Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
23. led 2011

@lifinka to zelene sa ti ako oznacilo? ty si si to sama oznacila? ze to mas prerusovane?

lifinka
23. led 2011

@kamillka100 když jsem udělala test a byl poz. tak jsem na ff našla kde se značí testy a tam jsem dala + a pak se to samo změnilo

lifinka
23. led 2011

tak zatím, jedem inhalovat s Ivoškem....

kamillka100
23. led 2011

@lifinka aha, ze aj toto sa tam da dat? nevedela som, vraj aj sex sa tam da oznacit, bola som zackocena 😀 , drzim palceky a skusala som to odfotit, ale na fotke to nevidno, to je ozaj len duch a vidno ho,ked test nahnem, je to po limite, tak tomu neverim, som zvedava na zajtrajsiu teplotu,, strasne 😉

cabalkova
23. led 2011

@lifinka Mne sel cipek vcera vecer dolu, ale on je vecer vzdycky kousek niz nez rano, a vcera jsem stravila sest hodin natrasanim v aute a vubec mi nebylo dobre... tak me uklidnilo, ze je dnes rano zase zpet... a kamil... taky ho mam stranou, mam delohu uhnutou doleva, takze proto... jeho pozice muze souviset s tvou zaklonenou delohou.

cabalkova
23. led 2011

@lifinka A jeste, kolikaty dpo je ten posledni testik u tebe v albicku?? At muzu porovnat... 🙂

mourinka29
23. led 2011

ahojte holky,pročítám vás už pár dní 😝 a potřebuju radu,jsem ted v šesinedělco po potrau ☹ ,musela jsem těhu ukončit ve 12t na screeningu byly odhaleny vv ☹ ,jsem po ivf ale ted po šestinedělce jdu jen do nativu,ptože mám na nic vejcovody,jinak by jsme zkoušeli přirozeně,protože já jinak problémy nemám s ovulkou a oba jsme zdraví,jediný problém jsou ty vejcovody.Ale to je jedno,ptám se spíš nato,že v centru mi nabídli Clostil,že mě nastimulují jen minimálně,že budu mít třeba dvě vajíčka,místo jednoho,jak jsem měla v plánu,že nepujdu do žádných hormonu a že mi odeberou jen to moje jedno jediné vajíčko a oplodní,ale ted to zvažuju,ale z Clostilu mám strach,jednak z těch nežádoucích učínku a jednak z toho,že prý snižuje sliznici 😖 a mám strach z cyst,já sice na cysty netrpím,měla jsem jen jednu jedinou velkou,která mě právě dohnala k ivf ,ale i tak,mužete mi to nějak shrnout,že jestli vám to vážně některé neublížilo,jestli chápete,Moc vám děuji

pici
23. led 2011

@mourinka29 neviem aky maju suvis cysty a branie clostylu...

jania023
23. led 2011

ahoj vy co ste brali clostilbegyt a vytvorilo sa vam viacej folikulov..ako to prebiehalo bola iba jedna ovulacia ci ich tam bolo viac kazde vajicko malo samostatnu ci ako??to vsetky dozreju v rovnakej dobe??nejak v tom niesom zbehla a neviem ci mam pokracovat z ovu testikmy lebo vcera bol pozitivny a dnes uz zacina slabnut takze uz negativny...

mourinka29
23. led 2011

@pici ahojky Pici,no taky nevím,ale někde jsem to četla 😝 a to je muj problém 😝 ,někde něco přečtu 😠 ,i když to mohla napsat jedna holka ze 100 😀 a já to přeberu po svém,právě proto se ptám,jestli clostil teda nemuže zpusobovat rust cyst,právě proto se chci zeptat vás,co to berete už nějakou dobu 😉 ,já mám jen jeden vaječník,který díky bohu ovuluje,ale když bych mohla mít folíky dva,tak proč né že 😒

pici
23. led 2011

@jania023 ja som brala clostyl a na jedenasty den pichala pregnyl, narastlo viac vajicok, kolko z nich realne prasklo nevie asi nikto....

zuzka1.
23. led 2011

@jania023 rob to ako ja, odkedy je namerany folik, citim vselico uz , este aj dnes, snazilkujeme rano, na obed, vecer, aj medzitym😀DDDD
doktor povedal snazilkovat cely tyzden 😀 😀 😀
@pici uz nieco citis??priznaky?testy si si nerobila este?

pici
23. led 2011

@mourinka29 no ja sa v tom moc nevyznam... ale nepocula som o tom. po brati clostylu su baby radi ked vznikne aspon jedno vajko ktore praskne a ide na svoju cestu. zalezi to samozjrejme aj od toho v akej situacii je baba. ja som mala normalnu ovu, clostyl som dostala ako stimulaciu pred IUI , takze vajicok som mal viac

pici
23. led 2011

@zuzka1. nie nerobila, nema to vyznam kym nepojdem do centra na krv. brala som pregnyl ten sa vyplavuje niekolko dni z krvi a vysledok moze byt falosne pozitivny len na zaklade jeho brania... pockam do 2.ho a potom sa uvidi.. som po crevnej chripke. takze citim hocico :D

jania023
23. led 2011

@pici ja som citila vcera ze jedno prasklo citila som take prasknutie vo vajecniku...tak dufam ze nebude prekvapenie..vies take trojcata a tak 😀 ty si ich mala tiez viac tak si natom tak ako ja 😒

pici
23. led 2011

@jania023 ja neviem, ja to moc neriesim. a preco vlastne beries clostyl? len tak? kto ti ho a preco naordinoval?

leeena_4
23. led 2011

já nevím, jestli brát clostil, když máš svoje vajíčka. Znám holčinu co cystu měla, ale odešla s ms, jako většinou u cyst po clostíku. Já ho mám proto, že jsem žádná vajíčka netvořila a nevím, kolik jsem jich vytvořila, ale asi "jen" jedno.

mourinka29
23. led 2011

@pici no já taky ovuluju normálně,musím jit do NATIVU jen proto,že nemám vejcovody,jinak máme s manželem vše v pořádku,já mívám ovulku ukázkovou i HP prostě jsme už tak proklepnutí,že až hruza,takže proto jsem byla na ivf,které klaplo,i když těhu skončilo zle ale to už je jiná věc,ale já nechci jít znovu do ivf a ládovat se hormonama,stejně jsem měla jen 5 folikulu ale zbyl mi jen jeden jedničkový oocit se kterým jsem otěhotněla,tak proto nativ,nač dávat tolik peněz do ivf,když ovuluju a jedno vajíčko mám tak i tak ,jestli chápeš a to nemluvím o ceně nativu a cenně ivf ,místo jednoho ivf mám 3 nativy,prostě potřebuju obejít jen vejcovody a dr v centru mi nabídl,právě clostil,že bych měla třeba místo jednoho,vajíčka dvě,tak to zvažuju,že to zkusím

pici
23. led 2011

@mourinka29 aha, uz chapem... clostylu sa nemusis obavat... urcite nie viac ako hormonov ktore si brala pred ivf... ale to je len moj laicky nazor

leeena_4
23. led 2011

@mourinka29 taky myslím, že oporoti stimulaci na ivf bude clostík v pohodě 😉

mourinka29
23. led 2011

@pici no takysi myslím,že o proti těm dávkám co jsem dostávala u ivf bude toto nic,ale upozornili mě,že po ně muže být nižší sliznice

mourinka29
23. led 2011

@leeena_4 😉

leeena_4
23. led 2011

@mourinka29 a buedeš pod kontrolou doktorů, takže fakt se není čeho bát 😉

pici
23. led 2011

@mourinka29 to je mozne. preto sa berie napriklad po ukonceni stimulacie utrogestan, ktory je aj na rast sliznice.. myslim ze moc citas... skus viac doverovat doktorovi

mourinka29
23. led 2011

holky z jiné diskuze z jiného fora vím,že soja je něco jako přírodní clostil,taky se stejně bere a je přírodní ,přitm má stejné učinky,hafo holek po otěhotněly,protože nechtěly brát clstil právě kvuli sliznici

mourinka29
23. led 2011

@pici no právě moc čtu,ale za poslední rok jsem toho měla už tolik,že už nechci nic nechat náhodě 😔

pici
23. led 2011

@mourinka29 ano je to fytosoja... skus...
ja sa necitim mudrejsia ako odborny garant kliniky ku ktoremu patrim. my zeny mame tendenciu byt mudrejsie ako lekari, vela krat to tak aj je.. ale ordinovat si sama co uznam za vhodne nepovazujem pri snahe otehotniet za spravne

jania023
23. led 2011

@pici dal mi ho moj lekar na moju ziadost lebo som mala 2-3anovulacny cyklus tak preto chcela som si byt ista ovulaciou

pici
23. led 2011

@jania023 aha... tak to potom ano :D 🙂