Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kharik
13. únor 2011

@lucka_0906 jojo, je nás krapet víc 😀 Anetka bohužel přišla po 15 měsících a clostíku 😅

zuzka1.
13. únor 2011

dobre ranko,

natali cakam na teba, testnes, ci???

ja oddnes clostik zase, idem si zacvicit, a piect, varit, pak rechadzka.

kamilka cysticky sa spravia aj za tyzden, to ze ti zmizli znamena, ze ti pravdepodobne popraskali a vysli mrchou von, alebo sa vstreali. ja som s tym mala problem od 17! pravidlene aj 100 cyst, ale mrchou vysli von, raz bola jedna velka, isla laparoskopicky von.

lifinka
13. únor 2011

@kharik vítej, no už jsem si říkala, že na fotce jsi mladinká na 3děti...pak jsem si přečetla dodatek 😉

lifinka
13. únor 2011

@zuzka1. no natty se už dva dny neozvala, jsem jak na trní, snad je ok... ☹

zuzka1.
13. únor 2011

@lifinka urcite je ok, len si uziva vikend asi. Len nech sa ozve, myslim na nu a jej testenie.

lifinka
13. únor 2011

@zuzka1. no doufám, protože je mi divné zrovna u ní, aby tu nebyla, je tu každý den...

veronicka33
13. únor 2011

Ahojte kočky🙂ako sa máme?dnes moj graf 🙂http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d

puckal
13. únor 2011

Ahojky, nemáte někdo zkušenost, když vysadíte ty prášky na úpravu cyklu? V pátek jsem měla večer poslední, a v sobotu odpo jsem měla hrozné křeče a bylo mina zvrazení až do noci a hrozná zimnice, manža zatopil v krbu na 26 a pořád mi byla zima. V noci jsem se zase potila že jsem se 3 krát převlékala. Ted mě břicho pořád bolí, ale jinak než na mrchu. Vůbec tomu nerozumím, nemůže to být cysta? Testovat asi zítra nebudu, nemá to cenu. Můj graf: ://www.fertilityfriend.com/home/330c5d

lifinka
13. únor 2011

@puckal tyjo, tak to jsem nikdy neměla, tak ti neporadím a dnes je ti už lépe?

puckal
13. únor 2011

@lifinka je mi líp, teplotu nemám ale břicho cítím.... no uvidím co se z toho vyklube ☹

veronicka33
13. únor 2011

puckal no to ti neporadím asi si mala vnútornú teplotu,to niekedy býva,fakt netuším,graf nejde otvoriť a ani moj ked ho dám sem:(lifinka ako sa máte?bábenko poslúcha?nebýva ti zle?:(

puckal
13. únor 2011

@veronicka33 už by měl fungovat graf.

veronicka33
13. únor 2011

@puckal ano už ide🙂

veronicka33
13. únor 2011

Puckal ty si otvorila moj graf?🙂

lifinka
13. únor 2011

@veronicka33 někdy je mi dobře z toho zle, je to jako na houpačce, dnes jsem si dala džus a myslela jsem , že poletím na wc je mi dnes blbě....na kontr. jdu až 1.3. takže jsem dostatečně nervózní, je to celý měsíc od min. kontroly...

veronicka33
13. únor 2011

lifinka blbne mi koník,no dávaj si na seba pozor,asi ti nesdol ten džúsik,ja som si kúpila fit loptu 🙂tak sedím pri pc a zároven cvičím:(xixi v sede:(

veronicka33
13. únor 2011

Lifinka videla si môj graf ?čo na to hovoríš?

leeena_4
13. únor 2011

@puckal já jsem takové stavy nikdy neměla a to jsem tu proveru brala 5 měsíců. Takže to bude něčím jiným 😉

lucka_0906
13. únor 2011

@leeena_4 Leni, od piatku na teba dost casto myslim. Dufam, ze sa mas ok.. Vcera sme doma rozoberali, co dalej. Som po tretej davke Clostilu, zajtra ma prist MS, ktoru uz citim..Lekarka mi navrhuje dalsie 3 mes., my sme sa vsak rozhodli dat mesiac pauzu bez liekov (neratam vsak Duphaston) a potom CAR..snad nam tam pomozu...

leeena_4
13. únor 2011

@lucka_0906 to jsi hodná. Jsme s manžou v pohodě a těšíme se do CARu. Uděláš dobře, když dáš jeden měsíc pauzu a pak do CARu. A měla jsi při tom clostilu ovulaci? Mě doktor říkal, že když mi clostil nepomáhá, nebude mi ho dávat ani na ten 3. měsíc, že to pak s těmi mými vaječníky budou mít lehčí v CAR (že nebudou zvyklé tolik na stimulaci a budou reagovat víc). Podle toho, co jsem četla je PCO určitě lepší řešit v CARu už jen kvůli tomu, že tam mají víc zkušeností 😉 Neboj, objednejte se do CAR a už tím se vám uleví 😉

veronicka33
13. únor 2011

@leeena_4 ahoj ako sa máš?kukla si môj graf?je to čudné ukazuje mi že ovu bola na 9 den môže to byt tak?ale neukazuje mi to na grafe že už som 3 DPOčudné dnešný mesiac,alebo tam niečo nemám nastavené? 😒

leeena_4
13. únor 2011

@veronicka33 DPO to ukazuje jen, když máš VIP profil, který občas na pár dní dávají zdarma 😉 . Jinak možné to je, že máš ovulku už 9DC. Hlavně buď ráda, že ji vůbec máš 😉 🙂

veronicka33
13. únor 2011

Lenka inak ma mrzí,ako si dopadla ale aspon vieš čo dalej a možno že budeš skor tehulka ako ja🙂dá sa to nejako upravit ten graf?

kamillka100
13. únor 2011

ahojte baby, vcera som zabudla zobrat duphaston, vadi to? lebo nebude mi to sediet

kharik
13. únor 2011

@lifinka mladinká, letos mi bude 33 😅 ale díky
@leeena_4 určitě vám CAR pomůže
máte někdo problém ne v sobě, ale v manželovi?

leeena_4
13. únor 2011

@kharik věřím tomu 🙂. Jinak u nás je problém ve mě, manža má spermio dobré. Aspoň trocha štěstí 🙂. u vás je problém v manželovi?

jika10
13. únor 2011

Ahoj holky. Tady je muj grafik, tak ja budu cekat na mrchu, myslim, ze dorazi behem pristiho tydne, ne-li rovnou zitra 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/333757

jika10
13. únor 2011

Divny je, ze se na mrchu vubec necitim. Bricho me neboli, prsa me neboli, proste nic, tak nevim co se deje

veronicka33
13. únor 2011

caute holky🙂http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d 😒 pichá ma v pravom vaječníku čo to je a bolia ma kríže nejako ☹