Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

shaarka
2. dub 2009

mannerka, pozeram, ze ovu kludne mohla byt - ten 16.DC, zatial to tak vyzera.
predsalen, to meranie je na desatiny stupna, je to velmi citlive, tak by som nejaky velky problem pri kolisani o jednu desatinu stupna nevidela.

ja mam prerusovanu ciarku, lebo nemeriam kazdy den. nechce sa mi, zurujem, alkohol mi teplotu zvysi aj ked vypijem dve pivka. takze preto. mne ide hlavne o tu zvysenu teplotu. keby som taku zaregistrovala (v mojom pripade min. 36,8 za normalnych okolnosti a viac), tak spozorniem a meriam dalej a poctivo, ze ci naozaj bola ovu. ale takto, ked mi to skace, nema to vyznam.
ked zacnem brat clostil, budem merat poctivejsie hadam 😀

remeli
2. dub 2009

no aj ja som myslela ze sa neprinutim, ale ja u seba nevidim ziaden problem vstavam kazde rano v ten isty cas tak mam teplomer v nocnom stolceku a hnded ako mi zazvoni budik tak vytiahnem teplomer a odmeriam 😀

shaarka
2. dub 2009

PCO mi zistila Dr az teraz, lebo doteraz som nebola na vaginalnom UZV a podla HP ti nikoho predtym nenapadlo! ci mi je zahadou, lebo som gynekologov vystriedala viac nez dost.
ked som studovala pricinu mojej amenorey, tak som samozrejme nasla aj PCO, ale vravela som si, ze HP tomu nenasvedcuje (vsetkeho mam malo, iba testosteronu viac), nie som ani chlpata a netrpim alopeciou... nejak sa mi zdalo, ze moze byt, ale ze hadam nie.
a vagin. UZV to vsetko len potvrdil. len skoda, ze som sa nechala na dlhych 12 rokov ucicikat tou debilnou HAK!

i ked predpredosla gyndoska sa ma pytala, ze ci sa chcem dat zacat liecit (ona ma poslala na genetiku - ako prve, co urobila - a aj posledne) a ja ze nie, lebo este nechcem byt tehotna 😀 😀 😀 😀 😀 tak som brala HAK.

mannerka
2. dub 2009

shaarka
nuz neviem, pride mi zvlastne neverit mojmu lekarovi, aj ked na konikovi som sa docitala vselico - aj to ze jednej kocke Dr povedal, ze ked ma mrchu, tak ma aj ovulku 😅 To uz co je za lekara?

Niekedy mam pocit, ze si popri zamestnani vystudujem medicinu, nech viem, co maju Dr so mnou robit 😀

Balim to, idem asi uz spat. Bru noc prajem 😉

shaarka
2. dub 2009

remeli a kde merias? ja dole a ortutovym, 10min (nastavujem si pre istotu aj druhy budik 😀 😀 😀 )
uz som mala 2x objednany digi teplomer, ale asi nam niekto vybera schranku, alebo je posta zlodejska zlodejska 😀 tak si musim ten ortutovy pchat do susky a stale mam z toho hnusny pocit. ble. 😖

remeli
2. dub 2009

shaarka noo ja chodim vzdy na rocnej prehliadke na vaginalne sono, a mne to zistili v 17 rokoch ked som nedostala druhy krat ms, a liecili to zo zaciatku hak aby mi vobec chodila

mannerka
2. dub 2009

shaari

ale ved ten digi na dve desatinne miesta sa da kupit aj v lekarni...Ja meriam takym. Zapipa ked domeria, zobudi ma a je vybavene, este si aj teplotu pamata, takze mozem dalej spat 😀

Mne tie vajecniky tiez spia, lebo som viac ako 10 rokov brala HAK 😔

shaarka
2. dub 2009

mannerka, viem, ze dostat. digi mam aj ja doma, ale meria menej ako ortutovy a zapipanie pod perinou nepocujem. okrem toho zvycajne zapipa uz 10 sekund po zavedeni a ja tej teplote skratka neverim.

remeli, tak to si mala sakra stastie... ale zas neviem, kolko mas rokov. co ja viem, ci v mojej 17tke (pred 13 rokmi) bol vaginalny UZV taky bezny v ambulanciach??
a "liecba" HAK nie je vobec liecba. to som vedela uz davno.
pretoze ked ti vajecniky nefunguju, tak HAK ich este viac odstavi. to je len hlupa naplast, klam - a nie je to ozajstna menstruacia. 😒

mannerka
2. dub 2009

shari
som to nepochopila, ked si pisala, ze ti schranku vyberaju...som myslela, ze sa k tebe ten teplomer vobec nedostal 😉

..no ozaj uz koncim 😉 Tak teda dobru noc kocky 🙂

remeli
2. dub 2009

shaarka: 23

shaarka
2. dub 2009

man,
nedostal, a neviem preco. jedna dobra kocka z konika mi ho v cechach objednala a jej frajer ho poslal na SK. najprv obycajne, do mojej prace. nic.
potom druhykrat objednala a poslala doporucene prvou triedou. v pondelok. a nic. tak pojdem zajtra na postu, ci tam naaahodou nieco nemam, i ked neviem, ako to najdu. no ved skusit mozem.

remeli, tak teraz ti teda ten vek zavidim 😀

dobru 😵

kiki24
3. dub 2009

Dobré páteční ránko, kočenky 😵
Tady je můj grafík: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... 😕
Tak jsem si v 5 ráno - když manža vstával do práce - udělala Mamatest. Holky, jsou taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!! Tlustice, stejně silné 😵 😵 😵
Moc vám chci poděkovat za podporu, jste zlaté!!!! A držím pěsti, aby i vám se co nejdříve povedlo!!!! Nebude vám vadit, když sem za vámi budu pořád nakukovat, jste tady fakt bezvadné holky!

remeli
3. dub 2009

kiki: to som rada ze ti mozem ako prva zagratulovat, kolky DCO si ked si robila test?

Bo ja som rano tiez robila test a stale nic

http://www.fertilityfriend.com/home/26435c

miluse
3. dub 2009

Kiki, tak to je super zprávička, já věděla, že ty těhu bacily co sem holky prskaj zabírají 😀

kiki24
3. dub 2009

Remeli, vydrž, já myslím, že grafík je úplně jasný 😵
Miluš 😀

mannerka
3. dub 2009

kiki
blahozelaaaam 🙂 😵 😵
Prajem vela zdravicka tebe, aj fazulke malinkej 😉 To je aka super sprava na rano 🙂

miluse
3. dub 2009

Remeli, nezoufej, jak jsem tu už někde psala, kamarádce 2 dny po vynechání test ukázal pouze / a pozitivní byl až týden po vynechání MS, tak nezoufej, teplota vypadá slibně, dokud nedojde mrcha, tak naděje je stále velká

kiki24
3. dub 2009

mannerka, děkuju 😵
Holky, vy jste tak strašně hodné 🙂

moa
3. dub 2009

pekne ranko
kiki24 moooooooooc gratulujem tak to je fakt krasny zaciatok do noveho dna 🙂
mne dnes zasa ovu test vysiel pozitivny,ale uz tomu vobec nerozumiem ako je to mozne aby bol 4dni pozit?

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

Přeji krásné ránko 🙂
Teda koukám, že jste to opět napovídaly, vítám mezi námi Shaarku a hlavně moc gratuluju Kiki - Leni, to je super, já to tušila podle té teploty, že to může být jedině těhu 😵 Tak nám taky naprskej hodně bacílků, ať už se na nás konečně chytí 😉

Já zatím takhle: http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

Miluško, co ty, stoupáš stále nahoru? Doufám, že ano, držím ti palečky 🙂

Moa, jak silné čárky na ovu testu máš? Jsou obě stejně silné nebo je jedna slabší? Až když jsou stejně silné, tak to znamená, že bude ovulka 😉

Remeli, ty ještě vydrž, teplota je pořád vysoko, určitě se // brzy objeví 😉

moa
3. dub 2009

leni oni su rovnako silne uz 4dni a to nie je normalne ci je?moze to byt s tej injekcie hm?poobede idem zasa ku dokt spytam sa ho na to ,co povie on.vzdy som mala tak,ze 2dni a potom na 3den uz nic a teraz stale

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

a ovu mi uz vyznacilo preto tomu nechapem

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

Je a zapomněla jsem na Prdečka, to mě mrzí, že to nevyšlo 😢 Ale příště už určitě ano 😉

luuca2
3. dub 2009

Kiki, přidávám se s gratulací. Takhle na začátku dne nás clostilky nakopnout tak super zprávičkou 😀 . Optatrujte se 😉

miluse
3. dub 2009

Leni, ahojky, jj stoupám, ale grafík ještě nic nevyznačil 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/miluse

Ona tu byla prdecek? 😕 Jsem jí nějak propásla... ale nezoufejte, holt nám se to povede o něco později, až tu bude naprskáno víc těch těhu bacilů 😀

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

Miluško, on to FF vyznačí až později. Mě to FF vyznačil, ale WK zase ne. Prostě ty programy si dělají co chtějí 😠

Prdeček to psal včera, dneska jak jsem to ráno pročítala, tak jsem to našla 😉

moa
3. dub 2009

Kocky bezim do prace prajem vsetkym pekny den 🙂

lenka_bohousek
autor
3. dub 2009

Moa, krásný den a ať ti to rychle uteče 😉

luuca2
3. dub 2009

Tak to jsem taky Prdečka nějak přehlídla. Určo to vyjde, když tady líta tolik těhu balilá, jen těhulky posílejte další 😀 .

luuca2
3. dub 2009

Jéé to mělo být bacilů a ne balilá, nejak se mi zapletly prsty 😅

miluse
3. dub 2009

No já ten včerejšek prolítla jek tak zběžně ☹ tak

Luco, v poho, taky občas napíšu nějakou blbost a to mám z psaní na stroji státnice 😀