Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

miluse
6. dub 2009

El, radši bych doporočovala zavádět ten utrouš, neb když jsem ho polykala, tak mě po něj bylo dost zle

áá koukám, že Lucka už ti to napsala 🙂

eloana
6. dub 2009

jj budu zavadet a nevypadne mi to vzdyt ot je takova kulicka🙂 ale musim lezet nez se to zorpusti co

miluse
6. dub 2009

El, neboj nevypadne 😉

kikina666
6. dub 2009

ahojte baby

kuknite toto video ..

https://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
lenka_bohousek
autor
7. dub 2009

Dobré ránko kočky, tak jsem včera večer nějak vytuhla a už jsem se za vámi nedostala. Koukám, že nás tady bude spoustu těhulek s podobným termínem testování 😉 . Tak nám přeju, aby aspoň jedna z nás těhulka opravdu byla 😵
Kikina, myslíš teda, že budeme testovat v pondělí? Mě by jako v pondělí měla přijít mrcha, tak když nepřijde, tak bych radši testovala až v úterý. Navíc asi budeme pryč a nevím, jaké budu mít možnosti někde ráno ocíkavat testík 😀
To video je úžasné 😵

A ještě tedy aktuální grafík, jen tak pro zajímavost: http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

miluse
7. dub 2009

Krásné ranko,

tak angličani konečně mi vyznačili ovu, ale o dva dny později 😠 a ještě nechápu, proč tam mám tu čáru rozkouskovanou 😕 http://www.fertilityfriend.com/home/miluse no nic.... je to jen program 😝

NO tak já bych to měla dostat taky tak nějak v úterý nebo možná až ve čtvrtek, nevím přesně jak to teďky vychází, ale potřebovala bych to spíše na úterý, páč to jedem do Prahy a abych si eventuelně zkákla i na HP, ale při mém štěstí to tak nebude 😅

a hezký sluníčkový den všem 🤐

lenka_bohousek
autor
7. dub 2009

Čauky Miluško 🙂 Já bych řekla, že podle těch teplot to nedostaneš ani v úterý, ani ve čtvrtek. Ovu ti teda FF vyznačil dost pozdě, podle teplot určitě byla dřív, ale přesně, je to jen program.

Dneska se mi nechce makat, to zase bude den 😠

miluse
7. dub 2009

Koukám Leni, že ty taky hezky šplácháš po výškáš, jen tak dál 😉

Jo tak mě se nechce makat už pěkně dlouho, ale co nadělám, něco dělat musím.

Jo a dostala jsem šílenou chuť na chlebíček - šunkovej, ale musím si nechat zajít chuť neb se teďky nikam nedostanu 🙄 až o polední pauzu

lenka_bohousek
autor
7. dub 2009

No teda děláš mi pěkné chutě. Já už si naordinovala dietku a k snídani jsem si vzala 3 mrkvičky. No ale nevím, nevím, už to vidím, že po obědě ke kafíčku bude opět zákusek 😝

Do výšek se snažím šplhat, jednou bych chtěla zažít aspoň 37. Ale už to vidím jako každý měsíc, šplhám, šplhám a ta bestie červená stejně přijde 😠

Jo a Miluško, četla jsem v diskuzi Prvosenek, že chudák Zubajda má pořád ten polyp a ještě cystu a v květnu jde na hysteroskopii, takže IVF se jim posouvá ☹

miluse
7. dub 2009

Ježíš, já tu po ránu hezky plácám nemysly 😀 .

JJ, to jsem četla, ale v jiné diskusi, páč Zub chodí i na tu o IVFku, kam chodím taky... ale má to i své pozitivní stránky, polyp odstraní a pak to půjde jak po másle 😉

luuca2
7. dub 2009

Dobré ráno, mě se taky nechce vůbec nic dělat 😠 . Ale dneska budeme mít zpestření. Dorazí šéfové. Kolegyně jim oznámila, že odchází k 20.4. a zbydu tady jen já. Tak se bude projednávat jak se to bude dělat, když tady bude už jeden človíček ze tří. No a já budu tak trochu na koni a pěkně si řeknu svoje podmínky. A pokud na ně nepřistoupí tak budou mít smolíka a v červenci taky odejdu. Ať si to užijou 😀

luuca2
7. dub 2009

Já bych tu mrchu měla dostat tak v pondělí v úterý, mám krátkej cyklus 27,28 dní 😉 , ale to čekání je fakt šílený, ale od úterka mám dovolenou sice budeme v baráku u skoro tchánovců měnit okna, ale bude o odreagování. A třeba se z té dovolené už nevrátím 😉 . Kéž by nám to všem vyšlo 😎

papus
7. dub 2009

Krásné ráno holky 😉

lenka_bohousek
autor
7. dub 2009

Ahoj Luci a Papus 🙂

Luci, tak to teda budete mít v práci veselo. Potom nám napiš, jak to dopadlo. Držím palečky, ať je to především ve tvůj prospěch 😉

Papus, ty jsi doma nebo taky trpíš v práci?

papus
7. dub 2009

Ahoj Leni já jsme ještě doma jdu na 10h 😉 ,ale dnes se i nikam nechce ☹

luuca2
7. dub 2009

Určitě písnu jak to dopadlo. Ale myslím, že se hned tak nerozhodnou a budou chtít čas na rozmyšlenou 😠
Venku bude zase krásně a my musíme dřepět v práci 😖

miluse
7. dub 2009

Luco, neboj, nějak to dopadne.

Jj, dneska má být nejteplejší den v týdnu, tak jsem na to zvědavá

kikina666
7. dub 2009

lenka ahoj, mozeme v utorok ... som za, ja budem mat v utorok 32 den cyklu tak to by uz mohlo ukazat, ale asi neukaze testla som vcera a neg

baby mne je po tom duphastone strasne zle od zaludka ☹

luuca2
7. dub 2009

Milu, nějak to dopadnout musí 😀
Kik, a co ho zavádět to nejde jako utroš?

kikina666
7. dub 2009

luuca nejde .... ja teraz hltam tabletky na epilepsiu 2 rano a 2 vecer, 3x1 lieky na pecen, kyselinu listovu a duphaston, moj zaludok uz ma dost

luuca2
7. dub 2009

Tak to z toho je pěknej mix ☹ .
A to by ti test ukázal takhle brzo 😲

miluse
7. dub 2009

Kikina, duphason je vlastně něco jako utrogestan, jestli tam píšou, že se může zavádět, tak bych ho zaváděla, je to i šetrnější pro tvá játra 😉

kikina666
7. dub 2009

miluse praveze mi dr. kazal ho prehltat ...

luuca2 denne do seba napcham 9 liekov ...

papus
7. dub 2009

Kiki to máš nápor na žaludek ☹

kikina666
7. dub 2009

papus mam a poriadny, ale co mam robit, ked musis tak musis .... akurat doberiem tento tyzden to Essential forte a potom este tyzden lipovitan a pojdem na kontrolny odber krvi o 2 tyzdne

papus
7. dub 2009

jí vím Kik je to boj,ale zvládneš to všechny musíme bojovat my jsme silné a dokážeme to!!!!!!Držím pěstičky 🙂

eloana
7. dub 2009

ahoj zeny🙂 tak uz jsme po vcerajsku vychladla 😀 a manzel to tam jel podepsat

kikina666
7. dub 2009

papus dakujem, dufam ze ta kura na pecen pomohla, uvidime o 2 tyzdne ako dopadnu pecenove testy a ci mi da dalsie lieky alebo to bude v norme

lenka_bohousek
autor
7. dub 2009

Ahoj Kikina, testla jsi moc brzy, to ještě nemůže být nic vidět. Já už tohle nedělám, testuju nejdřív v den, kdy by měla dorazit mrcha. Duphaston je hnus, ale vydrž to, pro mimíska vydržíme hodně 😉

Papus, ty půjdeš do práce zrovna v době, kdy začne nejkrásnější počasí ☹

Ahoj El, tak super a doufám, že vychladli v centru a příště si odpustí tu buzeraci 😠

miluse
7. dub 2009

Kik, tak to mě mrzí ☹ , a nebo zkus zavolat doktrovi co s tím, že je ti po něm blbě, tak jestli je tam možnost jej zavádět 😉 nebo popř. si prostuduj ještě ten letáček. A koukám, že toho bereš taky docela dost, vůbec nezávidím, ale jsi holka šikovná a zvládneš to a za příští týden budeš hlásit // 😉