Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
28. led 2011

@leeena_4 aha tak to jo, jen mě to napadlo, tož co s tebou? Já ti to tak přála 😖 , ale víš, dokud tu nebude mrcha....tak šance je, ale už se na to neupínej, jen se trápíš....je mi smutno...

jika10
28. led 2011

@lucka_0906 Ty jo, jsem zvedava jak dopadnes u doktora, kdyz jsme stejny den cyklu. Od jakeho dne jsi brala clostika ja od tretiho 2x1. Snazenicko probiha kazdy druhy den, takze na to dneska opet hupnem 😀 To by v tom byl cert, aby nam to uz nevyslo 😀

@leeena_4 To je mi lito. KOukam, ze vysoka bazalni teplota jeste nic neznamena. Jsi druhy priklad zklamani, kamilka byla taky ukazkove tehu podle BT. Tak nevim, jestli ma cenu merit a nenechat to konovi 😀

leeena_4
28. led 2011

@lifinka kočí, nebuť smutná a raduj se ze svojí fazolky v bříšku, já se taky dočkám 😉 Manžel jde v úterý na spermio, tak se uvidí, jestli není problém tam. A když nebude, zvažuju, že to necháme koňovi - max ještě jeden cyklus měření 😉

leeena_4
28. led 2011

@jika10 jojo taky nad tím koňem přemýšlím 😉

lifinka
28. led 2011

@leeena_4 dobrá tedy, tak držím pěsti, ať jsou spermijky co nejlepší!

leeena_4
28. led 2011

@lifinka děkuju, budem to potřebovat 😉 🙂

lucka_0906
28. led 2011

@jika10 to som aj ja zvedava ako dopadnem 🙂 Ja som brala teraz treti cyklus Clostil ako ty.. 3-7 den 2x1.
Kolky mesiac ho uzivas? Nechystas sa na ultrazvuk?
My sa tiez snazime kazdy druhy den 🙂

lucka_0906
28. led 2011

@lucka_0906 inak co sa tyka merania BT..ja som sa na to vykaslala. Mne sa skakalo hore-dole, uplne od veci 😀

cabalkova
28. led 2011

@leeena_4 Leni, mrzi me, ze to neklaplo, ale jsem si jista, ze se to v nejblizsi dobe povede, uvidis... s tema teplotama je nejhorsi ta nadeje, co ti to doda... ale stavis se k tomu uzasne... a jedinym moznym zpravnym zpusobem... jen zadne depresicky, proste se jde dal za dva tydny tu bude dalsi sance... me tohle taky vzdycky stavelo na nohy...🙂 Tak drzim paluchy na spermio a do dalsiho kola!! A myslim, ze mereni teploty je fajn na potvrzeni ovulace, ale jako prukaz tehu to, zda se, moc nefunguje. :(

leeena_4
28. led 2011

@cabalkova děkuju, i vy mi moc pomáháte si z toho nic nedělat 😉 děkuju za palečky a slibuju, že optimismu se jen tak nezvdám 😉

cabalkova
28. led 2011

@leeena_4 To je moc, moc dobre... clovek se z toho nesmi slozit... protoze to mimi proste letos bude, je plodny rok, tak si proste jen pockat, ja to vim!

leeena_4
28. led 2011

@cabalkova přesně! já jsem si taky jistá, že se dočkáme letos těhulkování. A víš co? ono je to vlastně jedno kdy to bude. Až ty uzlíčky budeme jednou držet v rukách, tak bude jedno, jak dlouho jsme na ně čekaly 😉

jessika
28. led 2011

Na spermiu byla můj manžel včera, v pondělí budeme znát výsledky. Byl tam již potžetí, loni touto dobou neměl ani jednu pohyblivou, ale za 4 měsíce na kontrolním už jich bylo pohyblivých asi 20% - doktor říkal, že to bylo super zlepšení. No a teď šel zas, tak jsme zvědavá, to tam najdou (snad najdou 🙂 )

cabalkova
28. led 2011

@jessika Tak drzim palce na vysledky, at je tendence vzestupna!

jika10
28. led 2011

@lucka_0906 No to je teeeda zajimave, stejny den cyklu, stejna delka cyklu, stejne roku, stejne dlouho se snazime a clostika taky bereme od stejneho dne 😀 No to me picni 😀 Ja uz jedu 3 mesic. Doktor chce, abych je brala v kuse 6 mesicu, ale ja jsem si s manzou doma rekla, ze to zkusime bez nej, kdyz se nam to ted nepodari. Podivej se na cabalkovou a lifinku. Tem se to povedlo v prestavce, tak co kdybych nahodou mela stejne stesti 😀 😀 😀 A navic za zkousku se nic neda, ze

lucka_0906
28. led 2011

@jika10 no ja tusim odpadnem druhy krat! Aj ja beriem 3ti mesiac a tiez mi lekarka povedala, aby som brala ho brala 6 mesiacov 😀 ... vsetko na vlas rovnake 😀
Tiez rozmyslam aspon mesiac nad pauzou..uvidim co mi povie dnes lekarka. Dam urcite vediet 🙂
No a ty co a ultrazvuk? Sleduje ta, ci nie?

petuska123
28. led 2011

ahojte baby tak dnes som zobrala prvu tabletku clostylbegytu.budem ho uzivat do utorka a v piatok na folikumo.ci narasty foliky a kolko.. 😉

kamillka100
28. led 2011

@leeena_4 to mi je luto, zase druha sklamana ☹ , to snad nie je pravda, teraz tu baby nebudem chodit casto, nechcem na to mysliet, ale po ovulacii sa vam urcite ozvem, na druhy tyzden idem na folikulometriu, tak som velmi zvedava, ale vajecniky su asi nakopnute, uz ich zacinam citit, tak lenka drzim palce na druhy cyklus, snazim sa na to nemysliet 😉 , len som bola zvedava na teba, strasne som ti to priala, ale to je asi malo ☹

kamillka100
28. led 2011

este sa chcem opytat, neboli vas po clostile hlava, akurat som v polke balicka, ale od kedy som ich zacala uzivat, boli ma strasne hlava

jika10
28. led 2011

@lucka_0906 No, tak ja na ultrazvuky nechodim.Spis jde o to, ze ja mela tak rozhazeny cyklus (28 - 38 dnu), ze nebylo jasne kdy ovulka chodila. Jsem si jista ze ovulka byla, podle hormonalniho profilu u doktora. Ale chtel mi trochu upravit cyklus a usnadnit nam snazenicko, tak mi dal clostika. To vis, pri 38 dnovym cyklu manzela prestala vyroba deti bavit, kdyz jsme to zkouseli ob den. Rikal ze si pripada jak spermobanka 😀 😀 😀 Ja si tu pauzu asi dam. Zkusim co to udela

leeena_4
28. led 2011

@kamillka100 jsme na tom úplně stejně - ukázkové grafy a h...o z toho taky jdu druhý týden na folikulometrii, snad to aspoň zítra nebo v neděli dostanu, ať se trefím se správným DC do ordinačních dnů doktora 😉
@jika10 hele já měla i 47 dní dlouhé cykly - je to otrava no, dobře, že ti na to doktor něco dal 😉

lucka_0906
28. led 2011

@jika10 ja som tiez mala dlhe cykly.. ale take hrozne dlhe.. tiez aj 45 dni.. ja beriem na to Duphaston.
Dam vediet, co mi povie dnes lekarka, som napata od rana 🙂

jika10
28. led 2011

@lucka_0906 Ty jo, tak to jsem na tebe zvedava. No a vlastne na sebe taky 😀
@leeena_4 Jo jsem rada, ze mi na to neco dal, jen se bojim, jak to bude, kdyz clostika brat nebudu. Abych vubec fungovala, kdyz jsem blbe fungovala pred branim clostiku 😒

leeena_4
28. led 2011

@jika10 nad tím teď nemá smysl přemýšlet, ještě jsi ani nezačala jíst clostík 😉

jika10
28. led 2011

@leeena_4 No ale ja clostika mam uz 3 mesic. Takze myslim, ze uz muzu premyslet, jak to bude bez clostiku 😉

leeena_4
28. led 2011

@jika10 ahá, tak to jo, já myslela, že začínáš. Ale stejně tím přemýšlením nic nezjistíš a co znám holky, tak jim to pak hezky fungovalo i po vysazení, tak buď optimista 😉

lucka_0906
28. led 2011

@jika10 Tak uz spat od lekarky..folikul narastol! Rovno mi pichla Pregnyl a mame si spravit romanticky vikend 🙂

lifinka
28. led 2011

@lucka_0906 výborně gratuluji k folíku, řekla ti kolik měl mm folík?

lucka_0906
28. led 2011

@lifinka joj, dakujem 🙂 Nevravela.. ze su dva vyrazne, ale jeden vacsi..snad dostatocne velky

lifinka
28. led 2011

@lucka_0906 tak to ví, co dr., dělá, aby z toho nebyly dvě mimča 😀 tak krásný víkend plný láááásky 😵 holky tu potřebují další naději v těhuli!!!