Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
1. únor 2012

@kessica vidim ze riesis duphaston!

kacnov
1. únor 2012

čauvec kočeny jak je?? mě je už asi 5 den divně :(( nevím čím to může být píchá mě ve vaječníkách skoro pořád na levé straně achjo kdybych tak věděla čím to je bylo by mi fajn ...

kessica
1. únor 2012

@manamani1 si mi dala chrobaka do hlavy a zajtra uz idem ku dr. ze ako to teda je 😉 bo ja beriem este aj estrofem a duphaston a dnes som bola v lekarni si kupit bazal teplomer ( vrelo ho odporucam ) 😉 a oni mi vraveli ze s kombinaciou s estrofemom sa ma brat aj duphaston ale tiez toho mali dilemu tak to idem radsej k odbornikovi riesit 😉

manamani1
1. únor 2012

@kessica teplomer na meranie bazalnej teploty? v com je iny?

kessica
1. únor 2012

@manamani1 mna potesil lebo som si dlho nic nekupila a je fakt presny a na dve destine miesta 😉 a je uplne vodotesny a je urceny pre planovane tehu tak to ma na nom lakalo 😀 😀

kessica
1. únor 2012

@kacnov no mozno sa nieco deje co ta neskor potesi 😉 😉

majkushka
1. únor 2012

@kessica a cena ?

kessica
1. únor 2012

7,70 eura 😉 ja viem,ze drahe ale darcek pre mna . . . ja som sa z neho potesila a vravela mi,ze ho iba dnes dostali a ze ja som prva co si ho kupila 😀 😀

kessica
1. únor 2012

dobre kocky idem do sprchy a zzzzzzzz 🙂 🙂 🙂 zajtra dam vediet ako som dopadla 😉 dobruuuuuuuu <3

antana123
2. únor 2012

Přeju dobré ránko 🙂
můj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/379075

mijadave
2. únor 2012

@antana123 dobre ranko, pozeram, ze mame podobny graf, len s 1 rozdielom, ja som mala vcera negativny ovu testik.... ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave

antana123
2. únor 2012

@mijadave zajímavý to vypadá jakoby u tebe včera OVU byla 😲 a ten můj graf je taky divný

mijadave
2. únor 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................55..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................48...............28.......................Duphaston
Govinda .................31.........35m...............43................37........10..........Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Kacicqa..................30...........20m..............33...............30.......................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Drndapetka...........27.............4r.................28...............31.........12..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Petulak1988..........23.........18m...............25...............34.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Stella881................22..........14m..............25...............37.......................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m..............24...............50.......................Gynex
Nativanativa...........29..........12m..............24...............29.......................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Ili08.........................28...........5m................22...............29.......................Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r..................22...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........9m................20...............28...........5..........Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r...................20...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34...........2r..................17...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Antana123.............28...........1r..................16...............27.......................Sanus
Ingris......................31..........6,5r................16................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Manamani1...........25...........6m................16...............45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Kessica..................24.........13m...............15...............28.......................Clostil,duphaston,estrofem
Mijadave.................35..........2r...................15...............28.......................Alchemilka, grep. dzus
Zana21...................31...........8m................13...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r.................11................30......................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janielik87..............24...........9m..................2................32......................Femigard, E, Maca, Femibion

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................30+5...................30+5............8.-10.4.2012.......................................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........27+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................22+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............20+0...................19+2................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............16+2...................16+4................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............14+5..................14+6................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............11+6............................................16.8.2012............13.2......
Veji......................25................8m...............11+1..................11+3..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r.................7+3....................6+6.................21.9.2012...........................listovka

mijadave
2. únor 2012

@antana123 ano, no moze to byt narast BT kvoli tomu, ze som nachcipana ☹

antana123
2. únor 2012

@mijadave aha a to může ovlivnit bt???

mijadave
2. únor 2012

@antana123 no ked mas teplotu, tak urcite ano... hoci nemam teplotu, no citim sa tak.... 😖

antana123
2. únor 2012

@mijadave aha tak to jsem nevěděla 😲

mijadave
2. únor 2012

@antana123 no je iste, ze ked mas zvysenu normalnu teplotu, aj bazalna sa Ti zvysi... cize ja sice nemam nejak velmi zvysenu teplotu, mala som len 36,8, no je to vyssie ako obycajne, cize aj BT isla hore... ☹ cize ovu mozem zistit uz len ovu testikom.... 😒

antana123
2. únor 2012

@mijadave aha a testuješ dál???

mijadave
2. únor 2012

@antana123 no skusim dnes testnut, no ani tym testom sa velmi neda verit, lebo ja pri tejto diete velmi vela pijem... 😖 takze istime pre istotu kazdy druhy den 😀

ili08
2. únor 2012

@kessica tak jak u doktora?já být tebou tak s tím duphastonem počkám-doktor určitě předpokládal,že než začneš s dupíkem tak ovu proběhne,ale jak píšeš tak neproběhla a pokud ho užiješ tak by i měl ovu zablokovat.Jaké máš dávkování?

@mijadave nic si z toho nedělej,mě čárka na ovu testu taky sílila velmi pomalu,třeba ještě dorazí-být tebou tak dneska udělám další test 🙂

mijadave
2. únor 2012

@ili08 ja viem, no neviem, ci zosilnie, lebo pijem viac ako dva litre pred testovanim, lebo je tu v praci zima a pijem vela tepleho caju... 😉

dievcata, rano sme o 8.00 mali -27st. 😲 a prave som citala, ze vrcholit mrazy maju v piatok a sobotu a vraj moze byt ohrozeny teplotny rekord z r. 1929, kedy bolo –41… ta to uz bude zima, ze sa aj psy na zakrute budu lamat 😀 a ked sa prida vietor, tak to si neviem predstavit… 😕 ani z domu nevyleziem… rozmyslam, ze si zajtra popytam dovolenku… 😉

ili08
2. únor 2012

@mijadave a v kolik vstáváš do práce?Já když jdu na 11 tak si dělám test asi o půl desáté a ta čárka je naprosto stejná jako ta odpoledne.Ale myslím,že by jsi měla ty dvě hoďky vydržet nepít ať víš na čem jseš 😉 Já se ráno na teploměr raději ani nedívala,ale při včerejším večerním venčení jsem se domů vrátila pěkně zmrzlá-ani prstama jsem hýbat nemohla 😝

mijadave
2. únor 2012

@ili08 no ja rano odchadzam o 6.30 z domu... takze rano netestujem... ked pridem domov, tak potom.... ono vcera som v podstate testovala, ked som cca 2 hodky nepila nic... skusim aj dnes.... ale zima je riadna... 😒

kacnov
2. únor 2012

@kessica chi chi to si nemyslím zrovna u mě ne
🙂

kikai
2. únor 2012

kocky ta maca sa pije cely cyklus ci ako?a pije sa jedna cajova lyzicka denne?pomohla niektorej k otehu?

kessica
2. únor 2012

@ili08 no ja som akurat prisla od dr. a vravel,ze mi ovu este neprebehla a ze ten estrofem mi vinikajuco pripravil sliznicu a folik mam 20mm a som sa pytala na ten duphaston a povedal,ze ovu mi nezablokuje ,ze sa toho nemam bat. . . vravel mi,ze vela zien otehotnelo len vdaka tomu,ze uzivlai duphaston cize ak by blokoval ovulaciu tak by sa nepredpisoval ako liek plabovaneho rodicovstva 🙂 cize ja mu zatial doverujem myslim si ,ze vie co robi a vsetky baby co k nemu chodia co ich poznam su s nim spokojne. . . cize mam nadalej brat co beriem dhupik a estofem a skusat a skusat 😀 😀

kessica
2. únor 2012

@ili08 a davkovanie mam jednu tabletku rano a jednu vecer. 😉

kessica
2. únor 2012

@kacnov moja ja som sa stratila v nasom rozhovore 😉 o com sme sa bavili ?

ili08
2. únor 2012

@kessica tak ok,mě od toho všichni zrazovali a jsem ráda,protože HOLKY!!!!dneska pozotivní ovu test!!!! 😀 😀 Jupí,mám hroznou radost!!