Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
1. únor 2012

@manamani1 sak to takze neviem kedy pride a na zajtra uz test nemam 😒 😒 sice priznaky citim ale . . . .

manamani1
1. únor 2012

@kessica nevadi poistite to..graf?videla som ho uz?lebo tolko grafov vidim denne, ze uz si ani nepamatam koho je ktory?

kessica
1. únor 2012

@manamani1 aku myslis tu bazalnu tepltu ? ja si ju nemeram 😒 ale mala by som zacat 😖

manamani1
1. únor 2012

@kessica ano bazalku, moja teraz musim ist, vecer popiseme.cmuk 😉

kessica
1. únor 2012

@manamani1 oki sak ja tiez pojdem do prace a pridem az okolo 21:00 tak sa hadam vidime ak nie zajtra dam info 😉

janusa_
1. únor 2012

@harley26 ja dnes beriem posledny den clostyl, a vajecniky som trochu citila ale mam pocit ze z clostilu som aka si nafuknuta naliata ani neviem ako to vyjadrit. Uvidime v pondelok ako dopadneme na folikulometrii ale snad bude vsetko v poriadku 🙂

gabinka41
1. únor 2012

@mijadave dakujéééém 😉

ika84
1. únor 2012

@manamani1 moj to stíha, konecne ma tolko kolko chce 😀

kessica
1. únor 2012

baby ako je to s tym duphastonom a ovulkou? Mam z toho mensiu depku co teraz bo som zacala druhu krabicku uzivat a som 14DC a podla ovu testou mi ovulka este neprevehla 😨

antana123
1. únor 2012

@ili08 testy jsou 13,14,15DC
@zuzi_k tak držím palce at krev dopadne dobře 😉

antana123
1. únor 2012

Ahojky jsme zpět z centra dopadlo to OK i spermio tak pokud u mě dopadne dobře HP tak nás čeká v březnu IUI 😉

janusa_
1. únor 2012

@kessica pokial ja viem tak duphaston ovulku brzdi..

janusa_
1. únor 2012

@antana123 gratulujem k dnesnemu dnu. Drzim palce nech HP dopadne dobre🙂

antana123
1. únor 2012

@janusa_ moc děkuju 🙂

kessica
1. únor 2012

@janusa_ ale tak preco ho mam brat teda :( ja to nechapem dnes som si robila ovu test a nic ☹

janusa_
1. únor 2012

@antana123 neni zac🙂

janusa_
1. únor 2012

@kessica ja sa v tychto veciach velmi nevyznam, mne len dr. povedala ze bez clostylu a nasledne pregnylu ovu pri liekoch na upravu cyklu- duphaston a pdobone nebude..

majkushka
1. únor 2012

@manamani1 a ešte padanie vlasou ale neskutočne ešte mesiac a budem plešava 🙂

mijadave
1. únor 2012

dievcata, ja tomu nerozumiem... ovu testik vobec nesilnie ☹ len slabulinka ciarocka... ☹ bojim sa, ze bude anovulak... foto Vam sem nehodim, lebo sa mi vybil mobil a nabijacka ostala v praci 😠 ako naschval 😠 no nic, idem si ja lahnut, nieco sa o mna pokusa, skrabe ma v krku a citim sa hrozne... no idem to rychlo vypotit.... 😉 pa

manamani1
1. únor 2012

@majkushka mne aj bez clostilu,ale teraz mam revalid sampon...

janusa_
1. únor 2012

@kessica a dr. ti co nato hovori? Velmi sa v tom nevyznam ale dr povedala ze ak potrebujem lieky na urpavu cyklu tak prirodzene bez clostylu a pregnylu sa k ovulke nedopracujeme, kedze leiky na upravu cyklu - duphaston a pod. blokuju ovulaciu..

pancuska
1. únor 2012

@ingris no tak to je fakt zaujimave a to si ako mala uz aj davku clostylu???? a co na to dr? ja sa bojim tej priechodnosti jak certa,dneska som bola u dr lebo mam 13dc a mala som tam nejake dominantne tak mi pichol pregnyl 10000IU ci ako sa to pise a tak uvidime.....gynex mi uz dochadza mam len par kvapiek.....ale manzel mi slubil v lete dovolenku jo 😉

janusa_
1. únor 2012

@mijadave a kolky DC si?. mozno si len nevystihla ten presny den. Oddychni si, vylez to nech ta choroba obchadza 😉

kessica
1. únor 2012

@janusa_ no ja som brala prvy duphaston na upravu cyklu aj mi ho upravil presne na 28 den mi prisla mrcha a povedal ze ked mi pride tak na 3DC mam nasadit clostil do 7DC tak som aj spravila a ze 12DC mam prist na kontrolu tak som aj bola dr. ze vsetko je tak ako ma byt a predpisal mi este estrofem na sliznucu ten som mala zacat uzivat hned v ten den a povedal ze od stredy mam uzivat ten duphaston a to je dnes 14DC tak nevie co si mam o tom mysliet .... zajtra tam skocim

janusa_
1. únor 2012

@kessica asi najlepsie spravis ked tam skocis, a nemohla si mat ovulku skor ako 12DC?? ked ti dal lieky na sliznicu tak mozno uz ovu prebehla.. Neviem nechcem ti velmi radit aby som ta nedomotala, sama sa v tom nevyznam velmi, ale skus tam zajst a on ti najlepsie poradi..

ingris
1. únor 2012

@pancuska no to je veru zaujímavé jeden mesiac je to tak a na ďalší inak ja som s toho blbá nebojkaj sa bude to určite v pohode áno užívala som 1,5 tabletky ráno a 1,5 večer doktor mi povedal že ak dostanem tak mám zase užívať to takto isto a mám prísť zase na 13 deň.Ale dnes ma bolia celí deň kríže a bolieva ma podbruško ale nie stále a sem tam ma pichne aj vo vaječníkoch to som zvedavá čo to zase bude 😔

kessica
1. únor 2012

@janusa_ no ale ked som odtia odchadzala povedal ze nech mame co najcastejsie pomer .....

janusa_
1. únor 2012

@kessica aha , ja som tiez z toho domotana 😔 skoc tam a uvidis co ti povie 🙂

kessica
1. únor 2012

@janusa_ no hehe sak aj lekarni som sa bavila o tom a aj oni mi povedali ze nech idem tam k dr ale ze im mam dat potom vediet 🙂

janusa_
1. únor 2012

@kessica lekari niekedy tak vsetko komplikovane vysvetlia ze sa z toho nevymota asi nikto 😅 ale nevadi, uvidis zajtra co ti povie.-)