Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
13. led 2011

puckal, a na co máš ten Orgametril na sliznici? Já jsem dobrala už 4 cyklus clostík napřed 2cykly 2x1tbl, pak 2 cykly 3x1, teď už jdu na IVF, zatím ho mám plánované až dostanu ms tak mi ještě dala 2x1 tbl clostíku a když nezabere jdu na IVF, ale nejradši bych šla na laparku 😉

lifinka
14. led 2011

dobré ránko všem, holky všechny co jsme tu přeji, aby jste si co nevidět poplakaly štěstím jako já dneska ráno
"JSOU TAM //"
sice jedna je slabá, ale je tam jsem 10DPO.

vera_j
14. led 2011

@lifinka..ahoj jsem tu zatím jediná..takže gratuluji mooooc! jen tak dál!!! 😉

lucka_0906
14. led 2011

@lifinka ahooj, tak graulujem aj ja!!!! Dufam, ze my ostatne si coskoro budeme moct poplakat od stastia 🙂
Ja som mala dostat vcera MS..zatial nic 😕 Mavam vdaka Duphastonu pravidelny cyklus, takmer do hodiny..Tak uvidim co najblizsie dni..

vera_j
14. led 2011

@lucka_0906 ...koukám, že po tomto víkendu bude snad víc těhulek... 😉 já jsem to měla díky duphastonu taky přesně na den, ale ten clostil mi to nějak rozházel, měla jsem 4 dny zpoždění...tak jsem zvědavá, jak to bude tentokrát.

lucka_0906
14. led 2011

@vera_j :( no ja som mala priznaky MS uz od pondelka..takze stale cakam. Aj ked samozrejme tajne dufam..
Beries teraz Clostil? Alebo si po uzivani? Zabral ti?

vera_j
14. led 2011

@lucka_0906 jo beru, druhý měsíc...nevím zda zabral, ovu testy jsou sice pozitivní, ale tak nějak divně za sebou 😒

lucka_0906
14. led 2011

@vera_j vela bab tu pise, ze tie ovu testy raz ukazuju tak, raz tak. Ja som ich neskusala, raz iba raz a nic neukazalo. Nebola si na ultrazvuku ani prvy ani druhy mesiac?

vera_j
14. led 2011

@lucka_0906 né nebyla,ani mi nedělal hormonální profil, když tenhle měsíc nic, tak chci chodit na utz, jestli ovulka je a mnaža půjde na spermio, to už máme domluvené. A ty chodíš na utz?

leeena_4
14. led 2011

čauky holky, tak si představte, že manžovi včera ruplo v zádech, takže z hezkého večera nebylo nic, nevím, jestli se smát, nebo vztekat, ale budu doufat, že ovulka bude dneska (plodný hlen pořád je a ovutest sílí), nebo byla včera a stačili tam doběhnout spermísi z předvčereška

kamillka100
14. led 2011

@lucka_0906 ahoj, som tu aj ja, mna brucho zacne stale boliet ako pred mrchou uz od 17DC, ale od kedy som zacala brat duphaston, tak neviem ci to nesposobuje duphaston, drzim palceky aby do konca tyzdna si nam oznamila, ze se tiez tehulka ako lifinka, tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa veeeeeeeeeeeeeelmi, len tak dalej a z tabulky mozme vyskrtavat 😀 narade si ty 😉 , mozno ja na druhy tyzden 😀

leeena_4
14. led 2011

@lifinka wow, tak to je hustý!! já mám úplně husí kůži! přeju, až sílí a udrží se 😵 😵

kamillka100
14. led 2011

@leeena_4 joj to ma mrzi, ked sa dari tak sa dari, ☹ , ale dufajme ze ovulka este len bude alebo bola, dnes aka teplota?

leeena_4
14. led 2011

@kamillka100 dnes byla jen o stupínek vyšší, než včera, za chvilku hodím grafík. A plodný hlen pořád je a říká se, že ovu je poslední den plodného hlenu, takže nemusí být nic ztraceno 😉

kamillka100
14. led 2011

@lifinka gratulujem a drzim palce aby bolo vsetko v poriadku, tesim sa a dufam, ze nas neopustis, kto nam bude radit co sa tyka bazalnej teploty ☹ , ty si na to expertka 😉

lucka_0906
14. led 2011

@vera_j Rovnako beriem ako ty druhy mesiac a bola som vzdy aj na ultrazvuku. Prvy mesiac nezabral - ziadny folikul nenarastol, druhy mesiac jeden narastol cca 20 mm a potom pichol Pregnil. Podla mna by si si mohla pytat, aby ta ten treti mesiac sledoval.. aby si vedela na isto, ci ovulka bola ci nie.

leeena_4
14. led 2011

tady je dnešní grafík, doufám, že ovulka je až dneska 🙂

lucka_0906
14. led 2011

@kamillka100 bodaj by si mala pravdu. Ja mam tiez bolesti brucha, vcera ma aj prsia boleli. Ale to su vsetko domyslance 😀 Ved to poznas..

kamillka100
14. led 2011

@leeena_4 akurat som sa chcela opytat, je to take blbe, ale vcera sa mi to stalo, ze ked som si kontrolovala krcok v sprche, tak som palec vytiahla uplne biely, ale len vnutri mam asi taky vytok, z vonku vobec, je to v poriadku? po ovulacii je aky hlien, dufam ze to nie je ovulacia 😠

kamillka100
14. led 2011

@lucka_0906 poznam velmi dobre, len ma pichne v brusku tak si myslim , ze sa akurat uhniezduje 😀 , ale daj vediet ci ta hnusna mrcha dorazila, 😉

leeena_4
14. led 2011

@kamillka100 to se klidně zeptej. Bílý hlen bývá až po ovulaci, takový krémový, lepivý, ale netahací. Byl to on? ten ovulační je čirý a táhne se 😉

kamillka100
14. led 2011

@leeena_4 no zda sa mi, ze ovulka uz bola, ked to dobre pochopila a teraz ti teplota stupa pomalicky, mne dnes klesla z 36,9 na 36,8, dufam ze to nevadi, len nech sa drzi v takej vyske 😉

kamillka100
14. led 2011

@leeena_4 nebol ciri, ale uplne biely a nebo natahovaci, len som zlakla, zeby som nemala zapal, uvidim dnes, aj mne sa zdalo, ze to nie je ovulacny, ale potrebovala som to mat potvrdene 😉

leeena_4
14. led 2011

@kamillka100 nevadí, neboj. No, když se kouknu na grafy, tak kolikrát je ovulka až durhá teplota po té nejnižší. Ale utěšuju se tím, že pokud byla včera, milovali jsme se den před tím a 24 hod snad spermoni vydrželi a pokud je dnes, tak na to vlítnem večer a taky snad je šance. Právě kdyby bylo po ovulaci, tak bych už myslím neměla ten plodný hlen

leeena_4
14. led 2011

@kamillka100 jojo, není ovulační a je to normální. Pokud tedy není hrudkovitý, neob nemáš nějaké svědění, nebo tak

lifinka
14. led 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/32ce34

holky moc děkuji, jen, aby vše bylo ok!!!!Fakt je ten rok plodný, drřím všem pěstičky 😵 😵 😵

lifinka
14. led 2011

nevím proč se mi nezobrazuje sex v tabulce!Holky musím jít uklízet a foukat balonky pak kuknu mám dnes perný den před oslavami Ivoška.... 😝

leeena_4
14. led 2011

@kamillka100 jo a teplota po ovulce by měla vyskočit mnohem víc, než o 0,1, takže určo bude dneska 🙂

kamillka100
14. led 2011

@leeena_4 nie nemam a nie je hrudkovity, taky mazlavy 😀 a biely, no dufam, ze to nebude nic vazne, v pondelok idem ku gynekologovi, idem si predpisat lieky, tak sa s nim porozpravam, mam uz tolko otazok, ze budem musiet si ich napisat na papier, lebo stale tam pridem vymleta 😠

leeena_4
14. led 2011

@lifinka a kdy jste sexovali? v den ovu, nebo kdy? 😉