Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
10. únor 2011

@sysinek PC tam dopisem potom ok??uz sa mi to nechce zas kopirovat 😀

sysinek
10. únor 2011

@lucka_0906
nie nie...ja som u Stefanikovej

sysinek
10. únor 2011

@nathali
v poho...ked budes mat cas🙂

lucka_0906
10. únor 2011

@nathali jasne, robila mi hadam vsetky vysetrenia, ktore ona moze.. ze okrem laparky som pripravena do CAR. Som tak na 90% rozhodnuta, ze mesiac dam pauzu..
@sysinek hm..tak vdaka za info. Nase lekarky maju podobne nazory..🙂

nathali
10. únor 2011

@lucka_0906 tak ja by som tie dva mesiace nechala tak nech sa telo spameta aj ja som teraz v tej dvoj mesacnej pauze a co som sa divila ovu prisla kraasne 15DC inak pred tym si telo robilo co chcelo a ked pride ms ideme dalej s clostilom

sysinek
10. únor 2011

@lucka_0906
inac...v CAR nemusi byt vzdy laparka..zalezi od zlozitosti pbm...

lucka_0906
10. únor 2011

@sysinek vazne? co je to pbm? 🙂
@nathali vsak prave preto uvazujem..citala som tu, ze dost kockam sa to upravilo.. ja som mala aj cyklus rozhadzany a ovu ktovie ci bola niekedy...Som teda na teba zvedava.. mozno sa zadarilo! 🙂 Aj prvy mesiac po vysadeni si mala ovulku?

nathali
10. únor 2011

@lucka_0906 aj prvy mesiac po vysadeni som mala ovu 🙂 aj ja som na seba zvedavaaa 🙂 len sa bojim toho ze testnem a len jedna ciarka :-/ aj ked radsej myslim na to ze pride ms aby som potom nebola az tak sklamana

lucka_0906
10. únor 2011

@nathali jooooj super.. dobra sprava, ze ovulku si mala. Dufam, ze aj na nas ostatne bude mat Clostil podobny ucinok. Takze ty ides dalsie 3 mesiace a potom CAR? Vysetrenia mas nejake za sebou?

sysinek
10. únor 2011

u nas to presne nevedel zadefinovat...ale odporucil nas aj bez laparky...len ja som este chcela skusit hormony...a potom uz len umele

sysinek
10. únor 2011

@nathali
inac aj ja tak radsej uvazujem...ze dojde ms...aby som potom nebola sklamana...

nathali
10. únor 2011

@lucka_0906 no ja pevne dufam ze sa CARu vyhneme 😀

ok babulky tak ja bezim pracovat vidime sa neskor 🙂 papa

aduskatt
10. únor 2011

@nathali no, aktualne ano🙂

jika10
10. únor 2011

@nathali Chapu, ze nechces testovat. navic nektera z devcat mela na TT ducha a stejne ji mrcha prisla. Tak to snad radeji pocakm, nez mi zacne rust bricho 😀

lifinka
10. únor 2011

@sysinek ahojky, kdyby ti náhodou clostyl teď nezabral dej si 2 měsíce pauzy a ještě 3cykly zkus, já to tak měla, sice ještě byla laparka a hned těhu s clostylem. Byla jsi na laparce na průchodnosti vejcovodů? a spermio je ok???

kamillka100
10. únor 2011

ahojte babulky, mne je dnes este horsie ako mi bolo minule, vcera vecer ma zacalo boliet ucho, je to strasne, telesnu teplotu mam stale 37,00, ani viac ani menej ☹ , asi nase snazenie bolo zbytocne ☹ , som mustna

sysinek
10. únor 2011

@kamillka100
Ahoj, aj my sme boli chori, a aj tak sme sa snazili...lekarka nam povedala, ze to by nemalo mat tak velky vplyv...

sysinek
10. únor 2011

@lifinka
no spermio...ani dobre ani zle...vraj je to 50 na 50....

sysinek
10. únor 2011

@lifinka
nie zatial som nebola na laparke...sice mi to lekarka navrhla...ale ja sa takych veci bojim...tak sme sa dohodli na clostiku a potom asi len na umele...

kamillka100
10. únor 2011

@sysinek joj kiezby si mala pravdu ale nechce sa mi verit, pokial je oslabeny organizmus, tak aj to ma vplyv, no az som zvedava ☹

kamillka100
10. únor 2011

@sysinek a ktory den si DC?

sysinek
10. únor 2011

@kamillka100
16DC...a som takisto zvedava...

kamillka100
10. únor 2011

@sysinek aha, tak ja som 18DC, tak som zvedava, ale zacinam aj kaslat, tak si nadej velmi nerobim, ale som trochu smutna, ze teraz to mohlo vyjst, clostil zabral posledny mesiac naj, bol mi pichnuty pregnyl a asi to bolo vsetko zbytocne, ale drzim palceky aby nam to vyslo

sysinek
10. únor 2011

@kamillka100
a ako si brala 1x1, ci 2x1?
Inac aj ja kaslem, aj hlasivky ma chytene...
ale ja verim, ze nam to vyjde...neboj...dolezite je pozitivne myslenie 😉

kamillka100
10. únor 2011

@sysinek 2x1 prve dva mesiace od 5DC a treti mesiac od 3DC, no som zvedava, dala som do toho vsetko

sysinek
10. únor 2011

@kamillka100
verim ti...a pevne dufam, ze ti to vyjde...
Ja som ho zacala uzivat len tento mesiac...tak som zvadava...co to vyda...🙂

kamillka100
10. únor 2011

@sysinek a ktory mesiac si ho uz brala, ci prvy krat? a bola si aj na folikulometrii?

sysinek
10. únor 2011

@kamillka100 prvy krat...ano chodim, bola som uz 2x...a v pondelok idem zase....

kamillka100
10. únor 2011

@sysinek tiez ked som ho uzivala prvy krat, tak folikul bol a tiez som ochorela, bola som nachladena, tak si myslim ,ze preto to nevyslo a teraz zase som chora, to nie je mozne, no uvidime

sysinek
10. únor 2011

@kamillka100 mne zase hovorila, ze mam niekolko folikulov...no uvidime...tajne budeme dufat...