Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

rina1
8. dub 2009

a dr. ti kontroluje foliky jestli bude ovu nebo jen dle testu??

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Tady je vysvětlení k pregnylu: Pregnyl obsahuje hormon známý jako gonadotrophinum chorionicum humanum -
lidský choriový gonadotropin (nebo jednoduše hCG)

Takže ve FF si v kolonce Medications/Supplements zaškrtneš HCG 😉

moa
8. dub 2009

leni ja som bola na 14DC na sono a mala som vsetko iba 6mm,tak mi doki nasadil od 16DC Duph no a potom na 20DC som mala bolesti vajecnikov som vedela,ze ide ovu tak na druhy den som sla zasa ku nemu urobil sono na na lavej strane som mala jedno 26mm ,tak mi pychol Pregnym aby si bol isty,ze to prasklo.prisla som na druhy den a nic ,tak potom som zasa bol po 2dnoch a uz bolo presknute

rina1
8. dub 2009

Moa, to je brzo s tim pregnylem, to je jen tyden,po pregnylu za 36 hodin by mela byt ovu takze tak ctvrtek a tak i sexik, takze to je strasne brzo na tehu, me pripada dle toho grafu, ze tvoje ovu zacala nekdy v sobotu 4.kdyz se ti zvysovala teplota ne??Ja tomu nerozumim, nedelam si to, hlavne bud v klidu a uvidis, po velikonocich si napisem jak jsme dopadli, ja spis teda vyhraju ten milion ve sportce nez tehu 😢

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Moa, to je zajímavé. Já právě nevím, jak se duph nebo utroš dávají, vím jen, že holky to vždycky berou třeba 2 dny po ovulce. Ale doktor ví, co dělá a určitě je to tak v pořádku.
V sobotu uděláš testík a určitě tam budou krásné // 😵

moa
8. dub 2009

rina ja si myslim,ze skor otehotnies ako vyhras ,ver tomu 🙂
no asi to mam pekne pomiesane ,ze ?

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

No Moa nevím, nevím. Když to vidím, jak se mimi nedaří, tak já snad asi dřív vyhraju 😀

moa
8. dub 2009

leni dufam aj ja ,ze to bude pravda a taktiez to zelam aj vsetkym co ste tu.podla toho co som citala sa chysta velke testovanie.nakoniec na tejto stranke neostane nikto to by bola sranda 🙂

eloana
8. dub 2009

aha no tak nevim ja mela pregnyl 11 dc a testovat mam za 14 dni pockam pokud to nedostanu testnu .
drive nechci ale nevim zda to vydrzim.ale testovat mam i kdyz to pry dostanu

shaarka
8. dub 2009

moa, nechcem ta sklamat, ale ked ti pichli pregnyl pred tyznom, to bude bohuzial on. na 8.DC je len velmi malo pravdepodobne, ze budes mat v moci HCG z tehotenstva. vajicko sa zahniezduje 5 - 10.DC, najcastejsie taky 7.DC... 😒
ale velmi velmi drzim palce!!! 😵 😵 😵

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Moa, to víš, už dlouho plánujeme, že pak založíme diskuzi "Úspěšné clostilky" a tam budeme samé těhulinky 🙂

moa
8. dub 2009

no asi som mala pockat do tej soboty ,myslite,ze ak testnem v sobotu a bude silnejsia bude to ok

luuca2
8. dub 2009

Tak jsem po obědě. Měla jsem špaň. ptáčka a fakt sem si nacpala bruch 😀 .
Moa co to čtu? Tak držím pěstě aby tam // zůstaly 😉

moa
8. dub 2009

luuca dik ,ale asi sa moc radovat este nebudem.no pri najhorsiom,ak mi tie //zmiznu ,tak budeme mat zivi priklad toho ako posobi Pregnyl a ako dlho je v tele ,aspon u mna.
na toto som ano ani len nepomyslela,ze moze zotat v tele tak dlho.
teraz sa musim uz len riadne modlit aby to bolo fakt pravda

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Tak už jsem taky zpět z oběda a taky s nacpaným břichem. Teď bych se tak šla vyvalit ven na sluníčko.
Moa, já myslím, že jestli tam // budou v sobotu, takže to už by mohlo být jisté a pregnyl by snad už v těle neměl být. Zbytečně se tím teď nestresuj, uvidíš, že v sobotu budeš mile překvapená 😵

kikina666
8. dub 2009

baby ja dnes testnem .... som sa rozhodla

miluse
8. dub 2009

Pregnyl tuším přetvrvává 8-10, tu někdo z holek psal

kikina666
8. dub 2009

ak som tehotna uz to ukaze a ak nie tak budem cakat kramy

shaarka
8. dub 2009

kiki, tak, ako pises. (ale nemusi to este ukazat)
a drzim palce 😉

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

kikina, ty jsi teda nedočkavá 😉 tak držím palečky 🙂

prdecek
8. dub 2009

ahojky 🙂

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

Ahoj Prdečku, jak se máš a už vám jde doma net? 🙂

prdecek
8. dub 2009

ne nemam ale snad uz brzo. jinak pohodička a čekání na ovu a ty?

belatka
8. dub 2009

ahojky holky,pamatujete si na mě?občas jsem si s vámi písla... 🙂 chtěla jsem vám jen říct,že v pondělí jsem byla u doktora a čekám dvojčátka...oboum dvoum tluče srdíčko..snad to bude dobrý...mám strach,ale co se dá dělat....držím vám palečky a moc přeji,ať je tohle nádherný počasíčko plodný!!! 😵

kikina666
8. dub 2009

shaarka dik, dam vediet ale zazraky necakajte

lenka, ta svagrina ma zlozila .... ak by sa nahodou ukazali // tak nebudem sa tak trapit

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

já nečekám někdy v pondělí-úterý mrchu 🙂 no a pak ještě nečeká kikina, miluška, moa a možná jsem ještě na některou clostilku zapomněla. prostě příští týden je nás více, kdo nečeká mrchu 😉

lenka_bohousek
autor
8. dub 2009

ahoj belatko, no to je úžasná zprávička 😵 mooooooc gratuluji, to je krásný, dvojčátka 😵 a určitě to zvládneš, zvládly to všechny maminky a ty také 😉 a budete nejšťastnější rodinka pod sluncem.

kikina666
8. dub 2009

belatka .. co k tomu dodat gratulujem 😵

lenka no to nas je dost a som zvedava ci sa jej fakt nedockame

prdecek
8. dub 2009

belatko gratuluju!!!!! no ja tento cyklus začala brát clostil už dvě tablety tak uvidíme 🙂

moa
8. dub 2009

belatka jeeej gratujulem a vela stastia 🙂