Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

to bude nejlepší, krev to určitě potvrdí 🙂 a to je super, že můžeš jít k sestřence, takovou příbuznou bych taky brala 😉

eloana
19. dub 2009

no uz jsem se vyrvala🙂)) nejak to na me sedlo tak ot muselo ven uz je ot lepsi pocitam s tou horsi variantou

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

je lepší počítat s horším a pak být mile překvapená 🙂 já to taky vždycky ořvu, hodně to pomáhá.

amisa
19. dub 2009

eloane.. dzim palce.. ved co ekd je to naozaj 🙂 sprave pozitivne..ale jasne nemusi..tak utekaj na vysetrenie 😎

eloana
19. dub 2009

no ja radeji pocitam s horsim neb pak clovek z otho neni tak hrozne zklamanej. dneska me to nejak vzalo a byla jsme nepouzitelna snad se to zlepsi🙂

amisa
19. dub 2009

lenka.. no ved to .. ze podla farby tazko urcit o co sa jedna.. neviem povedat na 100% co sa deje..

amisa
19. dub 2009

eloana..kup si zmrzku alebo cokinu.. 🙂..vyloz nohy an stol ved je nedela..ja idem zehlit.. 😠

papus
19. dub 2009

ahoj Leni nic mě nebolelo ani nebolí jen jsem cítila ovulaci od pátku tak jsme to ještě doma dodělávali tak jsem na to zvědavá jak to dopadne 😀 dnes mě přepadla rýma celou zimu dobrý a teď mě to srazilo nejhorší to bude v práci ☹ jak se máš?

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

Ahoj Šárko, tak když jste to pojistili i doma, tak to určitě vyjde 🙂
A ta rýma - teď to nějak řádí, kolegyně v práci začala ve čtvrtek a v pátek byla úplně vyřízená a musela je domů. Asi je to nějaká epidemie, protože víc lidí je nemocných. Ale je to k naštvání, když v zimě je člověk v pohodě a na jaře začne stonat. Tak snad to bude zítra lepší 😉
Já se mám fajn, včera jsem zobla opět clostík, tak už se těším na ty noční návaly a pocení 😠
No a rozhodla jsem se, že nebudu měřit teplotu a stresovat se s tím. Budu dlabat clostík, příští pondělí na UTZ a pak to necháme osudu. Pak bych měla jít na laparku, ale nevím jestli, to ještě přes léto nenecháme a na laparku bych šla až tak v srpnu - září. Musíme to ještě doma probrat. Já na ní hlavně nechci jít nikdy.

Amisa, tak fakt bude lepší zavolat doktorovi, ať víš, kdy máš začít brát clostík 😉

eloana
19. dub 2009

tak jsem to vyresila bilym vinem🙂

shaarka
19. dub 2009

baby, vy mate nejake vedlajsie ucinky z clostilu?
brala som 1 denne, ale vobec nic som necitila. nic ma nebolelo, ziadna zmena.
asi je jeden denne na mna malo 😒

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

shaarka, někdo má a někdo nemá vedlejší účinky. já hlavně noční návaly, pocení, občas bolení hlavy. nejvíc v prvním cyklu, pak už to bylo v pohodě 😉

mannerka
19. dub 2009

ahojcek kocky 😉
leni, podla mna velmi dobre rozhodnutie s BT - ty ovu mas a aj vies zhruba kedy, naco sa stresovat 😉

shaarka, ved to je super, ze ta clostik nepotrapil. Ja som mala nejake vedlajsie ucinky, ale nic strasne...

shaarka
19. dub 2009

dik leni.
a myslis, ze ked ja som necitila absolutne vobec nic, tak to asi na mna ta 1 denne asi ziadny vplyv nemala, ze?

shaarka
19. dub 2009

mannerka, a co ty teda? cakas na vysledky?
uz som trosku popletena z toho, co tu kazdy pise, ale hadam si pamatam dobre... nasla si // ?

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

ahoj man, jj, tak jsem si to řekla, že vím, kdy mám ovu a že se milujeme pravidelně, tak jí určitě nezmeškáme 😉

shaarka, já se na to ptala doktorky a říkala mi, že nemusím mít vůbec žádné vedlejší účinky. tak neboj, určitě 1 tableta účinkuje. já beru pořád 1 tabletu a vždycky jsem měla pěkné folíky.

mannerka
19. dub 2009

shaarka,
bola som v piatok u Dr, povedal, ze podla vysky vystelky maternice to vyzera nadejne na tehu a zobrali mi krv. Vysledky hCG budem mat zajtra, mozno az v utorok .
Takze stale neviem, iba si nechty obhryzam od nervozity 😀

Inak si myslim, ze to nevadi, ze si nemala ziadne neziaduce ucinky, clostil mohol aj tak ucinkovat, uvidis podla UTZ, mozno si len odolnejsia 😀 😉
Ved Ti pripadne moze Dr zvysit davku dalsi cyklus.

leni,
ako sa mas? 🙂

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

Man, mám se celkem fajn, dneska si dám druhý clostík. Je krásně, tak se mi nechce chodit do práce, zítra tam budu trčet až do 16.30 😠
A co ty, co jste dělali o víkendu?

shaarka
19. dub 2009

leni, dik. ty ale nemas PCO, ze?

mannerka a testujes dalej? ciarka silnie?

mannerka
19. dub 2009

leni, mali sme vcera oslavu kamosovej 30tky a dnes sme boli grilovat. Takze taky prijemny vykendik 😎 🙂
a vy ste co porabali?

jerryjanka
19. dub 2009

shaarka ja ta nepotešim - ja som mala clostily dva denne - a kym som ho brala všetko ok - no prišlo to potom - on totiž v tele zostava dosť dlho - a nie navaly horka, zle od žaludka dokonca vracanie , uzkost... z ničoho ineho to byť nemohlo 😅

shaarka
19. dub 2009

jerry, tka to si ma nepotesila. no ved uvidime. organizmus ma myslim silny dost, takze ak budu nejake vedlajsie ucinky, iba sa potesim, ze C zabral 😀 😀 😀

papus
19. dub 2009

leni já být tebou tak se té laparky nebojím byla jsme na ní taky loni v říjnu 😉

jerryjanka
19. dub 2009

no ja sa laparky dosť bojim a ak tak by som na nu šla až o rok. no uvidime no... snad nebude žiadna laparka treba

shaarka - ja som myslela jeden den že umrem... bolo to strašne... no ale ak to zaberie tak budem rada aj za vedlajšie učinky

papus
19. dub 2009

jerryjanko to se opravdu bát nemusíš já se taky bála,ale bylo to v pohodě tam se na vše podívají a zjistí jak to vše funguje 😉

mannerka
19. dub 2009

shaari,
testovala som 3x, mam pocit, ze na tom poslednom teste bola ta druha ciarka najsilnejsia.
Ale na kazdom z nich bola ta druha silna,uz od zaciatku, ani raz som nemala taku nejaku slabucku, alebo tienik 😅

Tak uz iba cakam na vysledky krvi, nech viem na com som naozaj, to cakanie ma zabije 😝 😀

kikina666
19. dub 2009

ahojte ....

takze vikend super perfektne aj som na cely problem okolo babetka zabudla a bola som usmiata a spokojna az na nedelu ... na chatu za nami prisli nasi znami s malym ... boli sme tehotne spolu ale ja som potratila a ked mi zacali maleho tlacit na ruky a poucat recami .... aj vy sa dockate, nic si z toho nerob niekedy sa to stava ... a blablabla a pritom velmi dobre vedeli co sme uz pre babetko urobili a aj to ze uz som 2x potratila ... tak som zase 2 hodiny revala

dnes som sa konecne dala do vypisovania tych papierov na adopciu .... no su tam vselijake otazky ...

ako napr.

1. Ako by ste charakterizovali vase manzelstvo ????

2. Zobrali by ste si aj chore dieta ??? .... tak na toto neviem co tam napisem ☹

co noveho ??? ozaj pozitivne uz som dobrala clostik chvalabohu uz mi zacinalo po nom byt dobre na grc

mannerka drzim palce

lenka tak co uz do seba pchas clostik ???

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

Tak jsem opět zde. Milda mi odletěl až do Vodňan, tak jsem pro něj musela jet a teď jsme se vrátili.

Shaarka, máš pravdu, nemám PCO 😉

Man, my jsme v pátek slavili 40. narozky švagra, v sobotu jsme dospávali a dneska byl Milda lítat s paraglidem a já na kole. A mezitím samozřejmě domácí práce 😒

Šárko, já se laparky bojím, nikdy jsem nebyla v nemocnici a nějak si to zatím nedokážu představit. Tak snad to nebude potřeba.

Kikina, jj, pcham do sebe clostík, dneska druhou tabletku 😉

A teď už jdu do hajan, všem přeju krásnou dobrou noc 😵

kikina666
19. dub 2009

lenka ja uz mam chvalabohu po clostiku ... a vo strvtok som zvedava kolko bude folikov

lenka_bohousek
autor
19. dub 2009

Kikina, uvidíš, že budou minimálně 3 folíci 🙂

A už jdu fakt do hajan, jsem úplně vyřízená a zítra zase do práce, ach jo ☹

Krásné sny 🙂