurofen forte nebo rapid, ale je to doktor od doktora

aduskatt
15. bře 2011

@jika10 nuofen mi nezabera, ibalgin mam, aby ma nebolel cely clovek a znizi mi teplotu.a paralen, aby som to neprehanala s ibalginom............sak snad lekarka vie, co robi.....

loretana
16. bře 2011

holky, můžu se zeptat, kdy je možné si udělat test? dr. mi řekl 18. den po pohl. styku, ale já jsem teď 15 a jsem už dost nervozní a nevím, jestli, když si ho udělám, to bude mít nějakou váhu, co myslíte, je ještě brzy na test?

jika10
16. bře 2011

Dobre rano, holky. Tak ja jsem na tom dneska takhle: http://www.fertilityfriend.com/home/333757 zadne vyrazne zmeny v teplotach. 😒

jania023
16. bře 2011

dobre ranko kocky co noveho?tak ja dodnes zacinam z grepovym dzusom,uz sa aj tesim lebo mi aj chuti 😀

petuska123
16. bře 2011

@jania023 a naco je dobry ten grepovy dzus???a to aj od dakeho DC sa zacina pit?? 😲

jania023
16. bře 2011

@petuska123 je to na sliznicu-plodny hlien...ja zacinam dnes po ms do ovulky 0,5l denne ale treba 100%dzus

puckal
16. bře 2011

Ahojky, tak včera odpo jsem si ještě užila. Málem jsem ani nedojela domů s obchodu. Potom už jsem jen zvracela.......všechno.....i hořký čaj s piškotem. Tak nevím co to je. V noci jsem měla hlad ale všechno šlo pořád ven. Ted mám hořký čaj s půlkou rohlíku a zatím drží 😀 Jinak teplota v normě tady graf: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Tak nevím, vydržím do zítra a pokud MS nepřijde tak zkusím znovu test, ale už je doma nemám.....musím znovu do jediné lékárny, kde je mají, a je mi to už nepříjemné, jak vždy čumí.....

puckal
16. bře 2011

@lifinka copak je s tebou, včera jsi měla kontrolu a ani jsi se neozvala 😨 Je vše v pořádku?

kamillka100
16. bře 2011

ahojte,tak mne sa teplota nezmenila, ani nestupla, ani neklesla
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

veronicka33
16. bře 2011

Dobré ránko dievčatá ako sa máte?

veronicka33
16. bře 2011

@puckal fíha teplota krásna 😀 no možno už začínajú tehu nevolnosti 😀 držím palce 🙂

veronicka33
16. bře 2011

dúfam že dnes ukáže 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d

veronicka33
16. bře 2011

už ma to hneva čo stým zase mám mna asi porazí každý den 😀

jika10
16. bře 2011

@puckal no a ze by tehulka a nevolnosti. Drzim palce

veronicka33
16. bře 2011

no konečne 😀

puckal
16. bře 2011

@veronicka33 -nevím, tak brzy??? To sna ani není možné aby tak brzy začaly. No uvidím zítra, pokud nepřijde, tak testnu, pokud to jsou vážně těhu nevolnosti tak už by tam musela být.

jika10
16. bře 2011

@puckal no pockej na internetu pisou, ze nekdo muze pocitovat prvni tehotenske priznaky hned po uhnizdeni vajicka. Tak proc myslis ze je to brzo

puckal
16. bře 2011

@jika10 nevím, když byl včera negativní test, tak jak můžou být nevolnosti??? No zítřek asi rozhodne. Na MS se necítím, bolí me kříž, mám hlad a žízeň. To bude hezký den 🤐

jika10
16. bře 2011

@puckal Tak mohla jsi mit nizke HCG a jeste to test nevzal. Nevim, kdyz se clovek podiva do tabulky, kolik by melo byt HCG, tak je ta m docela velky rozpeti hodnot. A dokud neni MS, tak nadeje je vzdycky. Ale vim, ze ja minuly mesic taky mela pokles, pak mi to na 3 dny stouplo a pak pokles a druhy den mrcha

lifinka
16. bře 2011

@puckal ahojky, jj, celé odpoledne jsem trnula zda budou volat, kdyby volali je to špatné, ale nakonec nevolali, takže výsledek screaningu je negativní, tak jsem si oddychla, jen jsem měla teda pěkně blbýho docenta na UTZ, vůbec se se mnou nebavil, tak jsem odezírala z obrazovky co měří, takže mimi má 6,2cm má obě ruce, nohy, střeva, žaludek, srdíčko pěkně tlouklo nahlas 162/min., šíj, projasnění také v normě 1,6mm a nosní kůstka přítomna, takže tak jen nemám fotku, že prý je to špatně vidět, no jo jsem tlustá hold, ale hlavně, že je mimi ok, i se hýbalo, pohlaví mi neřekl, že prý se to nedá poznat tak brzy, ale všichni kolem mě to věděli z tohoto screaningu, takže tak a jak ty?

jika10
16. bře 2011

@lifinka Jeeee, to je krasny az se mi chce brecet radosti 😉

lifinka
16. bře 2011

@puckal no graf super, drží se to, já také měla pokles před ms, ale nakonec nedošla, třeba jsi měla později hnízdění, pak se teprve odplaví do moči HCG tak zítra testni...vypadáš dobe i se zvracením, jejda puckal!!!!Už to roztrni ten dlouhý provaz neúspěchu ať se to těhulkami jen šíří!!!!

lifinka
16. bře 2011

@jika10 taky mě včera 2x ukáplo při Utz, taky to přijde neboj, hold každá máme svůj čas, už to máme daný od narození 😵 jak se nám život nařídí... 😉