Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zuzka1.
19. led 2011

citam citam, tie ovu testy si kupim zajtra , podla toho co mi povie dr na folikulometrii, ak tam budu foliky narastene.
chcem si robit potom tie ovu testy. je dobre viac razy za den, alebo aspon rano a vecer. ?
a pokial sa neukaze nic na ciarke, znamena, ze ovu nie je, ak slabsie tak sa blizi a ak silne, tak ze je, ci ako to je. lebo nerozuiem dost dobre, ze zosilneju, zoslabia a podobne. 😖

puckal
19. led 2011

@leeena_4 Ahojky, gratuluji k ovulce, když už ti jí to i vyznačilo 😉 Měla jsi všechny příznaky a máš to už i v grafu. Já taky uvažuji na měření ale asi to nedám do toho grafu....vůbec tomu nerozumím, naštěstí mám ještě čas, tak uvidím jestli se tam prokoušu.....

leeena_4
19. led 2011

@jika10 já myslím, že kdyby to bylo mimoděložní, tak bys měla ještě pozitivní těhutest, ne? každopádně držím palečky a nezpomeň - stává se to fakt často a nic špatného to nemusí znamenat 😉

leeena_4
19. led 2011

@puckal nebuj, to se naučíš a nebo ti poradí večernice, ta je profík a baví ji to 😉 a děkuju 😵

jika10
19. led 2011

@leeena_4 No to ja si taky myslim, ze bych mela pozitivni tehu test. Jen ja si nikdy nestezovala pri mrse na bolesti bricha a ted uz se tredi den ty bolesti nedaji skoro vydrzet. Tak radeji chce mit doktor jistotu. Jsem rada, ze je takhle starostlivy. U moji byvaly gyndarky by to bylo o tom, ze by rekla, to bude dobry a nashle. No, ale mame dalsi mesic pred sebou a pokud to bude ve ctvrtek v pohode, tak mame dalsi sanci. 😉

lifinka
19. led 2011

jika10 ať to co nejdříve přestane ta bolest a zítra se to rozluští 😉
leeena_4 no suuuuper tak přeci ovulka 🙂 🙂 🙂
já jsem dnes skusila test s citlivostí 25 a je tam // zítra to budu vědět z krve 🙂

kamillka100
19. led 2011
leeena_4
19. led 2011

@lifinka to je super, že se drží a zítra to budeš mít potvrzené 😉 mám za tebe radost
@jika10 lepší se "zbytečně" nechat vyšetřovat, než pak něco zanedbat 😉

leeena_4
19. led 2011

@kamillka100 krásný kočko, jen tak dál, držím vše co mám 😵

cabalkova
19. led 2011

@kamillka100 Tak to vypada super!!!! Kdy budes delat testik??

lifinka
19. led 2011

kamillka100 tedaaaaaaaaaaa no krásná, jen ať to nezakřiknem!!! 🙂 tiše doufám, ať ms nedojde...jak se cítíš?

kamillka100
19. led 2011

@leeena_4 ale brusko boli ako pred mrchou, tak neviem ci to ma tak boliet ☹ , cakala som, ze klesne ale neklesla, ale moze este zajtra, citala som, ze ked sa mi posunie ovulka, tak aj cyklus je potom dlhsi, tak teraz ozaj neviem, modlim sa aby som zajtra mrchu nedostala a tesim sa , ze ovulka bola, je som si to aj myslela 😉

kamillka100
19. led 2011

@lifinka brusko pobolieva, tak neviem ☹ ,ale linka mala tiez taku teplotu a mrcha prisla, tiez ju bolelo brusko,tak teraz neviem, ale modlim sa aby som nedostala, uz by to mohlo konecne vyjst

kamillka100
19. led 2011

@cabalkova testit budem az v piatok, ked vydrzim 😀 , ja si myslim,ze mrcha pride zajtra, skoda, ze som si nezacala merat BT skor, mohla by som si aspon grafy porovnat a tak neviem ci mavam taku teplotu, ale niektore zeny vraj mavaju a klesne v den mrchy.......tak uvidime co bude

cabalkova
19. led 2011

Pridavam svuj grafik spolu s grafem z cyklu, kdy jsem byla tehu:

http://www.fertilityfriend.com/home/2239d4

lifinka
19. led 2011

kamillka100 mě se hned prokresily prsa modrýma žílama, dvorce stmavly a břicho to mám pořád bolavé, až se někdy bojíím...ale napsal mi dr., včera untogestan tak 2 večer zavádím, tak snad to pomůže...držím pěsťule, pokles IP tam v grafu máš, tak si myslím, že je to ok.

cabalkova
19. led 2011

@kamillka100 Kamilko, ja si myslim, ze neklesne. 🙂 U tehu se da vypozorovat takzvany trifazovy graf, jako ze vysoke teploty po ovu se jeste jednou zvednou a uz tam pak zustanou... tak si myslim, ze to bude tvuj pripad a na patecnim grafiku budou krasne //. 🙂

leeena_4
19. led 2011

@kamillka100 ona je vždycky vyšší i když není těhu, důležité je, aby zůstala vysoká a neklesala v den očekávané ms, ani po něm. A jinak spoustu těhulek bolelo před mrchou přicho, jako kdyby to měli dostat 😉

leeena_4
19. led 2011

@cabalkova téda, to vypadá hodně nadějně 😵 moc bych ti to přála, snažíš se už dost dlouho, viď.

lifinka
19. led 2011

kamillka100 mě břuch bolí stále jako na mrchu a hlavně kříže, ale tak, že dlouho nevydržím sedět, dobrý co? 😝

cabalkova
19. led 2011

@leeena_4 Uvidime, ja mam klasicky lutealni fazi 12 dnu a to je dneska... mrcha zatim nikde... cekala jsem ji po tom poslednim poklesu, ale nic... ale ja jsem zmenila jidelnicek a zhubnula, tak je mozny, ze hormony ted funguji jinak a lutealni fazi to trochu prodlouzilo... kdyz do patku nedorazi ms, tak testnu.

kamillka100
19. led 2011

@lifinka prepac ale ja som taka trubka 😀 , ja sa do toho este nevyznam, aky pokles mam???IP co to je?

lifinka
19. led 2011

leeena_4 vidíš a mě i teplota klesla den před očekávánou ms a pak zase stoupla, káždá jsme originál 😀

cabalkova
19. led 2011

@kamillka100 Kamilko, kolem uhnizdeni, ktere obvykle probiha 5-9 den, teplotka obvykle trosku klesne (nekdy i pod hranici, co ti maluje fertil) a pak zase stoupne a v tom pripade pak stoupne vys, nez byla predtim. Takze ty mas naprosto ukazkovy grafik, moc doufam, ze to bude ten vitezny! 🙂

leeena_4
19. led 2011

@cabalkova jé, fakt držím palečky, ať ta potvora nedorazí! Podávej hlášení 😉 Já po hormonech naopak ztloustla, ale myslím, že zdraví to neškodí, zatím jsem jen trošku oplácaná, ale s tím zdravým stilem chci taky něco teď dělat 😉

kamillka100
19. led 2011

@cabalkova joooooooooooooj keby ste mali pravdu, ale neviem.....

leeena_4
19. led 2011

@lifinka to je fakt 😉

cabalkova
19. led 2011

@lifinka Klesla a stoupla ted pri tehu nebo v beznem cyklu?

cabalkova
19. led 2011

@leeena_4 Vsak ja po hormonech tak ztloustnula a hodne, takze od rijna chodim k dietolozce a hubnu cilene!! Mam dole 10 kilo a jsem stastna jako blecha!!

lifinka
19. led 2011

kamillka100 IP je imlantační pokles, kdy klesne teplota apk se zvýší může to nastat, když do dělohy doputuje vajíčko a pak se za pár dní uhnízdí, já třeba měla 4 den vstup do dělohy a 7 den hnízdění, ty máš jen jeden pokles, ale to nevadí někdo to podle teplot nemá a je těhu... 😉