Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
17. bře 2011

Ahojky holčiny, někdo říkal že o víkendu bude testit??? Nathali? Kamilka?? Jsem na vás zvědavá, nakouknu. Držím pěsti 🙂

jika10
17. bře 2011

@nathali No ted sem koukla na zacatek a bude to faaakt dobry, jsou tam dobry prirovnani. Tak uz se tesim, az na to budeme koukat i my 😀

nathali
17. bře 2011

@puckal ukaz nam testik 🙂 ja som zvedavaaaaa
no a myslim ze kto bude cez vikend testi budes asi ty a kamilka 🙂 ja som posera a radsej asi este pockam 😀
@jika10 no snad ho to bude bavit uvidim potom ti poviem 😀 joj ani mi nehovor aj ja idem na rano do prace ☹ a tak sa mi uz teraz nechce ☹

jika10
17. bře 2011

@puckal Tak drzim palce, dokud neni MS tak nadeje je vzdycky. Snad tam mrcha mrchovata nedorazi alespon 9 mesicu 😀

jika10
17. bře 2011

@puckal Ja budu o vikendu sice v nedeli 12 DPO, ale testit taky nebudu, jsem posera a bojim se toho zklamani, radeji vydrzim 😀

jika10
17. bře 2011

@nathali No tak to budu zvedava na tvoje dojmy z filmecku 😉

Holky, normalne se mi na brade dela beda travnicek a boli jako cert 😒 Takze zitra asi venku za kocicku nebudu ☹

nathali
17. bře 2011

@jika10 ja som tiez posera 😀
a pred chvilkou som mala slabo ruzovy vytok-par don za vyraz 😅 tak nevim ze ci to bude mat u mna zmysel testovat
@puckal no na teba som zvedavaaaa a budem ti moc moc drzat palceky 🙂

puckal
17. bře 2011

@nathali foto bohužel nemám, nefunguje foták.....a ani nevím zda by to šlo....

jika10
17. bře 2011

@nathali nehaz flintu do zita, nejake spineni byt prece muze, kdyz se mimisek do tebe zakousava 😉

puckal
17. bře 2011

@jika10 @nathali- tak aspon potom budete mít pěkné // tlustice 😉 Do kdy chcete vydržet???

nathali
17. bře 2011

@puckal ☹ no tak to ma mrzii ☹ urcite by to slo bola ta druha taka ako tie v IP co som ti poslala??

puckal
17. bře 2011

@nathali to ještě nic neznamená, vždyt ti MS už mešká 5 dní??

nathali
17. bře 2011

@puckal no ak mi ms nepride v nedelu a ani pondelok tak by som asi testla cez tyzden a hned sa objednala k dr.

nathali
17. bře 2011

@puckal no ako sa to vezme este myslim nemeska lebo som 31dc a ked som mala lieky tak chodila na 28dc a bez liekov 30alebo az na 35dc takze mozno meska 1den ale skor beriem ze by mala prist az na 35dc takze by som to mala v nedelu alebo v pondelok dostat tak preto cakam

puckal
17. bře 2011

@nathali no po zaschnutí to trošku je vidět....no poku to je těhu, tak ms nepřijde a těch pár dní prostě musím vydržet, než se to ukáže. Nebo je to neprosperující, když neroste HCG a prostě to odejde s opožděnou MS....

jika10
17. bře 2011

@puckal No ja se budu snazit vydrzet co nejdele. Navic mam doma testy jen s citlivosti 25 a do lekarny jsem leniva chodit 😅 , takze si stejne budu muset pockat, i kdybych nechtela. Mozna to zkusim 14 nebo 15 DPO pokud nebude driv mrcha a nebo az po terminu MS.

puckal
17. bře 2011

@nathali nepřijde, určitě, musí se věřit do poslední chvíle 😉 Mě mešká 2 dny, ale když jsem nebrala prášky, tak jsem jí měla i za 60 dní.....zlaté prášky 😅

puckal
17. bře 2011

@jika10 no tak v týdnu......nebo někdo chce testit v pondělí, první jarní den, že by mohl být štaastný 😀

nathali
17. bře 2011

@puckal myslim ze teraz zostava len cakat ale ja dufam ze to dobre dopadne ved bolo uz vela bab ze mali skoro nijaku ciarku a potom mi odrazu stmavla a vsetko bolo ok 🙂 tak dufam ze je to aj tvoj pripad 🙂
@jika10 no ja by som ked tak testla az 15dpo alebo az neskor ved uvidis pokial vydrzis cakat 😀

puckal
17. bře 2011

Tak vás musím opustit přichází MM a má roupy 😀 Jdu se mu trošku věnovat, zítra máme dovču, máme zařizování a budeme si potom užívat i bez sluníčka 🙂 Pa pa a nesmutněte tady, je jaro a brzy se na nás všechny dostane, přiletí mimnka s vlastovkami, ještě se vychřívají 😉

nathali
17. bře 2011

@puckal ja dufam ze zrazu sa tu vytvori skupinka tehuliek a medzi nimi budeme ved predsa ide jar tak by sa to uz mohlo na nas nejak odrazit 😀
no ja som sa po praskoch celkom dala dokopy a uz nemam take dlhe cykly ako som mavala len teraz tajne dufam ze mila pani mrska bude taka laskava a svoju pracu na 9 mesiacov odlozi a spravi si dovolenku 🙂

jika10
17. bře 2011

@nathali No ja myslim, ze aby mela mrcha dovolenou alespon 9 mesicu si tady preje kazda z nas vzdy po ovulce 😀 A taky verim, ze s jarem to bude lepsi a lepsi, priroda se taky zacina po zime probouzet. Bude vic slunicka, vic usmevu a zadne deprese a zivot bude hnedka krasnejsi 😀

No a ja jsem si treba dneska chtela vzit domu to slunatko, co se narodilo v Olomoucke zoo, ale maminka slonice ho nechce. Tak jsem rekla, ze si ho klidne vezmu. Alespon nejake miminko by bylo 😀

jika10
17. bře 2011

@puckal No tak si uzij dovcu. Ja ji mela minuly tyden v patek a to byla teda lahoda 😉

Tak pampalala 😀

aduskatt
17. bře 2011

@nathali tak snad aj na dlhsie ako 9🙂)) jA by som zniesla aj rok a pol

jika10
17. bře 2011

Tak holky, jdu spat. Teda do vany a paaak do postylky, dneska bez sexu, paaac manzilek uz spi 😠

kasiopea
18. bře 2011

Ahoj holky, taky jsem už uvažovala že si nechám vzít hcg jako samoplátce,ale u nás v Opavě je asi všechno jinak. Tady to stojí 500kč.Přikládám sem těhu testíky,dneska ráno jsem si ho nedělala,zkusím to zítra. Doufám,že těhotná jsem a příští týden se už nenechám odbít a budu trvat na hcg v krvi. K doktorovi jsem přešla před půl rokem, měl všude dobré reference a každý si ho vychvaloval,byl můj ošetřující doktor i v nemocnici když jsem tam ležela kvůli prvnímu potratu. No snad to všechno dobře dopadně.

jika10
18. bře 2011

Dobre rano holky, tak ja jsem v praci, ach jo. Jinak u nas prsi a je hrozna zima. A to jsem zimu nechtela uz videt az do listopadu. Obcas mi pripada, ze mezi tim destem jsem videla i male snehove vlocky, ale fuj, co nam to to jaro dela 😠

Jo a ja jinak dneska takhle http://www.fertilityfriend.com/home/333757 , pomalu ale jiste stoupam do vysin a cekam, kdy to spadne do nizin a prijde mrcha

@kasiopea No povim ti, ze to nejsou zadni duchove na testikach. Uvidis, trvaj na krvi, kdyz nebude nic videt. Drzim palce aby mimisek v brisku byl 😉

kamillka100
18. bře 2011

ahojte baby, no mne dens teplota klesla ☹ , asi pride zajtra mrcha, no nevadi, co uz 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

jika10
18. bře 2011

@kamillka100 Neves hlavu, uvidis jaka bude teplota zitra. Me pripada, ze mas na mrchu jeste cas, kdyz jsi mela posunutou ovulku, tak bude posunuta i MS. Treba pokles znaci uhnizdovani 😉 Musis verit

kamillka100
18. bře 2011

@jika10 no uvidime, ako na mrchu sa necitim, ale neviem preco sa mi zda, ze mrcha zajtra pride, aspon usetrim tehot.test, idem volat do car a objednat sa 😉