Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
17. bře 2011

@puckal tak jestli duch tak je to dobrý néé? jinak nevadí, že klesla, může to být pokles progesteronu!pokud není ms tak držím moc pěsti....měla jsi si vzít test sebou do práce, to nevydržíme do večera 😀

jika10
17. bře 2011

@nathali no to mi povidej, ja jsem dneska sla do prace s takovym odporem, ze by mi to nikdo neveril. Mam nejakou divnou naladu, proste nejak sama sebe nepoznavam

A tobe to v praci utece, neboj

nathali
17. bře 2011

joj babulky ja uz musim bezat ☹ a tak by som s vami kecala
jaaaj ☹
tak sa tu majte zatial @jika10 snad mas pravdu a dnes mi to ujde inak ma asi poraziii ☹
vecer sa asi este zastavim tak papa

kasiopea
17. bře 2011

Ahoj, chtěla bych se podělait o mou zkušenost kterou zrovna prožívám. Poslední menstruaci jsem měla 9.2.2011 brala jsem od 5DC až do 10DC Clostilbegyt, ovulace proběhla 14DC, byla dost silná,píchalo mě v bocích a bylo mi až špatně.
Mám pravidelné měsíčky,ale 31dní. Menstruaci jsem nedostala. Už 10.3 jsem si zkusila udělat těhotenský test a byly tam dvě čárky i když jedna slabá, testovala jsem se každý den ráno a čárky začaly sílit, 16.3 už mám dvě jasné čárky. Bolí mě prsa a bazální teplotu mám každé ráno na 37C.
Včera jsem šla ke svému gynekologovi, protože už předtím jsem v začátku těhotenství potratila,tak jsem chtěla jít dříve at nic nezameškám.
Doktor mě prohlédl,na ultrazvuku nic nebylo vidět,což se dá ještě pochopit. Poslal mě at si odeberu do zkumavky moč,že udělají tady těhotenský test a podle toho se rozhodnou vzít krev na HCG. Sestřička udělala klasický test,takový ten papírový,měla ho asi za necelou minutu hotový s tím,že je tam jedna čárka. Nechtěla jsem tomu věřit,doktor mi tedy pích injekci na vyvolání mestruace a říkal že kdybych byla těhotná,tak by mi menstruace nepřišla a prý se miminku nic nestane.
Hned jak jsem přišla domů, tak jsem si okamžitě udělala test a měla jsem tam dvě silné čáry, volala jsem zpět k dokrotovi,ale ten mi nic kloudného neřekl, že prý testy se mohou mílit a že počkáme ještě týden. Dneska ráno opět dvě silné čáry,dokonce více než včera. Nevím co si o tom mám myslet,setkaly jste se už stím? Nemůže vyvolávací injekce na menstruaci miminku případně ublížit?

lifinka
17. bře 2011

@kasiopea teda tak to je mazec, asi bych šla k dr., a požádalo o krev na hcg a néé aby ti dělali těhutesty, co mu to udělá, když by to vzal krev?Nebo hold bych si zaplatila 200kč v laboratoži a na vlastní žádost udělala odběr krve na hcg.Nevím, můj gyndař mi bral krev po týdnu takže 2x a žádný test jsem tam nedělala....a když ti sílí testy brala bych, že jsi těhu?

jika10
17. bře 2011

@kasiopea A neni mozny ze u doktora maji TT s citl. 25 a ty doma delas s citl. 10??? Ale asi jak pise lifinka, chtela bych odber krve. A pokud jsi hodne ze zacatku, tak na utz opravdu nemusi byt nic videt

kamillka100
17. bře 2011

@kasiopea presne tak, najlepsie by bolo keby ti zobral krv na Hcg, ale ked test mas pozitivny, tak nie je co riesit, mrcha neprride a neboj sa, citala som niekde,ze babu to nemoze uskodit, vraj to len posilni plod, ale co je na tom pravdy neviem, myslim si, ze keby dr . vedel ze to moze ublizit, tak by urcite nadal vyvolavacku, drzim palce

sysinek
17. bře 2011

@kasiopea
neboj... vyvolavacka mu len pomoze sa lepsie uhniezdit... 🙂 🙂 hlavne nestresuj a bud v klude...

lifinka
17. bře 2011

@puckal už jśi doma?

veronicka33
17. bře 2011

ahojte holky zase to pichanie vo vaječníku hroznéééééé kedy to prejde? ☹ raz na lavo potom na prvo no hrúúúúza už nech je pondelok poviem to dr že ma celý týžden picháááá 😒

veronicka33
17. bře 2011

@lifinka ahoj čítam tu že čo si písala puckal 😒 no ja idem práve v pondelok na krv kôli tomu progesteronu,nakukla som do karty ked som išla od dr ☹ tak som zvedavá ☹

veronicka33
17. bře 2011

@jika10 to asi ano stále sa tam štúúúram 😀

veronicka33
17. bře 2011

nevšímajte si to zase mi to nejde kašlem na to 😀

jika10
17. bře 2011

@veronicka33 No tak tu tvoji dnesni teplotu uvidime zitra, no 😀

jika10
17. bře 2011

Holky, uz jsem doma z prace, no to je takova parada 😀 A zitra je cela kancelar na horach, juchuuuu bude mejdan 😀

jika10
17. bře 2011

Joooo a jsem peeeekne ztahana, asi dneska pujdu brzo spat. Ale hooodne brzo, spise brzicko 🙂

veronicka33
17. bře 2011

@jika10 ahojky no ja len tak som to skúšala od kedy som dala tu teplotu dopredu tak sa mi to nejako motá 😀 fúúúúú ale dnes sa cítim nejak divne stále ma pichá vo vaječníkoch raz na jednej o chvílu na druhej strane a teraz mi je na bl éééééé 😀 v pondelok idem na odber na progesteron že vraj tak uvidím ☹

jika10
17. bře 2011

@veronicka33 Tak uvidis co to bude, treba mimco. Ale radeji nic nezakriknout. Ja jsem hrozny slaboch a nemuzu prestat s merenim teplotek. No a ja jsem dneska uplne grogy a ne ze bych se v praci predrela. Jo a s tema teplotama na FF, tak tam ja kdyz jsem chtela vedet kdy bude ovulka, tak jsem taky zadavala teploty do predu a blbnulo mi to jenom jednou a ted maka bez chybicky.

nathali
17. bře 2011

ahojky holky tak som u vas konecne 🙂
zajtra musdim hned rano bezat na urad prace a potom do prace tak si vydychnem az ked budem doma 🙂
@kasiopea tak to je pekne divne s tymi testami ja by som si na tvojom mieste myslela ze si tehu a mozno mal dr len zly test ved nie je mozne aby ti tolko testov klamalo a ked tak pockaj ten tyzden ta inekcia mimisovy neublizi len ho posilni alebo keby si to nevydrzala tak chod na krv ako pisala lifinka
drzim palceky aby to nakoniec dopadlo dobre 😉 a ked by sa ti dalo hod nam sem tvoje testiky

jika10
17. bře 2011

@nathali No ahojky, tak jaky to bylo dneska v praci. U me hrozny vopruz a navic se to straaasne vleklo. No a navic jsem uplne grogy, asi pujdu zachvilku spat. Dam partii karticek a supky dupky do pelisku. Navic v TV nic nedavaji

nathali
17. bře 2011

@jika10 no dnes to bolo o hubu chcelo sa mi spat jak prsalo a nic sa mi nechcelo totalne som to flakala ale kupodivu normu som splnila 😀 som rada ze uz som doma mi tv nepozerame priatel stiahol film tak pozera ja som prisla na chvilku sem kuk ze co nove sa tu udialo 🙂 a asi si pojdem knihu citat 😀

jika10
17. bře 2011

@nathali No jo, ja jsem taky unavena asi z toho pocsicka. Kdyz neni slunicko, tak neni ani nalada na nic. Zavidim ti knihu, me ty objednany stale nedorazily. Musim tam zitra zavolat jako co s tim, ze uz se 14 dnu nudim

jika10
17. bře 2011

@nathali My mame stazeny fil sexualni praktiky pozemstanu, mam to na doporuceni od kolegyn z prace, aby se manza naucil mirit na cil, aby se uz povedl mimisek. Jeste jsme to nevideli, ale ja to zkoukla jen tak narychlo nejake pasaze a myslim, ze rto bude psina 😀 A zitra v praci dostanu Avatara. Byla jsem sice v kine na 3D, ale po 20 minutach se mi udelalo spatne a tak jsem tak dalsi 3 hodiny sedela s manzou se zavrenyma ocima, protoze on to chtel videt 😀

nathali
17. bře 2011

@jika10 juu avatara som tiez videla ale nie v 3D a je to super aj ked mna to zo zaciatku apsolutne nebavilo no potom som sa zadivala 🙂
no a tie sexualne praktiky pozemstanu poviem priatelovi aby to stiahol a skuskneme si to aj my 😀

jika10
17. bře 2011

@nathali No tak doufam, ze se Vam to bude libit. My to snad zkoukneme o vikendu u nasich 😀

nathali
17. bře 2011

@jika10 ja by som chcela este dnes nech to skusi najst na nete a stiahnut ked vravis ze je to dobre 😀 len ci ho to bude bavit
asi sme tu len my dve a baby uz asi spinkaju 😕 🙂

jika10
17. bře 2011

@nathali No ja uplne nevim, jestli je to dobre, ten cca dvouhodinovy film sem zkoukla v urcitych castech kam sem klikla a chvilku koukala a myslim si, ze by to mohlo byt dobre. Alespon kolegyne kdyz mi to trochu vypraveli, tak byli smichy uplne hotovy.
No jo, rano brzo zmerim teplotku 😀 vstanu a musim do prace, takze taky pujdu zachvilku spat

puckal
17. bře 2011

@lifinka ahojky, až ted jsem dorazila. Duch tam je, ale slabý. MS nikde. Víkend ukáže. Zítra nebudu testovat a zkusím zase v sobotu a dám vědět. Ale na MS nic necítím....ale ani na těhu 😒