Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
17. led 2012

@mijadave ja si myslim, ze nemozes si dovolit este povedat ze ostanes pri 2 detoch 😀 😀......vidis aj ja dufam, aj kazda z nas..ako s dietou.drzis sa este?

mijadave
17. led 2012

@manamani1 ja viem, no pomaly to vzdavam s tretim babom... 😒 ale nie s dietou 😉 pokracujem, dnes som len na ovoci a zelenine... 😉 dari sa mi ju drzat 😉 vcera som urobila svoj osobny rekord v piti tekutin, vypila som za cely den cca 3,5l, co som normalne vypila tak za 3 dni 😀 ale to nie je na skodu, zvyknut si pit viac, len to chodenie na wc kazdu chvilu je na nervy... 😀

manamani1
17. led 2012

@mijadave no to som rada, čo sa týka diéty🙂

mijadave
17. led 2012

@manamani1 ja tiez, uz je to lepsie... len najhorsie je, ked mm vecer dojde a nieco fajne zacne jest a rozvoniava to... ale zatial som vzdy odolala 😀

antana123
17. led 2012

@mijadave ☹ to mi je líto

antana123
17. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂

mijadave
17. led 2012

@antana123 dakujem, to je v pohode... zas som sa nechala grafom namotat... 😠 no co, ideme dalej...

kessica
17. led 2012

@lorreine a co je to DPO ??? ako den po ovulacii ? ci ako ?? ak je to to tak 12 dni po. . . 05.01 som mala 🙂

mijadave
17. led 2012

@kessica ano, DPO je den po ovulacii 😉

kikai
17. led 2012

kocky,chcela by som sa opytat,ako to je ked snazime o babo,a mm je chory(od dnes berie antib)treba so snazenim prestat?prosim IP

jania023
17. led 2012

@jeny vo ved to ja som vzdy chcela mat velku rodinu a po malej som sa zacale snazit hned ked mala rok..no a v marci uz bude mat 4rocky a stale nic 😒 to je uz na porazenie..ale asi to uz necham tak a pobjednam sa do caru lebo m ojej malej sa uz sniva o sestricke,ona uz ma pre nu aj meno ze Anetka 😀 a po nociach sa hra z barbinou ze pod Anetka 😢 Je mi smutno ked to pocujem 😢

jania023
17. led 2012

@mijadave ja tiez bielo tak mozeme sa rozculovat dve 😀

jania023
17. led 2012

@mijadave jeeej aj ja som na diete a dnes mam ovocie-zeleninovy den 😀 idem uvarit zeleninovu polievocku a mixnem ju nech neumrem od hladu 😀

jania023
17. led 2012

@manamani1 na tvoju odpovet v cerajsiu na clostil a dufik..tak niekto ano a niekto nie ...ja napr nie,ale problem moze byt u mna v priechodnosti vajecnikov

mijadave
17. led 2012

@jania023 to ma mrzi, no uz nie som sklamana, neriesim... 😉 aj ja mam dnes ovocno-zeleninovy den 😀 tiez mas tu 90-dnovu dietku? ja mam na obedik duseny karfiol na cibulke s troskou kukurice, cerstvou nastruhanou mrkvou a redkvickou 😉

jania023
17. led 2012

@mijadave ano aj ja som na nej,mne staci bohate polievocka lebo je husta takze ok a aj ju lubim 😀 no a zajtra mame mesko co budes varit?ja nemam ani ponatia 😝

lorreine
17. led 2012

@kessica Tak ako pise mijadave, je to ukazovatel, ktory den po ovulacii si. Skus testovat zajtra z ranneho mocu.

mijadave
17. led 2012

@jania023 a kolky den ju drzis? ja som dnes 8.den, takze uz len 82 😀 este neviem, asi to, co pisu v knihe... alebo si pozriem alternativu tu: http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21 tu su vraj receptiky, co sa daju pouzit, zatial som nasla len tuto stranku, urcite su aj dalsie... len na tejto sa musis najprv zaregistrovat 😉

jania023
17. led 2012

@mijadave ja este len 4den takze este veeela dni mam pred sebou,ale ja asi neukancim 90 dni lebo mne treba schudnut 6kg za 56 na 50 a potom na nu kaslem 😀 ty mas aky ciel?

elys
17. led 2012

@mijadave mnam 🙂

manamani1
17. led 2012

@mijadave moja, vcera som dostala tu vyvolavacku, dnes rano, uz aj vcera vecer som mala ruzovy vytok, a dnes mam len take hnede spinenie....ako ked inokedy mi koncila mrcha, moze sa to povazovat za 1DC??

mijadave
17. led 2012

@jania023 no ja mam ciel schudnut co najviac 😀 vies pri mojich 158cm som mala 70kg a to je kus vela, nieco zislo pred dietkou, no a po 4 dnoch dietky som mala 1,5 kg dole... takze pekne... teraz sa nevazim, ale rada by som zisla na svojich 52 kg, ak nie, tak aspon na 56kg 😀 takze predomnou tiez dlha cesta...

mijadave
17. led 2012

@manamani1 myslim si, ze ano 😉 co si myslite ostatne? ja so spinenim na zaciatku ms nemam skusenost, mne sa rovno rozbehne... 😉

manamani1
17. led 2012

@mijadave aj ja som ola doteraz takto, toto mam prvy krat v zivote!!!!a ruzovy? taky som este nevidela...

jania023
17. led 2012

@manamani1 nie to nieje 1dc 😒 to budes mat este tak asi 2-3dni a potom sa mrska rozbezne

manamani1
17. led 2012

@jania023 aha, lebo teraz neviem, ako zacat s clostilom, ze ci mam pocitat aj dnesny den alebo ako, lebo toto som nikdy nemala takto, dakujem! 😉

jania023
17. led 2012

@mijadave ja som nejak zahadne pribrala rok po narodeni malej co my ale bolo divne ze po porode som bola chudsia nielen na vahe ale tak vseobecne asi pol roka rok nato puf a vsetko male 😠

jania023
17. led 2012

@manamani1 pockaj este mas nato 3 dni 😉 aku mas teplotku mozno aj podla toho by si mohla zistit kedy dorazi ms 😉 ale ja by som brala ako prvy den cyklu ruzovu az cervenu krv nie toto hnede cudo 😀 ja som to mavala take na konci cyklu ked som pila alchemilku ze niekedy aj 12dni 😖

mijadave
17. led 2012

@jania023 ja som pribrala aj po porode, no stiahla som to na 56-57, co bola vcelku fajn vaha... no zacala som priberat, ked mi zacal haprovat cyklus a pri clostile... a tiez uz doma nemam poriadne co obliect... 😠 dufam, ze mi to pomoze zhodit, ved zacinam aj cvicit 😉

manamani1
17. led 2012

@jania023 ja som tonemala nikdy. teplota vcera vyzerala na mrchu, dneska krááááásne 😠 😠 😠 😠 😠 😠 stupla, asi kvoli vyvolavacke, och to moje telo je uplne mimo 😀 😀 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/38998a