Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
19. bře 2011

dobre ranko 🙂
tak ja som uz hore aj tak som sa od 6h len prevalovala ide asi upratovat a potom ku kamoske 🙂
vonku je sice hnusne ☹ fuka vietor a slniecko pekne zaliezo ☹
ale toto ma tesi : http://www.fertilityfriend.com/home/331739
sice este slabo spinim tak stale cakam
ako ste sa vyspinkali??? 🙂

lifinka
19. bře 2011

@nathali dobré ránko, tak BT fakt krása, tak držím pěsti! MS bys už měla néé?Já se dám do vaření 😉
puckal, testovala jsi?

nathali
19. bře 2011

@lifinka no mala by prist az zajtra alebo v pondelok (pocitam ze na 35dc) zatial som len spinila ale jedna baba mi vravela aby som si dala ascorutin tak som si dala aj vcera 2tabl a dnes si dam tiez dve za den tak uvidim. ako zatial je to u mna takto :ze spinim slabucko,potom vobec potom troska viac a potom zas nic na noc som si dala ja intimku ale bola cista rano som tosicku spinila a pred chvilkou ked som na wc tak zas nic po spineni ani stopy ale ani ma brucho neboli ako na ms tak snad to tak zostane 😉 🙂
a tebe je ako??
a co ides varit ja potrebujem poradit ja zas neviem ze co by som spravila? 😅
@puckal a ako je to s tebou???drzim moc moc palceky 🙂

jika10
19. bře 2011

Ahoj holky, no tak ja kdyz koukam na svuj graf, tak se musim smat. Takze neco pro zasmani zde http://www.fertilityfriend.com/home/333757

jika10
19. bře 2011

@nathali hele holky, nechces testnout. Tvuj grafik vypada fakt uzasne 😀

jika10
19. bře 2011

Tak ja pujdu vstavat. Vzala jsem si notebooka do postele a hned Vas musela pozdravit, ach ta zavislost 😀 😀 Dneska budu s mamkou varit ryzovy nakyp, mam na nej strasnou chut, mnaminka to je 😉

nathali
19. bře 2011

@jika10 nie nechcem testnut ja si este pockam 🙂
ale ty pekne stupas 🙂 takze este par dni a mozes testovat 🙂

lifinka
19. bře 2011

@jika10 kam až cestuješ jdeš do pěknýho kopce 😀
nathali, no myslím, že to vypadá dobře!špinění nevadí, hlavně ať se nerozjede v ms!!!!!!
Já vařím uzenou polívku s kroupy a žebírka s brambory, včera jsem to koupila, ale druhé není nic pro mě 😝

jika10
19. bře 2011

@lifinka No v tom pripade, me dneska cekej na obed 😀 , polivcicku z kroupkama tu ja rad 😀 a zebirka budeme mit zitra, koupila jsem takovy to koreni s pecicim pytlikem, takze uz se taky tesim. No a kam stoupam nevim, jen doufam ze to nebude hluboky pad a ze budu stale stoupat 😀

@nathali No tak jo, ja se do testovani taky moc nehrnu. Vzdycky kdyz delam ovu test a obevi se mi tam krasny dve tlustice, tak si rikam, jo kez by jsi byl TT 😀

jika10
19. bře 2011

@nathali Jo, jeste jsem si vzpomnela, ze jsi to asi rikala ty, ze testovat mnebudes, ze pockas az ti zacne rust brisko 😀

nathali
19. bře 2011

@lifinka snad ms nepride a vobec nemam pocit ze by mala prist 🙂
no mnaaam taky dobry obedik 🙂 ja budem asi pecene kura robit este neviem
@jika10 no ja ovu testy nerom radsej 😀 a s testovanim si pockam na teba 🙂

tak babulky ja bezim do mesta musim nakupit a potom idem na kafe ku kamoske 🙂 ale dnes tu este budem 🙂 tak zatila papa 🙂

nathali
19. bře 2011

@jika10 hej hej to som bola ja 🙂 sice mi uz raste ale spek 😀 snad tam niekedy aj mimis bude 🙂

lifinka
19. bře 2011

@jika10 tak to je gól, máme ten šáček také 😀 a co k tomu dáte vy, také brambory? Přemýšlím na kolečka a dát píct do trouby?Než obyč, vařené???No snad nebude ten pád tak hluboký, musí být jen malinký a pak šup zase hore!!!!Klidně dojeť, aspoń se poznáme🙂

kamillka100
19. bře 2011

ahojte babenky, no dnes mi teplota ostala taka ista, tak zajtra zo mna nic, nebudem testovat a budem cakat na mrchu, nech cim skor pride, ale drzim vam veeeeeeeeeelmi palce 😉 , zajtra sa na vas mrknem, dnes tu nebudem 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

jika10
19. bře 2011

@lifinka No ja prave rikam, ze by jsme mohli udelat neco na zpusob americkych brambor. Vareny mi k tomu nejak nejdou. My jsme si to doma s manzou davali jenom s chlebikem a taky to bylo super zradilko. Jo a v tom pripade muzu jeste doporucit tu krkovicku s cibuli a bromborem, to je taky hooodne luxusni zradilko 😀

jika10
19. bře 2011

@lifinka Jo a bylo by fajn se poznat, jen my bydlime v praze a 1 za 14 dnu jezdime k mym rodicum na Vysocinu. Jo a normalne oni tady maji snih, no fuj 😠

jika10
19. bře 2011

@nathali Uzij si navstevu kamaradky. Ja porad premyslim, jestli mam zavolat kamosce, ze by jsme prijeli na navstevu, ale ma rocni dvojcatka, tak se bojim, aby to se mnou nezamavalo 😒

jika10
19. bře 2011

@kamillka100 Nehazej flintu do zita, mrcha jeste neni, treba teplotka jeste stoupne 😉

lifinka
19. bře 2011

@jika10 koupím díky, my dělalai min, týden z toho sáčku poprvé to bylo nevím přesně název, ale maso, žampiony, brambory...udělám v troubě brambory.Praha je daloko, já jsem od Olomouce.Sníh tak si ho užijte třeba už je poslední...

lifinka
19. bře 2011

@kamillka100 mě se teploty drželi kolem 36,7 -8

jika10
19. bře 2011

@lifinka No ja prave myslela, ze posledni snih jsem uz videla pred mesicem 😀 No je ale fakt, ze nekdy v roce 2005 bylo u nasich nasnezeno pres noc a to jsme vecer sedeli venku u grilu a rano jsme se vzbudili a koukali jsme jak puci 😀 . To je skoda, ze jsi tak daleko, bych prijela. To to k tobe maji snad i bliz nez ja kamilka, nathali a tak 😀

jika10
19. bře 2011

@lifinka No a je fakt, ze me z tech pytliku treba chutna i to vselijaky kure, to je taky zradilko. Teda hlavne je to pohoda, ze to das do pytliku a pka se o to hodinu nemusis starat. To zase nekdo neco vymyslel, jak nam zenam zjednodusit vareni. To musela byt zenska, protoze chlap potrebuje k vareni vsechno nadobi, co v kuchyni najde 😀

lifinka
19. bře 2011

@jika10 už je to dlouho na trhu, ale já si těch vymožeností všimla až před týdnem, mohla jsem vařit už dýl s pytlíkama 😀 😀 😀 tak vše vyzkoušíme...Jinak s tím grilem prča, a ráno sníh 😀 a kdy se vracíte domů, zítra asi, že?

jika10
19. bře 2011

@lifinka Jojo, budeme odjizdet zitra. Sem se strasne na mamcu tesila, navic i na pejsanky, v praze si strasne chybi. Ale rikame si, ze dokud bydlime v byte a chodime od rana do vecera do prace, tak pejsek pro nas nema cenu, protoze by byl cele dny doma sam.
No ja s pytlickama varim od zacatku. Ted chci jeste vyzkouset tu peceni se svestkama, to si myslim, ze bude taky mnamina. Asi to udelam pristi vikend, kdyz budeme doma.
No jo, u nasich jsou to opici hory, jak to tady prezdivame 😀 Vsude jinde je leto a tady je zima 😀

nathali
19. bře 2011

ahoj babulky tak som doma 🙂
mam uz navarene robila som kuriatko s ryzou
a u kamosky bolo fajn maly ma uz rok tak je s nim snranda citali sme si knizku no bol bajecny 😀

lifinka
19. bře 2011

@nathali tak si si pokecala, Igor vytáhl vláčky po strýci, takové na to trafo, jen nám to trafo chybí, ale Ivošek je nadšený, jen Igor strošku zuří, je to ještě pro větší bych řekla, je to vzácné a já probrala hračky ivoškovi a protřídila pro mimčo do krabic tak aspoň to...

kamillka100
19. bře 2011

@nathali no na teba som velmi zvedava, ako dopadnes, velmi ti drzim palce aby ti to vyslo, ja zajtra nebudem testit lebo to je zbytocne, ale keby nahodou mi teplota stupla, tak skusim 😉

nathali
19. bře 2011

@kamillka100 no ja zajtra testnem len koli tomu spineniu ale ak BT klesne tak si myslim ze nebude ani treba testovat ale snad sa to nestane a ani ms nepride uz by som ju tak rada nehcela mat 😀
a na teba som tiez zvedava snad ti BT vyleti hore
a ako ti je??? co porabas???

kamillka100
19. bře 2011

@nathali mne je dobre, brucho vobec neboli, akurat hlava, my malujem predajnu a ja sedim na internete a sledujem ako maluju 😀 , vcera sme malovali do 3.00 rana, taka som unavena a vidis nemoze ovplyvnit BT aj to , ze som spala cca 5 hodin, ale asi nie, kludne uz mozes testnut si 14DPO , to by ti malo ukazat a aspon budes vediet na com si 😉

nathali
19. bře 2011

no tak aspon oddychujes 🙂 a na ako malujete??
no ani mne nic neni len ma prsia bolia a brusko sem tam citim ale nie ako na ms tak uvidim a uz aj spinenie je slabsie ja sa tesiiim 🙂
no viem ze by to mohlo byt vydiet ale aj tak som nechcela testnut mam doma len 25mlU testiky a tak som si radsej povedala ze pockam tak uvidim ze aka bude BT rano
na Bt ti staci kludne aj 4 hodinky spanku ved uvidis ako zajtra 😉 ja myslim ze ti stupne 🙂