Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

miluse
27. bře 2009

Gucci, jj, vyšlo špatné spermio, ale paní primářka nevyloučila, že by se nám to mohlo povést i přirozeně. Každopádně tu stimulku nevidím dřív jak v květnu, než dorazí ty výsledky z genetiky a imunologie. Ikdyž paní doktorka říkala, že až to vyšetření budeme mít za sebou, tak si mám na začátku cyklu hnedky zavolat do CAR a zažádat o IVF

gucci
27. bře 2009

no ony i ty výsledky imuno trvaj dost dlouho

miluse
27. bře 2009

Sestra říkala, že prý 3 týdny

gucci
27. bře 2009

njn, pak žádost na IVF další tři týdny
a IUI ani zkoušet nebudete?

miluse
27. bře 2009

Primářka včera říkala, že to u nás nemá smysl 😨 ☹

mannerka
27. bře 2009

caute kocky 😉
ja asi vyhodim ten teplomer, mne ta teplota brutalne skace 🙄 Vobec tomu uz nerozumiem... 😔

http://www.fertilityfriend.com/home/259065

kikina666
27. bře 2009

ahojte uz mam pregnyl pichnuty...

miluse to mi je luto ale stale mate sancu IVF tak to bude dobre neboj sa
😵

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Čau Man 😉
Nic si z toho nedělej, mě taky skáče http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd 😀
A jak se cítíš po clostíku?

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Ahoj Kikina, gratuluji k pregnylu 😉
Takže teď už je to na vás a koukejte si z dovolenky přivézt malého lyžaře 😵

mannerka
27. bře 2009

leni
uz dobre, mne tie neziaduce ucinky tak nejak vyprchaju po par dnoch , ked to doberiem 🙂

Inak ja pribalove letaky a specialne neziaduce ucinky nikdy necitam, urcite by mi vsetko bolo 😀 😀 😀

kikina
tak nech pregnyl uvolni vsetky suce vajka a bude baby 😉

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

man, já taky trpím tak nejvíc 2-3 dny po skončení, pak už je to v pohodě. teď akorát víc cítím podbřišek, ale jinak už nemám návaly a to jsem nejvíc ráda 🙂

mannerka
27. bře 2009

leni
co sa tyka bruska, aj mna sem tam picha, ale to je iba take, ze viem, ze sa tam nieco deje 😉
Tak som zvedava, ako dopadnes dnes na UTZ, dufam, ze bude "uroda" 😀

miluska
mrzi ma, ze sa vam to takto skomplikovalo, ale tak aspon viete na com ste a mozete to dalej nejako riesit..

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

man, taky doufám, že bude úroda. a ty jdeš na UTZ kdy?

miluse
27. bře 2009

Man, no to jo.. všechno má svá pozitiva, jen se to musí nějak vstřebat. Včera jsem tam jela natěšená, že bude příští týden IUI a ono prd. Se příště nesmím tak moc těšit 😕

mannerka
27. bře 2009

miluska
viem si predstavit to sklamanie 😔
Ale bolo by asi vacsie ked by ste po IUI cakali a dve ciarocky by neboli... ☹

Teraz si to zariadite tak, ze to bude musiet vyjst 🙂 😵

leni
ja idem este v pondelok na kontrolu, tak uvidim, dufam, ze uz bude ten folik neposlusny prasknuty...
Inak som sa na ten pregnyl uplne zabudla spytat, truuuba som 😉 😀
Opytam sa v pondelok.

kikina666
27. bře 2009

lenka ... no budeme sa snazit zo vsetkych sil ... ale zial o tom rozhoduje niekto tam hore .... keby bolo na mne tak to by sme ho doviezli urcite

no v sobotu o 18.00-20.00 sa zatrasie zem a dufam, ze splodime maleho tombu 😵 alebo malu tombovu 😵 alebo obidvoch 😵 😵

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

man, tak to jo, v pondělí to určitě bude všechno OK a na ten pregnyl se zeptej, i jen tak pro zajímavost 😉

kikina, jasně že snažení ze všech sil nemá smysl, ale prostě sexíkovat pro radost 🙂
a v sobotu teda na tebe moc myslet a vidíš, to budeme sexíkovat spolu, my taky máme snažilkový víkend 😀 😝

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

holky, kde všechny jste, už jsme sklouzly na druhou stránku 😠

mě už to dneska nebaví ☹

jo a holky, zrovna nám volala kolegyně (19ti letá), že je těhotná. ona je hrozně líná a nechce se jí chodit do práce a od listopadu hrozně tlačilo na to, aby otěhotněla a dneska jí to potvrdil doktor a od 1. dubna je doma, protože fakt nechce pracovat a ten doktor je její známý, tak jí to napsal. ale jako jsme tu říkaly, že když nám nic nebude, tak nebudeme přece doma za tu almužnu, co je na PN 😉

kikina666
27. bře 2009

lenka no supeeeeeeeeeerrr a ty si kedy pichla pregnyl ... som ani nepostrehla

mi hovor mna to tiez nebavi a musim tu odsediet do 15.10 ... a este nemam zbalene na dovcu

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

kikina, já nepíchám pregnyl, mě folíky praskají samy 😉

a balit na dovču nesnáším, taky to vždycky odkládám až na poslední den 😀 a pak plaším, jestli jsem něco nezapomněla 😀

prdecek
27. bře 2009

ahojky zase po dlouhe době,

bez netu je to fakt hrozný ☹ 😒

můj grafík: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
bez ohledu na ten program si myslim ze ovu byla ze???? 🙂

a co je nového?

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

ahoj prdečku, taky bych řekla, že ovulka byla 🙂
a nového? miluška byla v CARu, spermio se jim nezlepšilo a půjdou rovnou na IVF. a jsou tu nové clostilky. no a já a kikina máme snažilkový víkend 😉

prdecek
27. bře 2009

Jé tak snad to dopadne a snaži víkend bude úspěšný. No já bych to neměla v pondělí či úterý dostat, tak v pondělí zkusím testík 😀 uvidím, nic na sobě nepozoruju a necítím tak nevím.

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Prdečku, tak to budu držet palečky, ať to nedostaneš 😵
A kdy už budu mít doma zprovoznění net?

miluse
27. bře 2009

Ahojky Prdecku,

tak treba budes, no uvidís, pristi tyden rozhodne.Moc bych ti to prala, aby se tu objevila dalsi tehulka

rina1
27. bře 2009

Ahoj holky, Eloan, me taky bylo po 1.Clostilu divne ale pak dobry, ale celou dobu jsem citila, ze se neco v brise deje, vcera jsem dobrala posledni a cely den jsem byla nafoukla a pocity jako kdyz to mam dostat, dnes uz nic, doufam ze ta ovu nebyla driv, v pondeli jdu na utz.

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Ahoj Rina 🙂 Neboj, ovulka určitě dřív nebyla, právě díky clostíku se to načasuje a doktor ví, kdy jít na UTZ 😉

majkaa
27. bře 2009

ahojte neviete mi poradit?
ja som si vcera vecer o 21.30h dala pichnut pregnil, ale uz od 17tej som citila bolesti v podbrusku a az do dneska rana, teraz je to uz lepsie. Neviem teda ci nahodou nemam uz ovulku? Preto si chcem skusit ovulacny test. Myslite si, ze pichnuty pregnil tento test neovplyvni?

lenka_bohousek
autor
27. bře 2009

Ahoj Majkaa, koukni se tady, zrovna včera se o tom holky bavily:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

miluse
27. bře 2009

Majkaa, tak to nevím, ale pregnyl snad obsahuje hormon HCG,(což teďky nevím jeslti nekecám kravinu) ale ovulační test by snad ovlivnit neměl. To by ti spíš líp řekly holky v diskusi o pregnylu nebo ovu testech 😉