Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
4. kvě 2009

no tak snad to vyslo,aj moj drahy pozeral na ten test a ovedal,ze tiez tam vidi tienik a vidime ho tam vsetky 🙂 uvidis ked testnes za dva dni urcite bude silnejsi 🙂

michamicha
4. kvě 2009

moa, když si tu fotku oddálím, tak je vidět mnohem víc 😕

moa
4. kvě 2009

no nam sa to oddialit neda ale aj tak ju vidime 🙂
moja kolegina z prace vcera porodila dievcatko je to krasne a tak trochu mi z toho ostalo aj smutno.oni jeden mesiac prestali pouzivat akukolvek ochranu a na druhy uz bola tehu.ake to ma dakto jednoduche a my vsetky sa musime takto trapit.tak som si trochu vcera poplakala a snad tento mesiac 😉

nela00
4. kvě 2009

michi ktory si dpo?

michamicha
4. kvě 2009

moa, nesmutni, moje sestra to měla stejný, přestali používat ochranu a první měsíc prošvihli ovulku, tak další měsíc udělala ovu test a hned byla v tom...
tenhle měsíc to určitě vyjde nám všem, je přece máj, lásky čas 😉

moa
4. kvě 2009

micha ved ja viem a ja budem mat este ku tomu meniny, tak snad ako darcek nic ine nechcem to by mi stacilo 🙂
aj ti je nejako divne od zludkla alebo na to by bolo este priskoro,ja ani neviem kedy sa zacnu prejavovat tehu priznaky ci az po 1mesiaci alebo to moze byt aj skor

michamicha
4. kvě 2009

nela, tipuju to tak 8DPO, mám pomalý poovulační vzestup teploty a zase mi klesá až po MS ne před MS...a podle hlenu byly plodné dny 20-22DC, teplota mi začla stoupat až 2 dny na to...

moa
4. kvě 2009

kocky ja bezim do obchodu idem si urobit radost a daco kupit videla som pekne postelne obliecky,tak sa aspon potesim dacim 🙂

vsetkym pekny zbytok dna

katuska15
4. kvě 2009

Micha ja tam tiez vidim aj tu druhu /... 😉 je to na dobrej ceste...ale zajtra netestuj skus tak o 2 dni...HCG stupa kazde 2 dni...drzim palceky... 😉

prdecek
4. kvě 2009

ahojky,
tak sem dojela domů, na krev jdu až ve čtvrtek, ale byla jsem na ultrazvuku. řekl mi rovnou že je strašně brzy, že jsem dneska 4+5 a že když nebude nic vidět tak nic není ještě ztracené. Ale řekl taky že vidí náznak dutinky, ale nemůže na stropro říct že je to ono. Na kontrolní ultrazvuk jdu v pondělí a to už mi řekne na 100%. Jinak vysoká sliznice je, tak prý uvidíme.

Micha já tam druhou taky vidím 🙂

prdecek
4. kvě 2009

jinak u zubaře 1 malý kaz, takže mě vrtala 😝 ale přežila sem to 🙂

kri
4. kvě 2009

Prdečku, tak to je supeeeeeeeeeeer! Moooc gratuluji! 😵 4+5 je ještě brzo, le příští týden už tam určo bude něco vidět!

luuca2
4. kvě 2009

Ahoj prdečku. Tak to bude určitě těhu 😀 . Já byla u dr taky moc brzo 4+2 - nic nebylo vidět a pak 5+1 a gestač. váček byl 4mm velký a pak jsem tam šla po týdnu 6+1 a to už vyrostl na 16mm. A nemůžu se dočkat na příští úterý 12.5. a to už by mohlo být vidět i srdíčko když budu podle PM 8+1.

prdecek
4. kvě 2009

no stejně ten uzv byl zajímavý, viděla jsem celou dělohu, vaječníky a v nich ještě neuzrálá vajíčka, no skvělí to bylo a ten náznak dutinky byl velký 2mm, tak su zvědavá. mám z té krve strach. toho 29.4. byl výsledek kreve 8,46 tak to bylo prej negativní. Ale dr. mi řekla, že sem taky mohla mít ovulaci později. no nevím, uvidíme. 🙂

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Tak už jsem opět zde, nešel nám v práci net, už jsem z toho byla celá nervózní 😝

Prdečku, no super zprávička. Uvidíš, že ve čtvrtek v krvi bude už krásné HCG a v pondělí uvidíš vašeho mimíska 😵

Micha, mě se taky zdá, že nějaký stíneček na testíku vidím 🙂

Ahoj Kri, těhulko, už 15tt, to je teda něco. Tabulku doplním 😉

Moa, i tobě doplním aktuální údaje do tabulky 😉

prdecek
4. kvě 2009

leni snad jo 🙂

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Amisa, ty už mazej domů z práce a koukejte sexíkovat 😀

Prdečku, uvidíš, všechno bude v pořádku 😵

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Kri a ty jsi stále v práce nebo už to tam se šéfovou nemůžeš vydržet? 😉

prdecek
4. kvě 2009

začínám v to fakt věřit!!!

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

to je dobře, takový pozitivní přístup je potřeba 😉

prdecek
4. kvě 2009

😀 no mám před sebou na stole ty těhu testíky a pořád na ně koukám, pač tomu nemůžu věřit pořád 😀

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

to ti věřím, já jestli se toho někdy dožiju, tak tomu taky nebudu věřit 😀

kri
4. kvě 2009

Leni, ještě pořád trčím v práci, ale od června už bych opravdu ráda byla doma. Od 15.5. mám na týden dovču, tak to snad rychle uteče. Budu sice pořád min. jednou týdně do práce dojíždět, ale už to bude jen na mě! 😉 😝

lenka_bohousek
autor
4. kvě 2009

Kri, tak to už fakt rychle uteče, kór když mám dovču. No a pak už si budeš užívat volníčka 😝

moa
4. kvě 2009

tak som tu zasa zaujimala by ma jedna vec meni sa hlien v tehotenstve alebo zostava rovnaky?
toto by ma velmi zaujimalo nikde som o tom necitala este

michamicha
4. kvě 2009

no mě by to taky zajímalo 😉

moa
4. kvě 2009

mozno by nam mohla povedat luuca ak tu este je ako sa to u nej prejavuje

luuca2
4. kvě 2009

tak holky, s tím hlenem je to fakt jiné než když nejste těhu.
Já ho mám teď docela dost a nosím intimku. Ale začalo to asi tak cca před týden. Dřív jsem ho měla jen pár dní v plodných dnech a pak nic.

moa
4. kvě 2009

luuca a je priesvitny alebo kremovy,prepac za take hlupe otazky ale fakt sa to tu nikdy nerozoberalo.ved nakoniec aj mozno podla hlienu sa moze vediet ci si tehu nie?

prdecek
4. kvě 2009

holky víte co nechápu??? tabulku ukazují že hcg 4 týdny od posl.menstr. mají být v rozmezí 3-463 a já měla 8,49 a bylo to jako negativní. co vy myslíte???