Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
31. bře 2011

@veronicka33 No ale i ty sny se obcas plni a driv nebo pozdeji to pozname vsechny, jake to je byt maminkou. Aby jsme jednou nenadavali na to, ze by bylo lepsi mit svuj klid, prece jenom mimco a ditko nejde jen tak odlozit 🙂 I kdyz oni se ty babicky o ty mimca taky perou 😀

veronicka33
31. bře 2011

@jika10 no hej,ja už ani neviem aké to je moja už má 12 rokov a teraz by sa už zišlo malinké miminko ☹ aby som sa mala s kým maznať Veronika je už v puberte a plieska ju to jedna radost,takže asi tak 🙂

jika10
31. bře 2011

@veronicka33 No tak to ti nezavidim, vim jak bojuje moje segra se svym 14 letym klukem ..... No potes a to chce jit po zakladce na internat. Vsak oni z toho doufam vyrostou. No a nedivim se ti, ze by to chtelo mimiska, zase neco na rozmazlovani, vid 😉

Jo a ted jsem si udelala radost a koupila jsem si tu kulicku bola ..... Nevim proc jsem si ji koupila, ale chtela jsem neco pro radost a narazila jsem na ni, sup a byla v kosiku a potvrzena objednavka. Takze se na ni tesim 😀 Budu si cinkat

veronicka33
31. bře 2011

@jika10 no presne tak ako hovoríš 😀 tak idem ja pozerat tv kým nieje manžel doma 😀 tak dobrú nocku papa ráno možno nakuknem

jika10
31. bře 2011

@veronicka33 Tak dobrou noc, doufam ze se mi bude zdat zase neco tak uzasnyho jako pred dvema dny. 😀

jania023
31. bře 2011

@veronicka33 aj ja tak nejak ale snazim sa ostat optimista...coskoro idem na SR tak idem ku mojmu dokimu nech sa na mna pozrie a da vediet svoj nazor..tak sa uvidi

daisyna
1. dub 2011

Dobré ránko, kočky, tak jak to jde? Je tu některá před testováním? Já ještě u dr. nebyla, půjdu příští týden. Strašně se bojím, že něco není vpořádku :(.. Jinak mi vcelku nic není, měla bych být na začátku 6tt. Občas pobolívá podbřišek, chodím docela často na wécko, mám hlad a začíná mi být nevolno..někdy i během dne..
Snad se vám daří a přibudou další těhulky ;), když je to jaroo 🙂)

jika10
1. dub 2011

dobre rano holky .... Zachvilku mizim do prace a dneska to nevypada na uplne slunecny den, alespon ne tady u nas 😒

@daisyna No ahoj holky, dlouho jsi tu nebyla. Nevim, jestli je nejaka kocka pred testovanim, ale myslim ze v tuhle chvili bud linka nebo nikdo. Ja to mam jeste za dlouho, my cekame teprve ovulku a pak hura do vyroby 😀 A neboj, mimisek je v poradku, bud rada, ze nemas zadne tehu priznaky, co by za to jine holky daly 😉 Tak se pak hlavne prijd pochlubit, jak jsi dopadla u dr

kacnov
1. dub 2011

čauky kočky tak ted mi došly testíky ovu i ten gelík no tak jsem zvědavá co to bude zač 😀 😀 😀

daisyna
1. dub 2011

@jika10 no tak hlavně vyrábět poctivě ;)!
Moc času nemám...tento týden bylo krásně, tak jsme s malou chodily ven 🙂. A také jsem se rozhodla umýt okna...že jich teda máme :/, prostě pořád něco 🙂..
Tento víkend manža slaví narozky, tak budu dělat slaný dortík, tchýňulka uděla sladký 🙂...už hledám nějakou inspiraci a musím zajet nakoupit 🙂..
Přeji všem krásný den 😉

lifinka
1. dub 2011

@daisyna ahojky, tak to mě také bylo od 6tt zle celé dny, bříško ještě bude nějaká týden pobolívat, wc to byly mé muka, celé noci prochodila na wc...ale neboj bude dobře!

puckal
1. dub 2011

@lifinka Ahojky, tak gratuluji k další dobré kontrole 🙂 A snad ti anti. už zaberou at máš klid. Jéžiš 16tt to je krása, ty budeš za chvíli rodit a my pořád budeme v horní tabulce 😒 Já dneska nevím, pošlu graf ale teplota mi nestoupla a včera už ovu test negativní tak nevím zda opravdu byla či ne. Bolesti jsem měla. Snaženíčko bylo ráno a večer po 2 dny a dneska to ještě posychrujeme večer.....a orgametril jsem zatím nevzala. Snad tím nic nezkazím.
http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9

lifinka
1. dub 2011

@puckal třeba zítra se teplotka umoudří a půjde hore 😉 také jsem u dr, hleděla měla jsem být 14tt+2, a on podle miminka, že je to o týden starší, takže jsem hoodně rychle přešla 15tt 😀 . Nebojdo mého porodu budete všechny do jedné těhulky, to si piš!

sysinek
1. dub 2011

@lifinka tesim sa s tebou...uz sa ti to pomaly krati 🙂
dufam, ze aj my sa coskoro ocitneme v dolnej tabulecke... 🙂
u mna po tych skoro 2 rokoch...to bude asi zazrak...

lifinka
1. dub 2011

@sysinek aby jsi už tento cyklus nepřestoupila do dolní tabulky 😉

sysinek
1. dub 2011

@lifinka no asi ne...este som nedostala menstruaciu...ale vraj mame aj tak skusat... 🙂 ...vraj telo sa s tym vie vysporiadat...

jika10
1. dub 2011

@daisyna My na tom pracujeme poctive kazdy mesic, ale zatim se nad nejak nedari 😒

kamillka100
1. dub 2011

ahojte baby, neviem ci tu este patrim lebo clostil uz neberiem a zacala som navstivovat CAR, ale vzorne vas stale citam a som velmi zvedava ako vsetky dopadneme, najme na tie ktore sme spolu zacinali v tabulke, drzim vsetkym palce aby to konecne vyslo 😉

sysinek
1. dub 2011

@kamillka100 jasne, ze patris 🙂, vsak vsetky nas spaja jedna velka tuzba po mimi....ani ja uz neberiem clostil...

kamillka100
1. dub 2011

@sysinek ahoj a co cysta??? praskla, lebo mne ano, vcera na kontrole mi povedal, ze ju uz nemam, tak som stastna, este ma caka jedno vysetrenie a potom konzultacia

jika10
1. dub 2011

@kamillka100 Proc by jsi k nam nepatrila, vzdyt klostika jsi ale brala. Ja taky mela pauzu a chodila jsem ze Vama a mozna jiz pristi utery taky bude na demnou vyrcen ortel CARu

sysinek
1. dub 2011

@kamillka100 a to ti praskla pocas menzesu, ci?
u mna zatial nic...kontrola az v utorok...tak uvidime...

kamillka100
1. dub 2011

@jika10 dakujem 😵 tak drzim palce, mozno CAR nebudes potrebovat a podari sa 😉

kamillka100
1. dub 2011

@sysinek ano , cysta mi praskla sama asi pri mrche, ale ked neviem, lebo na ultr. som bola 2DC a este som ju mala a uz na 3 den som velmi nekrvacala, nechapem ked praskne cysta aka to je tekutina, ci voda alebo krv...., ja idem na kontrolu v stredu, je to posledne moje vysetrenie a potom len cakat co so mnou bude 😒

sysinek
1. dub 2011

@kamillka100 tak drzim palce...nech to dobre dopadne...

kamillka100
1. dub 2011

@sysinek este ked sa ta mozem pytat, mozno som sa ta pytala 😀 😀 😀 😀 , chodis uz do CAR ??? alebo este ku gynekologovi, lebo citam, ze sa snazite 2 roky

leeena_4
1. dub 2011

ahoj, mě jste se taky nezbavily a to clostík už nejím 😀

@kamillka100 super, že cysta zmizela 🙂 Neboj, už to půjde rychle 😉 Jaké výsledky už máte?

sysinek
1. dub 2011

@kamillka100 my sme uz boli v Care...pretoze uz po roku sa mi to nezdalo...a tam som si vypocula verdikt PCO...a ivf....Lenze moj manzel...moc do toho nechce ist...hovoril mi, ze nechce ist do toho tak radikalne...
...tak skusame zatial tak a caka ma este laparo...

nathali
1. dub 2011

Tabulka 1.4.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m...........?DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m............?DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m............?DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.............44DC...(PC33dní)
sysinek..........31r......snž.......2r............40DC...(PC27dní)
chersi...............23r....snž....20m..........32DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......25DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........24DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............24DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m.........23DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....7m.........23DC..(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........22DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................21DC...(PC32dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r........16DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......15m.......16DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................16DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............15DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............12DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................12DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r.............11DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........14m........9DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž.....10m.............8DC...(PC35dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....16tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......14tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

nathali
1. dub 2011

ahoj babulky 🙂
tak dnes u dr. bolo super vajciko ma krasnych 25,4mm dnes mi prisli aj ovu testy a hned som jeden skusila ciarky su rovnako silne 😀 juuuj ja sa tesiiim takze o zabavu cez vikend mame postarane 😀
a ako sa davaju do FF ovu testy? 😅