Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
1. bře 2011

ahoj myslite ze ked jemi uz druhy den zima ale iba vecer ze to znamena nieco...asi budem chora 😀

gabriellka
1. bře 2011

@loretana tak ti mal teda radšej urobiť folikulometriu pred tým ako si ho začala brať si myslím. a keby videl že ho potrebuješ tak ho mohol nasadiť a ak nie tak skúsiť niečo iné. ale vieš čo? skús sa tu pohrabať niekde je tu téma fytosoja - náhrada clostylbegytu. To by sa malo dať zohnať bez predpisu, vraj to má také isté účinky ako clostyl, len je to na prírodnej báze a tým nič nepokazíš a dá sa povedať že budeš bez clostylu a zároveň s clostylom aj v dalšom cykle 😀 . aká som prefíkaná, že? 😉

zuzka1.
1. bře 2011

@jania023 mne bola zima minuly cyklus, tento tiez.

jania023
1. bře 2011

@zuzka1. a nevies ze co to je?'a strasne mam velke brucho ako pred porodom ci paaaaana 😠

zuzka1.
1. bře 2011

@jania023 mne to robi dufik, tebe neviem.
mne uplne horia prsia a zima mi je. ja to mam z toho podla mna, ty neviem, asi preto, ze sme prpeojene 😀

loretana
2. bře 2011

@gabriellka Gábinko,děkuji moc, jsi zlatá!!! nevíš náhodou, jak se ten lék přesně jmenuje, nějak se nemůžu dopátrat:(

jania023
2. bře 2011
jania023
2. bře 2011

@zuzka1. no vidis tak trpim z tebou 😀 😀

gabriellka
2. bře 2011

@loretana držím palce, nech ti pomôže 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-iso...

zuzka1.
2. bře 2011

@jania023 spolutrpitelka 😀 😀 😀
graf mas pekny, ono tie vyssie teploty znamenaju tehu, ze? teda mohli by 😵 chapem spravne?
som na teba strasne zvedava, u nas tento cyklus nic nebude, aj ked sme trafili presne, ale teda necitim to. nic necitim.

jika10
2. bře 2011

Ahoj holky, tak ja s tou teplotkou nevim, myslite ze by mohla byt ted nekdy ovulka??? Ted jsem bez clostiku
tady je grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757

jania023
2. bře 2011

@zuzka1. Cim menej citis tym je vecsia sanca ze sa to podari..uz sme tak namotane na babo ze aj ked priznaky niesu tak si ich proste vytobime 😀 Mna do vcera bolelo brucho a dnes zatial nic az na ten vytok..ved sa uvidi...nato ze mam take vysoke teploty je mi hrozna zima a vecer je to najhorsie 😠

jania023
2. bře 2011

@jika10 Myslim ze najlepsi sposob zistenia budu ovu testy tak z tvojej teploty som jelen 😒

jika10
2. bře 2011

@jania023 No to nejsi sama, ja jsem z toho taky jelen. Vcera jsem zkusila ovu testik a byl negativni, tak nevim. Ale s manzou se stejne ted snazime ob den, tak uvidim, jestli budu vubec testovat 😅

jania023
2. bře 2011

Stalasa mi taka zvlastnost..prestahovala som si nabytok v kanvcelarii a zakazdym ked som dvihla nieco tahsie tak ma zacalo strasne tlacit pri vajecniku a rozbolelo ma podbrusko..neviete co to moze byt??

puckal
2. bře 2011

Ahojky, tak konečně jsem bez teplot, a BT se už taky uklidnila. Dělám od 8.Ovu testy a zatím nic. Minule byla ovu 14DC, tak doufám že na sebe nenechá dlouho čekat. Včera jsem už ale začala brát orgametril, tak uvidíme.

veronika19833
2. bře 2011

Ahojte baby, viete mi prosim poradit - dobrala som clostil (5-9.DC), dnes je 18. den cyklu a mna pobolieva spodok bruska - nie stale, ale iba sem-tam 😒 . V piatok som bola na folikulometrii a lekar mi vravel, ze tam vidi 2 krasne folikuly (17,5 a 18,1cm), ktore by mohli zhruba cez vikend alebo v pondelok prasknut. Vravel, ze vikend by sme mali vyuzit - kupit jahody, sampanske, zasoby jedla a zavriet sa do spalne 😀 . Takze sme si zobrali radu lekara k srdcu 😅 .
Momentalne mam vsak taky pocit, ze by tam mohla byt aj cysta... alebo co by to mohlo byt?? Na uhniezdovanie je asi priskoro... Mate podobne skusenosti? Dakujem za vase rady! 🙂

kamillka100
2. bře 2011

@veronika19833 tazko povedat, ale ja mam tiez taku skusenost ,ze po ovulacii ked som zacala brat duphaston, tak ma pobolievalo brusko az kym som nedostala mrchu, neviem ci nahodou neberies duphaston, moze to byt z toho

kamillka100
2. bře 2011

@jika10 akurat citam tvoj prispevok a zaujimalo by ma, ze ci necitis vajecniky, lebo mna boli pravy vajecnik, ale uz 3 mesiac len pravy, neide mi to do hlavy, vsak by sa mali striedat a stale mi narastol folikul na pravom, divne to je, dufajme ze ovulka bude aj bez clostilu, drzim palce 😉

gabriellka
2. bře 2011

@veronika19833 alebo sa ti tá ovulka posunula a je až dnes. ak bolesti prestanú dnes - zajtra, tak podla mňa to mohla byť aj ovulácia 😉

veronika19833
2. bře 2011

@kamilka100 - ano, beriem duphaston... :( no fakt neviem, co robit. Clostil som dobrala teraz 3. cyklus, takze zacinam pauzu. Aj pri prvom cykle uzivania som mala taketo mierne bolesti a potvrdila sa 5cm cysta... ☹ . kaslem na to, lebo sa asi z tej neistoty zblaznim... ☹ 😒

veronika19833
2. bře 2011

@gabrielka - juj. bodaj by si mala pravdu! Keby to tak vyslo.... Aj lekar vravel, ze by teraz mohli byt aj dvojicky... Ved uvidime. 😉

gabriellka
2. bře 2011

@veronika19833 ale ja beriem tiež duphaston a bolí ma z neho brucho ako pred mrchou. A to očákavam mrchu až budúci týždeň. A bude určite, lebo dr.mi na flm povedal, že tento mesiac nemusím ani dúfať a uvidíme sa po menzese ☹

veronika19833
2. bře 2011

@gabriellka - neboj - raz to urcite vyjde! A mozno aj motyka vystreli tento mesiac - co my mozeme vediet, ako si to priroda zariadi ;).
BTW - Baby, normalne ma zacina zrat to, ako mi niekto moze povedat, aby som na babo nemyslela, ze vraj sa potom nedari, lebo sa velmi snazime a neviem sa uvolnit... pocula som uz dost takychto nazorov... No chapete to??! To sa lahko povie, ale tazsie urobi ☹..... A myslim, ze ten co to nezazil, nepochopi....

petuska123
2. bře 2011

ahojte baby .mozem sa vas spytat na otazku????po uzivani clostylbegytu ste mali kratku mrchu???ja som ho prvy krat uzivala pred IUI a bola len 3 dnova.

jania023
2. bře 2011

@veronika19833 Myslim ze nemas pravdu, jà som nehohla otehotniet viac ako 10 rokov aj ked som vyskusala od ludovich liecitelov,byliniek,IVF vsetko a nic 😒 Pravda je ze je to v psychike lebo jà som tym bola priam posadnuta...a nakoniec??som sa na to vyprdla lebo uz som bola zrela na psichiatriu..po nejakej dobeani neviem akej som dostala chripku aspon to tak vyzeralo ze ju uz uz dostanem,slabost tavrate a tak...no a ta moja chripka ma za 2dni 3 Rocky a vola sa Dianka 😀 Ja viem ze sa to lahlo hovory ale pokial to nedas von z hlavy tak to nepojde viem o com hovorim...akodlho sa snazite??

jania023
2. bře 2011

@petuska123 Nie jà som Mala ako stale ziadna zmena

petuska123
2. bře 2011

@jania023 aha tak nic...

nathali
2. bře 2011

Tabulka 2.3.2011

Snažilky:
pici..................27r....snž.....25m.....54DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....51DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......35DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......35DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......31DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........25DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....24DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................23DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....22DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......22DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........16DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........15DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........14DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........14DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................13DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................11DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........10DC....(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......5DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m.........2DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....11tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......10tt..........(snž..3r)
jessika............27r........//...........(snž.3m)